Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

laikmetis.lt

Brolis pranciškonas Paulius Vaineikis vėl užsitraukė savo ordino Lietuvoje vadovybės ir brolių nemalonę. Šįsyk brolių nepasitenkinimą sukėlė br. Pauliaus viešai išreikštas palaikymas (ČIA) „Didžiajam šeimų gynimo maršui“ ir ketinimas jame dalyvauti.

Gegužės 4 d. duodamas interviu internetiniam dienraščiui „Bernardinai“ kunigas pranciškonas Arūnas Peškaitis OFM, pareiškė: „Man labai liūdna, kad prie maršo žada prisijungti mūsų brolis pranciškonas Paulius Vaineikis. Jis žiniasklaidoje minėjo, kad ten dalyvaus, „jei jo vyresnieji neprieštaraus“, nors tai sakydamas jau žinojo, kad provincijolas jam neleido vyktį į tą renginį. Turiu pabrėžti, kad Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincija atsiriboja nuo šios akcijos.“

Svarbu pastebėti, kad br. A. Peškaitis šiuo metu pranciškonų ordine neužima jokių vadovaujančių pareigų, todėl lieka neaišku, kodėl būtent jis paskelbė viešoje erdvėje oficialią ordino poziciją. „Laikmečiui“ susisiekti su pranciškonų atstovais nepavyko.

Be kita ko, br. Arūnas negailėjo kritikos savo bendrabrolio atžvilgiu: „Ir paskutinis dalykas – dėl kurio br. Paulius Vaineikis nusipelnė teisėtos kritikos. Aišku, jį paskui puolė tokiais pat žodžiais. Buvo užsuktas neapykantos ratas. Bet negalima krikščioniui vartoti žodžių, žeminančių kitą žmogų. Nė vienas žmogus Dievo akyse nėra praradęs savo orumo. Jis turi orumą vien dėl to, kad yra sukurtas, gyvena ir yra atpirktas Kristaus. Ir jeigu mes susigundom kartoti žeminančius žodžius, epitetus – tada aš bijau pasakyti, kiek esu krikščionis.“

Reaguodamas į interviu br. Paulius savo paskyroje feisbuke paliko tokio turinio įrašą (kalba netaisyta – laikmetis.lt past.): „Mielas broli Arūnai, yra tokia sena rusų pasakėčia, kuria moki mintinai ir kitiems cituoji, apie gyvatę ir sakalą (berods M. Gorkio parašyta), ten pasakyta: „gimęs šliaužioti negali skraidyti“ (рожденный ползать – летать не может). Vergu gimęs, niekada nesuprasi ką reiškia išties būti Laisvu. Visiems, kurie šmeižiat mane, šmeižiat Šeimų Maršą, tuos kurie jį organizuoja tebūna jums Dievas Gailestingas Teisėjas. Žinau, kad Kristus numirė už visus, tad šliaužiokit ir toliau kartodami seną Gyvatės-NACHAŠ maldelę aš, aš, aš…“

Taip pat kun. A. Peškaitis paragino krikščionis atsiriboti nuo Maršo (ČIA): „[…] vertinu vienareikšmiškai negatyviai – organizatorių tonas vis aštrėja, darosi ultimatyvus. Tai tampa galios demonstravimu, be to – visiškai nesuprantamu prisiėmimu atsakomybės už visą Lietuvą. Vienas iš maršo didžiųjų rėmėjų (ir, kaip suprantu iš tekstų, organizatorių) yra Vitas Tomkus, seniausiai pagarsėjęs savo pronacistinėmis pažiūromis. Mano supratimu, krikščionims derėtų absoliučiai palikti šitą iniciatyvą, netgi pasisakyti prieš ją.“

Anksčiau kun. Paulius Vaineikis dėl savo aštrios kritikos LGBT bendruomenei turėjo trauktis iš Kretingos Pranciškonų gimnazijos kapeliono pareigų, jam buvo nerekomenduojama bendrauti su žiniasklaida.

„Didysis šeimos gynimo maršas“ įvyks Vilniaus Vingio parke gegužės 15 d.

