Audrius Bačiulis. Putinas sėkmingai suš..o visus Karlsono planus padaryti bombinį interviu

Putinas sėkmingai suš..o visus Karlsono planus padaryti bombinį interviu. Visiškai ir negrįžtamai.

Jau dešimta minutė, o jis vis dar pasakoja Kijevo Rusios, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, Unitų bažnyčios sukūrimo istoriją 😆 Tukeris realiai su…ėjęs.

P.S. Putinas š..ą mala, o Tuckerio klausimai tik dar labiau pabrėžia, kokį š..ą jis mala. Putinui totalus pravalas. Turėjo šansą pasiųsti savo žinią per populiariausią pasaulio žurnalistą, bet viską praš..o. Na, Putinas. Jis tikrai gyvena savame pasaulyje, kuris su pasauliu mažai bendra turi.

P.P.S. Kad paprastai suprastumėt, kur Putino pravalas: Jam atsakinėjant į klausimą, kodėl jis užpuolė Ukrainą, po kokių 15 minučių Tuckeris jį perklausia: „Ar jūs tikrai kalbat apie XVI amžiaus vidurio sienas?”

Putinas atsako „taip” ir toliau varo apie sienas ir karus, besiblaškydamas tarp XVI ir XX amžių, o Tuckerio akys vis labiau plečiasi. Nes belenkuris Amerikos rednekas žino, kad Jungtinės Valstybės susikūrė 1776 metais, arba daugiau nei šimtas metų po to, kai vyko įvykiai Ukrainoje, kuriais Putinas bando pagrįsti savo karą prieš Ukrainą. Ir rednekas savo rednekišku racionaliu protu supranta, kad tas bičas priešais Tuckerį kažkokį š..ą mala, nes niekam neįdomu, kas buvo prieš 250 metų ir juo labiau tai ne priežastis kažką užpulti.

P.P.P.S. Fantastika: Putinas pasakoja amerikiečiams apie kažin kokį Egon Bahr, apie Vokietijos socialdemokratus (apie socialistus rednekams! Čia py..iec, jie tą žodį išgirdę naktį girti arkę iš po lovos išsitraukia ir užsitaiso 😃 )

3.2 17 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
121 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Paulius

Bačiulis aiškiai mano, kad visi turi daryti tokius talk show kaip jis su ramanausku ir orientuotis į redneckišką auditoriją. O jei jis, vis tik, orientavosi ne į redneckus? Ar iš šio komentaro reiktų suprasti, kad Bačiulio manymu potencialūs Trumpo rinkėjai yra tik redneckai?

GOJUS

Takeris su Putinu – š, Bačiulis su Ramaniu – jėga 🤣😂

blue yellow zov marinie

….goooojus – jega.

GOJUS

Prasižioja GOJUS – išgamoms pavojus.

blue yellow zov marinie

…isgamoms xuiliams,sikmoniskoms arkliaaaams

blue yellow zov marinie

…jei trumpai,tai taip,tuopi redneckai yra oranzado rinkejai.

GOJUS

Tik edukuoti sugeba išrinkti lavonžmogą Bidonėlį..

Dzeikas

Gujui:
Bidonelis- nebidonelis, bet tiek viešai nenusikalbejo kaip rusu vierchas.
Yra tokia knyga antiutopijos zanre „Prancūzijos TSR”. Joje pazymimas skirtumas tarp komunistiniu mudozvonu Laisvajame pasaulyje ir Sovietijoje. Jeigu pirmuoju atveju pučiama migla ir kuriamos aliuzijos ATSIREMIANT i realius faktus, tai antruoju visiski vejai, kliedesiai neturintys su realybe JOKIO rysio.

Lino

Ar yra nors kartą bidonas šnekėjęs be popierėlio ir nenusišnekėjęs nors 15 minučių?

zadorns sakė tupie

„Ну тупые! Американская коллекция Михаила Задорнова”https://youtu.be/2mGgxrC927s

blue yellow zov marinie

….oranzadas lawoniskumu neatsilieka nuo bidono….abu nudves ta pacia diena…..javams xana,o xuilius,ta isgirdes,nudves is laimes……vot i fsio svieto problemoms ….

pravalas???

rednekas??? populiariausią pasaulio žurnalistą??? bičas??? totalus pravalas??? py..iec???
Kokiam socialiniam sluoksniui skirta: tiems su kuprinėlėm prie konteinerių? Tada suprantama, suprantama…

CHA

„Путин и Такер Карлсон 2024. Интервью на русском языке [ съемка Кремля ]“

https://youtu.be/tIbL_MXK8Tg

putinas papasakojo priešistorę ir pateikė karsonu dukumentų iš archyvo kopijas 8 : 17,

o bukumu stebėjosi sukiodamas purštą prie smilkinio ir barbendamas į stalą.

todėl

todėl per 14 val. 6,3 mil. peržiūrų

Dzeikas

Is to skaiciaus 6 mln spjaudesi it š. kande😄

blue yellow zov marinie

…zydelis Seitelmanas……issityciojo is durniaus xuilo juodai….buvo linksma klausyt,kaip to karlsono akys po 15min eme plestis non stop….

