„Charlie Hebdo“: Prancūzija ir visas pasaulis gedi nužudytų dailininkų

Kaip praneša žiniasklaida, mažiausiai 12 žmonių, tarp jų du policininkai, žuvo trečiadienį, sausio 7-ąją, kai du ginkluoti užpuolikai įsiveržė į Prancūzijos satyrinio savaitraščio „Charlie Hebdo“ redakciją. Šis Kalašnikovo automatais ir raketiniu granatsvaidžiu apsiginklavusių teroristų išpuolis tapo daugiausiai žmonių gyvybių nusinešusia teroro ataka Prancūzijoje per pastaruosius 40 metų.

Dienraščio „Le Figaro“ duomenimis, sukrėsta Prancūzija akimirką nuščiuvo. Netrukus socialiniuose tinkluose pasklido kvietimas susitelkti, pagerbti žuvusius. Į jį atsiliepė mažiausiai 100 000 žmonių Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Vien Paryžiuje Nacionalinės žurnalistų profsąjungos sukviesti į Respublikos aikštę susirinko 35 000 paryžiečių. Lione išpuolio aukas pagerbė apie 10 000–15 000 žmonių, Bretanės sostinėje Rennes – apie 15 000 gyventojų, kiek mažiau – Tulūzoje, Grenoblyje, Marselyje ir kituose Prancūzijos miestuose.

Solidarumo akcijos įvyko ir kitų Europos šalių sostinėse – Londone, Berlyne, Romoje, Madride, Prahoje.

Daugelyje jų žuvusieji buvo pagerbti solidarumo šūkiu: „Šiandien mes visi esame Charlie Hebdo“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
64 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Letas Palmaitis

Turbūt eilinė policinė provokacija prieš musulmonus arba prieš nacionalistus. Jau minėjau, kad areštuotas Saidas Denijevas.

GRU ranka?

ar tik man vienam atrodo, kad čia GRU juoda ranka?

suprantama

Veiksmas visada iššaukia atoveiksmį. Blogas veiksmas-blogą atoveiksmį.
O ko globalistai tikėjosi pūdydami Europą, kad nebus bjauraus kvapo?

Tai tikri kovotojai.

Lietuvoje taip nenutiks,nes mokame prisitaikyti,net ir prie ISIS,jei reikės.

VaidasVDS

Jėzus yra pareiškęs taip:
„kas tik šventvagiaus prieš Dievą tyčia ir turėdamas piktą užmačią, tas išgelbėjimo negaus niekada. Kadangi tokie užkietėję piktybinio blogio darbininkai niekada neieškos ir negaus atleidimo, tai jie yra kalti dėl tos nuodėmės, jog dieviškąjį atleidimą atstūmė amžinai”.
Todėl visi idiotai-religiniai fanatikai ar šiaip idiotai-kiršintojai, žudydami ar organizuodami nekaltų žmonių, ar žmonių, turinčius kitokias religines ar nereligines pažiūras, žudymą ne tik kad negaus jokių rojiškų palaiminimų, bet ir garantuotai pražudys savo visiškai supuvusias sielas.

nuomone

na kam reikia tyciotis is religijos???

ISIS organizaciją

reikia pakviesti į diskusiją.Taip darė anglai 17-18 a. ,kai nepatenkintus reformuotojus kviesdavo derėtis.O ką daryti?Reikia būti gudresniems,išmintingesniems.

Arūnas > Letui  Palmaičiui

Jūs ką, norite pasakyti, kad šios islamistų surengtos žurnalistų žudynės, tai policijos surengta eilinė provokacija prieš musulmonus ir nacionalistus? Gal dar šiuos įvykius susiesite su Maskvos daugiabučių sprogdinimu? Manau čia jau visiškas nusipezėjimas iki koktumo. Galiu tik tiek pasakyti – pavydžiu prancūzams kaip nacijai už jų vienybę ir tvirtumą. Galiu tik įsivaizduoti, kiek pas mus susirinktu žmonių į palaikymo akciją, jei atsitiktų panašūs įvykiai Lietuvoje.

Prisizaide vakarai

su savo liberalizmu- http://ruposters.ru/archives/10999

>" Prisižaidė vakarai"

Susikišk tą savo propagandą sau į subinę ir pasirūpink, kad ji iš ten neiškristų, nes labai dvokia.

