Česlovas Iškauskas. Bombos Stambulo konvencijoje

Akis į akį su vaivorykštine grupuote šiais laikais susidurti neteko. O sovietmečiu žinojome, kad televizijos ir radijo darbuotojų gretose yra homoseksualių žmonių, netgi galėjome juos įvardinti, tačiau nei to siekėme, nei buvo priimta skleisti tokius pomėgius. O ir jie, tie „žydrieji“, pernelyg nekėlė galvų… Pamenu, dar vienas bandė savo paslaugas siūlyti „Lietuvos“ viešbučio bare, bet buvo greitai nuvytas šalin.

Lyčių laisvės banga

Su spontaniškos laisvės banga nepriklausomą Lietuvą užplūdo ir seksualinių mažumų legionai. Šūkis „Ką noriu, tą darau“ tapo išsivadavimo iš sovietinių moralinių pančių motyvu. Tarsi vertybinės ikonos į miestų užkaborius ir elito vakarėlius atžengė prostitutės (-ai), kitos dorovinės padugnės, tautinių mažumų vadukai ėmė kelti savo autonomijos idėjas, sujudo Penktoji kolona, o netrukus atriedėjo gerai organizuota ir finansuojama LGBT banga.

Sakoma, kad tai neišvengiama. Pasaulinę pažangą lydi ir moralinis sąšlavynas. Vakarų vertybės atnešė ir nepageidaujamus reiškinius, ne tik teršiančius, bet ir ardančius tautinius pamatus. Iš pradžių džiaugėmės artimųjų atvežta kramtomąja guma, gero alaus skardine, vienu kitu elektronikos stebuklu, o paskui ėmė plūsti pornografija, narkotikai, prievarta ir smurtas. Vienoje pakuotėje su puikaus meno pavyzdžiais buvo sudėtos palaido gyvenimo, brutalaus sekso, lytinių iškrypimų scenos.

Šalia meniškų, gero skonio vaizdų gavome nepridengtų vienalyčių aktų porciją. Jomis „užkandžiauja“ ir tokius filmus stebintys vaikai bei paaugliai, nes daug tokių kino juostų formaliai pažymėtos N-14 arba net N-7…

Sakysite, ko šis 70-metis senolis bamba? Juk visas pasaulis būtent į tai ir eina. Lietuva to neišvengs. Kaip neišvengė ir COVID-19, kuris jau virto COVID-21 ir galo nematyti…

Bet aš žvelgiu į savo abu anūkus – žvitrius, protingus, mandagius jaunikaičius – ir man neapsiverčia liežuvis tarti: et, gyvenkite kaip norite, man vis vien…

Lytinė laisvė šiaip jau nesmerktinas dalykas, jei išlaikome visuomenėje priimtas padorumo ribas ir nenaudojame tylios prievartos aplinkiniams. Jeigu matau, kad parke porelė bučiuojasi ar glamonėjasi, man netgi sukelia tam tikrą pasigėrėjimą. Jeigu stebiu tarpusavy meiliai bendraujančius moteris ar vyrus, tegul ir įtariu esant juos gėjais ar lesbietėmis, tegul sau… Kiekvienas esame apsibrėžę savo vertybines ribas, svarbu, kad jos neišeitų iš visuomenės normų, įsitvirtinusių per tam tikrą istorinį laikotarpį, kad tos ribos nežeistų kitų, netaptų jiems našta ir neprimestų jiems savo valios.

Nuožmi genderizmo ideologija

Kol LGBT bendruomenė virė „savo sultyse“, reikalavo didesnės tolerancijos netradicinės orientacijos žmonėms, netgi rengė spalvingas eisenas per Vilniaus centrą, užgoždama, pavyzdžiui, Kovo 11-osios iškilmes, buvome pakantūs, demokratiški. Nors demokratija, kaip visi žinome, yra „daugumos valdžia“, bet buvome tolerantiški. Tik argi dabar kas paiso daugumos nuomonės?

Kaip ir tautinių mažumų atžvilgiu, mėgstu priminti tokį posakį: paduok pirštą – nukąs visą ranką. LGBT apetitas ypač pagerėjo atėjus į valdžią liberalioms politinėms jėgoms. Čia sąlygas diktuoja krykščianti Laisvės partija, jai nuolankiai „turavoja“ konservatoriai, o jau tikrieji liberalai netrunka prisiderinti.

