Borisas Višnevskis. Progresuojančios sklerozės kronika

Boris Višnevskij | echo.msk.ru

Po Boriso Nemcovo nužudymo kasdien vis paskleidžiamos naujos, viena kitai prieštaraujančios nusikaltimo įvykdymo „versijos“, kurių tikslas – lyg tirštoje migloje nuslėpti tikruosius nusikaltimo vykdytojus ir užsakovus. Sankt Peterburgo miesto deputatas Borisas Višnevskisįsitikinęs, jog nepaisant klaidinančių versijų gausos tikrieji nusikaltėliai bus nustatyti ir susilauks teisėto atpildo.

Sklerozė – tai liga, kuomet žmogus šiandien neprisimena, kas įvyko vakar. O rytoj neprisimins, kas buvo šiandien (būna, kad šiandien prisimenama, kas įvyks rytoj – tai vadinama déjà vu).

Toji Boriso Nemcovo nužudymo versijų grandinėlė, kokią šiomis dienomis mums perša televizijos kanalai, Kremliui ištikimi politikai bei „civiliai žurnalistai“, priverčia manyti, jog valstybinę propagandos mašiną valdo arba chroniški sklerotikai, arba ši propaganda sąmoningai skirta vien tokiems ligoniams.

Per pirmąją stadiją mums aiškino, girdi, Nemcovas buvo toks menkas ir nereikšmingas politikas, jog valdžia neturėjo jokių priežasčių jį žudyti, nes tokių priežasčių niekada ir negalėjo būti. Pastebėtina, jog iš to logiškai išplauktų, kad jeigu Nemcovas būtų stambus ir reikšmingas politikas, tuomet tų priežasčių, matyt, būtų atsiradę – tačiau Kremliaus televizija kažkodėl nepaviešino šios nesudėtingos išvados.

Antrosios stadijos metu, priešingai, Nemcovas buvo pristatomas kaip žymus valstybės veikėjas (nors ir praeityje), o jo nužudymo tikslu buvo paskelbtas siekis destabilizuoti Rusijos situaciją. Kadangi situacijos destabilizavimu, savaime suprantama, suinteresuoti tik priešai, tad labiausiai tikėtinais nužudymo organizatoriais buvo paskelbtos užsienio specialiosios tarnybos, tarp jų ir ukrainietiškos.

Po to būtų buvę logiška laukti, jog mums bus pateiktos žudikų mašinoje aptiktos Jarošo vizitinės kortelės su Tiagniboko pirštų atspaudais, tačiau vietoje to prasidėjo trečioji stadija, kuomet buvo pareikšta apie „sakralinę auką“, kurią ant kovos su režimu aukuro neva padėjo patys opozicionieriai.

Mintis apie tai, jog žudikų reikėtų ieškoti ne tarp aukos priešų, o tarp jos draugų, apskritai nėra nauja – panašiai buvo nušviečiamas ir Anos Politkovskajos nužudymas, tačiau toks jo išaiškinimas nesulaukė logiškos pabaigos.

Ketvirtosios stadijos metu visuomenei buvo pateikti tikėtini nužudymo vykdytojai, pasirodę esąKadyrovo (jaunesniojo) legionieriai, kuriuos jis nedelsdamas paskelbė „tikraisiais Rusijos patriotais“ ir „narsiais kariais“.

Būtų logiška tikėtis, jog po to Čečėnijos valdovas mažų mažiausiai papuls į nemalonę, tačiau vietoje to Kadyrovas apdovanojamas ordinu, o į tai reaguodamas jis (eilinį kartą) pareiškia apie pasiryžimą numirti už Putiną.

Nuoseklus paminėtų versijų ir jų išaiškinimų stadijų suvokimas jau būtų galėjęs atvesti į beprotnamį, tačiau vėliau radosi ir šeštoji stadija: girdi, minėtieji legionieriai suplanavo, organizavo ir įvykdė Nemcovui mirties nuosprendį išimtinai savo iniciatyva, – mat jie buvo nepaprastai pasipiktinę Nemcovo reikštais protestais prieš „Charlie Hebdo“ žurnalistų nužudymą.

O vėliau sekė septintoji stadija, kurios metu paaiškėjo, jog įtariamieji jau neigia prisidėję prie žmogžudystės, tardytojus kaltina kankinimais, o Nemcovą sekti jie pradėję dar gerokai anksčiau, negu buvo nužudyti prancūzų žurnalistai…

Viena beprotiška versija keičia kitą.

