Audrius Bačiulis. Tiek uždirbančiųjų ne tik į Seimą – į Vyriausybę ant ubagiško ministro atlyginimo neprikalbinsit

Stebitės ir piktinantės, kad Seimo narių kokybė krenta nuo rinkimų iki rinkimų ir neįmanoma į kandidatus prisikalbinti bent kiek daugiau pasiekusio žmogaus?

O ką jūs norite gauti už ~€2200„ į rankas“, mokamus pirmą kartą išrinktam paprastam Seimo nariui? Vilniuje daugiau uždirba darbštus Wolt kurjeris.

O kas dedasi provincijoje, kurioje, vilniečių įsivaizdavimu, vadovų atlyginimai vis dar ubagiški? Galvokit iš naujo.

Štai Utenos ligoninės vadovui savivaldybės taryba ketina patvirtinti €8018 eurų atlyginimą su 20 procentų kintamosios dalies priedu (iš viso €9621 eurų), Utenos Pirminės sveiktos priežiūros centro vadovui – €8310 eurų mėnesį atlyginimą (žr. ČIA).

Tiek uždirbančiųjų ne tik į Seimą – į Vyriausybę ant ubagiško ministro atlyginimo neprikalbinsit.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Medikai

su savivaldybėm dalinasi pinigus,pamiršę tiesiogines pareigas gydyti.Mirtingumas didėja.Humaniškoji medicina tampa ciniška medicina.

ah1

pas mumis teisės pirmoje vietoje

Medicina nesveikai

persipynė su politika.

tai ir parodo,

kad ta atlyginima ministeriai uzsidirba kitaip. Kaip manote, kodel visi i ta seima ir vyriausybe taip verziasi?

Apsirinki

Baciuli,kask gyliau…

Prašalietis

A.Bačiulis ką tik „nukrito iš Mėnulio”, todėl „nematė” kiek „patriotų, tautos gelbėtojų” netgi milijonierių prieš Seimo rinkimus būriavosi atsisėsti ant Seimo taburetkės „pavairuoti valstybinius” ir savus reikalus už juokingą 2200 eurų seimūno atlyginimą….O kiek buvusių pretendentų už mizerną atlyginimą „sutikusių padirbėti tautos labui”, bet nepatekusių į Seimą, liko nepatenkintų… Lansbergių Gabrieliukas pabuvo Seime keletą metų ir nesiskundžia mažu atlyginimu, šeimos „vaikučių ugdymo” biznis suklestėjo,kad net ir didžiausiems „tautiniams” biznesmenams nesisapnavo. Valstietiškas milijonierius Karbauskis ir tas iš visų jėgų braunasi į Seimą „paskursti” už Seiminį atlyginimą… Su tokiu atlyginimų „patriotiniu supratimu” A. Bačiuliui belieka ir toliau iš „Mėnulio patriotinių” pozicijų pasakoti visiems dar neišsivaikščiojusiems lansberginio durnių laivo eiliniams runkeliams apie vairuojančių įgulų narių gaunamus „skurdžius” atlyginimus į rankas už „neapsakomai sunkų,… Skaityti daugiau »

Hm.

Vis tiek didžiausi šikniai, pasiskiriantys sau didžiausias algas už šūdo malimą, yra universitetų rektoriai.

Kas nors

sprigtelkit tam prašaliečiui per galvutę. Adatėlė jau per ilgai užstrigo tame pačiame takelyje.

tiek

dar vienas liberastų trubadūras išlindo. Kavokis su savo nesamonėm ,iš kur pats turi supratimą ,kiek mokėt eiliniam seimerio fukseliui? Kuris dar ir krūvą visiems žinomų ir antrą krūvą nuo visų slepiamų privilegijų prie to jam mokamo atlygio gauna. O tai – irgi pinigai .

Žemyna

Kai kas piktinosi, straipsnius rašė apie Monikutės algos dydį (apie 7 tūkst.€?). Į tai buvo atsižvelgta, ir nuo dabar ji gaus dar + ~3 tūkst.€ didesnę algą. 🙂 Pasirodo, ne mokesčių mokėtojų reikalas, kiek pinigų iš jų kišenių ištraukiama ir kur juos deda.

stasys

Abejoju informacija .Nėra jokios nuorodos į šaltinį .Bet problema su atlyginimu žirklėmis iš tikro egzistuoja . Jei Vilniaus regionas sukuria daugiau 40 proc. Lietuvos BVP tos atliginimu žirklės negali būti neadekvačios savo didžiu periferijai . Aišku Bačiulis kaip tikras ‘komjaunuolis’ nutyli jog Seimo nariai gauna kur kas didesnes išmokas rankpinigiais kanceliarinėms išlaidoms plius padėjėjų gali turėti ne po viena ir viešbutis ir automobilis ir darbas ne dulkinas , nereikalaujantis netgi aukštojo išsilavinimo . Darbas Seimo komitetuose tik žiovuliui . O kur dar privilegijos svetimas duris ‘atidarinėti’ koja ? Ne Bačiulį ne alga Seimo nariui yra svarbiausia ..prisimink kiek į viena vieta norinčiu pretendavo ? Retas valdiškas konkursas į kokios įstaigos vadovo vieta sulaukia bent pusės tiek norinčiu .Kompetencija profesinė Lietuvoje… Skaityti daugiau »

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top