Audrius Bačiulis. Vyšnaitė ant torto: stumdamas Nord Stream2 sankcijų atšaukimą Vašingtone Gazprom mokėjo ir Bidenams

Blem, aš žinojau, kad Gazprom, stumdamas Nord Stream2 sankcijų atšaukimą Vašingtone, buvo nusipirkęs „Atlantic Council“ įtaką.

Bet kad ir Bidenams, po visų jų skandalų, naglai ir atvirai mokėjo, tai jau vyšnaitė ant torto.

„You can clearly see what that lobbying looks like“, Anna Massoglia, an Investigative Researcher at the Center for Responsive Politics told The Post. „While it’s not evidence of anything illegal. It’s just something that is evidence of how influence works in Washington.“

Burt, a longtime GOP donor, before switching sides in 2019, has long been a fixture in D.C. foreign policy circles. „He carries an air of great knowledge and wisdom and experience and he’s impressive when you meet him“.

Daugiau:
Biden received funds from top Russia lobbyist before Nord Stream 2 giveaway

Biden received funds from top Russia lobbyist before Nord Stream 2 giveaway

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
habilitās

Amerika demokratiška šalis. Labai. Ten korupcijos nėra, čia tik Lietuvoje visi korumpuoti, kaip ir Putino Rusijoje.
Ech, kur tas Lietuvos intelektualų šufelis, kuriuo semiamos Vakarų civilizacijos vertybės? !Ir aš norėčiau, žiupsnelį pasisemti.:)

Papa Borgia

Bačiuli, manai, kad dar šimtą metų galėsi meluoti apie du pasaulinius karus? Amerika jau nebegali, bet dar gelbsti korupcija. Nors tiek progresyvo Kapsukės absolventams – korupcija. O kas belieka pseudo mokslų vyrams, tiesa?

-273.15 °C

įdomiai čia Bidonas veikia. uždarė Keystone Pipeline, paleido su terbom apie 40 tūkst. amerikonų ir tuo pačiu nieko prieš, kad Putinas pasibaigtų savo vamzdį. na ir ką dabar Pavilionis, Auštrevičius ir kiti mulkiai, kas čia dabar rusų įtakos agentas, Trampas?

Žinot, draugeliai pseudo politikieriai,

žmogus iš Bideno dar ir magaryčių pridės – atiduos savo Vokietijoje laikomų branduolinių ginklų arsenalą Vokietijai, kad ši jau pati galėtų apsiginti be Kapsukės prapiesorių ir absolventų nuomonės. Na, o pavilioniai, auštrevičiai, anušauskai, kubiliai, raselės, iročkos, rūtelės tėra tik menki Putino Rusijos įtakos agentėliai Lietuvoje, kaip kazimyros ir paksiai su jurgiais.

Jo...

Jo majo…

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)
Taip,

prisidengus Covid’u, kovidistų revoliucija, nori pertvarkyti pasaulio tvarką naujai ir metus pradėti skaičiuoti nuo Covid-19, kaip 1917 metais. Nieko naujo, žinant, kas tie karų planuotojai, organizatoriai ir vykdytojai. Sanitarinio karo planuotojai tie patys, kaip ir anų dviejų pasaulinių karų. Žinoma, Kapsukė šito neišstenės studentams pasakyti – absolventai irgi. Tik vienas kitas sugeba atmokti ir pradėti sakyti Tiesą.

Ar Izraelyje

Taip pat yra korupcija?

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top