GOJUS

Niekam neįdomu, kas buvo prieš 250 metų, bet kas buvo prieš daugiau negu 1500 metų dabartinėje Izraelio teritorijoje tai žiaurei važna, a ne Bačiuli? 🤣

Dzeikas

Jeigu didziausiu pasaulyj tirazu isspausdintoje lnygoj rasoma apie tai tai turbut ne mielocius😏

nes

globalus biblijinis projektas valdymas per pinigų skolinimą už palūkanas, knyga – matrica

net

net filmas yra, berods ” Knyga Ilajaus” – kai žmonėms dašilo kad knyga karo matrica, surinko ir sudegino visas kad daugiau nebekiltų karai, nes karas tai matricinių verslas, o jų dievas „visa ką griaunanti ugnis” – karas.

blue yellow zov marinie

…matracu verslas – jega.

marine,

matricinių, – „karas tai matricinių verslas”.

blue yellow zov marinie

…man matracai patikimiau skamba….yr ka paciupinet.

blue yellow zov marinie

..tai biznis,Dzeikiok,jei dar nesupratai….anekdotu knyga..

Dzeikas

Kiaule ir žemčiugai?😉

blue yellow zov marinie

…perlai,perlai byra is to biznio…..

Dzeikas

Aš irgi nepajutau, kaip zandikaulis atvepo. Blé, na žinojau kad Putinas mother f*ckeris, bet kad jis lygiagreciai idiotas…🙄 Visas jo valdymas apėmė visas sovietiniu pirmosios eiles pareigunu metamorfozes. Apie Uljanova Vladimira nekalbesiu: na nevykelis advokatas, piktas urodas kuriam mergaites gimnazijoje nedave todel pagiezingas ir piktas uzaugo. Stalinas: sitas apjunge Gruzijos kaimo idiotizma, studijas seminarijoje, abreko gyvenyma, bolševikini stoga, isgyvenyma gyvatyne ir konkurentu nudusinima. Na šitas latentinis mutherf*ckeris , bet savo vaidyba apgavo visa pasauli. Iki šiol istorikams misle, kaip Stalinas voliojo Roosewelta tarsi skudurine Onute. Šitas nenusikalbedavo. Jo cholopai nusikalbedavo( isskyrus V.Molotova, su uzsienio politika Sovitai nejuokavo) – ju vaidmuo toks, nuvemia koki brieda , ateina Syalinas , truputi atbulini begi imeta ir visi dziugauja kaip vaikai. Chrusciovas jau dreifavo… Skaityti daugiau »

kokia dar mįslė?

Mįslė? Jokia mįslė?- Stalinas palikuonis caro giminės iš tėvo pusės, caro auksas pas rotšilus

Dzeikas

Misle NE apie Stalina.Manes ir tautos Stalino genealoginis medis nep*sa.
Misle apie Putina. Kaip galima degeneruotis nuo nuovokaus ir isradingo mutherf*ckerio(atsip. kalbaj*bu – p*zduko lietuviškai).
Cia gyvas pavyzdys naciukams patriotams, kaip diktatura debilizuoja diktatoriu.
Lietuvos valdziunai ir taip minkstoku smegenu, o jeigu taps nepakeiciami kaip p*zdukas Smetona, na tai ir pabaigs kaip tasai daiktas.

be akinių

matosi kad p*sa ožys

blue yellow zov marinie

…turetum sulaukt aliooooko vizito….oi,pamirsau,kad anas sifiliu apsikrete nuo oranzado,tai negales ateiti – gydosi..

Dzeikas

O kas pas mus aliokas?

"Kremliaus agentas"

Tokių idiotiškų sapalionių dar neteko aptikti. Ką vartoji? Esu skaitęs, kad Stalinas reliai buvo osetinas arba gruzinų kunigaikščio nesantuokinis sūnus, arba net dėl vizualaus panašumo, Prževalskio sūnus, na kad būtų caro sūnus – kliedesys totalus.