Papildymas. gegužės 4 d., 20.15 val. Neilgai trukus po „Laikmečio“ publikacijos ir klausimo oficialiojoje Mažesniųjų brolių ordino paskyroje (į klausimą atsakymo negavome) feisbuke buvo išplatintas toks pranešimas:
„Kylant aistroms dėl gegužės 15 dieną planuojamo „Didžiojo šeimos gynimo maršo“, Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv. Kazimiero provincija oficialiai pareiškia, jog neketina dalyvauti šiame renginyje. Vienybėje su Lietuvos Vyskupų konferencija primename jos poziciją, išsakytą š.m. balandžio 23 dienos pranešime. Provincijos ministras br. kun. Algirdas Malakauskis OFM“.

laikmetis.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
bronius

Taikliai apibūdino A. Jokūbaitis. „Lietuva yra pelkė. Bet neturėkime iliuzijų, nes ji priklausoma ne nuo savęs. Jei ten pajudės ledai, tai juos imituodami – o čia viskas yra Vakarų imitacija – mes irgi susidursime su šitais dalykais. O kadangi tas procesas bus dirbtinis, tai jis bus dar šlykštesnis.”

Nuomonė

LRT pamylėtas Peškaitis, juk kitaip negali.

Žodžio laisvė...

Pranciškonai bijo netekti juos maitinančio spenio – lėšų iš valstybės biudžeto.Dėl pinigo galima ir sąžinę prarasti.Nieko nuostabaus.Peškaiti,tu negali uždrausti laisvoje valstybėje žmogui kur nors dalyvauti ar nedalyvauti.Vaineikis yra Laisvos Tėvynės vaikas.Ir nuo okupantų siautėjimų ne visi kunigai ėjo ginti ar rėmė patriotus.Kas dėl Vito Tomkaus,tai ne tau
Peškaiti spręsti kas ko vertas.Žinok ir atsimink visiems laikams, kad per kruvinuosius Sausio įvykius „Respublika” rėmė ir
viešino visam pasauliui savo puslapiuose.O visi kiti,atrodo,tylėjo vandens į burnas prisirinkę.Viešumas ,nuvilnijęs per pasaulį išgelbėjo Lietuva tomis siaubo dienomis.Peškaiti,nusiimk kepurę prieš Vitą Tomkų ir atsiprašyk.Ir užsičiaupk.Mano vaikas tomis dienomis buvo prie TV bokšto.O kur buvai tu???

Dėl senos Gyvatės-NACHAŠ ir kt.

Ir kai Izraelis nusidėjo keletą kartų,
juos įkando gyvatė (נחש – NACHAŠ).
Tada išsipildė:
„Jis muš tave per galvą“ (Berešit 3 – 15).

Tai reiškia, kad Izraelis pirmiausiai trenkia gyvatei per galvą,
bet paskui nežino, kaip apsisaugoti nuo jos.
Tada gyvatė kerta atgal…, todėl visi žuvo dykumoje, ir išsipildė:
„O ji gels tave į pėdą“…
http://tora.lt/index.php?psl=1152542&i=0&d=0&klb=1
**************************************************
Skaitome ar klausome br. Arūną Peškaitį vis labiau įsitikiname, kaip lengvai jo širdin patenka manipuliacijų dvasia – Izabelės dvasia, kurią per kasdienius egzortus po Šv. Mišių veja lauk kun. Arnoldas Valkauskas.
Pagarba broliui Pauliui Vaineikiui už sekimą Jėzumi Kristumi.
Tebūna Dievas kiekvienam Gailestingas Teisėjas.

Cha, išsidavė, kad

vadovais skiriami ar renkami tik Blogio imperijos ir jos sąjungininkių kolaborantai.

Nieko nestebina tokių "brolių"

kaip tūlas Peškaitis, pozicija. Jie jau seniai ne broliai, o „bratanai”

Kas nutolsta nuo Dievo,

tas save stato į Dievo vietą. Dar daugiau: Dievas juk žmogui davė laisvą valią, o pranciškonų ordinas ją atima. Ir apskritai – pranciškonų ordinas jau nebepriklauso Pranciškui Asyžiečiui.

