Audrius Bačiulis pristato: vokiškasis geopolitikos suvokimas

Po Angelos Merkel mielo pokalbio Joe Bidenu, kurio metu, kaip teigia Vokietijos pramonės balsas Handelsblatt, ant stalo gulė paketinio susitarimo dėl Nord Stream2 projektas, Vokietijos Top lygio politikai tiesiog sprogsta noru kuo greičiau galutinai atšildyti santykius su Rusija.

Štai valdančiosios Socialdemokratų partijos atstovas užsienio politikai Bundestage Matthias Platzeck interviu nacionaliniam transliuotojui Deutschlandradio net kelis kartus pakartojo, jog Rusija – „didysis ir tiesioginis Vokietijos kaimynas“, „didžiausia pasaulio valstybė“ ir „antra pagal dydį branduolinė galia“, tad kalbos apie kažkokias sankcijas „neveda į tikslą“ pagerinti santykius.

Tik priminsiu, kad nors etniškai saksas, Platzeckas buvo Brandenburgo premjeru, o prūsai visados buvo geriausi rusų draugai ir sąjungininkai. Viską tas austras Hitleris sugadino, jis ir kaltas, kad Prūsijos valstybė 1948 m. buvo oficialiai panaikinta.

Grossdeutschland’o šalininkai visą laiką pamena Vokietijos sukūrėjo Bismarcko išmintį, kad su Rusija reikia draugauti, ne kariauti. Rusijos dalyvavimus anglosaksų koalicijose prieš Vokietiją laiko didele savo vadovų klaida ir britiška klasta. Gott, strafe England. Ne veltui kaizeris siuntė telegramą pusbroliui šiam jau skelbiant mobilizaciją, o Hitleris siuntė Ribbentropą į Maskvą.

Ta proga kažkoks šmaikštuolis pakoregavo Europos žemėlapį pagal .

Daugiau skaitykite „Nicht die Sanktionsschraube weiter anziehen

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

Na tai man jūs paaiškinkit kodėl Vokietija o ne Doičlendija?

stasys

Audrius Bačiulis kaip tas Bruveris ..duok kokį kaulą į burną toj ji grauž kol skaitytojui žandikauliai paskaus .

DDD

Na taip – dabar ES taikys sankcijas Rusijai nebe už Gruziją ir Krymą, o už Navalną. Kai tik šį paleis, vėl riedės „Draugystės traukinys” Paris-Berlin-Moskva-Vladivostok.

Sako ,Rusijos protu nesuprasi

Vokietijos tuo labiau.

Vaclovas

>1:30. Bandote politikuoti, bet perdėm paprastai. Sveiki domisi stipresniais, pavyzdžio vertais. Ką vokiečiai mato pas lenkus, lietuvius ir visokius slovakus? Garbintojiškai – gudų močiučių atlikimu – pakeltas rankutes? (Gal joms ir atleistina, prabėgusio laiko romantizmas savaip trinkteli galvon, bet vyrams užmiršti gegužės 8/9 nevalia). Tai šekit Lidl, nusilenkit, paskalikit reikiama puse, kai garbieji pasitars – jūs kryžkelė.

stasys

Sako ,Rusijos protu nesuprasi 2021-02-5 1:30 …netiesa .Kol jie groja Jūs šokate ..ną gerai Mes šokame .

1:30

stasy jūs klausotės vokiškos ar rusiškos muzikos? o gal amerikoniškos? žydai irgi gražiai groja.Iš lietuviškų grupių siūlyčiau pasiklausyti TS LK LGBT LS jungtinio choro seime, solistai-Armonaitė ,Gabrielius, Šimonytė, Čmilytė, T Raskevičius jie atlieka modernia šiuolaikišką,tolerantišką muziką. Šokti pagal tokią muziką labai lengva ,tereikia tik linguoti į taktą.

Tvankstas

Visiški Bačiulio ir Co. kliedesiai nesuvokiant tikrosios geopolitinės padėties.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top