Letas Palmaitis Arunui

Jei būtų musulmonai, iškart būtų pasiskelbę. Musulmonai atlieka operacijas nebijodami tapti šahidais. Jie neturi ką slėpti. O kieno ten „ranka”, tai matyti iš šaltinio rimtumo, nes minimi kažkokie „kalašnikovai”. Iš kur Prancūzijoje kalašnikovai? Esu ten buvęs ir matęs jų automatus. Jei GRU darė, tai negi tam tikslui vežė savo kalašnikovus, kad visi atpažintų? Tikrai Orvelo fermoje galima skleisti bet kokias pasakas, svarbiausia tik – kad būtų ir iš „televizoriaus”.

Letas Palmaitis darkart Arūnui

O su Maksvos nusikaltimais nėra pagrindo sieti, kai turime ir 911 su Londonu, ir Bostoną su Carnajevais (Bostone, tiesa, amerikonai padraugavo ir su FSB).

Arūnas > Letui

Na visų pirmą, „Kalašnikovai” ten ne minimi – jie matomi. Aplamai, aš apie jus buvau geresnės nuomonės, bet po tamstos užduoto klausimo: iš kur Prancūzijoje „Kalašnikovai”?
Žinote, jei nebūčiau jūsų matęs, man iškiltų tik vienas klausymas: kiek jums metų, kad tokius naivius klausimus uždavinėjat? Todėl nusprendžiau geriau į tolimesnes diskusijas nesivelti. Atleiskite už sutrukdymą.

Letas Arūnui

Šis komentaras buvo patekęs po Vilucko straipsniu, atsiprašau:
Eilinis žmogus, jei domisi ir ne asilas, turi analizuoti informaciją iš įvairių šaltinių – mūsų laikais nieko nenuslėpsi. Apie Bostoną informacijos buvo visai pakankamai. Taigi čia man užtenka visos raidos Vakarų Europoje ir konkrečiai Prancūzijoje, Denijevo arešto, Bostono precedento ir net tų “kalašnikovų”, kad suprasčiau, kokie ten “musulmonai”. Neabejoju, kad greit išplauks ir rimtesnių dalykų.
TĄSA:
O jei kalašnikovai matomi, tai jau visai kvaila provokacija. Prancūzija kalašnikovais neginkluojama, o musulmonai būtų pasinaudoję vietos ginklais.

Arūnas  > Letui

Ta tamstos arogancija, pasiputimas ir manymas, jog esate pats protingiausias, o aplinkui tik asilai…..
Patarčiau komentuojant atsakingai rinkti žodžius, kad neatsidurtumėte pats asilo vietoj.

stebėtojas

kartais, kai paskaitai čia komentuojančių juozapų su liepom pykčiu kunkuliuojančius komentarus, tai, rodos, irgi nedaug tetrūksta, kad pagriebę kalašnikovus šaltai iššaudytų kitaip galvojančius… nes humoro nesupranta nei per nago juodymą.

Diedukas stebėtojui

Ar iš klozeto stebi? Pro rakto skylutę?

Prisizaide vakarai>

O man tavo propaganda dvuokia.

svarios abejonės

„Holivudas Eliziejaus laukuose, arba surežisuotas teroristinis aktas Paryžiuje” http://rusila.su/2015/01/08/gollivud-na-elisejskih-polyah-ili-postanovochnaya-terakt-v-parizhe/

Arūnas

Na štai, netruko Letas sulaukti pastiprinimo, 19:19 komentaro. Tik peršasi klausimas, ar reikalingi tokie bendraminčiai, kurie patys Maskvoje daugiabučius sprogdino, kad tik galėtų pradėti karą prieš čečėnus? Čia pateikta informacija – „labai svarūs argumentai”.

Ar neatsiųs

Kadyrovo bernkiukų prie Baltijos?

ruta

Solidari su Prancuzu karikaturistais , kiekvienas turi teise / demokratineje salyje/ i laisve kalbeti , galvoti , piesti , diskutuoti .
Jeigu musulmonai tokie jautrus / nors su malonumu zudo kitu religiniu koncesiju atstovus ir savo sadistiskom veikom jau ne syki parode , kad zmonemis juos vadintio sudetinga/ , tai kokio perkuno spraudziasi i svietimas valstybes su svetima kultura , naudojasi visom gerybem , ismokom su pulkais savo vaiku ir giminiu ?tupetu savo urvose .

