Bilas Geitsas investuoja milijonus į elektronines kaukes karvėms

Bilo ir Melindos Geitsų (Bill & Melinda Gates) fondas šį mėnesį skyrė 4,8 milijonų dolerių dotaciją įmonei ZELP, kuri teigia, kad jos sukurta dirbtinio intelekto kaukių galvijams technologija padės sumažinti metano išmetimą ir stabdys klimato kaitą.

Šį mėnesį Bilo ir Melindos Geitsų fondas skyrė 4,8 mln. dolerių dotaciją bendrovei, prekiaujančiai „išmaniosiomis” kaukėmis karvėms.

Projekto Zero Emissions Livestock Project (liet. Nulinės emisijos gyvulininkystės projektas) trumpinys ZELP nurodo, kad jo dirbtinio intelekto (DI) kaukių gyvuliams technologija padės sumažinti metano, laikomo pagrindinėmis šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis, išskyrimą ir pažabos klimato kaitą.

Karvės ir kiti atrajojantys gyvūnai virškindami maistą išskiria metaną.

Pasak ZELP, karvės galvą supanti kaukė sulaiko gyvulio iškvepiamas metano dujas, oksiduoja jas ir išleidžia į orą anglies dioksido ir vandens garų pavidalu.

Joje taip pat yra jutikliai, kurie apie gyvūną nuolat renka milijonus parametrų duomenų, apdorojamų naudojantis automatinio mokymosi algoritmais.

„Mūsų dirbtinis intelektas yra išmokytas padidinti šilumą, signalizuoti apie gerovės sąlygas ir labai tiksliai atpažinti efektyviausius gyvulius”, – sakė ZELP.

Tačiau kritikai, įskaitant trečiosios kartos ūkininką Hovardą Vligerį (Howard Vlieger), tvirtino, kad Geitso finansuojama įmonė yra nelogiška ir vedama godumo.

Vligeris, kuris konsultuoja JAV ūkininkus ir gyvulių augintojus, sakė: „Štai kas gaunama, kai sujungiamas godumas ir kvailumas”.

Komentuodamas šią naujieną Vilas Haris (Will Harris), atsinaujinančia žemdirbyste užsiimantis ketvirtos kartos ūkininkas, valdantis šeimos ūkį White Oak Pastures, laikraščiui The Defender kalbėjo, kad jis gali pasakyti tik tai, kad: „tai tikrai apgaulė”.

Tyrėjas Critical Sway Tviteryje rašė: „Jūs negalėtumėte to sugalvoti. … Gyvename absurdiškais laikais, mano draugai”.

Su žemės ūkio milžine Cargill bendradarbiaujantis ZELP uždirba pinigus nuomodamas išmaniąsias kaukes ūkininkams ir parduodamas anglies dvideginio kompensavimo kreditus, teigė Critical Sway.

„Istorija parodys, kad didžioji dauguma tokių vadinamųjų aplinkai naudingų projektų kaip šis į Bernį Madofą (Bernie Madoff) vers žiūrėti kaip į dvasininko patarnautoją”, – sakė Vligeris.

Madofas, kurio vardas tapo finansinio sukčiavimo sinonimu(, sukūrė 20 mlrd. dolerių vertės Ponzi schemą, CNN pavadintą didžiausia finansine apgavyste istorijoje.

Šaltinis: Renovatio21

3.9 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
žydai tai ne ruskiai

žydeliai nors kažką daro, kad visiems būtų geriau.
o ruskeliai – Klaipėdoje – stovi su mašinų įjungtais varikliais po pusę valandos.
kad tik visiems blogiau būtų.

Darysim ir nesustosim

Geros buvo kovido kaukės.Tikiuosi visi pasaulio atrajotojai greit nešios panašias elektronines karvių kaukes ir neterš oro.

Klausimas

Kada Izraelis prisijungs prie sankcijų Rusijai?

Pone

Izraelis yra visur.Pažiūrėk JAV bankų pavadinimus

blue yellow zov MARINIE

..tai bilas sumislijo,kad karves bezda per nosi,ar ka…….,ytytararai,tai reik laukti,kad joms uodegos ims augti is snerviu,po to,imtu ir kakot pro nosi…,da veliau rasis zmogos,kuriu lytis bus tokiu karviu myletojai,po to teks biliuka uzdaryt ant visai beprotnamy…

O tu

Pro kur bezdi?
Smirdi baisiau už metaną.

blue yellow zov MARINIE

..kvaileli,metanas yra bekvapes dujos…,nelankei mokyklos,kur tau zinot…,ale,puckos dujas tai gerai uzuodi,ane….

Hovardas Vligeris ir Džulija Roberc, atsiprašant

Pamenat, kai Graikijoje buvo toks Tsipras, tai skliaustininkų sekta reikalaudavo rašyti „Cipras“? Tai kodėl dabar rašot „Geitsas“, o ne „Geicas“?

Šiaip

Kokia dar Džulija? Julija ir nesiginčykite!!! 🙂
Beje, kai ru bombarduoja Ukrainą raketomis X-22, kaip visi pranešimuose apie įvykį vengia raidės „X”! Tikras TABU: rašo visaip, tik matematikoje priimtos versijos „iks” dar nepastebėjau… 🙂

Al.

Įdomu kiek prie ,,šiltnamio efekto” prisideda tų kaukių gaminimas ir išvežiojimas. O laikiniams gyvūnams irgi uždėsim kaukes ?

pabandys ant karvių

o po to galimai mėgins užmauti ant eilinių žmonių, nes turtuoliai juk oro negadina

būna ir taip

kad pinigų žmonės turi daugiau nei proto

bilasdebilas

Nieko asmeniško, tik biznis

vergo sindromas

Na tai ką dabar gyvūnų apsauga veikia, apsimeta, kad nemato kaip kankinamos karvės.

bilasdebilas

viskas dėl jūsų gerovės, tuoj visiems užmaukšlinsiu, kad oro man negadintumėt

Delfio antraštė

Įspėja gyventojus: laukia radikalūs pokyčiai – palies kiekvieną
Darbo žmonių prašymu išmaniosios kaukės tampa privalomos

žiauru

Primena žiaurų elgesį su vaikais, kai jų jokios vaikų teisės negynė, privalėjo vaikai visą dieną nuo ankstyvo ryto mokyklose su kaukėmis sėdėti. Negynė jokios teisės vaikų ir tada, kai visus metus vaikai sėdėjo uždaryti namuose.

Kaip

vertinti siu zmoniu veikla, mastyma.Ar jie tikrai mano, kad mes esam gojai ir runkeliai ir tikesime ju kliedesiais?

Dronas

Taip. Ir jie nelabai klysta. Bent jau kol kas, vaizdas toks.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top