Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Sausio 8 dieną DELFI TV laidoje „Jūs rimtai?“ su Seimo nariu Tomu Vytautu Raskevičiumi buvo aptartos pasaulinės ir/arba Seimo unitazų problemos. Negarbusis parlamentaras sakė, kad jis mėgstąs pajuokauti.

Artėjant laidai DELFI paskelbė tokį anonsą: įpusėjus savaitei visą pasaulį sudrebino skandalas Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau skaitomiausių straipsnių antraštės šią savaitę skelbė naujienas ne tik iš už Atlanto. Nemenką šurmulį sukėlė ir Seimo nario Tomo Vytauto Raskevičiaus pareiškimas apie tualetus. Jis svarstė, ar nereiktų panaikinti senojo vyrų ir moterų tualetų skirstymo. Dar daugiau dėmesio sulaukė Bažnyčios atstovų sprendimas atnaujinti Mišias. Tiesa, kilus šurmuliui, Bažnyčios atstovai persigalvojo. Antraštėse šią savaitę mirgėjo ir prie vairo neblaivios sėdusios Mios vardas, ir vieno šįmet Panevėžyje gimusio berniuko vardas – jį tėvai nusprendė pavadinti Liuciferiu.

* * *

Kas yra profesionalus gėjus? Kur juos rengia? Kur jie įgyja aukštojo (ar kokio kitokio) mokslo diplomą? Kuo skiriasi profas nuo mėgėjo gėjaus?

Savo srities profu skelbiamas Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius neslepia orientacijos, ir tai nieko tokio. Tiesa, mes turėjome vieną profesionalų Vyriausybę, kuri susikompromitavo ir galų gale atsisakė šio titulo, kai susisiekimo ministras profesionaliai išasfaltavo kelią pro kito jėgos struktūros profesionalo namus.

T.V. Raskevičius taip pat ieško būdų, kaip išreikšti savo profesionalią patirtį. Kitaip jis nebūtų Laisvės partijos atstovas. Vos mėnesį pabuvęs šiltoje parlamentaro kėdėje, jis su trenksmu paskelbė iniciatyvą: panaikinti Seimo tualetų skirstymą į vyrų ir moterų.

Tiesa, Seimo narys ginasi, kad tai tik jo užuomina į galimą Seimo svarstymą, tačiau ši žinia užgožė ir įvykius Vašingtone prie Kapitolijaus, ir įnirtingą medikų bei valdžios kovą prieš pandemiją. Pastebėjau, kad LRT naujienose Kongreso rūmų šturmas ir pavėlavę komentarai apie tai eina lygia greta unitazų temos.

Sunku suvokti Seimo nario mąstymo vingius: kuo čia dėtas genderizmas, lyčių lygybė ir Seimo tualetai. Nebent Lietuvai šiuo nykiu koronaviruso siausmo metu trūksta sveiko humoro, o juk mūsų juokeliai kur kas geresni, jeigu jie sukasi aplink aną galą. Sutikite, kad unitazų problema irgi siejasi su žmogaus gamtiniais poreikiais… Tai puikiai pasigavo LTV laida „Dviračio šou“, paskelbusi kitą iniciatyvą: tualetus skirstyti pagal Seimo politinę struktūrą – dešinieji ir kairieji kartu, o kur tada dėtis Mišriajai frakcijai? Jie turės susilaikyti, pataria Peliukai…

Juokas juokais, bet juk nejuokinga. Jeigu „laisviečiai“ neturi kuo užsiimti ir jų gamtiniai bei lytiniai poreikiai yra varžomi, jie gali kreiptis į Konstitucinį Teismą. O taip, ir jis dabar dar tik formuojamas…

Tuomet išeities nėra, ir T.V. Raskevičius su savo bendraminčiais turės tenkintis sena kaip civilizuotas pasaulis tvarka – prireikus žygiuoti į atskiras tupyklas – berniukai į dešinę, mergaitės į kairę, arba atvirkščiai. Čia jau politikos nė su žiburiu nerasi, nebent krūvas š…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

Ceslovas jus palyginote irgi profesionaliai,pirsta su vyrisku atributu.Kada imies lyginti,pasitenk lyginti bent lygiavercius dalykus.

rac

kam vargti, ginčytis, rietis ir plaukus laužyti?
pasak vieno profesoriaus – problema juk ne klozetuose o galvose.
tiesiog reikia unitazus vietoj krėslų sumontuoti seimo plenarinių posėdžių salėje.
tuomet seimūnai galės šūdą malti neatsitraukiant nuo darbo vietos.
ir bus visiškai nevaržoma laisvė, be atgyvenusios gėdos ir be lyčių diskriminavimų.
labai modernu ir pažangu.

Foro

Nuotraukoje klozetą nudažykite pagal laikmečio realijas.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top