Belgija: Briuselyje sparčiai auga musulmoniškų balsų skaičius

2024 m. vasario 20 d. Figaro interneto svetainėje Belgijos garbės senatorius Alenas Deteksas (Alain Destexhe) rašė: „kai Pakistano imamas iš Briuselio parlamento tribūnos perskaitė kelias suros eilutes, buvo žengtas simbolinis žingsnis“.

Šis imamas kalbėjo konferencijoje, „kuri siekė atkreipti dėmesį į didelės pakistaniečių bendruomenės Briuselyje sėkmę ir ekonominę bei socialinę integraciją (sic), tačiau dauguma pranešėjų kalbėjo angliškai arba urdu kalba“!

Turėtumėte žinoti, kad „šį renginį stebėjęs Europos Parlamento narys yra turkų kilmės socialistas Hasanas Koyuncu. Jis yra pirmasis ne Briuselio parlamento, o prancūzakalbio Briuselio parlamento (sveiki atvykę į Belgijos institucijų pasaulio fabriką) vicepirmininkas, ir bus Šerbeko (Schaerbeek) miesto Socialistų partijos, vienos iš dviejų savivaldybėse su stipriausiomis turkų bendruomenėmis Briuselyje, sąrašo lyderis savivaldybių rinkimuose kitų metų spalį“.

Alenas Deteksas pabrėžė, kad „73 proc. Belgijos turkų, kurių dauguma turi dvigubą pilietybę, per praėjusius prezidento rinkimus balsavo už R. T. Erdoganą, t. y. kur kas daugiau nei turkų Turkijoje (52 proc.)“.

Jis pridūrė: „PS (Socialistų partija, red.) dabar yra pavaldi islamui. Didelė dalis jos išrinktų atstovų Briuselio Parlamente, tikros ir tinkamos rinkimų mašinos, yra musulmonų religijos ar kultūros atstovai. […] Briuselis, Europos sostinė, šiandien yra vienas labiausiai islamizuotų miestų žemyne“.

Kaip nurodo Statbel, Belgijos statistikos tarnyba, 61 proc. Briuselio gyventojų nėra europietiškos kilmės ir tik 23 proc. yra belgų kilmės belgai- tai unikalus atvejis Europos sostinei.

Vasario 22 d. svetainėje The European Conservativ airių žurnalistas, dirbantis Briuselyje, Tomas O‘Railis (Thomas O’Reilly) rašė panašiai:

„Prieš nacionalinius ir Europos Parlamento rinkimus Briuselio mieste apklausose pirmauja marksizmo-leninizmo partija, turinti stiprią islamo rinkėjų bazę, ir aplenkusi buvusius Valonijos liberalus ir žaliuosius bei sutelkusi musulmonų rinkėjus, nepatenkintus Izraelio karu prieš Hamas Gazos ruože.“

„Belgijos darbininkų partija (PTB) per pastaruosius dešimt metų išpopuliarėjo dėdama viltis į turkų ir arabų rinkėjus dėl savo stipraus „antisionizmo“. Šiandien Briuselyje ji atrodo populiariausia politinė partija, turinti 21 proc. visuomenės palaikymą ir atiminėjanti balsus, kuriuos anksčiau gaudavo kitos socialistinės pakraipos partijos“.

Jis pridūrė: „Belgija nėra vienintelė šalis, liudijanti sparčiai plintančią islamo ir kairiųjų susiliejimo politiką. Iš turkų diasporos kilusi nauja partija tikisi patekti į Vokietijos Bundestagą“.

„Tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje Džordžas Galovėjus (George Galloway) [kuris save vadina „Gazos Džordžu“] dabar yra favoritas laimėti papildomus rinkimus Ročdeilyje, nes jį labai palaiko pakistaniečių kilmės musulmonų rinkėjai…“. Ir iš tiesų, kovo 1 d. Džordžas Galovėjus Ročdeilyje rinkimus laimėjo.

Šaltinis: renovatio21.com

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top