D.Grybauskaitė ir VSD pradėjo rinkimų kampaniją per Heloviną

Spalio 31-ąją, ketvirtadienį, Lietuvos visuomenę pasiekė žiniasklaidos paskelbta „slapta VSD pažyma“, pranešanti apie Rusijos rengiamą asmeninį smūgį prezidentei Daliai Grybauskaitei ir Lietuvai.

VSD įspėja amo netekusius lietuvius, kad pačiai Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijai nurodžius, archyvuose ieškoma informacijos, kuri sukompromituotų D. Grybauskaitę ir kitus Lietuvos politikus, buvusius Sovietų Sąjungos pareigūnus.

Tą pačią dieną prezidentės spaudos tarnyba perdavė žinių agentūrai BNS D.Grybauskaitės pareiškimo visuomenei įrašą. Išplatintoje vaizdajuostėje prezidentė pareiškia: „Šiandien esu informuota, kad prieš Lietuvą, prieš Rytų partneres ir mane asmeniškai ir toliau bus rengiamos informacinės provokacijos“.

Taigi pagaliau pati D. Grybauskaitė ir jos kuruojamas VSD pareiškė tai, ką viename laikraštyje nuolat skelbė garsios politikos apžvalgininkės Vidmantė Jasukaitytė ir Giedrė Gorienė, ką DELFI portale rašė Eglė Samoškaitė, ką konservatorių partijos pareiškimuose kartojo Vytautas Landsbergis ir Andrius Kubilius: rusai puola mūsų prezidentę!

Ir puola ne šiandien, o jau seniai. Pasak D. Grybauskaitės, informacinės provokacijos prieš ją asmeniškai „ir toliau bus rengiamos“.

Suglumusiems piliečiams būtų įdomu sužinoti: kiek ir kokių informacinių provokacijų Rusija surengė asmeniškai prieš Lietuvos prezidentę iki šiol? Kodėl tų provokacijų dar nedemaskavo, kodėl neužkirto joms kelio šauniai dirbantis Valstybės saugumo departamentas?

Laukdami rišlaus VSD atsakymo galime tik spėlioti: gal Kremliaus inspiruotas informacinę provokaciją prieš prezidentę surengė buvęs FNTT vadovas generolas Vitalijus Gailius, nepaklusęs D. Grybauskaitės skambučiui ir iškart neatleidęs iš pareigų savo pavaduotojo Vytauto Giržado? Gal rusams dirbo prezidentės spaudos tarnyba, kuri apie neteisėtus prezidentės nurodymus V. Gailiui oficialiai pranešė žiniasklaidai? O gal Maskvos agentė buvo Deimantė Kedytė, kuri advokato Gintaro Černiausko nešama iš gimtųjų namų nepaisė politinio korektiškumo ir visu balsu klykė, taip pakenkdama prezidentės reputacijai? Gal Kremlius diktavo D. Grybauskaitei skirtus piliečių laiškus, kuriuose reikalauta atskleisti antikonstitucinio Garliavos šturmo organizatorius ir nutraukti totalią Garliavos mergaitės socialinę izoliaciją? Gal Rusijos prezidento administracija suvežė į S. Daukanto aikštę žemaičių jaunimą, protestavusį prieš numatytą skalūninių dujų gavybą jų tėvų ir protėvių žemėje? Susirūpinusiems piliečiams kyla daug klausimų. O atsakymų, kaip visada, negirdėti.

Todėl įžūliausiems ir nekantriausiems piliečiams kyla baisi šventvagiška mintis: ar nebus „slaptą pažymą apie rusų puolimą prieš prezidentę“ VSD paskelbęs visuomenei tiesiogiai dalyvaudamas pradėtoje D. Grybauskaitės rinkimų kampanijoje – padėdamas pozicionuoti ją kaip Rusijos nepageidaujamą, „vienintelę Lietuvos interesus ginančią“ kandidatę?

Smalsu, kiek kainuoja Gedimino Grinos ir Romualdo Vaišnoro teikiamos rinkiminės paslaugos. Ar už šias paslaugas sumokės D. Grybauskaitės rinkimų štabas, ar ir vėl teks mokėti mums – mokesčių mokėtojams?

