Billas Geitsas: reikia būti pasiruošus kitai pandemijai

laikmetis.lt

Korporacijos „Microsoft“ įkūrėjas sako, kad jau dabar reikia ruoštis pandemijoms ateityje ir skirti didžiulį finansavimą pasiruošimui jas atremti.

Jeigu norime būti tikri, kad pasaulis bus geriau pasirengęs kitai pandemijai, kuri gali būti daug didesnė nei ši, reikia dešimčių milijardų dolerių, skirtų pasauliniams moksliniams tyrimams atlikti, mano Bill Gates (Bilas Geitsas).

„Microsoft“ įkūrėjas teigia, kad didžiulis koronaviruso aukų skaičius ir jo sukelta ekonominė žala turėtų paskatinti projektų finansavimą, kad būtų galima pasiruošti naujai pandemijai ateityje. Tokiais tyrimais siekiama toliau tobulinti vakcinas, sergančiųjų gydymą ir diagnostinius tyrimus, jų prireiks, „jei norime veiksmingiau suvaldyti kitą pandemiją“.

Interviu su buvusiu Jungtinės Karalystės sveikatos reikalų sekretoriumi Jeremy Hunt (Džeremiu Hiuntu) B. Geitsas teigė, kad mokslinių tyrimų ir jų plėtros finansavimas turėtų būti sutelktas į trūkumus, kuriuos rodo spartus koronaviruso plitimas pasaulyje.

„Žinote, mes neturėjome vakcinų, kurios neleistų infekcijai būti perduotai. Gavome vakcinas, padedančiasiš dalies apsaugoti sveikatą, tačiau jos tik šiek tiek sumažino užkrėtimo riziką“, – sakė jis.

„Mums reikia naujo vakcinų gamybos būdo“, – pridėjo jis.

„COVID-19 vakcinos tik iš dalies neleidžia virusui būti perduotam, bet yra veiksmingesnės užkertant kelią sunkiai ligos formai. Skiepų veiksmingumo ekspertų grupė apskaičiavo, kad apsauga nuo infekcijos yra 65% po dviejų „AstraZeneca“ vakcinos dozių ir 75% po dviejų „Pfizer“ vakcinos dozių. Jos suteikia apie 95% apsaugą nuo hospitalizavimo. Tačiau laikui bėgant imunitetas silpnėja, ir po pusmečio faktiškai apsaugos nelieka“, – pastebėjo jis.

B. Geitsas apgailestavo, kad nėra veiksmingų koronaviruso gydymo būdų, ir pridūrė, kad nors steroidas deksametazonas ir naujas antivirusinis vaistas molnupiraviras gali padėti, nustatytas terapinis poveikis buvo „kur kas mažesnis, nei turėjo būti“.

„Tyrimui ir plėtrai prireiks dešimčių milijardų ir tikriausiai maždaug milijardo per metus pandemijos darbo grupei PSO“, – sakė jis.

„Yra natūraliai kilusių epidemijų ir bioterorizmo sukeltų epidemijų, kurios gali būti dar blogesnės nei tai, ką patiriame šiandien“, – sakė B. Gatesas.

„Ir vis dėlto medicinos mokslo pažanga turėtų suteikti mums įrankių, kuriuos galėtume sukurti daug geresnius. Taigi, aš manau, kad tai būtų prioritetas“, – tęsė jis.

Pasak jo, vakcinos gali būti „tik mažas pleistras, kurį užsidedate ant rankos“ ir būtų „neįtikėtinai naudingos“ net ir ne pandemijos atveju.

„Kartu su žinia apie klimatą ir nuolatine kova su vargšų ligomis, aš daug kalbėsiu apie pasirengimą naujai pandemijai“, – sakė Gatesas. „Mes praradome trilijonus dolerių ir milijonus gyvybių. Ir piliečiai tikisi, kad jų vyriausybės neleis tam pasikartoti.