elfe

kunigas-psichologas Pleckaitis tik is dalies teisus, manydamas, kad ir homoseksualiems zmonems reikia sielovados.. neturetu jie buti marginaizuojami ir nustumti i visuomenes pakrascius… kaip psichologas jis greiciausiai zino, kad is prigimties tokiu nedaug, daugelis tera netikusiu seimos santykiu, isirusiu seimu pasekme.. tad reiktu stiprinti gero tevo ir geros mamos vaidmenis seimose… nes vaiko raida tokia,kad iki paauglystes jo libido psicologiskai neutralus, nors dauguma berniuku ir jaucia didesni potrauki motinai, o mergaites tevui… taciau prasidejus hormoninems audroms paauglysteje, berniukus ima traukt berniukai, mergaites mergaites… tad si vystymosi perioda galima butu vadint „homoseksualiu”. isikisus propagandai ir jei dar vyksta konfliktai su tevais ar vienu is ju,ar kokiam ” jei jis butu isklauses geram dedulei ” pasinaudojant paaugliai gali jau emociskai neisaugt is sios… Skaityti daugiau »

elfe

kunigas-psichologas Pleckaitis tik is dalies teisus, manydamas, kad ir homoseksualiems zmonems reikia sielovados.. neturetu jie buti marginaizuojami ir nustumti i visuomenes pakrascius… kaip psichologas jis greiciausiai zino, kad is prigimties tokiu nedaug, daugelis tera netikusiu seimos santykiu, isirusiu seimu pasekme.. tad reiktu stiprinti gero tevo ir geros mamos vaidmenis seimose… nes vaiko raida tokia,kad iki paauglystes jo libido psicologiskai neutralus, nors dauguma berniuku ir jaucia didesni potrauki motinai, o mergaites tevui… taciau prasidejus hormoninems audroms paauglysteje, berniukus ima traukt berniukai, mergaites mergaites… tad si vystymosi perioda galima butu vadint „homoseksualiu”. isikisus propagandai ir jei dar vyksta konfliktai su tevais ar vienu is ju,ar kokiam ” jei jis butu isklauses geram dedulei ” pasinaudojant paaugliai gali jau emociskai neisaugt is sios… Skaityti daugiau »

Jan

O aš tikiu, kad visa tai vyksta su Dievo pagalba. Ar ne lengviau, dabar, atpažinti kas yra kas? Ar šie, neapgalvoti provincijos ministro br. kun. Algirdas Malakauskio OFM, padaryti sprendimai, Šeimų Maršą išgarsino dar labiau?
Iš kur Dievas pasitraukia, ten įvyksta griūtis.
Melskime Dievą, kad Jis būtų su mumis.

fDFsdfSADF

Tie kitokie neriasi iš kailio (čia tie kur su tos pačios lyties smaginasi), tiesiog įžūliai bruka savo reikalus, visiems nori primesti savo reikalavimus, o tas ponas Peškaitis sako: „Mes pasnikaujame ir meldžiamės“. Ot žvengsiu, kai tie kiti pradės reikalauti, kad p.Peškaitis ir kiti jo broliai, niekur nedrįstų viešai rodytis vilkėdami savo abitus…

Šiai iš apačių

kylančiai iniciatyvai labai reikalingas sąžininingų,nuoširdžių intelektualų palaikymas,paaiškinimai ,kurie būtų be pykčio su užuojauta,noru suprasti,padėti.Didelė bėda,kad negalimos viešos diskusijos per LRT kad ir su priešingomis nuomonėmis.Elitas šviesuomenė turi eiti ir diskutuoti bet kada ,o organizatoriai turi juos kviesti.Kad ir bus nelengva,tačiau kompromiso galima ieškoti.Jokiu būdu neatstumti šių žmonių.

Išties

Vienuolio pranciškono Arūno Peškaičio veikla turėjo ir turi,deja, liberalkrikščioniškųjų bruožų.Tad, dažnokai šmėžuoja neoliberalioje žiniasklaidoje, be to yra laukiamas liberalkrikščioniškoje žiniasklaidoje bernardinai.lt. Gerb.kun.Pauliau Vaineiki,esate teisus,neikite liberalkrikščioniškų veikėjų klystkeliais.

Yra skirtumas

tarp liberalių krikščionių ir krikščioniškų liberalų.

Tik nereikia lai lia

Pone Peskaiti, nekalbėk už krikščioniškąja bažnyčia. Vyskupai ir kunigai laimina Šeimos maršą ir su juo bus visa laiką maldoje. Kažkaip labai jau įtartinai Peskaiti atrodai. Gal jau geriau prisipažinti apie savo orientacija? tikrai suprasim pati, bet nereikia žeminti savo brolio Vaineikio, ji nustumti į šoną vien tik todėl, kad jis statuse žemesnis. O tai pas Dievą yra lygūs ir lygesni? Prieštarauji p.Peskaiti pats sau.

standartinis argumentas

negali nesulaukti standartinio atsakymo…..

