Audrius Bačiulis. Tegyvuoja laisva ir nepriklausoma žiniasklaida

Veidaknygė

Vokietijos Vyriausybė įvairiais kanalais slapta išmokėjo ~200 žurnalistų €1,5 milijono už “teisingą” informacijos pateikima 😉

Sumos buvo skirtingos – kam po tūkstantuką, o kam ir €30+. Mokėjo tiek privačios, tiek „visuomeninės” (de facto valstybinės) žiniasklaidos žurnalistams. Kaip rašoma, tarp paviešintųjų nėra tų „žurnalistų”, kuriems pinigus mokėjo Vokietijos slaptosios tarnybos.

Tegyvuoja laisva ir nepriklausoma, liberali Vokietijos – Europos Sąjungos šviesulio – žiniasklaida 😀😀

Nuoroda: https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8678357,afera-dziennikarze-niemcy-rzad-berlin-moderacja.html

4.4 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pilietinis nepaklusnumas

Lietuvoje yra toks sorošinis „Žurnalistikos institutas” (ar kaip jis ten tiksliai vadinasi…). Ten viskas legaliai 🙂

Skaitytojas

Kas galėtų paneigti galimybę, kad mūsų delfiai ir komjaunimo tiesos irgi praneša „teisingas“ naujienas ne už ačiū?

Pastabus

..kad jau toks didis stilistas korektorius,turetum zinot,kad siuo atveju turi buti ‘tikimybe’,o ne ‘galimybe’.Nebent,nesuvooooki,kalbinyke…

Anonimas

Nebesuprantu, tu biznierius ar gramatikos mokytojas? Kada tu biznį darai, jeigu čia vos ne kiekvieną gramatikos mokai?

Pastabus

…mokek man uz pamokas,bo laika gaistu,o biz nis aina kaip paseeeles,nespeju pinionzu skaiciuot,…noretai ir tu,ale,ne kiekvienam paboznam……p.s. berasciai bais erzina,ane,’skaitytojau’…

Anonimas

Nu, nežinau, kažkaip dėmesio nekreipiu, svarbu mintį pagauti. Bet kartais būna, kad ir beraštis, ir minties nėra. Va tada tai erzina.

Pastabus

..tu,matau,geros sirdies zmogus,tai neizeidinesiu,bet but berasciu apologetu nepatarciau…

Joshua Philipp (The Epoch Times)

„The Epoch Times“ dokumentinis filmas „Tikroji sausio 6-osios istorija“ atskleidžia tiesą, kuri buvo paslėpta nuo Amerikos žmonių. Nors buvo sukurtas pasakojimas, kad tai, kas tą dieną įvyko, buvo sukilimas, pagrindiniai įvykiai ir liudininkai iki šiol buvo ignoruojami. Dokumentiniame filme nedviprasmiškai pažvelgta į policijos jėgos panaudojimą ir mirtis, kurios tam tikra prasme lėmė tai. Filme užduodami sunkūs klausimai apie tai, kas buvo atsakingas už tą dieną kilusį chaosą. Dokumentinis filmas, kuriame pateikiami įtikinami interviu ir išskirtiniai vaizdo įrašai, pasakoja tikrą sausio 6 d. istoriją. Filmą pasakoja Joshua Philippas, „EpochTV“ laidos „Kryžkelės“ vedėjas ir „The Epoch Times“ vyresnysis tiriamasis reporteris. „The Epoch Times“ vyriausiasis redaktorius Jasperas Fakkert sakė: „Apie sausio 6 d. buvo įamžintas pasakojimas, kuriame nėra daug faktų apie tai, kas… Skaityti daugiau »

Pastabus

…tupedamas kamputyje,uzsikales duris ir langus nuo siuolaikinio pasaulio baisybiu ir durnysciu,tulas pilietis tegali baugiai sucyyyypt….xi xi xi……

Griūva jankių “kortų namelis”

Pagoglinkit – “Банкротство Silicon Valley Bank может вызвать проблемы у других банков в США – NYT”. 
Банкротство американского банка Silicon Valley Bank (SVB) вызвало опасения, что другие американские банки также могут столкнуться с проблемами, пишет газета New York Times.
Газета отмечает, что проблемы, с которыми столкнулся банк SVB могут „распространиться по некоторым частям банковского сектора”, в связи с чем глава американского минфина Джанет Йеллен публично заверила инвесторов в устойчивости банковской системы США.
При этом вкладчики, как подчеркивает издание, „сбросили” акции аналогичных SVB банков, таких как First Republic, Signature Bank и Western Alliance. Многие из этих финансово-кредитных организаций обслуживают начинающих клиентов и имеют схожие с SVB инвестиционные портфели.
https://www.finam.ru/publications/item/bankrotstvo-silicon-valley-bank-mozhet-vyzvat-problemy-u-drugikh-bankov-v-ssha—nyt-20230311-2039/

Šlykštu ir tiek

Pagoglinkit – “O. Šurajevas: “Zuokai, čiulpk b*bį” (N16 video)”.https://bukimevieningi.lt/o-surajevas-zuokai-ciulpk-bybi-n16-video/
Šis vaizdo įrašas yra įrodymas, kad Lietuvoje neegzistuoja teisė, o įstatymai yra lygūs ne visiems. Landsbergių šaikos atstovai nebaudžiami gali viešai, šaipytis, provokuoti, keiktis, naudodami rusiškus keiksmažodžius. Policija į juos nekreipia dėmesio, nes galimai VRM ministrės Agnės Bilotaitės nurodymu jiems yra liepta užsimerkit ir viso to nematyti.
Šį kartą Ingridos Šimonytės numylėtinis Olegas Šurajevas viešai socialiniuose tinkluose platina vaizdo įrašą, kuriame kandidatui į Vilniaus merus Artūrui Zuokui jis siūlo čiulpti bybį ir netgi grasina, kad jam to nepavyks išvengti. Savo seksualines fantazijas viešai demonstruojantis (ir galimai iškrypėliškų polinkių turintis) klounas – provokatorius jaučiasi nebaudžiamas ir giriasi, kad Zuokas jam nieko nepadarys.

Anonimas

Zuokas tam urodui privalėtų padaryti užsakymą, jeigu jau teismai neįgalūs nukarpyti sparnus tokiem ubliudkam. Šūdajevas pasijuto esantis aukščiau už prezidentą. Bet, kaip sakoma, aukštai kilęs, žemai krisi. Linkėti tam šunšūdžiui nelinkėsiu nieko, nesigadinsiu karmos. Bet tikiu, kad liepto galas bus.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top