Audrius Bačiulis. Lukašenkos agentūra apsišviečia

Lukašenkos agentūra apsišviečia:

„Tvora labai sužalos žmones, kurie vis tik mėgins ją perlipti. Matėme medžiagą, jog dalis žmonių eina naktį, taip pat amžius yra nuo naujagimio iki 80 metų senolio, – sakė Seimo narė socialdemokratė Dovilė Šakalienė. – Jeigu čia stovės nėščia ar moteris su kūdikiu ant rankų – ją reikės tiesiog perkelti per šitą sieną.“

Skaitykite daugiau DELFI.lt: „Kasčiūnas iš migrantų sulaukė praktinio klausimo: ar galėtų nuvežti iki Vokietijos

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
grumstas

Šakaliene , nuvyk į Vašingtoną prie Kapitolijaus apteverto spygliuota tvora, kurioje vietoje spyglių primontuoti ašttrių skutimosi peiliukų aštrumo metalinių dyglių ir pyktinkis ten: sužalojimai nuo tokios apsaugos mirtini, bet ten niekas nerėkia , kad spygliuota užtvara mirtinai pavojinga ir nedemokratiška valdžiai tokia viela atsitverti nuo savų piliečių.O čia viela paprasta ir „piliečiai” vykdo suplanuotą iš anksto nusikalstamą veiklą – brovimasi į svetimos valstybės teritoriją.

Ei Merkele

Pasiimk savo kviestinius…

Žodžio laisvė...

Jau.Šakalienė prisistatė.Visko gelbėtoja.Jėško landų bizniui gyvu „kroviniu”.
Išsitreniravus su svetimais vaikais ir turinti nemažai pasekėjų.Sterva,dink nuo sienos.Reikia sieną statyti,o ne liežuviu plakti.Tu sienos nestatysi,todėl dink
nuo pasienio teritorijos,sąrašine išpera.

komunistė šakalienė

kaip ir kiti komunistai negali apsišviesti.
nes jie nešviečia.
jie tamsumas, purvą, neteisybes, nuodėmes ir blogį platina.
o šviesas gesina, grožį purvina, tiesą iškreipia ir paverčia melu ir t.t.

Paulius

kaip bebūtų, tačiau šitą padarą į seimą atvilko karbauckis su skverneliu…

Sinerginis efektas

Tvora tai tvora, o kaip dėl ‘kapčianų’?

geda

Ko norėti iš šakalienės, jei paprasti tautiečiai tyčiojasi iš Šeimų maršo dalyvių, kurie piketuoja prie sienos su Baltarusija, vadina marširuotojais. Arba yra abejingi esamai situacijai. O sisteminė žiniasklaida išsijuosusi aiškina tautiečiams, kad nelegalūs, dokumetų neturintys dvimetriniai jauni vyrai yra visiškai nepavojingi, labai geranoriški ir trokšte trokšta dirbti.

Iš tikrųjų

Šešių sekundžių tvora …Žvėrių labai gaila.

Kur

LRT tyrimas dėl nepastatytos sienos?

Ekspertas

O čia Bačiuli priėjei savo suvokimo ribas. Šakalienė vykdo ES direktyvas, kad reikia priimti migrantus. Lietuvoje nėra nei vieno politikieriaus kuris prisipažintų, kad jiems privalu priimti migrangus ir niekas nedrįsta priešpastatyti konstitucijos. Mūsų šudelyčiui belieka klykauti apie Lukašenką, o realybė tokia, kad jie priims visus migrantus kurie pateks prie tos tvoros.

Paulius>ekspertas

tai gal konkrečiai galėtumėte nurodyti tas es direktyvas? Pirminius šaltinius prašyčiau. Migracijos paktas nėra es direktyva ir Lietuvos šunuodegiai pasirašė jį savanoriškai (po nedidelio komsomolco ir pavilnio apdorojimo)

Tvora gerai.

Ir kuo aukštesnė ir spygliuotesnė! Pagaliau Lietuva apsisaugos nuo kiaulių maro, o tai, laiks nuo laiko, vis į Lietuva atbėga Lukašenkos sergantys kiaulių maru šernai. O po tokio apsilankymo ir vėl Lietuvos žmonėms 5-6 metams “ uždedamas draudimas” augintis paršiuką.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top