"Kremliaus agentas"

Tu pats, Džeikai, idiotas. Nesugebėjai suregzti rišlių sakinių. Valstybė kurios pavadinimas yra pakraštys, Ukraina tą ir reiškia, negali būti normali, pagal apibrėžimą. Как вы яхту назовёте, так она и поплывёт…

Markas Soloninas

Как Такер с Карлсоном в Москву за правдой ходили

https://www.youtube.com/watch?v=Ba7uKoRExas

orginal

orginal. „Путин и Такер Карлсон 2024. Интервью на русском языке [ съемка Кремля ]“
https://youtu.be/tIbL_MXK8Tg

Jules

Pas mus tokio lygio intelektualų nėr, kodėl? Kodėl VU nėr istorijos mokslo, o tik išgalvotos istorijos, nebūtos istorijos karo nugalėtojų blevizgos? Kita vertus, Kapsukėje nebuvo nei desovietizacijos, nei derusifikacijos, nei depolonizacijos, vadinasi, joje neįmanoma išvis parengt nemeluojančių istorikų ir politologų – tik užsakomosios istorijos ir netikros geopolitikos dundukus ruošt, „papugajus”, atkartojančius svetimųjų jiems įdiegtas per tą akivaizdžiai nesąmoningą ir visuotinai žinomą besaikį zubrijimą bele ko, per varomą hipnozę, per netiesos ir dezi propagandos meno kalimą mintinai, per pseudo istorines mantras – išgalvotas istorijos schemas, klišes ir versijas. Ponas Markas irgi kažin kodėl nutylį vieną labai svarbų faktorių XX amžiaus ir dabarties istorijoje. Nepasako iki galo tai, ką pats gerai žino ir suvokia, bet kažin kodėl nuo runkelių ir Kapsukės, vedeuškės… Skaityti daugiau »

Michail Veller
klausimas

kur sėdi frajeris ? Amerikoj ? Ten kur 40 milijonų pašalpinių? Kas tai 40 milijonų pašalpinių duoną gamina, kurią jie ryja kasdieną ir visą gerovę? rotšildo žaliai priterliotos popieros tai nevalgomos?… 5 proc. suryja 40 proc. planetos resursų… kas tikrieji parazitai? Kam pavaldi Nabiulina ir kieno nurodymus vykdo?

Dronas

Vėlleris sėdi… Būgnai trata, Estijoje, jau daug metų. Pašalpos negauna, nebent pensija, rašytojas, gyvena iš knygų ir honorarų, nesivarto aukse, bet lyg ir nebadauja. Viskas labai paprastai surandama ir patikrinama. Bet juk tau reikėjo privelti į savo vėmalą, kuo daugiau visokio šūdo, kad išsišikt ant JAV. Čia ir rotšildai, na kas gali mėgti rotšildus? Čia ir doleris tas pats niekingas popieriukas kurį tu godžiai paimsi kiek tik tau duos (duoda retai arba niekada). Penki procentai parazitų, kur suryja pusė planetos resursų, tu čia apie tovaryščius kiniečius? O tau per galva už tai neduos? Vistik šitaip išsitriesti and kinietiškų „brolių”, reikia mokėt. 😀 Na kas dėl 40 milijonų pašlapinių. Ka, ne „vpisalse” į jų tarpa, todėl dabar čia verki?

Sergey Lubarsky

Большое интервью ни о чем. Такер Карлсон дискредитировал себя как журналист, превратившись в пуделя.

https://www.youtube.com/watch?v=0hZb0QzEC4Q

joo

aptapšnojo karsoną

blue yellow zov marinie

…gali jau valint su issisudintais karlsonais namo,pas oranzini kita durniu,paverkt.

tikrai

karsonas profelerius plauna

blue yellow zov marinie

…jo,gali ir nedatempt iki namu…zus kaip Darius su Girenu,tik Atlante…Sudai sveria.

karsonas sakė

„ТАКЕР КАРЛСОН ВПЕЧАТЛЕНИЯ ПОСЛЕ ИНТЕРВЬЮ С ПУТИНЫМ. РАСКАЗ ТАКЕРА“

https://youtu.be/eC7LfDBD0CM

tikrai

galės skaityt putino įteiktus dokumentus

tikrai

karsonas dirba pas maską , o maskas pas trumpą

blue yellow zov marinie

…sifilitikas ir vagis trampas dirba setooooonui 666..

Glucorelief

certainly like your website but you need to take a look at the spelling on quite a few of your posts Many of them are rife with spelling problems and I find it very troublesome to inform the reality nevertheless I will definitely come back again

blue yellow zov marinie

..mjooo,sifilitiko oranzinio donio pasiuntinys turejo proga isitikinti,kad nieko gero is tu dvieju nupindejusiu beprociu nebus…..