Šiemet sukanka dešimt metų, kai Stambulo konvencija buvo pasirašyta – 2011 m. gegužės 11 d., įsigaliojo 2014 m. rugpjūtį, tačiau Lietuva tarp kitų 11 Europos valstybių iki šiol nėra jos ratifikavusi. Oficialus šio dokumento pavadinimas – Europos Tarybos (ET) konvencija dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir kovos su juo. Atrodytų, viskas suprantama, ir smurtas prieš dailiąją lytį (beje, kodėl tik prieš dailiąją?) netoleruotinas.

Negalima sakyti, kad šiame fronte mūsų šalis stovi vietoje, bet daug ką dar reikia padaryti. Tai daugiabriaunė ne tik dorovinė, bet ir socialinė problema. Tačiau 3-me konvencijos straipsnyje po kovos su smurtu iškaba pakišta „socialinės lyties“ sąvoka, o tradicinė šeima, kaip ir „vyras“ ir „moteris“, čia net neminimi.

Angliškas „gender“ apima visą šios išblukusios, ne biologinės lyties apibrėžimą. Ta „niekatroji“ žmogaus giminė sudaro prielaidą teigti, kad šeima gali būti sudaroma vienalyčių santykių pagrindu, apeinant tiek krikščioniškų, tiek per istorinį laikotarpį susiklosčiusių vertybių nuostatas.

Šalys įsakmiai prašomos naikinti prietarus, papročius, tradicijas, kitas praktikas, kurios pateisina nelygiaverčius vyrų ir moterų santykius. Tradicinė šeima – vyras, moterys, vaikai – jau tampa anomalija? Ar pagalvojame, kaip nepilnavertėje vienalytėje šeimoje gyvens vaikai?

Lietuvos vyskupų konferencija dar 2018 m. birželį atmetė šią konvenciją kaip „atkartojančią Lietuvos Respublikos teisėje jau įtvirtintas nuostatas, tad šios konvencijos ratifikavimas nepadėtų sumažinti smurto apraiškų skaičiaus, bet sukurtų kitų rimtų problemų“. „Dirbtinai konstruojamos socialinės lytys užmaskuotai pateikiamos Stambulo konvencijoje, prisidengiant siekiu apsaugoti moteris. Kilniu smurto prieš moteris užkardymo tikslu visuomenei primetamos ideologinės nuostatos, nederančios su prigimtine žmogaus teisių samprata, ir bandoma konstruoti dirbtinį požiūrį į moterį ir vyrą,“ – buvo sakoma konferencijos kreipimesi.

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija jau anksčiau pastebėjo, kad šis dokumentas tapęs „gender“ ideologijos nešėju (terminas „gender“ konvencijoje minimas net 25 kartus) ir genderizmo šalininkų įrankiu, kad ši ideologija bus diegiama per švietimą vaikams, įves vadinamą „lyčių chaosą“, kai vien vyriškos ar moteriškos lyties nepakanka, o bus įteisintos jos modifikacijos (mokslininkai randa net iki keliasdešimt socialinės lyties tapatybių).

Nereikalinga skuba

Taigi, ratifikuota Stambulo konvencija įgytų didesnę galią už Lietuvos įstatymus, net už Konstituciją ir įpareigotų visą Lietuvos teisinę sistemą pritaikyti prie konvencijos nuostatų. Galima ginčytis dėl jos vertimo į lietuvių kalbą (pavyzdžiui, joje vartojamas angliškas terminas „gender-based violence“ lietuviškai verčiama „smurtas prieš moteris dėl lyties“, o terminas „gender equality“ (liet. lyčių lygybė) nepakeičia termino „equality of man and woman“ (liet. vyro ir moters lygybė).), dėl diskusijos pobūdžio, Bažnyčios ar atskirų dvasininkų vaidmens, vyraujančio šiurkštaus tono.

Tačiau aišku, kad kol aistros kaista, Seimo pavasario sesijoje šios konvencijos ratifikuoti neverta. Tai tik dar labiau suskaldys visuomenę, supjudys ją su valdžia ir pakirs valdančiosios daugumos autoritetą. Ar mes to siekiame?

Kaip perspėjo garsi psichologė, klinikinės psichologijos profesorė Danutė Gailienė, COVID-19 pandemijos metu dar viena aistrų banga būtų pražūtinga.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bravo,

p. Česlovai. Sąžiningas ir blaivus žodis. Tik tiek, kad labai abejotina pergalė, kad pavasario sesijoje šio politinio projekto neteiks. Teiks vėlesnėse sesijose, tiek kartų, kiek reikės, kol prastums. Nes už jo stovi PINIGAI. Nebūtų finansavimo, nebūtų ir šito iškrypėliško šaršalo. Aprimtų ir LGBT išsidirbinėjimai, jei tik pinigų kranelį jiems užsuktų. Viena ideologija (dirbtina ir ydinga pačia savo esme) toli nevažiuosi.