> Ar neatsiųs       2015-01-8 20:29

Bėk kasti bunkerį …kitų negąsdinęs.

stebėtojas - Letui Palmaičiui

Svoboda radijas sakė, kad šaudytojai yra iš vietinių prancūzijos musulmonų, atvyko iš Alžyro, bet prieš tai dalyvavo Sirijos konflkte. Niekam ne paslaptis, kad net Pakso draugas Borisovas tiekia ginklus į karštus taškus. Rašė apie tai Novaja gazeta.

>Ruta

ir pagal tave galima izeidinieti tikinciosius? Kazkodel ne maciau karikaturu ant Ezaus Kristaus!?

Juozapas

Kaip aš matau šią situaciją: Pirma, nužudytų žmonių gaila. Civilių žudymas yra žudymas ir ne kitaip. Antra, laisvė laisve, tačiau jokia laisvė nesuteikia teisės tyčiotis iš kitos religijos. Asmeniškai man taip pat labai nepatiktų išsityčiojimai iš man svarbių dalykų. Trečia -Sirijoje, Irake vyksta karas. Ruskijai tas karas yra tikras lobis, nes kovos veiksmams įsiplieskus daugiau, ruskija gali tikėtis nafots kainų kilimo. Yra daugybė faktų kad ruskija slapta remia „Islamo valstybę”. Kad karas labiau įsiliepsnotų, reikia kad jame dalyvautų stambesni žaidėjai. Prancūzija tam labai tinka. Jeigu aš būčiau „Islamo valstybės” karo strategas, aš tikrai nesiekčiau prieš save telkti kuo didesnes priešo pajėgas. Tai nelogiška. Logiška būtų įtvirtinti tai kas pasiekta ir kaupti pajėgas tolimesnei plėtrai. Ketvirta – Bin Ladenas buvo Bilderbergo… Skaityti daugiau »

stebėtojas

Tarp žudikų du broliai, iš marmūzių gryni galvažudžiai. Šlykštūs. Religija jiems tik pretekstas. Vienas jau buvo teistas už ISIS karą Irake ir jaunuolių iš Prancūzijos mobilizavimą.

Bet padarė didelę reklamą laikrasčiui:
Meanwhile, the lawyer for Charlie Hebdo, Richard Malka, confirmed that next week’s edition of the magazine would go ahead on Wednesday and would have a print run of one million, instead of the normal 60,000 copies – kaip rašo BBC News.

Aišku, žuvo dar vienas musulmonas ir rods pora policininkų. Viso apie 10 žmonių.

čia galima pamatyt vieną jų karikatūrą, kuri ir Letui Palmaičiui turėtų patikti:
http://www.bbc.com/news/world-europe-30724678

prisimink detales,  pons Juozapai

Ben Ladeno smegenys – Al Zavahiri buvo ruošiamas DAGESTANE, jau rusams valdant Čečėniją.

Irake naftą siurbia LUKOILAS, o jo pagrindinis savininkas musolmonas iš Azerbaidžiano, Putin draugas.

Nesenai Maskvos oro uoste sprogo prancūzų liektuvas. Jame žuvo Mistral liektuvnešių gamyklos savininkas prancūzas, kuris buvo iškviestas į Maskvą deryboms,bet atsisakė pasirašyti pardavimo sutartį. Jo lėktuvą „netyčia” užkliudė uosto valymo mašina.

Juozapas ---kitam ponui

O kaip gi, pamenu.
Be abejo pamenu.
Be to netikiu visokiais „netyčia”.
„Netyčia” nebūna.

itariu

kad tai ne religinis ispuolis, o uzsakyta politine zmogzudyste. Kazkam nepatinka humoristai. Prisiminkim kaip „nusižudė” Šapranauskas. O po to kone iškart netiketai numire ir Dviracio Sou prodiuseris, kures taiklius politinius siuzetus. Po jo mirties Dviraciu sou liko tarsi iskastruotas. Kazkam humoras atrodo pavojingiau, nei bet kokia politine kritika, nes prie humoristu sunkiau prikibti, teisman paduoti.

> itariu

Gal grybais užkandai – šiaip jau kliedesiai nė iš niekur neateina.

Liepa

Pritariu Juozapo išsakytoms mintims.Pernelyg siaurai suvokiam, kas vyksta Pasauly ir kaip tai atsiliepia mums.//O ką Lietuvoj ne tas pats chaosas? Aišku, masteliai ir užmojai kitokie,dar nėra zvimbiančių kulkų sostinės redakcijose.// Priverstinė ekonominė, socialinė emigracija keleriopai pralenkė Sibiro tremčių netektis.//Valdžia parazituoja – daro , ką nori ir kaip nori.//Iki šiol nesugeba deramai pasirūpinti elementariais šalies gyventojų poreikiais.Bet kai plūstels pirmoji rimtesnė emigrantų banga – ja pasirūpins geriau.Ir pasirūpins vietinių sąskaita.//

kika

Juozapas kaip visada i pievas,taip jam rusai vaidenasi!