Glucorelief

Somebody essentially lend a hand to make significantly articles Id state That is the very first time I frequented your website page and up to now I surprised with the research you made to make this actual submit amazing Wonderful task

Tarp kitko

Iš Bačiulio komentaro supratau kad būtina pažiūrėti pokalbį. Bandau įsivaizduoti interviu, kuris būtų sužavėjęs Bačiulį Miliūtė su Visatos valdovu.

dangaus politika

trumpo maskas, masko karsonas

blue yellow zov marinie

…visi neatsidziaugia prikakotais karlsonais,i kuriuos pritriede xuilo.

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo šiandieninis „elitas”, jį aptarnaujančių kontorų „ekspertai, analitikai…”, kaip ir „patriotiniai intektualai” kaip Bačiulis per 2 metus nesuprato, kad Gorbačiovinės perestroijkos pabaigoje prasidėjusi demagogijos, propagandos, „patriotinių, teisingų…” nuomonių „formavimo”, „politinių” šou, kas ką „apši..o, kas buvo „kietesnis”,kas ką paliko „durniaus vietoje… .era baigėsi. Kvailiausiems, idiotiškiausiems … politikieriams, vakarų „civilizacijos, demokratijos, vertybių..gynėjams” gyvenantiems „vakarietiškai civilizuojamų” čiabuvių teritorijose…, Putleris pademonstravo savo pokalbyje su Carsonu. Visai bukiems kaip Bačiulis…,nesuprantantiems nei iš kur jie atsirado nei kur gyvena Putleris priminė Rusijos ir šiandieninės „valstybės” Ukrainos istoriją. Po šio Putino ne šuomeninio pokalbio su Carlsonu, daugiau mažiau adekvatumą išsaugojusiam ir puskvailiui darosi aišku kodėl yra toks „valstybės” vardu Okraina šiandieninės istorijos tęsinys… Vietiniams „Bačiuliams” gyvenantiems Gorbačiovinių laikų „tiesose”, pagal kurias, tik pakilojus rankas… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..tai tu gi uz Baciuli protingesnis,ka jau cia ir lygint xa xa xa….tau apskritai nieks negali prilygti….oi,laikykit mane,griuuuuunu…….na ir pralinksminai….vakar taves nebuvo,tai net kiek liudnoka be tokio klaaaauno patapo,pradejau galvot,kad jau nusidubasinai nuo pliskos…….laikykis,netekti tokio cirkaciaus butu biski gaila.

Prašalietis

Kaip jau įprasta lansberginiame durnių laive nuo gorbačiovinės perestroijkos pabaigos vietos „tautiniai intelektualai” vieni su kitais lyginasi ne tuo kas ką pasako, kas kuo savo pasakymus argumentuoja, bet kas už kurį „protingesnis”.. Palatos „intelektualinio, vakarietiškai” gerai pakompleksuoto tipinio runkelio, kuris užsivilks baltą chalatą, tas bus palatos „psichiatru”,”politiniu” šoumenu.. sindromas „chi chi cha cha „..

Pats gerbi kumščio teisę - tavo reikalas

tai sakai Stalino nupaišytos Lietuvos sienos netikros? O jau Putino nupaišytos „Okrainos” sienos būtų tikrų tikriausios?

tai

klausyk putino interviu jei kas neaišku. Putinas žodžių vėjui nelaido – „Pacan skazal pacan sdielal”, Lavrovas ištransliavęs

blue yellow zov marinie

…pacan skazal – pacan abasralsia….lawrusa abasralsia za kompaniju tozie.

Prašalietis

Kad ir koks būtų „reikalas”-„gerbi negerbi kumščio teisės”, bet sienas Europoje po 1990 amerikė pradėjo „perpaišyti” Jugoslavijoje… Kaip ir yra labai negražu ir visai nepatriotiška būti užsilikusiu „kremliniu”, kuris būtų patenkintas Lietuvą okupavusio Stalino okupaciniu darbu? .. Yra labai nepatriotiška ir negražu nesistengti atsikratyti Stalino okupacijos primestų sienų palikimu.. Na o Putinas dar tik pradėjo, nepasitaręs ir nepaprašęs leidimo pas JAV Bidoną, „paišyti” Okrainos sienas, matysim kokios bus sekantį vieną kitą istorinį dešimtmetį Okrainos ir ne tik Okrainos „tikros” sienos….

blue yellow zov marinie

…tu,sienu paisytojau,nieko nebesulauksi…..gulesi grabe su nugertu pliskarium ir xuiliaus abrozdeliu….smerciaus datos nebus,tik uzrasas flomiku….radilsja f CCCP….sdox kak sabaka.

