D.Grybauskaitė ir VSD pradėjo rinkimų kampaniją per Heloviną

Spalio 31-ąją, ketvirtadienį, Lietuvos visuomenę pasiekė žiniasklaidos paskelbta „slapta VSD pažyma“, pranešanti apie Rusijos rengiamą asmeninį smūgį prezidentei Daliai Grybauskaitei ir Lietuvai.

VSD įspėja amo netekusius lietuvius, kad pačiai Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijai nurodžius, archyvuose ieškoma informacijos, kuri sukompromituotų D. Grybauskaitę ir kitus Lietuvos politikus, buvusius Sovietų Sąjungos pareigūnus.

Tą pačią dieną prezidentės spaudos tarnyba perdavė žinių agentūrai BNS D.Grybauskaitės pareiškimo visuomenei įrašą. Išplatintoje vaizdajuostėje prezidentė pareiškia: „Šiandien esu informuota, kad prieš Lietuvą, prieš Rytų partneres ir mane asmeniškai ir toliau bus rengiamos informacinės provokacijos“.

Taigi pagaliau pati D. Grybauskaitė ir jos kuruojamas VSD pareiškė tai, ką viename laikraštyje nuolat skelbė garsios politikos apžvalgininkės Vidmantė Jasukaitytė ir Giedrė Gorienė, ką DELFI portale rašė Eglė Samoškaitė, ką konservatorių partijos pareiškimuose kartojo Vytautas Landsbergis ir Andrius Kubilius: rusai puola mūsų prezidentę!

Ir puola ne šiandien, o jau seniai. Pasak D. Grybauskaitės, informacinės provokacijos prieš ją asmeniškai „ir toliau bus rengiamos“.

Suglumusiems piliečiams būtų įdomu sužinoti: kiek ir kokių informacinių provokacijų Rusija surengė asmeniškai prieš Lietuvos prezidentę iki šiol? Kodėl tų provokacijų dar nedemaskavo, kodėl neužkirto joms kelio šauniai dirbantis Valstybės saugumo departamentas?

Laukdami rišlaus VSD atsakymo galime tik spėlioti: gal Kremliaus inspiruotas informacinę provokaciją prieš prezidentę surengė buvęs FNTT vadovas generolas Vitalijus Gailius, nepaklusęs D. Grybauskaitės skambučiui ir iškart neatleidęs iš pareigų savo pavaduotojo Vytauto Giržado? Gal rusams dirbo prezidentės spaudos tarnyba, kuri apie neteisėtus prezidentės nurodymus V. Gailiui oficialiai pranešė žiniasklaidai? O gal Maskvos agentė buvo Deimantė Kedytė, kuri advokato Gintaro Černiausko nešama iš gimtųjų namų nepaisė politinio korektiškumo ir visu balsu klykė, taip pakenkdama prezidentės reputacijai? Gal Kremlius diktavo D. Grybauskaitei skirtus piliečių laiškus, kuriuose reikalauta atskleisti antikonstitucinio Garliavos šturmo organizatorius ir nutraukti totalią Garliavos mergaitės socialinę izoliaciją? Gal Rusijos prezidento administracija suvežė į S. Daukanto aikštę žemaičių jaunimą, protestavusį prieš numatytą skalūninių dujų gavybą jų tėvų ir protėvių žemėje? Susirūpinusiems piliečiams kyla daug klausimų. O atsakymų, kaip visada, negirdėti.

Todėl įžūliausiems ir nekantriausiems piliečiams kyla baisi šventvagiška mintis: ar nebus „slaptą pažymą apie rusų puolimą prieš prezidentę“ VSD paskelbęs visuomenei tiesiogiai dalyvaudamas pradėtoje D. Grybauskaitės rinkimų kampanijoje – padėdamas pozicionuoti ją kaip Rusijos nepageidaujamą, „vienintelę Lietuvos interesus ginančią“ kandidatę?

Smalsu, kiek kainuoja Gedimino Grinos ir Romualdo Vaišnoro teikiamos rinkiminės paslaugos. Ar už šias paslaugas sumokės D. Grybauskaitės rinkimų štabas, ar ir vėl teks mokėti mums – mokesčių mokėtojams?

* * *

VSD: Rusija planuoja naujas informacines atakas prieš Lietuvą

„Lietuvos ryto“ televizija | 2013-10-31

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top