FDA „aiškiai pripažįsta, kad gydytojai turi teisę skirti Ivermektiną COVID gydymui“, – šią savaitę teisme pripažino Jungtinių Valstijų Teisingumo departamento (DOJ) advokatė.
JAV Maisto ir vaistų agentūra (FDA) „aiškiai pripažįsta, kad gydytojai turi teisę skirti Ivermektiną COVID gydyti,“ – šią savaitę patvirtino federalinės vyriausybės advokatė, pastebimai atsitraukdama nuo vyriausybės priešiškumo šiam vaistui.
Laikraštis The Epoch Times praneša, kad šis JAV Teisingumo departamento teisininkės Ešlės Čeng Honold (Ashley Cheung Honold) pareiškimas nuskambėjo JAV 5-osios apygardos apeliaciniame teisme vykstant žodiniams ginčams dėl trijų gydytojų Polo Mariko (Paul Marik), Merės Bauden (Mary Bowden) ir Roberto Apterio (Robert Apter) pateikto ieškinio prieš vyriausybę dėl, jų teigimu, trukdymo jiems išrašyti Ivermektiną COVID-19 pacientams.
FDA viešai paragino amerikiečius nevartoti Ivermektino COVID atveju, svarstymo metu pabrėždama retesnį šio vaisto vartojimą arkliams gydyti ir apibūdindama jo dešimtmečiais (ir daug dažniau nei arkliams), žmonėms išrašytų šimtų milijonų tablečių naudojimą kaip keistą ir pavojingą praktiką. Iš tiesų Ivermektinas jau seniai patvirtintas FDA( ) įvairiems žmonių negalavimams gydyti ir yra įtrauktas į Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pavyzdinį būtiniausių vaistų sąrašą. Kaip ir daugelis kitų vaistų, jis taikomas ir žmonėms, ir gyvūnams, tačiau žmonėms skiriamos dozės žmogiškiems negalavimams gydyti nebuvo ginčijamos, kol Ivermektinas nebuvo pastebėtas COVID kontekste.
Gydytojai tvirtina, kad tai, jog Agentūra COVID gydymą Ivermektinu pristatė kaip mediciniškai neatsakingą, pakenkė jų profesinei veiklai. Ligoninės, kuriose jie praktikavo, sustabdė Mariko ir Bauden veiklą, o Bauden atžvilgiu tyrimą atliko Vašingtono medicinos komisija bei Arizonos medicinos taryba. Mariką taip pat apklausė Virdžinijos medicinos taryba.
„Esminis klausimas šioje byloje yra paprastas,“ – teigė gydytojų advokatas Džaredas Kelsonas (Jaredas Kelson). „Ar po to, kai FDA leidžia prekiauti vaistu žmonėms, ji turi teisę kištis į tai, kaip tas vaistas vartojamas gydytojo ir paciento santykiuose? Atsakymas yra ne“.
Apygardos teisėja Dženiferė Valker Elrod (Jennifer Walker Elrod) primygtinai klausė Honold, kodėl vieši pareiškimai, tokie kaip „nutraukite tai“, nepakyla iki „įsakymo“ lygmens, į ką Teisingumo departamento advokatė atsakė, kad FDA „paprasčiausiai vartojo šiuos žodžius šmaikštaus Tviterio įrašo, skirto pasidalinti informaciniu straipsniu, kontekste“ ir kad jie „nedraudžia gydytojams skirti Ivermektiną COVID gydymui ar bet kokiam kitam tikslui“.
Nors kai kurie ekspertai ir toliau diskutuoja dėl Ivermektino veiksmingumo gydant COVID, o kai kurie tyrimai parodė, kad jis neva nėra veiksmingas, tačiau šiuo metu daugybė sukauptų tyrimų patvirtina, kad jis yra neginčijamai labai veiksmingas gydant COVID, kai skiriamas anksti ir laikantis tinkamo protokolo. Teigiami nepatvirtinti pasakojimai sukėlė didelį susidomėjimą Nobelio premijos laureatu tapusiu vaistu, kurio saugumo lygis yra vienas aukščiausių tarp visų kada nors sukurtų vaistų. Jis buvo kuriamas, naudojamas ir tiriamas kur kas ilgiau nei COVID vakcinos. Šios pagal Donaldo Trampo (Donald Trump) administracijos iniciatyvą „Operacija metmenų greičiu“ (angl. – Operation Warp Speed) buvo sukurtos ir išleistos per rekordiškai trumpą laiką, o tai reiškia, kad žinomi vaistų saugumo profiliai yra kur kas geriau suprantami nei santykinai naujų vakcinų, skubotai sukurtų ir politizuotų.
Didelę įtaką šiam ginčui turėjo tai, kad Skubus naudojimo (SN) leidimas, kuriuo leista skirti eksperimentines COVID injekcijas, priklausė nuo to, kad tariamai nebuvo veiksmingų alternatyvių vaistų COVID gydymui. Taigi, kaip teigė Marikas ir daugelis kitų gydytojų, sėkmingai gydžiusių COVID pacientus, daugumos mirčių nuo COVID būtų buvę galima išvengti, jei Ivermektinas, Hidroksichlorokinas ir kiti veiksmingi protokolai nebūtų stabdomi, kad būtų galima palikti galioti SN leidimą vakcinoms.
Nepaisant daugybės turimų žinių apie šiuos vaistus (priešingai besikeičiančiam visuotinai priimtam išmanymui apie COVID), šeimoms visoje šalyje teko kreiptis į teismą, kad priverstų ligonines leisti išbandyti vaistus jų artimiesiems, o gydytojams kilo grėsmė, kad jų medicininės licencijos bus panaikintos, ir jie buvo atleidžiami iš gydytojų pareigų už tai, kad skyrė itin saugius vaistus.
Šaltinis: lifesitenews.com