Gyvulys

Iš Bačiulio vimtelėjimo supratau:
1. Interviu imami tam, kad žurnalistas išaukštintų save ir neleistų pašnekovui pasakyti, ką jis nori,
2. Imti interviu iš diktatorių ir žudikų negalima. Galima imti tik iš tų, kuriuos leidžia šeimininkas,
3. Bačiuliui trumpam buvo pasirodę, kad interviu turėjo būti ramanausko arba miliūtės stiliumi,
4. Dabar niekas neapkaltins, kad Putinas nusipirko Takerį ir suderino klausimus,
5. Bačiuliui pavydu, kad jo kumirai nepritraukia iki Putino,
6. Bačiulis galėtų apsuiraminti, nes būsimas LR prexidentas jau turi spaudos atstovą.

Gyvulys

Atsiprašau, norėjau parašyti proxidentas. Jis jau suderintas su užsienio ambasadoriais.

blue yellow zov marinie

…sikart visur prasovei,ypac,kad xuilo nepralenkiamas durnumu…..vakar bidonas net xuiliu nunese savo spyciuj,mol,dar kazka,net sunaus metines, pamena…prisapaliojo tokiu nieku,kad net demokratai suprato,kad ji reik keisti i ta boba…..kels klausima…ar tinkamas kandidatuot del samoningumo….visi uz galvu susieme javuose.

Paulius

Manau. jei AiG ir visa kupriuko muzikanto gauja būtų nuoseklūs, turėtų Putiną su Carlsonu nominuoti metų apdovanojimui „už Lietuvos vardo garsinimą“. Nes keliais sakiniais Putinas labiau išgarsino Lietuvą nei gausiai finansuojamas anūkas savo beprotybėmis ir mokesčių mokėtojų išlaikoma „Lietuvos vardo garsintojų“ šaika.

Jules

O mūsų neosovietinio, neobolševikinio elito pasikviesti sveteliai gudai Vilniaus miškuose nesiblaško, kaip greičiau susigrąžinti jų, kaip jie mano, Vilniaus kraštą? Nesiblaško LDK plotuose ir istorijose, kad Litwa – tai jie? Gudai ir lenkai mūsų miškuose irgi varo apie tai, apie tą patį, kad Pietryčių Lietuva – tai jie. Kiti varo tą patį apie antikines sienas ir valstybes prieš mūsų erą, kad jos irgi būtų atkurtos, tiesa? Visi jie nori tą Litwą pasidalint, tiesa?

Prašalietis

Savo komentare visai nepatriotiškai parodai, kad tu esi už komunistinio grobiko ir okupanto Stalino pridarytus teritorijų grobimo darbus, teritorijų su visais jų gyventojais priskyrimus kitiems… Aš kaip tikras šiuolaikinis, atkurtos tarpukario (daug kartų tai deklaravo visais lygiais kas tik netingėjo) nepriklausomos Litwos tikras patriotas, kurią Stalinas „klastingai” okupavo, sostine padarė lenkų Vilnių… esu už istorinį teisingumą… Visas „pažangus” pasaulis pasakė „ne” Molotovo-Ribentropo paktui, Stalino nupaišytoms valstybių sienoms, Lietuva tai pareiškė garsiausiai ir paktas pasidarė niekinis ir negaliojantis, todėl vertėtų „gudriai” pasamprotauti, atstatyti Lietuvos valstybės teisėtas sienas…

blue yellow zov marinie

…ale ir nenurimsti su tom sienom…kas tau pasidare,…kiba pliska siandie nesviezia…

Jules

Pakto slaptame protokole Pietryčių Lietuva įtraukta Vokietijos iniciatyva – tik tiek. Ir grąžinta tik dalis. Man galioja 1920 metų sutartis. Taigi veikėjai Vilniaus miškuose man nepatinka ir turėtų grįžti namo.

atnaujinta kova tarp kapitalizmo ir feodalizmo

Vienu metu, po SSSR žlugimo, atrodė kad kapitalizmas laimėjo galutinai. Tačiau globalizacija užsitęsė, o Putinas sugalvojo už kapitalistų pinigus, gaunamus už naftą,dujas atkurti feodalinę valstybę, Rusijos imperiją. Jei ne šimtai milijardų pajamų, Putinas niekaip negalėtų tęsti to beprotiškai brangaus karo. O kitų pajamų, kaip tik gamtinių resursų išpardavimas kapitalistams, Putinas neturi. Kariauja prieš kapitalizmą už kapitalistų pinigus

Dzeikas

Remiantis analogijos desniu, tvirtinu, kad „kapitalizmas”( sovietu leksikonas) arba Laisvosios rinkos sankloda niekad 100% nelaimes, o feodaline , arba vergovine sankloda niekad neisnyks.
Daugiau ar maziau atsitrauks, bet visokiuose pasaulio kalabybiškese uzsiliks.
Kokia analogija? Gyvasis pasaulis. Sakykim žinduoliai faunoje karaliauja jau virs 100mln. metu, bet driezai neisnyko galutinai.Tik atsitrauke. Dar daugiau: uz driezus primityvesnes formos , varliagyviai irgi neisnyko.

ww3

žydai rotšildai prieš žydus rokfelerius, finansinis kapitalas prieš pramoninį, respublikonai prieš demokratus, trumpo rotšildų respublikonų kapitalizmas prieš demokratų švabo feodalizmo projektą.
Su kuo tu ir prieš ką tu? kar

Kam neduota rašyti

tas tegu geriau ir nerašinėja, ir nesityčioja iš lietuvių kalbos.

