Aušra Maldeikienė: „Einu į rinkimus, nes Lietuvai reikia sugrąžinti politiką“

BNS

Rinkimuose į Seimą Žirmūnų apygardoje planuoja dalyvauti ekonomistė Aušra Maldeikienė. Ji sako neturinti tikslo būti išrinkta, tačiau nori šalyje grąžinti politiką, kuri, pasak A.Maldeikienės, šiuo metu yra išvirtusi į ekonominių reikalų tvarkymą.

„Aš ketinu eiti į Seimą, nes manau, kad Lietuvai reikia grąžinti politiką. O politika – ne ekonomikos reikalų tvarkymas. Politika – visuomenės susitarimas apie tai, kaip ji supranta, kas yra teisinga toje visuomenėje, kas toje visuomenėje yra svarbu jos piliečiams, kas yra bendras gėris. Politika niekada ir niekur, išskyrus marazmą kokiose nors kvailose šalyse, kokia tapo Lietuva, nėra ekonominių reikalų tvarkymas. Biudžetas nėra skaičių suvestinė. Biudžetas yra tai, kur aiškiai matome, kas duoda ir kas pasiima. Dabar mažiausiai įneša tie, kurie turtingiausi, ir daugiausiai turi kentėti tie, kurie dirba viešajame sektoriuje, kurių algos mažėja ir mažėja. Absurdo teatras. Ir reikia apie tai kalbėti“, – BNS sakė A.Maldeikienė.

Ji tvirtino, jog paskutiniu akstinu eiti į politiką tapo premjero Algirdo Butkevičiaus kritika mokslininkams, rengiantiems Lietuvos socialinio modelio sukūrimo projektą.

„Nusibodo, kaip tyčiojamasi iš bet kokio žmogaus, ypatingai kuris dirba viešajame sektoriuje. Aš noriu nueiti ir pasakyti rinkėjui: kol jūs leisite, kad kiekvienas butkevičius leistų tyčiotis iš mokslininkų, rašinėtų nesąmones… A.Butkevičius buvo ta paskutinė inspiracija, kai jis pradėjo šūkauti ant aukščiausio lygio mokslininkų. Tiesiog atsibodo, reikia vieną kartą atsistoti ir pasakyti, kad šitaip negalima“, – kalbėjo A.Maldeikienė.

Seimo nario rinkimai sostinės Žirmūnų apygardoje vyks kitų metų kovo 1 dieną. Konservatoriai Žirmūnuose kelia buvusios europarlamentarės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnaitės, socialdemokratai – Algirdo Raslano, „tvarkiečiai“ – Vandos Birutės Ginevičienės, liberalai – Šarūno Gustainio, Lietuvos laisvės sąjunga – Algio Čapliko, Darbo partija – ekspremjero Gedimino Vagnoriaus kandidatūras, kaip nepriklausomas kandidatas rinkimuose registravosi buvęs Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovas Žydrūnas Plytnikas.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
57 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Labai gerai nusprendė

Puiku. Esu įsitiinęs, kad tikrai laimės rinkimus. Jau ateina laikas, kad žmonės praregėja. Reikia seimui asmenybių.

StasysG

ĮDOMU, kodėl premjeras socialdmokratas A Butkevičius tyli, nemato, negirdi populiarios ekonomistės A Maldeikienės kritikos? Labai aštrios. Mes, rinkėjai, galime pagalvoti, kad socialdemokratų lyderis bijo akistatos, bijo tiesos. Tuomet jis yra iš tikrųjų silpnas ekonomistas. Nors esame girdėję ir skaitę: „aš kaip ekonomistas”, „aš kaip ekonomistas” ir tt.

StasysG

Neaišku, ar tai susiję įvykiai, bet faktas toks: ———–
„BNS 2014 m. gruodžio 29 d. 15:51 Premjero patarėjas finansams Stasys Jakeliūnas palieka Algirdo Butkevičiaus komandą – gruodžio 31-oji yra paskutinė jo darbo diena, o naujų darbo pasiūlymų jis teigia kol kas neturintis….”