Arūnas > Juozapui

„Jeigu aš būčiau „Islamo valstybės” karo strategas, aš tikrai nesiekčiau prieš save telkti kuo didesnes priešo pajėgas”. O aš manau, jeigu prancūzai išsiaiškins, kad tai islamistų darbas, kuo net neabejoju, tai pastarieji sau priešų įsigijo ir nemažų. Kažkodėl nujaučiu, greitu laiku prancūzų oro atakas, nukreiptas į islamistus.

Kika

Viena is versiju-http://www.actualpolitics.ru/article/5400

Arūnas >22:40 komentarui

Maskvoje per lėktuvo avariją žuvo prancūzų koncerno „Total” vadovas. Jis buvo atskridęs pas Medvedevą tartis, dėl investicijų Rusijoje. Taip, kad drauguži nemalk čia šūdo. Jums kas tik susiję su Prancūzija, tuoj Mistraliai vaidenasi.

Jokia KGB ar GRU - tai

Al Qaeda treniruoja savanorius teroristus Sirijoje – ruosia masinems zmoniu zudynems vakaruose. Daugiausia bus nusitaikyta i transporta, kuriuo keliauja daug zmoniu. Korane aiskiai parasyta – galima zudyti kitatikius! Jei nesusipazinote su sia ,,meiles” religija, tai, patariu, susipazinkite ir tada gal blaiviau zvelgsite i daugeli dalyku ir i tai, kad jau Lietuvoje pilna musulmonu, t.y., nauju atvykeliu. Tie, kurie nuo seno gyveno Lietuvoje (totriai) – jie savo gimtines (Lietuvos)patriotai. Daugiau informacijos apie teroristus (du broliai), kaip ir Bostono atveju – veike du broliai Tamerlanas ir Džocharas Carnajevai, irgi praeje al Qaedo ,,mokykla”. Siandien politikos komentatorius Bill O’Reilly (Fox News)aiskiai pasake prez. Obamai – nevadinkite ju teroristais – jau vyksta KARAS! Sirijoje, Irane, Irake, Pakistane, Somalyje, Filipinuose ir dar daugelyje pasaulio saliu… Skaityti daugiau »

Arūnas > 5:45 komentarui

Pritariu 100%. Galiu tik papildyti, „kalašnikovus” gamina ne tik Rusijoje, bet ir Kinijoje, net kai kuriose arabų šalyse.

viskas ten

aisku,be amerikieciu ir Iraelio ten ne apsiejo.IslamNews raso kad Izraelis kersija uz Palestinos pripazinyma.

viskas ten
Julius

Dieve, kokie visi protingi ir viską žinantys, lyg ten būtų būvę ir tris kartus pasižiūrėję…O aš tik tiek žinau: kai per visas TV rodė, kad rugsėjo 11 ant Pentagono nukrito didelis lėktuvas, o vaizdeliuose nesimatė nė mažiausio lėktuvo fragmento – man tai pasirodė tkrai keista. Vakar, kai per visus garsiakalbius buvo kalbama, jog tie, žudikai atseit, buvo atpažinti dėl to, kad važinėjo po miestą automobiliu RENO CLIO (!) su kaukėmis, ant užpakalinės sėdynės susidėje automatus ir granatsvaidį taip, kad jie matytųsi, taip pasipuošę-išsirėdę dar ir degalinę apiplėšė (nesupratau, prieš tai ar po to, bet abiem atvejais tai – mažų mažiausia – kvaila), man visa tai irgi pasirodė kažkaip keista. Ir tiek. Buvo dar toks a. a. H. Osvaldas, kuris, atseit… Skaityti daugiau »

Juliui

Kai esi toks protingas, suprantama, jog sunku tarp kvailių gyventi. Užuojauta – toks jau tamstos likimas.