Milijardieriaus komentarai pasirodė po to, kai buvo atskleista, kad Pasaulio ekonomikos forumas, Geistų šeimos fondas ir Johnso Hopkinso (Džonso Hopkinso) sveikatos apsaugos centras 2019 m. spalį surengė „aukšto lygio pandemijos pratybas“, žinomas kaip „Event 201“, imituojančias pandemiją.

Šaltinis: The Guardian

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

o gal laikas uzsiimtidvikojais virusais,nebaudziamumas -ikvepia sekantiems „zyddarbiams”

Prašalietis

Geitsų Bilukui gavosi puikus biznis su Covido pandemija, todėl būtų „griekas” nepasinaudoti kiek galima daugiau kartų šio biznio galimybėmis pasauliniu mastu ateityje. Juo labiau, kad taip vadinama Pasaulinė Sveikatos Organizacija prie neva tai Suvienytų Nacijų Organizacijos yra finansuojama ne valstybių, o kokių nors „nežinomų” farmacinių organizacijų ir „veikėjų” įkurtų „labdarinių” fondų kaip Heitso,kuris pagal kai kuriuos reikalą žinančių duomenis gali finansuoti 12 procentų, Rokfelerio įkurtas fondas, kuris gali finansuoti ne mažiau 10 procentų, kiti veikėjai kol kas tupi giliai užsimaskavę…. Šie PSO dešimtis milijardų skiriantys „veikėjai” ir užsako kokią muziką turi PSO groti. Ką PSO ir visokie „žali, žydri” ir kitokie tai jau ne vienas dešimtmetis gausius pasaulio puskvailius gąsdina pasakojimais apie „žmonijai galą darnčias” ozono skyles, kiaulų, paukščių visus… Skaityti daugiau »

Aha,

runkelius dubasins virusų pagalba. Šnapso pagalba nepajėgė.

ah.ą

gripas buvo ir bus, todėl nieko naujo, bilgeicis nepasakė, o bilgeicio švirkštalai imuniteto nesuteikia pagal susiformavusią praktiką ir europarlamentarę CH. Anderson
MEP Christine Andersonin 0: 15 „ Skiepai nesuteikia jums imuniteto“
https://youtu.be/zApzHwgejuM

The Epoch Times

Pirmaujantis JAV ksilitolio pagrindu pagamintų produktų gamintojas teigia, kad federalinė vyriausybė sąmoningai bando nuslėpti jų sukurtą nosies purškalą, kuris buvo moksliškai įrodytas kaip veiksmingas gydant ir užkertant kelią COVID-19. Spalio 28 d. JAV teisingumo departamentas federaliniam teismui pateikė ieškinį Jutoje įsikūrusiai bendrovei „Xlear“, sakydamas, kad ji apgaulingai reklamuoja savo nosies purškalą kaip COVID-19 gydymo ir profilaktikos priemonę. Ieškinyje federalinio teismo prašoma visam laikui uždrausti bendrovei reklamuoti nosies purškalą kaip COVID-19 gydymo priemonę, iruž tai skirti pinigines baudas. DOJ pateikė skundą Federalinės prekybos komisijos vardu, kuriame teigiama, kad bendrovė pažeidė Federalinės prekybos komisijos įstatymą ir Vartotojų apsaugos įstatymą, pateikdama melagingus teiginius. Pagrindinės purškalo sudedamosios dalys yra fiziologinis tirpalas, greipfrutų sėklų ekstraktas ir ksilitolis – augalinės kilmės saldiklis, dažniausiai naudojamas burnos priežiūros… Skaityti daugiau »

ah1

o štai ir IP kapitalas ir kapitalą kalęs ir bekalanti pseudoskiepų, privaloma feikine vakcinacijos reklamomis. Svarbiausia – finansavimas, svarbiausia pelnas nors ir „‘ūdui” gaminti ir siųlyti

T0mas J.

Hitleris II.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top