Hmm

Ne su viskuo, ką ji sako, galima sutikti. Tačiau seime jos labai reikėtų. Ar Lietuvos sąrašas ją rems?

Jurgis

šita ponia nors apibrėžė, kas yra politika.

Tadas

Ne politiką reikia grąžinti,o piliečių kontrolę politikams,taigi ši ponia niekuo neišsiskirs iš jau esančių,nebent kaip jos vyras ,paslapčiomis važinės į Maskvą.

rinkėjas - kiekvienai maldeikienei

Būkit gera – neikit. Prisiklausėm pliauškalų apie tai kaip mūsų pensininkai gerai gyvena.

hmm..

nėr didesnės niektauškos už šią paksistę…

Juozas

saunuole gerb. Maldeikiene, ji drasi, gera ekonomiste. Seime tokiu reikia daugumos, kad neleistu uzmigti sedintiems miegaliams ir pagal sutarima keliantiemns rankas.Vakar per LRT „Forumo” laida vedama E.Jakilaicio garbios asmenybes aiskiai pasake apie musu politikus, kurie nesiorentuoja ir nepaklusta valstybes ekonomikos valdyme. Tad nebukim runkeliai ir paklausykim ka kalba garbus profesoriai, ekonomistai tame tarpe ir Maldeikiene. Balsuokim uz ja, nes gudriu asmenybiu diskusijoje bus priimami pastovesni ir geresni istatymai.

pensininke,

Ausrele, suvalgys jie tave su visais kauliukais arba turesi jiems paklusti

O ne, nereikia

Na, pensininkai, laikykitės, juk pagal ponios teorijas, jūs gyvenate geriausiai.

ARNE

Sekmės ir tvirtybės drąsiai moteriai.

Sutinku su Maldeikiene

Į Seimą ji turėtų būti išrinkta nes nebijanti pasakyti tiesos. O va, kas liečia Jakeliūną, manau, kad jo patarimų Butkevičius net negirdėjo, nes po Grybauskaitės pamokymų Butkevičius pasidarė aklas kaip kurmis ir kurčias lyg siena. Tad dabar žmonėms reikia pradėti nuo tiesioginių merų rinkimų, kad į savivaldybes nepatektų nė vienas išgama iš taip vadinamų elitinių (užsisidėjusių prie lovio) partijų.

ruta

Kadangi Lietuvos politines partijos , tai UAB piniginiams sriautams isisavinti , tai ir i rinkimus jie meta labai didelius pinigus .O Lietuvos dauguma zmoniu , tai prisitaikeliai ,parsidaveliai , nemastanti banda ir tiketis , kad kas tai pasikeis bandoje , naivu .

Beta

Ką tik per „Žinių radiją” Sysas pareiškė, kad socialinės atskirties Lietuvoje mažinti negalima nes dar ne laikas. Dėl šimtų priežasčių. Maždaug, jei darytų mokesčių reformas Lietuva griūtų.
Keista kaip ta Estija vis dar stovi? 😉 Jau nekalbant apie kitas Vakarų demokratijas.

Maldeikienė pasipūtus-per TV laidą Janutienei pare

jog ši privalo DĖKOTI už pakvietimą į TV,nes ji NEKLYSTANTI niekada.
Buvo Vagnoriaus ekonomika teisingiausia,buvo Kunevičienės,Buvo Prunskienės
buvo Konopliovo,buvo Uspackio,yra Butkevičiaus,bus TEISINGIAUSIA
Maldeikienės ir neklystamiausia.
Ekonomika NE MOKSLAS,O FANTAZIJA-orų prognozė žymiai tikslesnė.

>> Beta

matai, tie didieji ekonomistai įsivaizduoja, kad pigi darb jėga pritrauks investicijas.
Tokie jie ir mokslininkai ekonomistai. Žemiausio lygio buhalteriai.

Aš už ją balsuosiu,bet naivu

kaip kiti politikai apsimetinėja,tikėtis ,kad atsigaus regionai tik dėl pramonės ir pigios jėgos,kai iki pradinių ar pagrindinių sunaikintos mokyklos ,suniokotos ligoninės iki ambulatorijų lygio,sunaikinti gimdymo skyriai,daromos kelios primityvios operacijos,kai sovietmečiu darydavo tokias,kurias net kauno klinikos kratosi daryti,nes ne biznis…Tik švietimas ir ligoninės laiko žmones rajonuose,o dirbti galima ir pavažinėti.