Déjà vu

Pasiskaičiau čia tokius išmintingus komentaro komentuotojus ir tarpusavyje diskutuotojus ir aptikau, kad man tai kai ką primena…
Ir štai EUREKA !
Plaukia ramiai sau, atsipūtęs, krokodilas upeliu ir mato ant kranto beždžionę, skalaujančią vandenyje banano žievę.
Žingeidu krokodilui tapo ir paklausė: – Ką čia dabar darai?
O ta jam :– Klok dolerį, pasakysiu.
– Na baik jau, baik. Sakyk, ką čia veiki?
O ta vėl :– Doleris, tada pasasakysiu
– Na, bet…
– Doleris, pasakysiu.
Kur besdėsi, atiduoda krokodilas dolerį: – Na tai  ką čia išdarinėji?
– Banano žievę skalbiu.
– Tfuu, – pasipiktina žaliaskūris, – na ir kvaiša tu!
– KVAIŠA TAI KVAIŠA, BET KASDIEN BENT DEŠIMT DOLCŲ SUSIRENKU…
Taigi…

Jules

O Jūs neskaitykite, o pažiūrėkite, kad ir čia, gal ką suprasite, jei ne kapsukietis? https://www.youtube.com/watch?v=28FSXhdwYV8

Prašalietis

Šiuo adresu tavo „pažiūrėkite, kad ir čia, gal ką suprasite..”yra beprasmis dalykas… Bačiulis „profesionaliai” analizuoja Putino ir Carlsono pokalbį, svarsto – ar interviu buvo bombinis, kiek laiko Putinas pasakojo apie Rusijos ir Ukrainos niekam „neįdomią” istoriją, parodo „ kur Putino pravalas”…, daugumas komentatorių taip pat bando kažką parašinėti apie interviu, jos dalyvius…, o tavo „pažiūrėkite, kad ir čia, gal ką suprasite..”, paskaitęs „išmintingus komentaro komentuotojus”, psichoanalitiškai prisiminė multiką apie krokodilą ir beždžionę…
pažiūrėkite, kad ir čia, gal ką suprasite..” būtų suprantamiau ir įdomiau apie „Donaldo nuotykius”, Simpsonus, katiną Leopoldą…, ar „alibabą ir 40 plėšikų”…

Jules

Kapsukiečio paistalai, ne daugiau. Pasidomėk kaip analizavo, kol Gorbis neleido, gerai?

blue yellow zov marinie

..tu,sapnuojantis besmegeni,siandie itartinai aktyvus….matyt xuilo kvailystes tave taip suzavejo…..durnius durniu uzuodzia is tolo…..

Manantis

ruski, tu, shura, kaip tu atsibodai.

blue yellow zov marinie

…tu man ,ne….palinksmini nors..

XIX back to life

KingPyrrhus Tai Lore Bauer. Gimė 1921 m. Kollerschlag mieste, Austrijoje. 1944 m. gale ji buvo paskirta į Prahos priešlėktuvinį skyrių technine asistente arba Helferin. Čekijos partizanų išprievartauta ir sumušta Lore buvo sulaikyta bėganti nuo Rusų kariuomenės į Vakarų Čekoslovakiją, kuri ką tik buvo paskelbta Amerikos karine zona. Lore išgyveno sąjungininkų internuotų stovyklų sistemą, tada pradėjo kurti naują gyvenimą, po karo dirbdamas oro linijų bendrovėje. Ji mirė 1994 m., sulaukusi 73 metų… Filmuotą medžiagą 45 m. gegužės 8 d. netoli Plzeň, palei senąjį Prahos greitkelį filmavo Orenas Haglundas iš JAV kariuomenės oro korpuso. Hemhrabanas Tai Lore Bauer, jauna vokietė, kuri dėl vyrų trūkumo buvo paskirta oro pajėgose valdyti priešlėktuvinius pabūklus. Pasibaigus karui, buvusi Čekoslovakijoje, ji ir kita vokietė bei austrė buvo… Skaityti daugiau »

