Tinklalaidžių kūrėjas ir verslininkas Patrikas Bet-Deividas (Patrick Bet-David) neseniai parengė trumpą ir esminę informaciją apie BlackRock vadovą Larį Finką (Larry Fink), žmogų, kuris nusipirko pasaulį.
Vienas iš BlackRock įkūrėjų, generalinis direktorius Laris Finkas yra naujausio Patriko Bet-Deivido vaizdo įrašo Valuetainment (žodžių value – angl. vertė, vertybė ir attainment – angl. įgijimas, pasiekimas, junginys, red.) giliai nagrinėjama tema.
Bet-Deividas sako, kad „tai žmogus, kuris pirmasis pradėjo taikyti ASV (aplinkosaugos, socialinio ir valdymo, angl. – EVG) koncepciją“, ir Laris Finkas yra ta priežastis, dėl kurios Dilanui Malveiniui (Dylan Mulvaney) teko Bud Light (žinoma JAV alaus rūšis, kurios reklaminiame klipe buvo nufilmuotas transseksualas Dilanas Malveinis, red.).
Laris Finkas vadovauja investicinei įmonei, kuri visame pasaulyje valdo daugiau kaip 10 trilijonų dolerių vertės turtą. BlackRock valdo daugiau turto nei bet kuri kita pasaulio valstybė, išskyrus JAV ir Kiniją.
2017 m. jis paskelbė, kad ketina pasinaudoti savo turima didžiule galia ir imtis „priverstinio elgesio“ įvairovės ir įtraukties labui bei skatinti Pasaulio ekonomikos forumo patvirtintą ESV darbotvarkę. Tuo metu Finkas netgi pagrasino visoms įmonėms, kurios atsisakys paklusti jo vizijai, taikyti baudžiamąsias ekonomines priemones.
„Jūs turite elgesį išgauti prievarta. Jei nepriversite elgtis, kaip norite, nesvarbu, ar tai būtų lytis, ar rasė, ar tiesiog kaip nors kitaip norėsite nurodyti savo komandos sudėtį, įtaka bus daroma jums. Tai liečia ne tik įdarbinimą, bet ir vystymąsi,“ – sakė Finkas. „Mes turėsime priversti keistis“.
Pokyčiai, kuriuos verčia daryti Finkas, mūsų pasaulį paverčia Dievo ir žmonijos priešų rojumi.
Ilonas Maskas: „S“ santrumpoje ESV reiškia satanistinis
2023 m. sausį Ilonas Maskas (Elon Musk) padėjo išaiškinti ESV – aplinkosaugos, socialinės ir valdymo sistemos, pagal kurią įmonėms ir organizacijoms skiriami svarbūs balai už tai, kaip jos laikosi „nulinių išmetimų“ ir „įvairovės“ politikos – reikšmę.
Kaip nurodo Bet-Deividas, dėl Finko aktyviai propaguojamos ESV žiniasklaidoje ir korporacijų pasaulyje daug dėmesio sulaukia tokie apsimetėliai moterimis kaip Dilanas Malveinis.
Satanistinis atrodo griežtas žodis, kol nepagalvojame, kad dorybingi ASV sistemos principai yra medikalizuotas vaikų aukojimas ir sterilizacija. Jie sparčiai transformavo kultūrą, kuriai didelę įtaką daro algoritminis modeliavimas – sritis, kurioje Finkas buvo ankstyvasis iniciatorius.
Finkas pelnė reputaciją kaip „toksiškos skolos restruktūrizavimo“ specialistas. Galima sakyti, kad toksiška skola yra pasaulio ekonomikos gyvybinė jėga. Šios specializacijos galybė kartu su 1999 m. pradėta naudoti Finko rizikos valdymo dirbtinio intelekto sistema ALADDIN leido šiam žmogui įgyti didelę galią ir įtaką.
Didelė J. Finko įtaka sustiprėjo per 2008 m. bankų krizę, kai JAV vyriausybė kreipėsi į jo vadovaujamą bendrovę BlackRock, prašydama patarimo, kaip susidoroti su įmonių Lehman Bros, Bear Stearns ir Freddie Mac „toksiška skola“.
Tuo metu BlackRock valdė 1,3 trilijono dolerių vertės turtą.
ASV: beprotybė ar kažkas kita
ASV tikslai yra visiškai beprotiški.
Aplinkosaugos aspektai įtraukia agresyvų deindustrializacijos ir anglies dvideginio išmetimo mažinimo priemonių, sužlugdysiančių pramoninę civilizaciją, skatinimą.
Socialiniai ir valdymo aspektai reikalauja, kad žmonės į valdžios postus būtų paaukštinami ne dėl jų gebėjimo atlikti darbą, o dėl kitų priežasčių. Taip veiksmingai diskriminuojama kompetencija, vietoj jos skatinant gyvensenos seksualumo, keisto elgesio ir neracionalių rasinio pobūdžio pretenzijų privalumus.
Šie „įvairovės privalumai“ dažnai minimi, bet niekada nepaaiškinami. Tokie žmonės, kuriems suteikiama pirmenybė, užima įtakingas pozicijas tiek verslo, tiek vyriausybinėse organizacijose. Šios priemonės garantuoja, kad visos mūsų institucijos susilpnės iki žlugimo, nes tiek valstybės, tiek privataus sektoriaus veiksmams vadovaus žmonės, kurie buvo paaukštinti dėl savo išvaizdos ir seksualinio elgesio.