Tai simboliška

naujo etapo pradžia.Reikia vėjo.O A.Maldeikienė tiesi ir nesumeluota.Nedogmatiška,išmano Šv.Raštą.

to per TV laida.....

A.Maldeikiene nepasiputus.Jei pakvietei i laida,tai ir leisk pasisakyt .Teisingai daro,kad garsiai pasisako,kas dedasi toj Lietuvoj.Pagarba siai moteriai.Gal Dievas duos ir atsiras vis daugiau drasiu zmoniu.

>> Jurgiui

taip, ši ponia apibrėžė: politka – tai AŠ. AŠ ateinu, AŠ viską sutvarkysiu. Buvo jos vyras politikoj ilgai, ar sutvarkė? GAl žmonos neklausė? A? o gal patikėjot, kad ši ponia nusitaikius į turtingus,oligarchus korumpuotus, pinigais pertekusius mafijozus, gins vargšus? AKURAT! Ji nusitaikius į pensininkus, nes tik juos laiko turtingais,visuomenės parazitais, per kuriuos kenčia dirbančioji visuomenės dalis. Gauna brudai pelaidas iš užsienio, neapmokestintas, našlauja koks dideliam trijų kambarių bute, o gal dar sodą turi. Tegul pirma visa tai parduoda, o tik po to prašo kompensacijų už šilumą! Vat šios buhalterės socialinė filosofija. „…paskutiniu akstinu eiti į politiką tapo premjero Algirdo Butkevičiaus kritika mokslininkams, rengiantiems Lietuvos socialinio modelio sukūrimo projektą.” O čia turbūt ir kalbama apie Maldeikienės kolegą, dirbusį mafijiniam Snoro banke,… Skaityti daugiau »

vielka kampanija

O kodėl Plytniką eliminuojate? man regis šiam žmogui padorumo nereikia skolintis. O ir visom partijom jis matyt netiko dėlssavo principingumo ir nuostatų laikymosi. negirdėjau jo tuščiažodžiaujant, o p. Meldaikienė kartu su nešvariuvandeniu savo programose pasiryžusi išpilti ir kūdikį( pensininkus,kt.socialiai pažeidžiamus) iš vonelės . Noeriu sužiniotio Jūsų nuomonę p.Aušra apie tai ,kad derėtų padidinti žymiai mokesčius stambiam monopoliniam kapitalui, net ir baudų sistemą valstybėjediferencijuojant priklausomainuo pajamų. Šios apmokestinimo sistemos ( deja, veiksmingos tik pasauliniu mastu įdiegus)kūrėjas yra tūlas Nobelio premijos laureatas …kadangi esu Aušros nekenčiamas pensininkas -turiu teisę ir neprisiminti to ekonomisto pavardės, bet jūs , be abejo žinote jį ir jo teorijas.

pensininku si ponia nekencia

Maldeikiene labai nepagarbiai pasisako apie badaujancius ir skurstancius pensininkus.

Ačiū už teisingas mintis

Ji nusitaikius į pensininkus, nes tik juos laiko turtingais,visuomenės parazitais, per kuriuos kenčia dirbančioji visuomenės dalis. Gauna brudai pelaidas iš užsienio, neapmokestintas, našlauja koks dideliam trijų kambarių bute, o gal dar sodą turi. Tegul pirma visa tai parduoda, o tik po to prašo kompensacijų už šilumą! Vat šios buhalterės socialinė filosofija.

