„Blue/Yellow“: paremkime auka Ukrainos kovą už laisvę

Ukrainai remti susibūrusi tarptautinė grupė „Blue/Yellow“ šiuo metu renka aukas Ukrainos kariuomenei, kovojančiai su Rusija nepaskelbtame kare – pirmosiose jo linijose: Donetske, Luganske, Mariupolyje. Taip pat renka paramą savigynos būriams Odesoje ir Charkove.

Mūsų veiklą, į kurią jau įsitraukė nemažai talkininkų, savanorių organizacijų, karinių dalinių, kviečiame paremti auka (kaip tai padaryti, žiūrėti ČIA).

Atsidėkosime savo darbais.

Blue/Yellow

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
monsinjoro A.Svarinsko žodžiai

Aš manau, kad mums labai svarbus ukrainiečių likimas.
Ukrainiečiai iš slavų tautų yra vieninteliai Lietuvos draugai, kurie neturi nieko, ir priešingai, apie Lietuvą kadaise prisimena gražiai ir Lietuvą stato kaip pavyzdžiu.
Taigi, jeigu Ukraina dabar pralaimės, pralaimėsim mes.
Jeigu Ukraina laimės, laimėsim mes.
Taigi gražu, kad Lietuvoje jau meldžiasi, susirenka žmonės ir visi labai aiškiai išgyvena tą didelę tragediją.
Tikėkime, kad tos aukos nenueis veltui, bet priešingai – ukrainiečių tauta atsistos ir tada mes galėsime su jais palaikyti draugiškus santykius.
Gaila, kad iki šiol mes tos draugystės nepalaikėm.

(šaltinis: http://www.marijosradijas.lt/component/mplayer/mp3_player.html?Itemid=44178)

gintas

Parašenka tegul paremia savo pinigais. Jam jų netrūksta.

Dalia

Bet juk Ukraina jau seniai nepriklausoma, tereikėjo palaukti mėnesį – kitą naujų rinkimų, ir ukrainiečiai demokratiniu būdu būtų išsirinkę ką norėjo…

Pastebėjimas

Paremkime, gal taikliai pataikys ir pavyks išlaisvinti nuo žemės vargų
http://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&v=20woRCrIREQ&

Pries 24 metus

Atkovojome laisve! Paremkite kas nors!?

Naudingiau būtų

Paremkit skurstančius Lietuvos žmones, vaikus, senelius, invalidus.

geriausia parama

Osvencimo, kuriame esesininkai banderininkai saugojo kalinius, išvadavimo sukakties proga, šiandieniniams Ukrainos neofašistams banderininkams, žudantiems vaikus Donbase, padovanosiu virvę, kad jie patys pasikartų ir nelauktų tarptautinio teismo sprendimo.

gražus eilėraštukas

Kai baigias Lovio pajamos
Ir nebėra ko krušt,
LT dalužė-Dašenka
Tuoj rusų eina mušt.

Mes turim pusę tanko jau
Poryt turėsim tris,
Ministras Peteliškinas
Žygiuoja: viens du trys…

„Kak Putlera bytj chočietsia,“ –
Užtraukia jis balsu,
Ir Raska Pulemiotčica
Jam pritaria bosu.

Kampan pastačius Vakarus,
Mūs Dašenka putos:
Mušk Armiją Raudonąją,
Žygiuokim lig Maskvos.

O Algirdas Ačkarikas
Armonika užgros gyvai:
– Ach, Daša Polikarpovna,
Ak, Dašenka, davaj!

Ach, Dašenka, užmėtyki
Rusus Tu pagaliais,
Kai jie rausvam saulėteky
Prieš mus į mūšį eis.

Ach, Dašenka, ach, angele,
Tu durtuvu krūties
Akis išdurki Putleriui
Ir imk jį ant danties.

Jums Merkel ir Obama
Tik ačiū pasakys,
Na, o paskui lai myli jus
spec. pajėgų būrys.

taigintui

o jus, koloradai, is savo 11,80 rub uz komentara Luhandonijos arba Daunbabves varguoliams bent po pora rubliu skiriate???

Brooone!!!!!

čiupk viedrą žibalo, – veizėk, rupūžke, vieni koloradai !!! Išsirito iš putinuotų lervų.