* * *

VSD: Rusija planuoja naujas informacines atakas prieš Lietuvą

„Lietuvos ryto“ televizija | 2013-10-31

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tiesa

Butinai reikia keisti VRK pirmininka,negali gi ketvirti amziaus sedeti ir klastoti,butent klastoti rinkimus!Tikiu,kad be Vaigausko konservatoriai neperzengtu 5proc.ribos.

Zuzana

Reikia imtis labai grieztai kontroliuoti rinkimus,nes Gruzijoje Sakasvilio naudai buvo paruosta suklastotu emigravusiu is salies pilieciu dokumentai. Galima tik isivaizduoti kokiu mastu tas daroma pas mus.Ne be reikalo sakoma „parodyk drauga ,pasakysiu kas tu”.

puikus, konkretus str.-

visi taskai ant i!Smaiksciai! Vaigauska jau seniai reikejo mesti lauk, ta Lenino stipendininka, bet patogus gi jis – politine praeitis padare ji ,,pakabintu”, tad jis ir tarnauja tiems, kurie valdo.

UŽ LIETUVĄ,VYRAI !

KK GG „šaltiniai praneša”, kad be „rusų provokacijų” yra dar viena bėda – gruodį grįžta N.Venckienė ir -tiesiai į rinkimus………

Referis

Galima pasirašyti ELEKTRONINIU būdu už REFERENDUMĄ.
Atverskite Alkas lt.

Jeigu ARCHYVUOSE ieško

reiškia ieško ORIGINALŲ…
Neaišku kodėl kyla isterija.

IRENA

Šioje suklastotoje valstybėje nebetiki niekas ir niekuo.
PADARYTI DARBAI VISADA SUGRĮŽTA,-YRA TIK LAIKO KLAUSIMAS.

Zigmas Vaišvila

Siūlau susipažinti su straipsniu „Nuopuolis du klausimai Vytautui Landsbergiui)”, kuris išprovokavo vakar dienos paskubom suregztus įvykius – ekspertai eu/nuopuolisdu-klausimai-vytautui-landsbergiui/

paaiškinkite man piliečiui

Jeigu paskelbs mano pilną tikslią biografiją – ar tai irgi bus informacinė ataka prieš Lietuvą?

vilnietė

Dabar siūloma ant Žaliojo tilto skulptūrų postamentų pakabinti aiškinamąsias lenteles, ką tos skulptūros reiškė tarybmečiu, ir kaip jas reikia vertinti šiandien. Visuomenė laukia ir aiškinamojo prezidentės biografijos rašto. Kodėl ji jo vis neparašo? Negi negali pati pasipasakoti, nelaukdama, kol ką nors suras archyvuose?

Nida

Į dešimtuką.

Romas

Kai pagalvoji- nieko naujo po šita Saule. Smetonos valdymo saulėlydyje irgi buvo skelbiami tekstai, raginantys „nesiūbuoti valstybės laivo” o taip pat „telktis apie vairininką, kuriam vieninteliam žinomas teisingas kursas”. Kažką man tai primena šiandienoje…

Sigita

Stebiuosiu ir neatsistebiu, kaip politikieriai mėgina durninti žmones. Bet žmonės juk viską supranta. Dieve kaip nekenčiu kosnservatorių šunaujos su visu jų Profesorium Vytautu Gerbiamu Landsbergiu priešakyje prezidente, kuri nesiteikia pati tarti žmonėms žodžio, savo klapčiukus tik išstumia tam, o dabar žiūrėkit kaip pragydo iš karto.

orija

Vai- vai-gauskis tai lovinių vartai į dangų,be jo didžioji dauguma keliautu į pragarą,niekas niekada jo nepakeis tai tas pats ,kaip šokti į bedugnę.

Teta Beta

Taigi, taigi, VSD berniukai jau bėga su slaptomis pažymomis į spaudą. Tai gal Grina su Vaišnoru nuneš į BNS ir 12 pažymų apie politinę korupciją? O kodėl VSD nepaskelbus kaip drauge su FSB ir KGB dirbo prieš Gatajevus, Kusaitę, Beliackį, LT ir Lubio dujų terminalą? Būtų daug smagiau.