internauts

nagi, pasižūrim, ką ši ponia Maldeikienė laiko mokslininkais, rengiančiais „socialinio modelio sukūrimo projektą”. Pirmiausia, aišku, save. Nes parašė knygą. Granauską, kuris kngų parašė dvidešimt, ir nei nuo niekonenusirašė, tada reiktų laikyt supermokslininku. Juokauju. Socialinio modelio kūrimui vadovavo toks Stasys Jakeliūnas, buvęs kredito unijos „Vilniaus taupomoji kasa“ analitikas… Ir ne toks jis jau ir „nepriklausomas”, kaip save kartais pristato 🙂 O jau kaip atsakingai dirbo kredito unijos (palyginus su jo peikiamais bankais – konkurentais), galėtų paporinti kredito unijų kreditų sutartis detaliau panagrinėję advokatai, kad ir tą dalį, su kokiu paveldu lieka kreditą pasiėmęs klientas unijos bankroto atveju… Ši unija, kaip žinom, kapituliavo kaip ir pretenzijas valdyt Rytų Europos bankų monopoliją turėjusio V.Antonovo bankas Snoras. Kitas „mokslininkas’, pasirodo didysis Snoro banko „analitikas”… Skaityti daugiau »

internauts

Kodėl „mokslininkų” pasiūlymas nepatiko Premjerui ir taip, kad jo patarėjas finansų klausmais „mokslininkas” Jakeliūnas net atsistatydino? Jie siūlo bazinępensiją iš Sodros permest ant biudžeto pečių. Negaliu kritikuot, nes nesuprantu. Bet jų projektas bendrais kitų „mokslininkų „paskaičiavimais, kainuotų mažiausiai 1,3 milijardus. Iš kur paimt? Skolintis? o gal iš tų pačių pensininkų? Juk tai jau darosi mada. Padidins mokesčius per jų išplėtimą. ” Mokslininkai” siūlo įvesti įvairių naujų mokesčių, kelti jau esamus ir, pavyzdžiui, atsisakyti lengvatų ūkininkams. Apmokestinti ES lėšas. Žemdirbius. Automobilius. Motociklus. Atsisakyti lengvatų ūkininkams, tikrinti socialiai remtinų, pensininkų turtą, sąskaitas, keisti invalidumo išmoks … iki 20 procentų padidinti pelno mokestį, apmokestinti dienpinigius, įveti progresinį pajamų mokestį tik gyventojams, Visa tai siūloma padaryti jau pavasarį. Verslininkams, žinoma, tokie ketinimai kelia šoką.… Skaityti daugiau »

Kritikas Pikčiurna

Čia pateiktos Aušros Maldeikienės mintys yra vertos visiško palaikymo. Tačiau Gerbiama Aušra yra išsakiusi ir kitokių minčių. Jos įsitikinimu labiausiai kenčia jaunos šeimos, su kuo turbūt iš dalies galima sutikti, nes apie tai liudija mažas gimstamumas ir jaunimo emigracija. Tačiau po šiais iš paviršiaus teisingai atrodančiais žodžiais slypi jei ne populizmas, tai bent klaida – jei pensininkai yra kaltinami dėl jaunų šeimų padėties, išeina, kad tėvų ir senelių kartos išnaudoja savo vaikus – jaunimą. Bet tai akivaizdžiai prieštarauja faktams, pažiūrėjus į šeimas iš vidaus – tėvai visokeriopai stengiasi padėti jaunimui, kuris ne visada atsako tuo pačiu. Tik absoliuti dauguma nelabai išgali… Šioje srityje labiau sekasi tokiems, kaip, pavyzdžiui, Vytautas Landsbergis – jo atžala jau Europos parlamente… Aušra ieško kaltų ne… Skaityti daugiau »

nuomonė

jau atėjo Vitalijus, Valdas, Vytautas, Linas…net brunza, eks. klebonas ir t.t, kas iš to? Manau eina prie bliūdo, kaip ir dauguma

rupinasi oria senatve.

Manau,kad Maldeikiene pamaste apie savo pensija ir nutare nedelst,o pasinaudot proga ir apsirupinti oria ir socia senatve,nes ismaste,kuo as blogesne uz ten jau sedincius !Tyciojasi is pilieciu,kurie uzdirba mazus atlyginimus,atseit,jie patys kalti,kad netriuksmauja,bet juk pas mus,pareikalavus teisybes tuoj parodo duris ir susidoroja.O vienybes nera,nes visur baimes atmosfera.