Biss >>Julius

PAsikartosiu. Didijį kovotoją prieš komunizmą JAV senatorių McCartį šaltakraujiškai nužudė Rusijos NKVD/KGB kaip ir Kenedį, o paskutinį kovotoją McDonaldą netgi su visu lėktuvu KGB vadas Andropovas sugebėjo nuskraidint iš Korėjos į Rusijos oro zoną ir šaltakraujiškai, kaip Donbase, numušt lėktuvą su visais keleiviais. Vienas komunistėlis – E.Murou per savo TV laidą „labanakt ir sėkmės” tyčiojosi iš McDonaldo, sakydamas, kad visi žydai „disidentai”, atvykę iš Rusijos, turi jaustis nejaukiai, nes McDonaldas juos laiko komunistais. Tai vyko apie 1950 metus, o kai komunistų kritika buvo galutinai sunaikinta pasipylė naujas „disidentų” desantas iš Rusijos. Štai kodėl Krėvės pasakojimas apie jo naktinį susitikimą su Molotovu dingo su visu aidai. us archyvu iš interneto. Serveriai.lt juos pašalino. O URM Krėvė pasakojo, kad Molotovas jam sakęs,… Skaityti daugiau »

Biss >>jokia kgb ar GRU

Tai kad Isis greičiausiai ir vadovauja KGB su GRU. „Kas valdys Mažąją Aziją, pasaulį valdys” – kas taip pasakė? Naudojamasi islamu šių šalių suvienijimui į Eurazijos Sąjungą greičiausiai. O Putinas nori būti šios sąjungos galva.
Al Zawahiri su dviem draugais, Litvinenko liudijimu,1996 – 1997 metais buvo treniruojami Dagestane, o po to ramiai išvyko į Baku, o iš ten į Pakistaną.. Jo brolis kovėsi Albanijoj…

O 1998 metais par Alkaidos konferenciją vėl buvo pastebėti trys rusai, atvykę į tą konferenciją.
Litvinenko buvo nunuodytas,nes žinojo kas sprogdino namus Rusijos miegamam rajone, kad būtų pretekstas pult Čičėniją.

O kas išlošė iš šios neva „musulmoniškos” teraktos prieš politinius humoristus? Juk jie šaipėsi ir iš Putino. O išlošė proputiniška Prancūzijos naconalistinė La Pen partija.

Bissui ir Juliui

Na proto bokštai, įsijunkit Euronews – dabar!

ruta

22 05 /ruta tai ne vardas , antra , nereikia familiarumo -kiauliu su jumis neganiau /.Islamas ne tik religija , kiek radikalus politinis judejimas , kuris savyje turi ‘vieninteli tikslu’ sariato istatyma visam pasauliui , o ne tik musulmonams . Kad musulmonai savo maseje yra agrsyvus pries kitas religijas , manau , jums ne naujena ?Jie niekina kitas kulturas , bet patys dazniausiai is Europos parazituoja . Europos klaida , kad ji turi iliuziju del varvaru pokicio . ‘Charlie Hebdo’ kure karikaturas neatsizvelgdama -cia mano , cia -tavo .Nesunku surasti , jeigu yra noras . Jeigu degeneratai sutapatina karikatura su ginklo panaudojimu , tai jau diagnoze . Nei viena religija ir jos ideologija neverta gyvybes , jeigu yra ne tik… Skaityti daugiau »

"Bissui ir Juliui"

„Na proto bokštai, įsijunkit Euronews – dabar!” ARBA PO MINUTĖS!

Julius

Aš kažkaip apsieinu be nurodymų, ką man įsijungti, o ko ne. Viliuosi ir toliau apsieiti… Geriau tyliai pasimelskim ir už McCartį, ir už McCeiną, ir už McDonaldą, na ir už McMerfį, žinoma…

biss

esu atjungęs cookies, nes ir taip prilenda visokio brudo. O EuroNews būtent jų ir reikalauja. Tad įtariu, kad jį valdo koks Murdochas.

už tai AlJazesra puslapyje radau musulmonų karikatūristą, kuris protestuoja tokiems išpuoliams prieš Vakarų taip ilgai išsikovotą žodžio.išraiškos laisvę. Ten ir jo neblogų politinių karikatūrų įdėta.

bet kitam straipsny kažkoks a la palmaitis:) kalba apie Europos musulmoniškąjį DNR. Dar neperskaičiau. Bet panašu, kad bus kalbama, kad Europą kūrė visi, išskyrus kriksčionis europiečius.

biss

vienas musulmonų dvasinis lyderis taip pasakė: tų vyriokų lūpose Alachas, o širdyje šėtonas.

manau tai tinka ir daugeliui kitų konfesijų atstovų.
tikroji religija yra ta, kuri neskaldo žmonijos į „savus” ir „svetimus”.

64
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top