Tiesiog yra tvirtinama, kad lytinių ir psichinių sutrikimų skatinimas yra būtinoji dorybė, ir neužsimenama apie tai, jog tokia politika diskriminuoja gabiuosius.
Kaip BlackRock tyliai pripažino savo „2023 metų apžvalgoje“, ASV politika destabilizuos kiekvieną ją priėmusią šalį. Tiesą sakant, ji jau pakirto Vakarų pasaulio ekonomiką.
Kodėl galingiausia pasaulio korporacija norėtų susilpninti visus savo konkurentus? Paklausti reiškia atsakyti.
Kodėl ASV tokia įtakinga
2020 m. JAV vyriausybė vėl kviečiasi Finką. Šį kartą Federalinis rezervų bankas prašo, kad Finkas Federalinio rezervų banko vardu nupirktų obligacijų ir taip užkirstų kelią visos JAV obligacijų rinkos žlugimui.
Obligacijos – tai JAV vyriausybės skola. Jei obligacijų rinka susilpnėja, JAV įmonės negali lengvai pasiskolinti pinigų, kurių joms reikia, kad išsilaikytų. JAV obligacijų smukimo padariniai būtų katastrofiški tiek šalies viduje, tiek užsienyje.
Bet-Deividas teigia, kadatsilyginimo BlackRock korporacijai būdas buvo ne pinigai, o galia. Jis tvirtina, kad ASV programos įtaka buvo nupirkta už tai, kad BlackRock ėmėsi gelbėti Federalinį rezervą nuo obligacijų rinkos griūties.
„Esminis pasaulinio kapitalizmo pertvarkymas“
Šitaip sustiprinęs savo galią, Finkas akcininkams paskelbė, kad BlackRock imsis vadovavimo „palengvindama investavimą į bendroves su palankia aplinkosaugos ir socialine praktika“.
Bet-Deividas pažymi, kad tai paskatina ASV, nes aukštas rezultatas pagal ASV rodiklius pritraukia daugiau investicijų ir paramos. Jis nurodo, kad tabako milžinė Philip Morris turi geresnį ASV balą negu Tesla.
BlackRock pasiekimas yra tas, kad investuotojai buvo nenorom įtraukti į ASV modelį. Milžinišką šios dominavimo strategijos sėkmę Bloomberg apibrėžė kaip didelę galimybę.
„Kaip BlackRock pavertė ASV karščiausiu bilietu Volstryte,“ – tokia yra Bloomberg antraštė, kuriai Bet-Deividas siūlo atviresnę antraštę: „Kaip BlackRock pasinaudojo ASV, kad kontroliuotų 88 proc. S&P 500 bendrovių“.
ASV platforma suvienijo BlackRock, Vanguard ir State Street ir beveik visiškai kontroliuoja Amerikos korporacijas.
Politinis valdantysis sluoksnis
Bet-Deividas daro išvadą, kad tikroji šių laikų politinė takoskyra yra ne akivaizdi kairės ir dešinės dichotomija naujienų cikle, o „politinio valdančiojo sluoksnio“ priešprieša su „prieš politinį valdantįjį sluoksnį nukreiptomis“ srovėmis.
Apibūdindamas BlackRock kaip „ketvirtąją vyriausybės šaką“, Bet-Deividas pažymi, kad bendrovėje dirbo ir Bušo, ir Obamos administracijos darbuotojai.
Remiantis vaizdo įraše paskelbtais duomenimis, 2022 m. BlackRock politinei lobistinei veiklai išleido daugiau pinigų nei per visus pastaruosius dešimt metų. Vienas BlackRock darbuotojas gyrėsi, kad JAV senatoriaus pirkimas kainuoja nedaug – 10 000 JAV dolerių.
Bet-Deivido pateikta Lario Finko iškilimo santrauka yra pakankamai įdomi. Tačiau ją užgožia argumentas, kad visa ASV darbotvarkė yra ne tik jo darbas, bet ir priemonė, kurios pagalba Finkas pasiekė beveik visiško dominavimo korporacijų Amerikoje.
Finansinės naudos arba žalos susiejimas su ASV rodikliais padėjo Finkui įtvirtinti beveik 90 proc. į JAV biržos sąrašus įtrauktų bendrovių kontrolę. Bet-Deividas sako, kad būtent dėl to nepaliaujamai stumiami LGBTQ klausimai, „įvairovės“ ir „nulinių išmetimų“ darbotvarkės – ir paaiškina, kodėl Dilano Malveinio veidas atsidūrė ant kadaise populiaraus alaus prekės ženklo.
Nors pabaigoje jis ragina „atlikti savo tyrimus“, tačiau Bet-Deivido įtikinama santrauka parodo, kokiu mastu Laris Finkas formuoja vadinamąją progresyvią darbotvarkę, kuri persmelkia tiek privačią, tiek valstybinę biurokratiją.
Sunku nepastebėti, kad didžioji dalis privilegijuoto visuomenės sluoksnio yra Laris Finkas. Jei jums įdomu, kodėl šiomis dienomis privaloma tiek daug beprotybių, prisiminkite jo pavardę.
Šaltinis: lifesitenews.com