„Vienas iš maršo didžiųjų rėmėjų (ir, kaip suprantu iš tekstų, organizatorių) yra Vitas Tomkus, seniausiai pagarsėjęs savo pronacistinėmis pažiūromis. Mano supratimu, krikščionims derėtų absoliučiai palikti šitą iniciatyvą, netgi pasisakyti prieš ją.“……….

O ka brolis pasakys perskaičiusiam Vikipedijoje, kad ponas A.H. vaikystėje dainavo bažnyčios chore? Ar išvados tos pačios?
………

Ar tikrai krikščionis turėtų atsisakyti remti šeimos gynimo akciją, kai tą akciją skelbia remiantys ir ktų, gal, priešingų pažiūrų žmonės?

Kas yra

pronacistinės pažiūros, koks jų turinys?

Raigerdas

Komentatorė „elfe” kartais parašo labai teisingus ir gana protingus komentarus. Bet, matomai, psichologija yra jos silpna vieta, nes čia ji stovi lyg ant pačiūžų nemokėdama čiuožti ant ledo. Štai ir čia išsitiesė ant ledo gindama Arūno Peškaičio „garbę”, kurios jis neturi. Šitas žmogus niekada neturėjo Garbės ir jis visada toks ir liko. „Kunigas-psichologas” Arūnas Peškaitis nėra nei kunigas, nei psichologas. Gerbiama „elfe” taip nusišnekėjo, kad net pati nesupranta, kad psichologija yra marksistinė ideologija, t.y ji yra ateistinė. Išeina taip, kad „elfe” tvirtina, kad „kunigas-ateistas” yra „dalinai teisus”. Aš nežinau, kaip galima būti „dalinai teisiu” ir dar meluojant. Kas iš tikro yra tas Arūnas Peškaitis? Tai yra paprastas, kaip dvi kapeikos religinis fanatikas, be to melagis ir šmeižikas. Man jis primena… Skaityti daugiau »

>>> Raigerdas

Nusišnekėjai iki šmeižiko lygio. Gėda.

Cha, >>14:06

Šlykštu skaityti tokias tavo rašliavos nesąmonę. Tau parapijiečiai snukį „išmaltų”. Jei bent žinotumei, kiek daug žmonių Arūnui yra dėkingi. Taip, dabar keistoka skaityti šią nesantaikos epopėją, bet ne mums spręsti, kas ten yra teisus, o kas kaltas. Laikas sudėlios viską į savo vietas.

Raigerdui

reikėtų pasidomėti, ar ,,elfe” tikrai yra ,,ponia”. O ,,chachui” nustoti sėti nesantaiką.

Liūdna

Didelė GĖDA! Nesitikėjau to iš kunigo Peškaičio ir pranciškonų.Netgi nesugeba pagrįsti, kodėl puola brolį Vaineikį. Tokiu savo poelgiu tik įrodo, kad į savo ganomuosius, krikščionis žiūri tik kaip į avinus, kurie nemąsto savarankiškai ir negali priimti savarankiškų sprendimų. Vienintelė jų motyvacija yra BAIMĖ. Netgi nesvarbu, kad šeimai yra iškilusi totali grėsmė. DVIVEIDŽIAI!

elfe - Raigerdui

zodis „psichologija” kilo is graikisko zdzio „psiche”, kas reiskia „siela”, „gyvenima” ar „prota”, o „logia” – mokymas, studija apie tai, bandant suprasti elgesi, emocijas, priklausoma nuo proto funkciju… protas, musu dvasios veiklioji dalis… Hegelis net Dieva vadino AUKSCIAUSIA DVASIA PASAULIO PROTU. Aristotelis savo knygoj SIELA siela skirsto i mineraline, augaline, turincia savy ir mineraline, gyvuline, turincia savy augaline ir mineraline, bei zmogaus siela turincia mineraline, augaline ir gyvuline bei stovincia tarp gyvulinio bei ukstesnio – angelu pasaulio.. panasaus VIENIO principu iki siol remiasi Altajaus samanai, panasiai tikejo ir nuo gamtos neatitruke pagonys lietuviai… kurie prarade si tikejima, kuris nesikerta su tikraja krikscionybe, vis dar blaskosi… pirmasis psichologija nuo filosofijos ir teosofijos savo eksperimentais kaip disciplina atskyre Leipcigo tyrinetojas Wundt’as. Bet… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Ponia „elfe” peržvelkite Arūno Peškaičio biografiją ir jūs pamatysite, kad šitas žmogus mėgsta būt i išlaikytiniu. Štai jis dirbo Teisingumo ministerijoje. Ir atrodo, kad reikalai turėtų pradėti eiti geriau, bet ne, Arūnas Peškaitis dirbo savo kenkėjišką darbą. Lietuvoje padaugėjo tokių kanopinių žmonių, kurie savo kanopomis nuspiria Konstituciją į šoną. Arūnas Peškaitis yra vienas iš jų. Lietuva prisiėmė atsakomybę, kad gerbs Žmogaus teises, bet kanopiniams į tai nusispjauti. Seime visus 30 metų buvo ir kvailesnių ir protingesnių Seimo narių. Bet dabar į Seimą jau atėjo kanopiniai, kuriems nusispjauti ant tos Konstitucijos. Ir dabar jau ne KGB-istų darbas, o vietinių kanopinių darbas. Ir dar kartą apie psichologiją. XX a. pradžia prasidėjo marksizmo plitimu. Ničės posakis „Dievas mirė, mes jį nužudėme” plito visur.… Skaityti daugiau »

