Aurelijus Veryga. Čia tikrai viskas OK?

Man niekaip iš galvos neišeina KK2 penktadienio laida, kur vyko diskusija apie narkotikų dekriminalizaciją.

Man tiesą sakant visai vienodai kaip pasivadino mano kolegė, Morgana, Žana ar dar kaip nors, bet…

Vienas žmogus studijoje, Laisvės partijos politikas tiesiogiai į kameras prisipažįsta reguliariai pažeidinėjantis Lietuvos Respublikos įstatymus ir vartojantis (o tai reiškia, kad arba jų pats pasigamina ar kažkur įsigyja, kas esmės nekeičia) nelegalias narkotines medžiagas. Jo siekis legalizuoti narkotines medžiagas. Jis to neslepia. Tačiau nuo kada noras keisti atsakomybę, leidžia avansu tos atsakomybės išvengti ir nesilaikyti įstatymų?

Kita politikė, prisipažįsta vartojanti narkotines medžiagas. Tiesa tą padaro gudriau ir apdairiau. Ji teigia jas vartojusi paauglystėje (visokias), o dabar kai būna šalyse, kur vartojimas legalizuotas. Lietuvos teisės prasme tai joks pažeidimas. Tačiau kolegė Morgana yra Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė…

Aktyviai narkotikus (kurie yra nelegalūs Lietuvoje) vartojanti politikė yra Seimo PRIKLAUSOMYBIŲ PREVENCIJOS komisijos primininkė… Čia tikrai viskas OK?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Seimo PRIKLAUSOMYBIŲ PREVENCIJOS komisijos primininkė – narkomanė.
Tai įmanoma tik degradavusiai Tėvynės Sąjungai valdant, su Krikščionių Demokratų parama.

amam

Pirmakart sutinku su Verygos nuomone.Ot atejo absurdometis ant LT.zODI Lietuva reik paslept giliai giliai,kaip kazkada trispalve..

Kis

kaip priims ,taip ir atsauks.

nuomonė

Neteko skaityti, kaip į tai reaguoja Seimo narė konservatorė Sejonienė? Kitų atveju jos reakcija ,manau,labai iškalbinga:
‘Sejonienė – apie skiepytis atkalbinėjančius medikus: jiems turėtų būti panaikintos licenzijos (308) Aurimas Perednis, Žinių radijas, parengė Jogintė Užusienytė, Žinių radijas 2021 m. lapkričio 4 d. 19:33’

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sejoniene-apie-skiepytis-atkalbinejancius-medikus-jiems-turetu-buti-panaikintos-licenzijos.d?id=88591177

Leonardas

ar šitų „seimūnų” veika neatitinka BK 260 1 d. dispozicijos – juk tai akivaizdus narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimas?

b.p.

Negana to, jutubėj pilna šitos Dalios (toks jos tikras vardas) nelabai ir slepiamos
narkotikų reklamos, iš stiliaus „ar galima perdozuoti žolės ?”, kur pati tubė rašo, jog tai yra „skelbimas”… O kas moka už tokius brangius „skelbimus” ? Niekam neįdomu ? O jeigu paaiškėtų, jog Seimo narys, Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkas, yra samdytas narkodilerių atstovas ? Istorija būtų kietesnė nei Masiulio „paskola” brendžio dėžutėje… Ai, atsiprašau, čia gi Anūko antroji Kovo 11-oji … Tada viskas OK.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top