Asmeniškai nieko neturiu prieš homoseksualius asmenis ir niekad neturėjau. Bet purto nuo darkymosi ir melo.

burokas

Gerai parasytas straipsnis. Laiku.

Juozas

Yra labai puikus būdas padaryti, kad ir avis liktų sveika, ir vilkas sotus. Su sąlyga, jei vilkas tikrai tik valgyti nori, ir nieko daugiau. Tereikia sudaryti teisininkų grupę, kurie peržiūrėtų tą konvenciją ir viską, kas tikrai padėtų kovoti su smurtu ir ko dar nėra mūsų valstybės įstatymuose, perkelti ten. Kas nesusiję su smurtu- telieka…

Mutacijos.

Kaip žinia, gamtoje viskas mutuoja – augalija, gyvunija, virusai ir visa kita velniava. Mutuoja ir žmonės…Nuo velniavos vaistų nėra.

"Tautinių mažumų įstatymo projektas"?

„Audronius Ažubalis. Tautinių mažumų įstatymo projektas – autonomija „šilkinėmis“ pirštinaitėmis?
……….
Galiausiai, dėl kitų „lingvistinių teisių“, ministrė siūlo „apeiti“ Konstituciją ir devalvuoti valstybinės lietuvių kalbos statusą, kai kuriuose regionuose įvedant trikalbystę. Pavyzdžiui, 7 projekto straipsnyje skelbiama teisė bendrauti tautinės mažumos kalba su viešojo administravimo subjektais. Kitaip tariant, esant tam tikram, dar nepatvirtintam (kalbama apie 20-30 proc.) tautinės bendrijos gyventojų procentui savivaldybėje nuo bendrojo savivaldybės gyventojų skaičiaus, asmuo turėtų teisę kreiptis žodžiu arba raštu tos tautinės bendrijos kalba į rajono viešųjų paslaugų teikėjus…..”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/audronius-azubalis-tautiniu-mazumu-istatymo-projektas-autonomija-silkinemis-pirstinaitemis.d?id=86621799

Česlovas Iškauskas - rusų agentas.

Klausiau šiandien Mūsų Nacionalinio Transliuotojo Ėlėrtė Radiją. Tai Jis pasakė ,kad visos melagienos apie šv. Stambulo Konvenciją (t.y. tai ką čia išdėstė Č.Iškauskas) ateina iš Rusijos ir yra hibridinio karo dalis. Vot taip.
ir dar Ėlėrtė pasakė ,kad jokio referendumo del Stambulo Konvencijos negali būti , nes Konvencija – tai užsienio politika (ar kažkaip panašiai).

Tomas

Manau,kad „laisvės” partija neskaitys šito straipsnio,o gaila.

ir mums, ir jums...

Labai jau švelniai pasakyta – „Seimo pavasario sesijoje šios konvencijos ratifikuoti neverta”.

Žmonės,

sužinokite, kas galite, kokie būtent klausimai bus svarstomi pavasario sesijoje. Kad paskui nebūtų šaukštai po pietų. Juk nenorite, kad prisireiktų perversmo, kaip 1926-siais? Tada irgi visą pusmetį žmonės buvo erzinami visokiais antivalstybiniais išpuoliais ir ekonomikos smukdymu. Dabar, kai geresnė komunikacija, reikėtų pasistengti to išvengti. Bet, jei dabar prarasime valstybę, dar kartą ją atkurti kažin ar užtektų jėgų. Vadinasi, neliktų ir tautos.

Prašalietis

Profesionalus, „patriotinis” visų laikų ideologinio fronto darbuotojas turėjo matyti savo gyvenime, ką matė ir kiti eiliniai Lietuvos žmonės, kaip viskas vyksta ir nuo ko priklauso vieni ar kiti pasikeitimai gyvenime tokiuose pseudovalstybiniuose dariniuose kaip Lietuva. Eiliniam žmogeliui jau seniai yra aišku, kad tokiuose pseudovalstybiniuose dariniuose kaip Lietuva viskas priklauso nuo to, kas atitinkamu istoriniu metu yra šeimininkai, kokie yra jų norai ar ne norai…Taip kad šiandieninis proamerikoniškas, provakarietiškas, pro..pro… „tautinis patriotas” Iškauskas gali būti ramus dėl savo anūkų. Nepriklausomai nuo to ar Seimas ratifikuos ar neratifikuos Stambulo konvensiją, ir Iškausko anūkėliai anksčiau ar vėliau „atras tikras meiles ir europietiškai ir pažangiai tratinsis ar bus tratinami pažangių tratintojų” kaip Raskevičius, provakarietiškoje Lietuvoje ar civilizuotose vakarų valstybėse. Pačiam Iškauskui pasisekė, kad tarybiniais… Skaityti daugiau »

