Bernardas Dringis apie liberalų pabaigos pradžią: kas kitas?

Veidaknygė

Komandos pabaigos pradžia buvo E. Masiulis bei solidi „paskola“ dėžutėje.

Už rankos pričiuptas E.Masiulis skubiai pasitraukė ir pradėjo gynybą. Debiutas panašus į „Juodųjų žirgų tango“ gynybinę partiją. Lauksime, kas bus nugalėtojas, o gal baigsis lygiosiomis – galimi visi variantai.

Tuo metu G.Steponavičius tapo specialiuoju liudytoju, bet rinkimų metu apie tai nutylėjo. Ar gavęs tą informaciją rinkėjas būtų taip pat balsavęs – nebesužinosime. Vėliau teisininkas G.Steponavičius bandė visus įtikinti, kad nesuprato savo statuso baudžiamojoje byloje – neva prokurorai kvietė tik kavos.

Žmonės tikrai patikėjo pasakojimais apie kavą.

Nors dabar G.Steponavičius jau įtariamasis, iškovotos Seimo nario kėdės atlaisvinti nesiruošia, bet ar ją išlaikys – neaišku. Įtariamasis sustabdė narystę partijoje, vėliau buvo priverstas trauktis. Iš Seimo liberalų frakcijos nepasitraukė.

Sprendimai įdomūs: Seime liberalų komandoje, o už Seimo – tai jau ne.
G.Steponavičių kažkodėl gina komandos vyr. treneris E.Gentvilas, nematantis nieko blogo kolegos veiksmuose.

Kitas teisėsaugos klientas – Vilniaus savivaldybės tarybos narys Šarūnas Gustainis – šalinamas iš liberalų komandos. Š.Gustainis nutarė atsisakyti ir tarybos nario mandato.

Kažkaip nesigirdi komandos vado, medkirčio ir gatvių lentelių kabinėtojo R.Šimašiaus paaiškinimų. Suprantama, tai daug sunkiau negu susikvietus reporterius benzopjūklu „nupielavoti“ kokią tują.

Pastarieji įvykiai laukti, todėl nieko labai nebestebina, tik užgožia 27 500 eurų premijų skyrimus Vilniaus savivaldybės įmonėse ar panašius jau norma tapusius dalykus.

Akivaizdu, kad tai dar ne pabaiga. Artimiausiu metu paaiškės, kas kitas eilėje, o gal visa komanda, kaip juridinis vienetas.

Vyksta įdomūs procesai. Šį kartą niekas negali pasakyti, kad tai rinkiminiai žaidimai, nes iki rinkimų dar toli. Galima tik pasvarstyti, kam tai bus naudinga.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top