Jules

Gražumėlis bus, kai vėl kausis tie patys neosovietai ir Maskvos univerkių absolventai ir absolventės, anuomet norėję valdyti(išnaudoti) sovietinę okupuotą Lietuvą. Dabar jau nori ir raudonųjų oligarchų prispaustą Lietuvą irgi engti. Paprastam žmogui nebėr kur mums dėtis, vien soviečikai aplink ir demagogijos mokslų daktarai ir magistrai.

nujooooo

Buo viena garbinga asmenybe seime tai N.Venckiene..hgreit ja isede is to seimo…Na jei ir butu buvusi ta protinga moteris Neringa seime ,ka ji galetu viena padaryti pries neprotaujanciu dauguma?O sita moteris maldeikiene ka gales?Laikas parodys..Nekelia isvis jokio pasitikejimo sita Maldeeikiene.

RaiN

Ar ten dar mazai susireiksminusiu netikeliu,kad dar viena prideti?Juk sita ekonomikos Ozelyte kas antra sakini priestarauja pacios pries tai pasakytam.O Lietuvai reikia visai kitokio issilavinimo ir intelekto zmoniu,nes 25 metu rezultatai daugiau nei apgailetini.
Zinoma,jei jums imponuoja tas besisklaidantis balerunas is reality show,tai ir Maldeikiene bus pats tas.Bet jei norite,kad ekonomika pradetu judeti-ieskokite protingu zmoniu.

internauts

gerai Kritiks sako: Politinė valdžia yra Seime, savivaldybių tarybose bei nepaliaujamai gausėjančioje biurokratų armijoje, apkrėsta korupcija ir nepotizmu, o ekonominė valdžia yra stambiojo ir/ar monopolistinio verslo savininkai – “darbdaviai”, nes jis “melžia” visų materialių vertybių tiesioginius gamintojus ir net verslo valdytojus – savo samdomus “darbdarius” ir, žinoma, vartotojus. Taip, tie darbdaviai Trišalėje Taryboje ir nusprendžia kokie įtatymai turi būt. Nusprendžia už visus, bet tik savo naudai. Profsąjungos atstovas ten dalyvauja, bet jis įstatymų nesiūlo ir jį lengva paveikti. Tad taipir išeina, kad demokratinėj visuomenėj neva visi lygūs prieš įstatymą, bet įstatymas tai ne visų gerovei tarnauja. Biurokratai dauginasi. Kiekvienas nori būti viršininku. O viršininkas nemėgsta protingesnių už save. Toks napalionuko Putino kompleksas. Reikia šalinti protingus, nes jie gali kėsintis į… Skaityti daugiau »

Jurgis

Maldeikienei pritarčiau, jei jos kritika būtų nukreipta ne į visus pensininkus in corpore, o tik į tuos, kurie gauna visokias antrąsias-trečiąsias nomenklatūrines pensijas. Čia didžioji mūsų gėda.
O tai, kad ji to neskiria, rodo, jog moksliškumo jos analizėje nedaug.

Jurgiui

iš tiesų, kyla įtarimas, kad Paulauskovaldomas seimas, padidinęs rentas signatarams iki 4000, faktiškai juosvisiems laikams užčiaupė. Tokia savotiška pakiša.

internauts

kartais galvoju – o gal Letas Palmaitis ir teisus, gal nereikėjo valstybės atskirt nuo bažnyčios ir įsileist daugiau dvasininkų į valdžią ir vyriausybę. Žinoma, ne tokių kaip Varkala, o tokių kaip Tarpukario krikdemas Krupavičius, įvykdęs kone tobulą žemės reformą, pristeigęs puikių nevyriausybinių organizacijų ir išjudinęs žmones. Seimas prisiektų Biblija, o ne Konstitucija. Tiek ji jiems ir šventa, jei nori jos straaipsnius kaitaliot… iki sunaikinimo… Dabar gi, bedieviams ekonomistams valdant, tarnaujama Mammonos kultui. Ir labai žiauriai. BVP auga. lentynos parduotuvėse lūžta, o nemaža dalis savų piliečių knaisiojasi konteineriuose! Vitalijus Balkus (Paleckio Fronto ideologas) per Nacioalinę radiją net reklamavo konteineriuose ieškotis maisto. Žinoma, Maximos, IKI, Rimi. Švedijoj paskaičiuota, kad vien išmetimui žemdirbiai turi užauginti 30 000 galvijų! Ar tai normalu? Kur mūsų… Skaityti daugiau »