Kaip tik ši

Konvencija žemina moteris,nes jomis pridengiami kiti tikslai,prastumti belytiškumą ir sugriauti tautas,griaunant jų tradicijas,papročius,tikėjimą.Tai beprotybė ir kas tą Konvenciją kūrė?

habilitās

Sakote: „bandė savo paslaugas siūlyti „Lietuvos“ viešbučio bare“.
Jeigu jau ėmėtės šios temos, tai paaiškinkite skaitytojams, ypač tiems, kurie pereitų metų spalio mėnesį puolė prie balsadėžių, ką reiškia lietuviškai „profesionalus gėjus“?
Ką reiškia „profesionali“ moteris, suprantame – tą, kuri darbuojasi geležinkelio stotis rajone, o kaip suprasti „profesionalus gėjus“? Tas, kuris darbuojasi Lietuvos Respublikos seime?!
Kai paaiškėjo, jog Petras turi nesantuokinį vaiką, kilo šaršalas, viena parlamentarė pasišaipydama, demonstratyviai, prieš TV kameras, net dovanėlę įteikė. O čia, „profesionalus gėjus“ aprūpina moteris vaikais, kaip koks batų fabrikas milicininkus avalyne, ir jokios reakcijos.

Jules

Ta konvencija akivaizdžiai parengta Maskvos naudai. Ypač ją mums bruka įslaptinti kagebistai ir okupacinio režimo aktyvistai. Ir jų vaikai su anūkais, žinoma. Tai Maskvos palaikymo projekto dalis. Daug tyčia žviegiama apie nacionalinį saugumą, tyčia KGB įslaptinę su Saulė. Toks jų žviegimas su įslaptintais kagebistais ir Dubnos veselnykais bevertis.

> 13:42

Maskva Maskvai nelygu. Čia šneki kaip koks liberkonservų ,,elfas”.

Gal ir nelygu,

bet aš kitokios Maskvos nesu regėjęs. Jei ta kita ir yra, bet ji be įtakos. Iš tokios mums jokios naudos ir remtis ja tokia gan pavojinga. Brukantieji konvenciją gerai supranta, kad taip jie lenkia mūsų prastuomenę link Maskvos. Vadinasi, pasitarnauja jai. Jei ši vėl į Lietuvą įžengs-jie turės nuopelnų ir į tai bus atsižvelgta. Taigi visi šitie Putino stabdytojai labiau panašūs į jo agentus. Konvencija mus pjudo tarpusavyje ir silpnina imunitetą, kaip tatuiruotės. Stumia žmonės ieškoti išsigelbėjimo Rytuose. Beje, vakar net San Remo festivalyje buvo užuomina, kad Rusija gali būti net italų gelbėtoja.

Mažoms tautoms

ši konvencija pražūtinga.Didžiosios gali sau leisti kurį laiką vaizduoti laisvamaniškas ir tai ne ilgai.Yra Aukščiausiojo dėsniai ir jie veikia.

tikslumo dėlei

<<>
Čia „mokslininkai” reiktų rašyti tarp kabučių..

Deivis

Hitleris tai rado būdą šito gaivalo išgydymui. Bet amerikonams pederastija buvo svarbiau. Homoseksualizmas yra išgydomas zyklon b preparatu 🙂

Kis

mazas melas gali viska apversti aukstyn kojomis.Kas zino ten rasinejancius mums konvencijas apie padeti ir smurta Lietuvos moteru?Niekas,tad tegu paraso konkreciai,ko jie nori,omes pasakysime ar mes to noresime?Tai kiekvienam netraumuotam turetu buti aisku,kol gejus ir lesbietes neprivers ju pasiustyti velniop,tegu praso,bet paminti Lietuvos tauta nieko nesigaus.Spreskite su protu,o ne pasturgaliu,tikrai niekas lieruvio ir Lietuvos neprivers kazkam tarnauti.Gerai isidemekite,tai istoriniai faktai.

