Aukščiausiasis Teismas skelbs nutartį „Grozno angelų“ Gatajevų byloje

Lapkričio 11-ąją, antradienį, 13 valandą, Lietuvos Aukščiausiame Teisme bus skelbiama nutartis Maliko ir Chadižat Gatajevų byloje.

Lietuvos Valstybės saugumo departamento, prokurorų ir teismų persekioti našlaičių čečėnų vaikų globėjai šiandien yra radę politinį prieglobstį Suomijoje.

Su kasaciniais skundais sutuoktiniai Gatajevai yra kreipęsi į Aukščiausiąjį Teismą.

Teismo posėdis atviras.

Piliečiai, stebėdami teismo darbą, prisideda prie sąžiningesnio teisingumo vykdymo.

* * *

Daugiau apie šią šešerius metus besitęsiantį persekiojimą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Gatajevai atsiuntė D. Raulušaičiui dar porą įrodymų

Gatajevų įsūnis Lietuvos palikti nenori

Liudijimai: VSD, seksas ir M.Gatajevo klausimai

Šiurpaus Gatajevų augintinio liudijimo VSD nekomentuos?

D. Grybauskaitės Valys stumia į postus VSD tarnaites

Generalinė prokuratūra nežino, ką VSD veikė Gatajevų byloje

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Beta

Šita byla Lietuvos VSD ir teisėsaugos gėda. Labai įdomu ką Aukščiausiasis Teismas nutars?

Maryte

Neuzilgo darturesime politiniu pabegeliu

nenuplaunama deme ant valdziazmogiu munduro

tai buvo eilinis Lietuvos tesesaugos fiasko.

ruta

Sios bylos perepetijos parode , kad Lietuvoje valdzia naudodama savo galias , gali sukurti ir byla ir liudytojus ir auka ir priesus .Garliavos tragedija irgi dave signala visuomenei – jeigu nepriklausai isrinktuju klanui , savo problemas spresk pats …Seimas jau senokai mutavo i neaisku darini , lyg tai UAB , lyg klanas , nesuprasi , nes savo Konstituciniu funkciju jis neatlieka !
Ta , ka kasdien , matau , skaitau , suzinau is Lietuvos pilieciu , parodo nyku Lietuvos valdzios , politiku, vaizdeli -amoralus tipai / vien ‘Regitros’ pansionatas vagims -politikam ka parodo/, korupcionieriai ir svaistunai , kuriu nei vienas normalus verslas nepriimtu net i sargus , nes vagis visur ras buda pavogti..

Beta

tai kokia ta nutartis? Kas žinote?

Brinkazis

Priimta „kompromisinė” nutartis: Gataevai išteisinti dėl BK 145 straipsnio (Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas), bet lieka galioti apeliacinės instancijos jų nuteisimas pagal BK 140 str. 1 d. veikas (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas). Subendrinus bausmes už veikas pagal BK 140.1 str. (4 mėn. +5 mėn.), abiems paskirta 6 mėn. 21 d. laisvės atėmimo bausmė.
Gataevai jau yra praleidę už grotų gerokai daugiau laiko. Esminės aplinkybės, kad viskas buvo tiesioginė saugumiečių provokacijos pasekmė, teismas, žinoma, nenagrinėjo.

Beta

Ačiū 😀

Letas Palmaitis

„Laisvės” atėmimas už teorinį (neįrodytą) „nežymų sveikatos sutrikdymą” grasinant vaikišku skėčiu? Cha-cha-cha, ar tokie nuosprendžiai kasdien priimami prieš smurtautojus šeimose? Ar ne už tai pakleta pareigose Nomeda buv. Oškutytė? Teismas NIEKO nenagrinėjo, nes čia ne „kompromisinis sprendimas”, bet melo dūmų uždanga. Nusikaltimas padarytas VSD, o tuo pačiu – valstybės, kuriai atstovauja aukščiausiasis teismas. Sunaikinti čečėnų pabėgėlių vaikų namai, sugriauta šeima ir vaikų likimai, padaryta žala sutuoktinių Gatajevų sveikatai (ŽYMUS sveikatos sutrikdymas trumpinant gyvenimą), prieš auklėtinius inspiruoti melagingi teismo procesai. Kas visa tai kompensuos? Banditų nusikaltimo su Gatajevais tąsa – prokagėbistginis Kusaitės procesas „kovai su terorizmu” gautiems pinigučiams plauti. Kusaitei, pavadinusiai banditus banditais, iki šiol galioja banditinis nuosprendis – išmokėti tūkstantinę baudą už garbės neturinčiųjų „garbės” „įžeidimą”. Tokia yra mūsų banditinė… Skaityti daugiau »

Algis

Asmeniškai turiu LR Aukščiausiojo teismo patikinimą – „Nuosprendžio nepagrįstumas kasacine tvarka neskundžiamas”.Nenuoseklumas nestebintų ir būtų šiuo atveju pageidautinas.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top