Be atodairos transliuodama šiandienines nesąmones, propaganda nė žodžiu neužsimena apie vakarykščias ir bet kuriam sklerozės nekamuojamam žmogui tampa aišku, jog visos peršamos „versijos“ yra vienodai melagingos.

Šiuo versijų margumynu siekiama vienintelio tikslo: pakišant tai vienokį, tai kitokį „klaidingą pėdsaką“, nuslėpti tikruosius nusikaltimo užsakovus ir organizatorius.

Nuo užsienio specialiųjų tarnybų užmačių iki staigiai paaštrėjusių čečėnų karių religinių jausmų.

Tikroji versija būtinai bus įvardinta. Be to, Rusijoje įvyksiančiame teisme.

Ir galimas dalykas, jog tai nutiks greičiau, nei viliasi nužudymo užsakovai.

echo.msk.ru

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaip ir mūsų pedofilų neras..

labai analogiška su Lietuvos pedofilais.
ta pati visagalė KGB ranka.

pasiruose per menesi!

Straipsnis- „Марш Немцова” готовили месяц с боевиками майдана

Diedukas ciucikui "pasiruose per menesi!"

Šitos versijos, kad savi nužudė savą, nenagrinėja net kremliniai žmogžudžiai. Iš kur trauki šį „briedą”?

>dIEDUKUI

Paziurek ten nuotraukos,kai kas stovejo su Nemcovo maikute su ukrainietisku uzrasu,ne praejus parai po nuzudimo! Bet gereusia versija turi Y Kedmi- youtube.com/watch?v=AfmRFRGvVuI 31min. Na ir visa valandos trukmes laida,labai praplestu kai kam supratima kad zeme apvali.

 >dIEDUKUI

O tu ir vėl čia? Svečių dar nesulaukei?

Diedukas

Manau, kad labai teisinga versija to kas dabar vyksta pas kremlinus čia:
http://ru.tsn.ua/analitika/putina-otstranyayut-ot-vlasti-415228.html

vasia

Kedzio tragedijos tyrimas analogiskas.

>dIEDUKUI

o KA TIE SVECIAI gali man pripirsti?Kad mano nuomone su tavo nesutampa?:)

>dIEDUKUI

Avraam Smulevich,tau ta pavarde nieko ne sako?

Diedukas

Žydai netinka? Še tau zemliako, Olego Panfilovo straipsnis, gal kada nors davažiuos:
http://ru.tsn.ua/analitika/kollektivnyy-putin-415229.html

Diedukas

Andrejus Piontkovskis, sakysi lenkas? Nesvarbu tautybė, svarbu razumėlis. Ir pabandyk televizoriaus nežiūrėt. Pagalvok pats.

http://ru.tsn.ua/analitika/partiya-krovischi-415301.html

kails, Dieduk,

kad eitu atskirt tamsta nuo kontorinio DIEDUKUJAUS galgi rasyk „tam DIEDUKUJ” ar britiska „to”. Antraip gaunasi painiava.
O ans suskis jau ir „sveciais” gasdina, matyt tokiais paciais, kur Chodorkovskiui pagrabini vainika prie duru berods uzvakar pamete.
Anava, kokie jie „drasus”, lubiankos samdiniai po proksiais pasislepe…

video

Tatiana Montian: Ukrainos daugiau nėra
http://www.ekspertai.eu

Ukrainiečių advokatė ir visuomenės veikėja Tatjana Montian apie tautos nužmoginimą, apie tai, kokią lemtį Vakarai suplanavo Ukrainai, apie bankų savivalę, kas ir kodėl sužlugdė griviną, apie tai, kaip Rotšildai supirkinėja Ukrainą, iš ko gyvena Kijevo elitas, kam bus panaudotas naujasis TVF kreditas, apie katastrofą agrariniame sektoriuje ir pramonėje, ko Vakarai siekia Ukrainoje, apie tai kokiu principu parenkami nauji kadrai ukrainiečių valdžioje, ko gali griebtis Kijevo chunta ir t.t.

>video

Kaip apie Lietuva sneka!