Peštynės

Dėl Stambulo konvecijos.
Koks cirkas. Stambulininkai tvirtina kad “tokių” dalykų konvencijoje nėra… Keista, tikrai nėra… Ar tikrai?!!
Ir čia toks klausimas.
Ar Stambulo konvencijos PRIEDAI yra konvencijos dalis ar kažkas visai ne iš “tos operos”.
Kodėl konvencininkai kaltindami priešininkus konvensijos neskaitymu patys neskaito TŲ PRIEDŲ arba jų nepripažįsta konvencijos sudėtine dalimi?
Šitą klausimą būtina užaštrintai kelti visuose pasisakymuose !!!
Ir dar.
1 Konvencininkai apeina Davoso filmuką su 8 punktais…
2 Sorošo pasisakymai tautų, moralės ir pan. klausimais…
3 Švabo knygos mintys juodu ant balto…
Šie trys punktai labai aiškiai nubrėžia tendencijas, kurios normaliems žmonėms yra visiškai nepriimtinos, todėl tai būtina NUOLAT AKCENTUOTI !!!
——-
Žmogų lengva supainioti su faktais, bet jeigu jis žino tendencijas sunku apgauti.

to zyklon b

Durneli, tuo preparatu buvo naikinamos utėlės tiek Sovietijos, tiek Amerikos kariuomenėse, kad nekiltų dėmėtosios šiltinės epidemija. Kitose irgi.

Deivis žemiau esančiam

Tu ir esi transgenderiška utėlė 🙂

Taigi

Sekretnaja Biografija Billa Geitsa. Kto pomogal podniatsa filantropu No 1 na planete .Mar.4. 2021 Yutubeje.Issiverskite i rusu kalbaos raidyna ir paziurekit video. Galimai ir virusas ne siaip sau islindo musu Planetoje vadinama Zeme, nes apie zmoniu perdaug zemeje kalbeta jau senokai . Piniguociai matyt nesnaudzia ir nori ivykdyt ka sumanė.

nuostabi mūsų ateitis

Kas mūsū laukia artimiausiu metu:

liaudiesmenas.livejournal.com

P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

T0mas J.

Kam reikalingos tarptautinės konvencijos? Kad valstybės būtų valdomos iš išorės. Tai negerai. Nereikia jokių tarptautinių konvencijų, siūlau jas visas denonsuoti. Kam mums reikia, kad NE MŪSŲ rašyti teisės aktai turėtų viršenybę prieš mūsų Konstituciją? Ir paskui SVETIMI mums aiškintų, kaip tą ar kitą konvenciją reikia suprasti, ką privalom padaryti!?
Stambulo konvencijai NE!
Nė viena konvencija niekam nėra padėjusi, nebent tik teisės aktai, priimti dėl reikalavimų, išplaukiančių iš konvencijos. Jeigu kurioje konvencijoje yra naudingų teisinių nuostatų – mes jas galim ĮTRAUKTI Į SAVO ĮSTATYMUS ir puikiai gyventi!

ah1

Stambulija atidėta iki rudenis. Į jokius maršus nevykit, nesirinkit į savivaldybių maidanus/aikštes, sėdėkit namuose, bo maršai gali būti pa naudoti trečiosios caronbaubio bangos paskelbimui ir įvairioms provokacijoms kas tik palengvintų hemofroditų tikslams materializuotis.

T0mas J.

Maršų reikia, ir kuo dažniau, kuo didesnių.
Šį pavasarį protestuosim prieš partnerystės įstatymo priėmimą ir rinksim parašus referendumui dėl Stambulo konvencijos. Dauguma parašų bus surinkta elektroniniu būdu, kaip priklauso pagal įstatymą, pavyzdį galit pamatyti čia:

http://www.rinkejopuslapis.lt/iniciatyvos/-/iniciatyvos/9020

Štai šiame tinklapyje ir rinksim parašus.

ah1

>T0mas J. 2021-03-5 21:54, matei iki ko priveda „maršai” kapitolijuje? Jei nematai tai pasakysiu – „maršai” atsisuka prieš „marširuojančius” ir tampa naudingi priešingai stovyklai. Šiuo atveju būtų restartininkams – nunulintojams.

Jei aš utėlė-

tai kas pats, Deivi, per Ciklonas?

Kramola

Секретная Биография Билла Гейтса. Кто помогал подняться ФИЛАНТРОПУ №1 НА ПЛАНЕТЕ?
https://www.youtube.com/watch?v=T5SADOyLwJs

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top