Būsimos Italijos premjerės Georgia Meloni pergalės kalba

respublika.lt

Pristatome būsimosios Italijos premjerės Georgia Meloni kalbą:

„Kodėl šeima pradėta laikyti priešiška? Kodėl šeima skamba grėsmingai? Nes tai (šeima) mus išskiria iš bendros masės. Tai mūsų individualumas. Todėl viskas, kas mus išskiria, yra priešiška dabartiniam laikui, tiems, kurie norėtų, kad mes nebeturėtume individualumo, o būtume tik idealiais vergais-vartotojais.

Todėl jie puola tautinę tapatybę, religinę tapatybę, lytinę tapatybę ir šeimos tradicijas.

Man atimta teisė save vadinti itale, krikščione, moterimi, motina. Nes, aš privalau būti pilietis x, lytis x, tėvas 1, tėvas 2, aš turiu būti skaičius. O kadangi aš tik skaičius, aš nebeturiu asmenybės ir šaknų. Ir tada aš būsiu tobulas vergas finansinių spekuliantų valdžioje. Būsiu idealus vartotojas.

Štai kodėl jie mums įskiepija tiek daug baimės. Štai kodėl šis įvykis (pergalė rinkimuose) jiems yra toks gąsdinantis. Nes mes nenorime būti skaičiais. Mes norime apginti žmogiškąsias vertybes. Kiekvieną žmogų. Nes kiekvienas iš mūsų turi unikalų ir nepakartojamą genetinį kodą.

Patinka kam nors tai ar ne, tai yra – šventa. Mes tai ginsime. Mes apginsime Dievą, šalį ir šeimą. Tai dalykai, kurie labiausiai erzina tuos žmones (valdžioje). Mes tai padarysime, kad apgintume savo laisvę. Nes mes niekada nebūsime vergais ir paprasčiausiais vartotojais visiškoje priklausomybėje nuo finansinių spekuliantų. Štai apie ką yra mūsų misija. Štai kodėl aš šiandien atėjau čia.

Čestertonas prieš daugiau nei šimtmetį rašė: „Turėsime uždegti laužus, kad paliudytume, jog du kart du yra keturi. Reikės išsitraukti kardus, kad įrodytume, jog vasarą lapai žali.“ Šis laikas atėjo. Mes pasiruošę. Ačiū jums“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top