Marija

Straipsnis i desimtuka. Jeigu jos biografija svari, tai ko ji bijo? Matyt, prisidirbus sita burokeviciute iki ausu. Seniai ja reikejo mest lauk, paziurekit, kam ji dirba. Tik man kyla toks klausimas, kaip cia yra, kad sita panele polikarpovna susipyko su Putinu? Juk abu studijavo Leningrade, abu lanke karate, dar prisimenu kaip ji paskambino Putinui del to(pamirsau pavarde), kur pagavo su narkotikais. Viskas buvo momentaliai sutvarkyta. Laukiu nesulaukiu ziniu is archyvo. Kad greiciau paskelbtu.

uzuot gasdinus Rusijos puolimu

ar ne geriau prezidentei atvirai papasakoti savo biografija, kieno ji tampoma uz virvuciu iki siol, kas ja verte susidoroti su FNTT pareigunais….? Butu daug daugiau naudos negu rekti: gelbekite, rusai puola!

kur matėt?

kur matėt tokią demokratinę šalį, kur spec.tarnybos dalyvautų rinkimuose?

tai yra ir būdavo tik diktatorinėse šalyse: TSRS, Kuba, Š.Korėja, Libija…

ALFA (konkrečiau)

Valstybės saugumo departamentas (VSD) perspėjo, kad Rusija rengia naujas aktyvias informacines atakas – valstybės vadovai ir dalis parlamentarų informuoti, kad artimiausiu metu gali būti platinama dezinformacija apie prezidentę Dalią Grybauskaitę, kitus aukštus šalies pareigūnus. Lietuvos vadovams, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos bei Seimo Užsienio reikalų komitetams pateiktoje informacijoje VSD pranešė, kad tokį Rusijos specialiųjų tarnybų veikimą lemia Kremliaus pasipiktinimas Lietuvos užsienio ir energetikos politika, pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai tikslai, ypač Rytų partnerystės programos įgyvendinimas. VSD pateiktoje informacijoje, kurią matė BNS, nurodoma, kad planuojamos aktyvios veikimo priemonės prieš Lietuvą inicijuojamos ir koordinuojamos Rusijos prezidento administracijoje……………….Šios aktyvios informacinės atakos taikiniu, kaip teigia VSD, gali tapti ir kiti aukšti Lietuvos pareigūnai. Šiam Rusijos prezidento administracijos valdybos departamentui vadovauja J.Umerenkovas, ne kartą lankęsis… Skaityti daugiau »

ALFA (konkrečiau)

VSD duomenimis, šios Rusijos prezidento administracijos valdybos, kurios pagrindą sudaro buvę ir esami spectarnybų darbuotojai, veiklos metodai ir tikslai panašūs kaip Rusijos saugumo ir žvalgybos tarnybų. Per šią valdybą organizuojamas „artimajame užsienyje“ veikiančių visuomeninių, kultūros organizacijų, informacinių forumų finansavimas. 2013 metais ši valdyba, kaip nurodo VSD, įkūrė ir valdo portalą rubaltic.ru, kuriame nuolat talpinama prieš Lietuvą nukreipta propagandinio, dezinformacinio pobūdžio informacija, tuo pačiu siekiama portale talpinamą informaciją paskleisti Lietuvos viešojoje erdvėje. VSD vadovas Grina: atakos vyksta visą laiką, ypač artėjant svarbiems įvykiams Seime besilankęs VSD generalinis direktorius Gediminas Grina žurnalistams sakė, kad paprastai informacinės atakos vykdomos per žiniasklaidą, o jos pasireiškia valdžios veiksmų kritika. „Paprastai pagrindinis atakų dėmesys yra bet kokių Lietuvos valdžios sprendimų kritika, nepriklausomai nuo to, kas yra… Skaityti daugiau »

suglumęs pilietis

tai dabar žiūrėkim, kas gaunasi – MŪSŲ DRĄSIOJI ŽANA’DARK MIRTINAI IŠGĄSDINO DVI DIDŽIULES VALSTYBES – KGB VALDOMĄ RUSIJĄ IR KOMUNISTŲ VALDOMĄ KINIJĄ. Tai kaip dabar atrodo mūsų vaišvilų, bielinių, ekspertų, sorošistų, janutienių pastangos vis dar ją teplioti raudonai? kažin kas raudonesnis? a?

