Audrius Bačiulis. Pagaliau išvalė tą leftistinį šiukšlyną

Veidaknygė

Vėlų antradienį policija įžengė į Kolumbijos universiteto miestelį ir pašalino palestiniečius palaikančius demonstrantus iš jų užimto akademinio pastato ir stovyklų pagrindinėje mokyklos aikštėje.

Policijos veiksmai, kurių buvo imtasi Kolumbijos universiteto prezidento prašymu, nutraukė vis stiprėjančias protesto akcijas, kurios vis labiau trikdė gyvenimą, darbą ir studijas Gebenės lygos universitete.

Niujorko policijos departamento komisaro padėjėjas Karlosas Nievesas (Carlos Nieves) teigė, kad policijai, norint patekti į Hamiltono salę, teko prasibrauti pro prekybos automatais ir sofomis užbarikaduotas duris. Jis teigė, kad policija naudojo garsą skleidžiančius blaškančius prietaisus, kad sutramdytų pastate esančius protestuotojus.

Kai pareigūnai su šalmais šalino žmones iš Kolumbijos universiteto miestelio, duodami žodinius nurodymus ir fiziškai stumdydami, studentai šaukė jiems „gėda!“ ir „revoliucija!“. Kai kurie žmonės buvo palydėti į policijos autobusus su už nugaros surištomis rankomis. Niujorko policija patvirtino, kad atliko kelis areštus, tačiau konkretaus jų skaičiaus nenurodė.

4.5 15 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top