Jules

NS skaitytojai pačiam turėtų padėkoti už triūsą – už komentarų vertimą į Lietuvių kalbą. Aš šiaip jau teikinėju užuominas ir patariu patiems kapstytis, patiems ieškoti tiesos. Tokia juk šios svetainės paskirtis – ieškoti tiesos ir reikalauti tiesos, kad mums būtų nustota kiaurą parą meluoti. Sąjungininkai nužudė ir išprievartavo begalę moterų, bet jie joms vis vien patinka, nes karo nugalėtojai – Didysis Trejetas, kuris, beje, ir Ukrainą nuginklavo, ir sudarė sąlygas karui. Privedė prie karo. O kas pasakyta apie tuos, kurie tokias sąlygas padaro ir priveda iki karo Hagos ir Ženevos konvencijose? O ir W.Vilson kolektyvinės atsakomybės principas, Niurnberge tapęs tarptautiniu įstatymu niekur nedingo – kaip tik jiems ir tinka. Kolektyvinė atsakomybė buvo pritaikyta Vokiečių tautai, bet eilėje laukiančių yra ir… Skaityti daugiau »

Ne apie politiką

Bet tai koks prasčiokiškas stilius, visiškas košmaras.

jooo

akivaizdu iš šudagabalasvaidžių

Asta

Karlsonas ir Mažylis. Tik uogiene mažylio nepavaišino.

Jules

Turėjai minty konservatorių Mažylį?

blue yellow zov marinie

…pasirodo,anas – myzylis…

blue yellow zov marinie

….Astute,atsitrauk,cia vyrai suuuudais taskosi,myzalai upem bega…o tu…uogiene…

Kur MINEDAS ???

Dingo M.Jonušas,pasigendu jo drąsos ir pasitikinčios laikysenos…

Putinas apšik.. ne tik rusus

rusai ir anksčiau, visada labai smirdėjo
bet dabar visi kolaborantai – komunistai ir kgbistai labai dvokia

istoriškai tai Moskovija buvo Okraina

Kai rusų žemes užplūdo mongolai , tai iš pietinių stepių rajonų, kur totoriai ir jų arkliai gerai jautėsi, rusai bėgo slėptis į šiaurės miškus, kurie ir buvo tuomet „okraina”, vertinant Kijevo Rusijos gyventojų akimis. O kai Moskovija prie Ivanų sustiprėjo, tai pradėjo viską kas toliau nuo Maskvos vadinti okraina, kurią reikia prijungti prie Moskovijos. Nieko gudraus, sila jėst uma nė nado,kaip sako patys rusai.

Glucorelief

I do agree with all the ideas you have introduced on your post They are very convincing and will definitely work Still the posts are very short for newbies May just you please prolong them a little from subsequent time Thank you for the post

???

Ar duodamas Takeriui Karlsonui interviu, putinas Zelenskio tėvą supainiojo su seneliu? Nes Zelenskio tėvas gimęs berods 1947 m., o II pasaulinis karas baigėsi 1945 m. ?
https://ground.news/article/really-fought-in-world-war-ii-zelenskys-father-as-putin-claimed

Gal

Gal atmintis sušlubavo?

Takeris Karlsonas , Putinas

Путин и Такер Карлсон 2024. Интервью на русском языке [ съемка Кремля ]
https://www.youtube.com/watch?v=tIbL_MXK8Tg

Jules

O vokiškai ar prancūziškai nėr? Jei nėr – tai kodėl?

Pasiilgusiems bent kiek teisybės

Dar konservų psichopatų chuntos nelikviduota alternatyvi informacija:

http://www.lzskelbimai.com/s/212021

blue yellow zov marinie

….krlsonas jam i ciaju novicioko ipyle,kai tas uzsideges pasakojo Ia. istorija.

Prašalietis

Tavo žiniai jau buvo per vietines ir „civilizuoto” pasaulio medijas transliuojama „specialistų pastebėti ir užfiksuoti” mažiausiai 4 Putino vėžiai, jo „maskavimasis, kad niekas nematytų”, Maskvos slaptame bunkeryje, kaip jis po Ukrainos Kremliaus atakos dronais iš Maskvos slapto bunkerio „slaptai bėgo” nežinoma kryptimi lėktuvu užsitraukęs visas lėktuvo langų užuolaidas.. Taip kad Putino „blogos sveikatos būklę” vakarų žvalgybos jau gana seniai „atskleidė”…. Tiesa, kažkodėl tai nepakomentuoja Rusijos „propagandistų” per TV rodymo, kaip Putino „antrininkas”, kaip kiekvienais metais taip ir šią žiemą, visos Rusijos provoslaviško krikšto dieną, lyg niekur nieko vėl lindo į eketę, tris kartus nardė ir žegnojosi…

GOJUS

Prašalieti, negi balsuosi už Vaitkų?

blue yellow zov marinie

..nebalsuos uz nieka tas jietis,nes rasyt ir pasirasyt dar neismoko.Nebent,padetu kreiva kryziu.uz ta vaitkolaki,liekstucio ikalbetas.Durniu lengva paveikt.