Atėjo laikas

Manau, kad jau seniai yra atėjęs laikas pasipriešinimui, dabar jau ne tik kad galima, bat privalu tai padaryti.

elfe Raigerdui

jei kalbat apie tokius psichiatrus, kaip D.Puras, L.Slusnys, psichologus kaip R.Povilaitis ir panasius ALF globotinius (nenustebciau jei jie ir Pleckaicio draugai), tai taip, Jus teisus.
bet juk turim ir E.Laurinaiti, Gailiene … kitu sveikai mastanciu.. 🙂

ei, ei!..

„taciau prasidejus hormoninems audroms paauglysteje, berniukus ima traukt berniukai, mergaites mergaites…”
elfe, apie ką čia tamsta?… Galima iš nuobodulio dalintis viešoj erdvėj savo sapnais ar šiaip fantazijom, bet visgi neperžengiant ribų. Beje, kai aš buvau paauglė, man jokiam sapne nepasisapnavo, kad mane imtų traukti mergaitės! – fui, net koktu pasidarė…
o grįžtant prie temos, tai asmeniškai aš palaikau brolį Paulių Vaineikį, dėkoju Dievui už kun. Grigą, kun. Valkauską, mūsų mylimą vyskupą emeritą Kaunecką, etc. Apie Pieškaitį nenoriu išvis nieko komentuoti. Kiekvienas gyvena pagal savo protą ir sąžinę, ir dvasininkai ne išimtis.

hmm

Vyskupai laimina, palaiko, o Peškaitis draužia:) Kažkaip juokingai gaunasi.
Ir kodėl kun. Vaineikis turėtų klausyti Peškaičio? Būk broli Pauliau šių dienų Pranciškus ir neklausyk kunigo-psichologo:)

Ką tiki krikščionys?

Kunigų knyga, 20:13: „Jei vyras sugultų su vyriškiu kaip su moterimi, jie abudu padarė šlykštybę, abudu mirte tenumiršta, jų kraujas ant jų”. [Rubšys išvertė suktai, plg. tiksliai King James: „If a man also lie with mankind, as he lieth with a woman, both of them have committed an abomination: they shall surely be put to death; their blood shall be upon them”] Taip, kas be ko, Kristus atpirko visus, bet ar Jis paneigė Įstatymą? Plg. 1) Nemanykite, neva Aš atėjau panaikinti Įstatymo ir Pranašų: ne panaikinti atėjau, bet įvykdyti. Nes tikrai sakau jums, kol dangus ir žemė nepraeis, nė viena jota ir nė vienas raidės ragelis nedings iš Įstatymo (Mt 5:17–18); 2) Įstatyme kas parašyta? Kaip skaitai? (Lk 10:26); 3)… Skaityti daugiau »