2 geros zinios

1) Lietuvos VSD turi artima ir lojalu Lietuvai zmogu net Putino administracijoje, kuri ir perteike sias zinias.
2)Kadangi toji administracija dar tik narsys po archyvus, ieskodama kompromituojancios informacijos, tai gali jos ir visai nerasti…

Bet…, jei Rusija neieskojo kompromato pries Grybauskaite, kai ji buvo Eurokomisare, tai kodel ji nori tai daryti dabar???

nustebęs pilietis gerai žiniai

iki šiol, kiek žinom, tai Zaišvila su „ekspertais” galimai naršė tuos kgb archyvus… na, dar tokia ponia Rūta Janutienė…

o kai Grybauskaitė buvo eurokomisarė, tai Rusija matyt vis dar tikėjo, kad ji vis dar sava, – komunistė iš Leningrado. Iš kur jiems žinoti, kad savo sovietinę praeitį ji jau senai nusiplovė jėzuitiniame Georgtowno universitete?

susirūpinęs  pilietis

na jei zaišvila ėmė žaisti priešrinkiminę kampaniją prieš pusmetį, tai kodėl nepažaisti ir vsd? nejau tik tiek klausimų turite prezidentei? 🙂
gal patikrinkit ir ją ir save tuais dviem „nepatikimais”detektoriais, užduodami jai šituos pačius klausims?
zaišvila turi jų daugiau.
Rusija išties nei prie ko:)

susirūpinęs  pilietis

A.Paulauskas jau anksčiau komentavo VSD pranešimą apie Rusijos info karą. Tikrą susirūpinimą kelia Premjero rekcija, kad toks pranešimas turėtų būti slepiamas nuo visuomenės, tarsi jis pats būtų kažkokio sąmokslo dalyvis.

O ponas Račas? Man labai patiko jo pastangos sukelti skandalą dėl Petro Stankero straipsnio Veide. Sukėlė tesiog pasaulinį skandalą ir pasiekė, kad Dovydas Katzas įtrauktų ADL, Donskį bei ambasadas ir priverstų URM ministrą Palaitį atleisti istoriką, nusipelniusį mokslininką Petrą Stankerą iš darbo už vieną netinkamai panaudotą žodį „neva”. Štai kaip būna su tais atleidimais iš darbo. Bet jokio triukšmo, kaip dėl FNTT vyruko Giržado nebuvo. Matyt kažkam Giržadas buvo itin reikalingas toj FNTT:)

suglumęs  pilietis

„Suglumusiems piliečiams būtų įdomu sužinoti: kiek ir kokių informacinių provokacijų Rusija surengė asmeniškai prieš Lietuvos prezidentę iki šiol? Kodėl tų provokacijų dar nedemaskavo, kodėl neužkirto joms kelio šauniai dirbantis Valstybės saugumo departamentas?” Suglumęs pilietis norėtų sužinoti UŽ KĄ ZAIŠVILA PADAVĖ PILIEČIŲ DEMOKRATIŠKAI IŠRINKTĄ PREZIDENTĘ, SUVERENIĄ TAUTOS ATSTOVĘ, Į TEISMĄ, jei tai tiesa, ką rašė laikrasčiai? norėtų sužinoti kas ir kokiu tikslu užsakė Bielinio knygą su prezidentės portretu, kur Lietuvos vėliava paniekinamai užrišta ant prezidentės rankos, toje vietoje, kur „naciai” rišdavo svastiką? norėtų sužinoti kuris „dėdulė X”, kaip kad teigė pati autorė alfa.lt užsakė Rūtai Janutienei parašyti knygą „Raudonoji Dalia’ su sufabrikuotais neva „Polkarpo” dokumentais, kuomet viename dokumente jo nuotrauka, o kitame, liudijančiame apie kgb visai kito vardo Grybausko pavardė? kas… Skaityti daugiau »

gerbiamieji,

Grybauskaite jau nieko nebijo, nes ja paskiepijo ,,skiepu daktaras” Landsbergis!!!(zr. Komjaunimo tiesa apie tai). Taigi, vartai i II kadencijos sosta atidaryti, o salia sosto isitaisiusiam juokdariui- patarejui-,,skiepu daktarui”, vieta pazadeta!!!

Labai neįtikinama

konservatorių ir Dalios isterija.Kažkaip visai negaila.Tai nieko naujo.Rusams rodo špygas ir tikisi pigios naftos.

Tiesiog patys

provokuoja Rusiją ir prašosi puolami.Keista,kodėl Rusija iki šiol tylėjo ir neatskleidė Dalios biografijos?

Kodėl negalima

reitinguoti.Ar saugumiečiai užsėdę mygtukus?