>Diedukui

Piontkovskis,Panfilovas ATA baba Lera…Tai 5 kolona,komprodoru tarnai,aqpie zidus-man svarbu kokia struktura je atstovauja-NATIV,FRS ar kokia nors religine sekta.Na ir pabaigai,Ukrajinoje prasidejo politoponentu sujicido banga- http://antifashist.com/item/za-smertyami-oppozicionnyh-politikov-stoit-turchinov.html ir nieko,ramu Europoje,Amerikoje,Lietuvoje.

>Diedukui

Chodorkovskio „otkritaja Rossija” – http://www.politonline.ru/interpretation/22880803.html

>Diedukui

Labai gera humoro laida su geopolitikos elementais (ziureti 1val.30 min)! https://www.youtube.com/watch?v=p5X68F__tTQ#t=1709

Diedukas oponentui

Niekaip man nadavažiuoja vienas dalykas. Vat, tu man paaiškink, ką tu čia veiki? Tu gi sėdi „ekspertuose”, ten ir sedėk. Mes (spiečius) iš ten išėjom ir nebediskutuojam ten su niekuo. Nepublikuojam jokių „Tiesos” ir kt. nuorodų, nesiginčyjam su niekuo, neįrodinėjam savo tiesų. Mums ten neįdomu ir nepakeliui. Kas tave čia traukia? Man labai įdomu, kokios priežastys tave čia atveda? Gal esi impotentas? Tik tokiu būdu gali pasitenkinti? Gal esi konfliktiškas? Mazochistas? Na, niekaip nesuprantu, vietos, kurios normaliems žmonėms nemielos, būna aplenkiamos. Normalių žmonių. Gal tu psichopatas? Su tavim net giminės nebebendrauja (pats pasakojai). Kas tau yra, žmogau? Papasakok, gal kuom padėsim…

naujas str.

http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/2530/53/d,detalus/
,Į Europos Sąjungą stojančioje Ukrainoje vienas po kito žudomi dar nespėję pabėgti buvusio prezidento V.Janukovičiaus bendražygiai. Dažniausiai tos mirtys pateikiamos kaip savižudybės.

Buvęs Zaporožės regiono gubernatorius, buvęs Viktoro Janukovyčiaus bendražygis Oleksandras Peklušenka rastas negyvas savo namuose Ukrainoje. Vyras rastas su šautine žaizda kakle. Įtariama, kad buvęs Ukrainos deputatas nusižudė, skelbia BBC.
Šiais metais jau penki pareigūnai mirė paslaptingomis aplinkybėmis. Buvęs Ukrainos parlamento narys Stanislavas Melnikas rastas negyvas kovo 9 d. savo namų vonioje. Kitas deputatas – Michailas Čečetovas – vasario 28-ąją iššoko pro langą iš 17 namo aukšto. Jis buvo kaltinamas savo įgaliojimų piktnaudžiavimu ir sukčiavimu.’

laisvas laikrastis

,Tik pamėgino Vilis Normanas giliau kairiąją idealogiją panagrinėti – 2008 metais gavo pasimėgauti „lazdų masažu”, vos klinikose nenumirė. Po to dar aštresnių straipsnių griebėsi, nežinia, kieno ir kaip paskantintas, dar ėmė neva dešiniajai idealogijai straipsniais tarnauti, – ir netikėtai jo kūnas Nemuno upėje išplaukia. Spauda, policija, Vytauto Didžiojo universiteto bendromenė – tyli.’

Diedukas > naujas str.

Savi savus. Taip ir turi būti. Nauja valdžia, gresia atsakomybė už vagystes, todėl ir naikinami tie, kurie daugiau žino… Kaip išsaugosi milijonus. Jei pastebėjot visi nelojalūs valdžiai. O pagal jūs „banderovcai”?

>Diedukui

oponentas.Beda tame kad mane i delfi ne ileidzia.:)O cia gi tas pats delfis:)

Raigerdas Diedukui

Gerbiamas Dieduk, ruszombiams iš „Gyvulių fermos” tu nieko neįrodysi. Į loginius argumentus jie nekreipia jokio dėmesio. Čia tas pats, kas robotui ar kompiuteriui sakyti, koks tu lėtas, bet jis nuo to savo funkcijų nekeis. Virš 90% nusikaltėlių, paleisti į laisvę, vėl sugrįžtą į kalėjimą. Yra žmonės, kurių „priėmimo kanalai” nors ir įrašo informaciją, bet atgaminant šita informacija iškrypsta. Šitie žmonės nėra sveiko proto žmonės. Ir logišką informaciją jie iškraipo neatpažįstamai.

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top