Įžvalgos

Be kita ko, br. Arūnas negailėjo kritikos savo bendrabrolio atžvilgiu: „Ir paskutinis dalykas – dėl kurio br. Paulius Vaineikis nusipelnė teisėtos kritikos. Aišku, jį paskui puolė tokiais pat žodžiais. Buvo užsuktas neapykantos ratas. Bet negalima krikščioniui vartoti žodžių, žeminančių kitą žmogų. Nė vienas žmogus Dievo akyse nėra praradęs savo orumo. Jis turi orumą vien dėl to, kad yra sukurtas, gyvena ir yra atpirktas Kristaus. Ir jeigu mes susigundom kartoti žeminančius žodžius, epitetus – tada aš bijau pasakyti, kiek esu krikščionis.“ ————————————————- Pagal br. Arūną gaunasi, kad ir paleistuviai yra garbingi žmonės, kurių atžvilgiu dorų žmonių negalima pažeminti. Nejaugi ir Kristus mokė, kad visi žmonės tiek darantys sunkias nuodėmes, tiek jų ir nedarantys, yra garbingi žmonės? Jeigu taip būtų iš tikrųjų,… Skaityti daugiau »

R9ta

nemaniau, kad Peškaitis yra toks ši…nius. Ar jų ordino valdžia Vokietijoje sėdi? Iš kur toks nuolankumas Švabo naujajam katekizmui ir visuomenės inžinerijai, prisidengiant virusu? Fe, ir dar kartą fe. Labai juo nusivyliau kaip žmogumi. Pasirodo, prisitaikėlis. Tai ne Robertas Grigas.

Deja

totalitarizmo (anti)kultūros persmelktame XXI amžiuje net vienuoliai nebelaisvi, o tarnauja didžiąjam mistiniam tikslui… Ir ši Dievo plaštakė čia ne išimtis… Pamenu poną kai dar lankė aspirantūros paskaita (filosofijos etc.) Vilniuje 1991 ar 1992…

Na jau ne

Pranciškonai neturėtų meluoti, o meluoja, manipuliuoja, skleidžia insinuacijas, šmeižia žmones. Gėda, tėveliai pranciškonai!

Ayn Rand

„elfe” kliedi, čia net aš su Raigerdu sutinku.

Paskaitykite

gegužės 5 dienos Šeimų Maršo organizatorių pranešimą Info.lt. Ten rašoma, kad visą info apie Maršą galima rasti leidiniuose: info.lt, minfo.lt, kaunoforumas.com , komentaras.lt . RESPUBLIKA nepaminėta. Vadinasi, Tomkus čia niekuo dėtas.

Raigerdas

Visais laikais, visais amžiais buvo tie, kurie ištikimai tarnauja savo pasirinktam socialiniam vaidmeniui, ir visais amžiais buvo tų, kurie nešioja kaukes ir visuomenę mato ne asmenybę, o jo kaukę, kurią jis demonstruoja savo aplinkoje. Kada tos kaukės nukrenta? Kritinio atveju, kai visuomenei tenka pasirinkti kitą kelią. Štai, dabar aiškiai matyti, kad, pavyzdžiui, Andrius Navickas jau dešimtmečiais nešiojo tą kaukę skirtą visuomenės kvailinimui. Ir štai šita kaukė nukrito. Dabar mes matome tikrąjį Andrių Navicką, koks jis buvo visuomet , tik visą laiką tai slėpė. Kritinėje situacijoje nukrito kaukė ir nuo Arūno Pleškaičio. Dabar aiškiai matosi, kad šitas žmogus niekada nebuvo su visuomene, bet visą laiką stengėsi pristaikyti taip, kad gauti valstybinį maitinimą, o dabar atrado dar vieną nišą, kuri jį išlaiko.… Skaityti daugiau »

StasySG

Raigerdas 2021-05-5 21:24
————–
Pritariu komentatoriaus nuomonei: „Kritinėje situacijoje nukrito kaukė ir nuo Arūno Pleškaičio. Dabar aiškiai matosi, kad šitas žmogus niekada nebuvo su visuomene, bet visą laiką stengėsi pristaikyti taip, kad gauti valstybinį maitinimą”

Priminimas

Br. A. Peškaičiui ir panašiems į jį verta prisiminti ištrauką iš Evangelijos pagal Matą:
Mūsų Viešpats Jėzus Kristus mokė: “Nemanykite, jog aš esu atėjęs nešti žemei ramybės. Aš atėjau nešti ne ramybės, o kalavijo. Atėjau sukiršinti sūnų prieš tėvą, dukrą prieš motiną ir marčią prieš anytą. Žmogaus namiškiai taps jam priešais. Kas myli tėvą ar motiną labiau negu mane, tas nevertas manęs. Kas myli sūnų ar dukterį labiau negu mane, tas nevertas manęs…” (MT 10, 34-37)

nuomonė

Kaip sakydavo senieji kaimo išminčiai- ” tikėk Dievu, o ne kunigu”…

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top