"Susirūpinęs pilietis"

labai angažuotas ir net truputį juokingas savo perdėtu ir galimai pragmatišku,neįtikinamai gąsdinančiu susirūpinimu.Propagandinė užduotis?

Kažkaip

neišsigandau.

algis

Žiauriausia Rusijos provokacija, tai siuntinys Zigmui Vaišvilai, su pilna, dokumentais pagrįsta Prezidentės biografija.

Šiuose

karštligiškuose ,primityviuose televizijos reportažuose ir V.Landzbergio interviu,kikeninuose per LRT pas Jakilaitį(kuris bene pirmą kartą po ilgo laiko elgėsi gana blaiviai) labai išryškėjo Dalios ir Vytauto cinizmas.Dar atrodė,kad jie sąžiningesni.O pasirodo,pasimėgaudami savimi,įsivaizduoja,kad dėlioja politiką,neva tarsi šachmatų figūras ir įsivaizduoja,kad labai gerai daro ,o tauta nieko nesupranta.Iš tiesų tauta jau žiūri su gailesčiu ir atlaidumu amžiui.Nei čia verkti nei čia juoktis.Nupigėjo V.Landzbergis.Laikas trauktis auginti anūkų.Ir džiaugtis,kad tauta eina referendumų įtvirtinimo keliu.Tai tikra , patikima.

Pedofilai

išsigandę.Bet tai tik pradžia.Pedofilijos bylos bus ištirtos iš naujo.Ir neatsistebėsime šios moteriškės žiaurumu,kuri leido tokią ataką.

Al.

Rusai Lietuvą be perstojo puola, bet nė vienas kremliaus agentas nepagautas ir neišsiųstas. Pagauti ir išsiųsti tik kremlių erzinantys opozicionieriai.

Anikė

Ruošiasi antram „skrydžiui į žvaigždes”.Monumentali nuotrauka-„svajonės pildosi,
neleisiu Putinui savęs aplenkti”.

aiškiai

parašyta: archyvuose „i e š k o m a ” , o ne kuriama informacija.
Reiškia, kas ieško, tas randa…
T O ir bijoma.

aiškiai

parašyta: „i e š k o m a” informacijos, o ne kuriama.
Reiškia – kas ieško, tas ir randa….

Kritikas Pikčiurna

Pirma, toks mokestis jau sumokėtas organizuojant „Snoro” banko bankrotą ir informacijos apie jį nutekinimą. Kam tada ankstesnių Prezidentės rinkimų organizatorių pasodino LB Valdybos Pirmininku? Pinigai plaunami per bankroto administratorių. Antra, V.Putinas pakartojo seniai žinomą tiesą – buvusių KGB-istų nebūna ir dar pagal vilniečio Felikso Dzeržinskio tradiciją savi tikrai nešaudo į savus. Šaudoma bus tuščiais šoviniais į kvailius, kad tinkamai balsuotų. Beje, banko „Snoras” pavadinimas angliškai reiškia „parpiantį”, „knarkiantį” – miegantį KGB stogą, kas daugelį metų buvo vieša paslaptis. Kam reikalingas stogas, jei galima turėti tiesioginiai ir atvirai veikiantį įtakos agentą? Pinigai ir jėgos pergrupuojami. O mes kvailiai už nuostolius ir taip paremtą rinkimų kampanija dar kartą sumokėsime kompensacijas bankroto aukoms. Apie tolimesnį likimą net nekalbu. Jis jau seniai nuspręstas tiesiant… Skaityti daugiau »

Visai nesuprantama,

kodel lietuviai taip galvoja, kad rusai tokie kvaili ir po „nepriklausomybes” palikdami Lietuva, paliko ir jiems reikalingu aukštu KGB darbuotoju bylas. Tos bylos dabar ir panaudojamos kaip virves (ne virvutes), kuriomis toliau manipuliuojama lietuviškoms marionetems. Tad jeigu jie nebutu lojalus Rusijai, tai tu virviu galai jau seniai butu iduoti i atitinkamas rankas, o rusai ši dalyka yra ivalde geriausiai pasaulyje.

Algis

Tokiai išvogtai ir praskolintai valstybei ką gero berinksi į Prezidentus: tik stribvaikius.

A.L.

Senas kišenvogių bajeris. Kai pavagia piniginę, bėga ir rėkia: gaudykit vagį!

43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top