Dėdė > geriausia parama

Ar jūs apsimetate nežinąs, kad po savaitės nuo Osvencimo „išvadavimo” prižiūrėtojus-esesinininkus pakeitė prižiūrėtojai-enkavedistai ir Osvencimą mikliai užpildė nauji kaliniai? Įtariu, kad tie enkavedistai buvo stalinistinių pažiūrų. Kaip žinome, Gulago sistemoje dirbo prižiūrėtojais ar aptarnautojais vos ne 2 milijonai naujai sukurtos padermės vienetų. Skaičiuojant tų gyvulių 3 kartų palikuonis, kiek šiuo metu Ordoje neatgailavusių gyvulių? Kodėl tada stebimės, kai žvėrys žudo šalia gyvenančius žmones?

Dėl kokios LAISVĖS?

Pakabinti už kiaušinių visus valcmanus, kolomoiskius, kapitelmanus ir kitus vagis – sionistinius oligarchus, nualinusius Ukrainą, iškratyti suvogtus milžiniškus turtus ir nereikės čia mums kabinėti makaronus ant ausų apie ukrų LAISVĖS KOVAS.KOdėl portalas TIESOS.LT pamiršo, kad maidane kiršino ir ten kurstė smurtui aitras, atvedusias į KRAUJO PRALIEJIMĄ LR oficialūs aukščiausieji pareigūnai: Graužinienė, Kubilius, Kirkilas ir Auštrevičius. Pagal baudžiamąją teisę tokie veiksmai traktuojami kaip nusikalstami, o moraliniu požiūriu -toks elgesys užtraukia „kruvinų rankų” atspaudą.

> dėl kokios laisvės

O kodėl ruskyno komentatoriai išvis kiša nosį į Ukrainos reikalus – lai patys chocholai skaičiuoja savo janukovičių ir kitų oligarchų turtus bei aiškinasi, kas šaudė į ukrainiečių patriotus Maidane. Ruskiams nebūtina džiaugtis „per savaitę padidėjusiu nužudytų chocholų kiekiu” – geriau jie paskaičiuoja savų putinų bei putino draugelių turtus bei organizuoja jiems savo maidaniuką. Ta proga siūlyčiau variantą, kurį italai atliko savam Musoliniui – pakorė už kojų. Visai nemusulmoniška, pravoslaviška ir jokio išorinio kraujo.

>> 22:36

A jau čia nieko nepadarysi. Tokia kacapiška genetika. Patys apsišikę iki ausų srutose murkso, ale nei už ką neleis, jeigu jų srutų smarvės neapsikentę kaimynai sugalvos atsitverti nuo rusiškos ordos sortyro pliurzės. Tokia rusomongolų laukinė prigimtis. Azijatai.
Geriausiai apie tai galima pasiskaityti itin taikliuose dr. Leto Palmaičio komentaruose. Rasti bus nesunku. Bet malonumo skaityti bus daug. Lietuvoje vargu bau ar yra geresnis maskolių būdo prigimties šaknų žinovas ir aiškintojas. Ne veltui ordos bobikai vos pamatę Letą pradeda staugti kaip kastruojami.

Letas Palmaitis: Janukovyčius, kaip buvo

Viktoras Janukovyčius taip šventai saugojo boso interesus,kad net nesugebėjo pataisyti frazės, jam boso paruoštoje kalboje: „Ukraina mūsų [sako „Janukovyčius” ukrainiečiams!] strateginis partneris”. Idiotas nežinojo,kad numatytas tapti „atpirkimo ožiu”. Jam net neleido pasprukti į Dubajų:
kavkazcenter.com/russ/content/2015/01/28/107857.shtml

Parizius,Ukrajina...
sadisj, dvojka

Paryžius, maskoliau, NE Parizius…
Savo 11.80 rub uz toki neitikinama copy-paste jau turbut negausi.

Dzūkija

Niekada neremsiu KARO…Aš nepritariu žudynėms vaikų ir senolių…Aš nepritariu bombardavimams ir sprogdinimams…Aš nepritariu jaunų vyrų žūtims …Ir visai nesvarbu kurioje jie pusėje…jiems vaikus auginti reikia,duoną auginti…Niekada nepritarsiu Ukrainos piliečių genocidui…KARUI NE…

be abejonių

Fašistams „žydobanderininkams” geriausia auka-kulka į kaktą.

Virš visko

Per juos karas Lietuvoje ant nosies…o jie prašo paremti karą.Atsidėkos karu.Ačiū, man to nereikia.

Chirurgija
Ukrajinos deputatas
22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top