Be žodžių. Monika Garbačiauskaitė Budrienė. Apie saiką

Vasario 9 dieną portalo DELF.lt vyr. redaktorė savo Veidaknygės paskyroje paskelbė įrašą apie, jos žodžiais tariant, „old-schoolinius“ žiniasklaidos magnatus ir taip neva atsiribojo nuo „negerai pakvipusio“ Ramūno Karbauskio ir Gretos Kildišienės skandalo.

Ir štai po pusantro mėnesio, balandžio 29-ąją, Rūta Pukenė, DELFI.lt aktualijų žurnalistė paskelbė savo neva žurnalistinį tyrimą neva mįslingu pavadinimu „Kur prasidėjo G. Kildišienės sėkmės istorija“. Matyt, sėsta ant adatos.

Ką tai galėtų reikšti?

Šis įrašas viešai skelbiamas facebook socialiniame tinkle, apačioje nurodyto autoriaus paskyroje

#ApieSaiką Vargu, ar kas galėtų mane palaikyti R. Karbauskio ir jo aplinkos simpatike, bet akivaizdu, kad R. Karbauskio skandalas kai kurios žiniasklaidos eskaluojamas jau dirbtinai ir ima negerai kvepėti.

Kai R. Karbauskis skandalo pradžioje piktinosi ir guodėsi rinkėjams, kad žiniasklaida prieš jį susimokiusi, norėjosi pasukioti pirštą prie smilkinio, nes žurnalistai nuoširdžiai stengėsi išsiaiškinti slepiamą tiesą.

Stengiasi ir toliau, bet kai iškapstyti faktai apie nedeklaruotus turtus aplipdomi nereikalingais epitetais, sąmokslo teorijomis, traukiami kažkokie jau skelbti faktai apie posėdžių nelankymą senoje kadencijoje ir iš to pučiamas burbulas, tikrai iš šalies gali pasirodyti, kad bet kokia kaina siekiama suvaryti R. Karbauskį. Jau nekalbant apie tai, kad virš jo žmonos namų Ispanijoje kabo dronai, skaitome išsamias išklotines, ką apie ją mano kaimynai… Ar tokios priemonės pasitelktos visuomenės intereso labui? Tikrai?

Pamenu, Pakso skandalo apogėjaus metu „Lietuvos rytas“, nebeturėdamas prie ko prisikabinti, prisipiktino, kad Paksas Palangoje į mišias atėjo su RAUDONA striuke. Jūs tik pamanykite, kaip šitaip galima! Žiniasklaidos reitingai po šio skandalo nusirito 20-čia procentų ir niekada nebeatsistatė.

Atrodo, kad kai kurie „old-schooliniai“ žiniasklaidos magnatai (ir į juos tyliai besitaikantys) klaidingai supainiojo bulvarinės istorijos, prie kurios labai prisidėjo kvaila paties R.Karbauskio ir G. Kildišienės komunikacija, sėkmę su savo galios renesansu ir taiko 15-os metų senumo metodus.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top