Britų mokyklos kapituliavo prieš genderistinę ideologiją

„Miegas prie vairo“ (angl. „Sleep at the Wheel“) – kritiška Londone įsikūrusios konservatyvios ekspertų grupės „Policy Exchange“ ataskaita atskleidė, kad dauguma Didžiosios Britanijos vidurinių mokyklų be tėvų sutikimo skleidžia vaikams „Gender“ ideologiją. Remdamasi Informacijos laisvės įstatymu, „Policy Exchange“ paprašė 304 atsitiktinių vidurinių mokyklų Anglijoje paaiškinti savo politiką lytiškumo sferoje. Konkrečiai išskirtas savęs identifikavimas, perėjimas [iš vienos lyties į kitą], tualetai ir persirengimo kambariai, mokymas ir tėvų informavimas. Iš 154 mokyklų, kurios atsakė į pateiktus klausimus, pagrindinės išvados buvo šios:

Tik 28 % mokyklų nedelsdami informuoja tėvus, kai vaikas atskleidžia, kad jaučia „nepasitenkinimą savo lytine tapatybe“.

Keturios iš dešimties mokyklų vykdo lyties identifikavimo politiką.

Mažiausiai 28% mokyklų nevykdo vienos lyties tualetų priežiūros, 19% neprižiūri vienos lyties asmenų persirengimo kambarių, o 60% leidžia vaikams sportuoti su priešingos lyties atstovais.

69 % mokyklų reikalauja, kad kiti vaikai pripažintų vaiko išgyvenančio „nepasitenkinimą savo esama lytine tapatybe“ naują lytinę tapatybę.

72 % mokyklų moko, kad žmonių lytinė tapatybė gali skirtis nuo jų biologinės lyties.

25 % mokyklų moko, kad kai kurie žmonės gali gimti netinkamame kūne.

30 % mokyklų moko mokinius, kad asmuo, kuris save identifikuoja kaip vyrą ar moterį, turi būti traktuojamas kaip vyras ar moteris bet kokiomis aplinkybėmis, net jei tai neatitinka jų biologinės lyties.

Čia ypač aktualus tėvų sutikimo aspektas, nes atrodo, kad beveik trys ketvirtadaliai mokyklų neteisingai interpretuoja įstatymus arba nusikalsta peržengdamos savo „loco parentis“ (lot. „tėvo vietoje“) įgaliojimus.

1989 m. Vaikų įstatyme aiškiai nurodyta, kad tėvų dalyvavimas savo vaiko gyvenime yra svarbiausias. Jokia kita institucija negali prisiimti tėvų atsakomybės už vaiką, nebent įsikiša teismas. Įstatyme aiškiai teigiama, kad tėvų dalyvavimui vaiko gyvenime turėtų būti teikiama pirmenybė. Tėvų atsakomybė „reiškia visas teises, pareigas, įgaliojimus, atsakomybes ir įgaliojimus, kurias pagal įstatymą turi vaiko tėvai jo ir jo turto atžvilgiu“. Tiems, kurie turi tėvišką atsakomybę už vaiką, turėtų būti suteikta teisė priimti sprendimus už tą vaiką ir gauti apie jį informaciją. Tai ypač svarbu kalbant apie vaikus, kurie mokykloje atskleidžia savo lytiškumo problemas.

Šaltinis: europeanconservative.com

1 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top