Prašalietis

Aš „balsavau” tik vieną kartą už tokį Lozuraitį ir, paskaitęs programas, pamatęs, kad tuometiniai liberalai parašė kažką panašaus į tuometinį politinės ekonomijos dėstytą kapitalistinį gamybos būdą, taip pat balsavau už tuometinius liberalus. Nepamenu kaip tiksliai jie tuomet save vadino.. Šiuo „balsavimu” mano „balsavimai” prasidėjo ir pasibaigė… Taip kad man kas vaidino, vaidina ir vaidins Lietuvos „valstybės prezidentus, buvusius valstybės vadovus…” Vaitkus, Grybauskaitė, Nuosėda, Lansbergiai…, kaip ir Seimų deputatus, ministrus.. visiškai nedomina… Nepaprastai įdomu ir linksma yra stebėti šios publikos vykdomus ” karinius atgrasymo, saugumo, vidaus ir užsienio politikos, valstybinius darbus”…

blue yellow zov marinie

…tu durniau prakeiktas,ka cia sapalioji,tu net pavardes nezinai…Lozoraitis,koks dar lozuraitis….kvesa nelaimingas….ir kad meluoja,net issisiepes,tikras besmegeeeenis.

blue yellow zov marinie

…xuilo durakas ir nuopeza.Su visais kitais putinais.

Realybė

Putino interviu patalpintas T. Carlsono interneto svetainėje ir platformoje „X“. Vaizdo įrašas „X“ platformoje buvo peržiūrėtas per 180 mln. kartų, maža to, juo pasidalijo ir „X“ savininkas Elonas Muskas.

Tuo tarpu

JAV pr. Džo Baidenas pabendravo su Prancūzijos buvusiu prezidentu Fransua Miteranu, mirusiu prieš 28 metus, supainiojęs jį su E. Makronu.

Tarpui

Tuckerio Carlsono interviu putinas berods pasakė, kad Zelenskio tėvas, gimęs 1947 m. kariavo Ii pasauliniame kare, nors šis karas baigėsi 1945 m. Gal putinas supainiojo Zelenskio senelį su tėvu?

>Tarpui

Gal ir Takeris Karslonas pastebėjo,kad jo pašnekovui problemos su atmintimi?

Jules

Tuo tarpu ar ne tarpu tarp kažko, Prezidentas Pranas, savo testamente parašė, kad karas neišvengiamas ir gali baigtis Europos civilizacijai labai blogai – Finis Europa. Ar ne dėl šito taip dezi LRT prakaituoja mūsų neobolševikai – neosovietikai ir kiti prapiesoriai-kakučiai, ką?

Realybė

Šiandien 100-oji Izraelio ir Palestinos HAMAS grupuotės karo diena. Viena stipriausiųjų pasaulyje Izraelio armija per 100 dienų taip ir nesugebęjo užimti 362 kv.km plotą užimantį Gazos ruožą, o juolab sumušti HAMAS karius.

kartoji kaip papūga

O kodėl tu tiki kad ji viena stipriausių, jeigu nesugeba per 100 dienų užimti 362 kv km?

Michail Veller

КАРЛСОН, ПУТИН И ТУПОЙ ГЛОБУС: СМЫСЛ ИНТЕРВЬЮ 

https://www.youtube.com/watch?v=uPF-rRTuwdw&t=54s

Prašalietis

Nejuokink tu vietos runkelių su po užsienį klaidžiojančiais „suvakarėjusiais” išsigimusiais kacapais Veleriais, Chadarkovskiais, Kasparovais, Tichanovskajoms… Lansberginiame durnių laive ir savų tautinių „politinių, intelektualinių… proto bokštų” kliedinčių apie Putino vėžius, „duosim ruskiui garo”, paerzinsim Kinijos drakoną.. yra daugiau nei reikia…

blue yellow zov marinie

.lozuraiti,netriesk miltais,sikna uzsiklijuos.

Apie rusofobinę psichozę
Sergey Lubarsky

Они ведут Украину в пропасть. Как мы попали в такую ситуацию.

https://www.youtube.com/watch?v=E9llmqMk3K4

Džo Baidenas

Išmintingos JAV prezidento pastabos einamajam momentui:
https://twitter.com/LangmanVince/status/1754978435401748936

Michail Dementjev (Кинетический интеллект)

Карлсон VS Путин. Разбор языка тела в интервью.

https://www.youtube.com/watch?v=3RN9T-LI2t0

121
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top