Geriau tegul neina

Skraido padebesiais ponia nežino ar apsimeta, kad turint 30metų darbo stažą, temoka tik apie 600-700lt pensijos, o kaip nepagarbiai atsiliepia apie pensininkus. Va, jei tokių pririnksim į seimą, tai nei eutanazijos nereikės…ras kokį rytą susmukusius prie konteinerio.

....

mums sako, kad mes laisvi. O kas tai yr? daugybė tomų parašyta apie laisvę. apie laisvą valią, laisvę dirbti ar likt ant pašalpos. laisvę migruoti, laisvę rinktis kur – Šiaurės Korėją ar Pietų. laisvė kaliniui – išsilaisvinti iš kalėjimo. gyvenančio su šeimos problemom, išsilaisvinti iš jų… gyvenančio be šeimos problemų – išsilaisvint nuo vienatvės. gyvenančio skurde – išsilaisvint iš skurdo. gyvenantiems baimėje – išsilaisvint nuo baimės… gyvenančio meilėje paauglio ego sukyla prieš tėvus, veržiasi į laisvę turtingas vergauja savo turtui. jį kankina nuolatinė baimė jį prarasti. išsilaisvint nuo tos baimės tikisi tik su dar daugiau, daugau daugiau… ko rezultate gauna ir daugiau kančių… kitam reikia išsilaisvint nuo neišmanymo. jis veržias gaut kuo daugiau žinių, paveldėtų iš praeities… visos žmonijos akumuliuoto… Skaityti daugiau »

Na ,ar velnias,

čia juos visus apsėdo , tfu, Dievo ranka mostelėjo, kad tiek „geruolių”Lietuvoje atsirado, aš anksčiau tik daug „žinovų ” žinojau. Nejaugi taip labai paveikė lito laidotuvės, ar taip paveikė evrejų atvežimas.( gal ne visai gerai moku juos parašyti, tai prašau atleikie),bet čia ne tik kažkaip nei Dievo rankai mostelėjus, nei velnias čia kažką apsėdo. Na, jai aš nesuprantu , tai tikriausiai nei pats velnias nesupras.Padėkite!

apatiniam

reikia rašyt „jevrėj”, jei kalbi apie eurą:)

StasysG

Skraido padebesiais??? Tai gal mes kai kurie gimę tik šliaužioti žeme ir nematyti, kas naujo socialiniuose moksluose sukuriama pažangesniame pasaulyje? Pasakykite, kas iš Lietuvos ekonomistų sugebėtų tokį tekstą sukurti apie INSTITUTŲ („institutions”) vaidmenį valstybės gyvenime? Šiandien tik viena A Maldeikienė: ———–„Vis dėlto drįsiu užimti absoliučiai kitokią poziciją, kuri remiasi amerikiečių mokslininkų Darono Acemoglu ir Jameso Robinsono priimančių ir atstumiančių socialinių i n s t i t u t ų teorija (palčiai ir nuosekliai išdėstyta mano „Melo ekonomikoje“). Lietuvos gyvenimo analizė leidžia manyti, kad Lietuvoje pasirinkta politinių ir ekonominių i n s t i t u t ų (privačios nuosavybės, teismų, valdžios, švietimo ir t. t.) visuma [socialinis institutas — tai socialinės struktūros tipus formuojanti normų, vertybių, vaidmenų ir jų vietos… Skaityti daugiau »

To* >>>  ....

