0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
F u baciuli

Vincas Kapsukas prabudo …

Storai  prakaituojanciai  kiaulei

Nusok prakaituoti nekilnojamas turto kainos eina i menuli !
Tokia nuskurdusi lietuva….

apie piliečių lygybę

Galime didžiuotis- į kai kuriuos ES narės Lietuvos kaimus autobusai atvažiuoja berods kartą per savaitę,nors tuose kaimuose taip pat gyvena Lietuvps piliečiai,visoms valdžios institucijoms ir pareigūnams lygūs pagal Konstitucijos 29 straipsnį. Teko skaityti,kad Šveicarijoje valstybė dotuoja kelis kasdienius autobusų maršrutus į kelių trobų kaimelius Alpių kalnuose,nes Šveicarija užtikrina visų savo piliečių susisiekimą su visa valstybės teritorija.

   >2021-05-11 8:08

Lietuvoje dar nėra vakarietiškų progresinių pajamų mokesčių,kaip Vokietijoje ar Anglijoje,kur minimalios metinės pajamos neapmokestinamos,o šimtatūkstantinės ir didesnės metinės pajamos apmokestinamos iki 45 proc. Lietuvoje GPM apmokestinamos ir minimalios pajamos,vidutinės pajamos taip pat apmokestinamos didesniu GPM (20 proc.) , negu Vokietijoje (14 proc.). Anglijoje progresiškai apmokestinami ir metiniai dividendai- iki 2000 svarų dividendai neapmokestinami, po to tarifas auga ir šimtatūkstantiniai ir didesni metiniai dividendai apmokestinami 38,1 proc. Lietuvoje ir 2000 eurų metinių dividendų ir 2 milijonai metinių dividendų apmokestinami tuo pačiu 15 proc. tarifu.Pelno mokestis Vokietijoje yra 30-33 proc., Lietuvoje-5-15 proc.

angarietis – kapsukui

Bačiulis kaltas, kad PIŠ Lietuvą į aną galą nuvairavo

Al.

Įdomu, kad komunočekistiniai propagandistai ir troliai supranta, kad komunizmą ir čekizmą žmonės niekina, ir be skrupulų jais apkaltina jiems besipriešinančius. O ką laikraščio vadai? Jums patinka, kad komunočekistai jus vadina Pravda?

Kis

stebina,kad atsiranda vis nustebusiu?Is kur tie zmogeliai Pypt gali valdyti valstybe ,jie nesugeba issiaiskinti savyje,tai nabagai,kuriems tenka didele nasta nesti per visa gyvenima.Pazistu daug tokiu tapusiu del istvirkavimu ir gimusiu,tas nukrypimas yra baisus,vienntelis ilgai lauktas sunus,o kaip buvo puoselejimas,bokso nelanke ,lanke pramoginius sokius ir tapo is grazaus vaikino ,beveik mergaite,tevas apsendino,butas ,masina,bet jaunoji pabego su viskuo senis seilejos ir keikes,kad nunese tacka.Tolimesnis likimas nezinomas,bet vargo apturejes,ypac paauglystes metais.Nejuokaukite su vaikais ,tai-tragedija,kuria persama mums lietuviams ne is gero noru.Apie narkotikus nezino tik „klausimelio „publika.

Kapsukas-Angariečiui

Skubiai praneškite iš kur žinios apie PIŠ galą?

to Kis

Jos nevaldo valstybės – valdo draugas Švabas ir kiti draugai bilijonieriai. Na, taip kaip draugą Liūtą Trockį. Na, tą, kurį atplukdė su laiveliu iš Niujorko į Europą Europai sudrapalinti.

stasys

Ta pati statistika kažkada teigė kad Lietuva daugiausiai suvartoja alkoholio . Ne Bičiulį, tie kas prarado oficialius darbus susirado juos šešėlyje .Kaip vertinti tokį faktą ? ogi kaip ir viską kas vyksta Lietuvoje .Visos tokios ataskaitos vieną savo dalimi meluoja .

Konservatoriai puola ant Žiemelio "Avia Solutions"

Visą puolimą ant Ušacko pradėjo Gabriukas su seneliu, kad neduok Dieve, Ušackas nesugalvotų kandidatuoti į prezidentus, nes kelias valomas Anūkui. O Nuosėda yra visiškas be*kiaušis, negi jis nesupranta, kad jam tai bus pirma ir paskutinė kadencija?

Žyds Chodoras net Paleckį "pažįsta"...

Pasirodo Chodorkovskis kietesnis už visą VSD su Jauniškiu priešakyje su visu jų milijoniniu finansavimu ir šiuolaikinėmis techninėmis priemonėmis. Cha, cha, cha…žyds daugiau už VSD žino…

štaziui

stazele, susiberi trisdešimt norveginių į savo besotę analinę angą ir bėgi link rusų ambasados. Paknopstom. Ten tęsk iškilmingą žygiavimą aplink, plėvesuodamas „koloradkėmis” ir dainuodama „это день победы.” Čia daugiau nesirodyk. Niekada.

Rusu kurva

Dar viena rusu kurva!!!

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top