Ciniškoji verslo logika. Arvydas Avulis susiejo: jei norime, kad būsto kainos nekiltų, turime įsivežti darbo jėgos

Seimo nariai Laurynas Kasčiūnas, Audronis Ažubalis, Žygimantas Povilionis ir Paulius Saudargas kreipėsi į Vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną, prašydami įvertinti riziką, kurią, konservatorių nuomone, kelia nuo sausio įsigalioję pakeitimai, liečiantys atvejus, kai užsienietis atleidžiamas nuo pareigos įsigyti leidimą dirbti.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/a-avulis-jei-norime-kad-busto-kainos-nekiltu-turime-isivezti-darbo-jegos.d?id=74211338

Verslininkas Arvydas Avulis žada, kad pristatys pigių būstų, jei galės įsivežti darbo jėgos iš užsienio. Nežinia, kas tuose būstuose gyvens, bet tikrai ne lietuviai. Jie gyvens užsienyje, nes mokėti algų lietuviams ponas Avulis nenori, – ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“.
Lietuviai gal mielai gyventų ir brangesniuose būstuose, jei uždirbtų normalias algas. Pono Avulio planas kitoks. Svarbu pristatyti tų būstų, nes jie duoda pelną, o mokėti normalias algas visai nebūtina. Labiau apsimoka mokėti mažas ir paskui skųstis, kad Lietuvoje nėra darbuotojų. Beje, pats verslininkas pripažįsta, kad pinigų užtenka, rinkoje yra jų perteklius. Tik dirbti atseit niekas nenori. Kaip žinoma, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje ir Norvegijoje yra lietuvių perteklius ir ten jie dirbti kažkodėl nori. Keistai čia viskas susideda. Ir darbuotojų lietuvių kažkur yra, ir pinigų pono Avulio kišenėje yra, bet jie tautiečiams nepasiekiami.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top