Labai geras paskutinis jūsų komentaro klausimas, apie kurį Lietuvoje niekas nekalba ir neatsakinėja. Pakartosiu Jūsų klausimą: „bet kas nori dalintis žmonijos pasiekimų sukurtais vaisiais su bedarbiais? Kad šie galėtų užsiimt tuo kuo nori? kūryba, menais, išradimais? kas trukdo? ” Ir pamėginsiu atsakyti. Padorus žmogus doru darbu uždirbęs didelius pinigus pagal krikščionišką (Kantišką) moralės imperatyvą savo uždirbtu geru dalijasi – mecenuoja menus, mokslus, kūrybą, kultūrą, užsiima labdara, nesiekdamas iš tos veiklos kokios nors šlovės, žinomumo ar merkantiliškos naudos. Mūsiškiai pralobę tuo neužsiima ir baksnoja pirštu, kad neveikia ar prastas mecenavimo įstatymas. Gal ir prastas, nes iš aukojimo jie neturi naudos. Siekti sau naudos aukojant yra amoralu, nešvanku. Vagies filosofija yra paprasta „vagis vogtais pinigais nesidalija”. Tad ir ryškėja, kodėl Lietuvoje nėra… Skaityti daugiau »

tegu eina

Blogiau tikrai nebus,gal daugiau suzinosim ka ten seimunai isdarineja,mano nuomone

Rodė

per „Sroves”,kaip nenori gydyti senų žmonių naujieji lietuvių daktarai…O Drukteinis tikras didvyris,-pasakė,kad reikia vaikams paimti diržą ir,apsaugok Viešpatie,nuo tų vaikų teisių…

Oho

kiek norinciu. Ir vagnorius su algiu, ir radvile su raslanu( ar tik negiminaitis garsiojo Rainiu zudiko?). Turbut ten is tikro labai gerai.

Lietuvos programos beveik

visos sunkiai žiūrimos,ypač prieš šventes,todėl eisim sukti stiebą ir žiūrėsim Rusijos kultūrą.

Juozapas

Jeigu kam įdomi mano nuomonė, pasakysiu. Normali yr ta Maldeikienė. Gal kai kurios nataos per ryškios, bet geriau taip nei kaip koks Algirdas Ačkarikas Pyrstjeras. Tas lyginant su p. Aušra yra visiškas molio gabalas, prėskas kaip avižinis kisielius. Beformis.A.Maldeikienė turi stuburą, turi savigarbą, žmogiškąjį orumą, kas nūnai yra retenybė tarp viešų asmenų. Kvailiai orumą kartais painioja su pasipūtimu. Na, ką aš galiu durniems pasakyt… Jeigu katras yra kretinas , tai tokio niekas nepagydys. Dėl tų nelemtų pencininkų „nemeilės”. Štai ką pasakysiu -jeigu p. Aušra saldžialiežuviautų ir meilikautų „brangiesiemslietuvosžmonėms”, t.y. pencininkams, tuomet aš suklusčiau ir pagalvočiau, kad tai dar viena liaužė į politiką ropščiasi. Bet. Maldeikienė sako ką galvoja, reiškia-nemeluos būdama ir valdžioj. O tai jau daug. Lietuvoje nemeluojantis politikas yra… Skaityti daugiau »

sveikintina

iniciatyva. Džiaugiuosi.

> Juozapas       2014-12-30 23:45

Citata iš jūsų rašinio :”Pencininkų dėka būdavo renkami visokie brazauskai ir juršėnai, pencininkų dėka tunka visokios blinkevyčiūtės ir abramikienės.
Pencininkai kėlė į dausas paksių, šlovino tapkinį ir tie patys pencijokai du kartus iškišę liežuvius lakstė balsuoti už muchamorkiną.”

O jūsų nuomone reikėjo balsuoti už ką ?
Ar ne tik A.Kubilius, masiuliai ta kelrodė žvaigždė už kurį turėjo balsuoti visa Lietuva?
Ačiū mielas komentatoriau Juozapai, puikiai save išgliaudėte 🙂
Beje, žodis pensininkas rašomas ne „c”, o raidė „S”.

Juozapas---23"45

Parodyk nors vieną mano komentarą kuriame Juozapas rodo bent drungnus jausmus kubyyyliui.
Gerai?
Tuomet galėsi džiaugtis savo lukštais.
O „c” vietoje „s”- tai tik personažo stilius.
Apgailėtina, kad tik tokius „kontra argumentus” suskrebenai.

57
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top