D. Grybauskaitė prakalbo apie vaikų namuose vykstančias politikų puotas, bet pavardžių neatskleidė

Lietuvos vaikų namai jau seniai traukia politikus, teisėjus, prokurorus.

Prieš keletą metų buvusi Pikeliškių vaikų namų darbuotoja liudijo žiniasklaidai apie šiuose namuose įrengtoje pobūvių salėje vykdavusias aukštų teisėjų ir prokurorų puotas.

Kauno vaikų namų direktorius žurnalistams pripažino, kad jo vadovaujamoje įstaigoje rengdavę susirinkimus partijos draugai, kad su partijos draugais čia lankydavęsis ir neaiškiomis aplinkybėmis vėliau žuvęs pilietis Andrius Ūsas, kurį Generalinė prokuratūra apkaltino vaiko tvirkinimu. Šį ketvirtadienį, sausio 29-ąją, į „Žinių radijo“ laidą „Dienos klausimas“ paskambinusi pilietė tramdydama ašaras pasakojo, kad iš A. Ūso lankytų Kauno vaikų namų jos savaitgaliui pasiimta globoti mergaitė naktimis šaukusi – „nereikia“.

Neseniai į viešumą prasiskverbė informacija, kad Švėkšnos specialiojo ugdymo centre gyvenančios mergaitės jau metus pardavinėjamos klientams, kad dėl to centro vadovė 18 kartų kreipėsi į policiją. Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešai pasmerkė tvarką, kai specialiuose vaikų namuose apgyvendinama daug problemų turinčių vaikų, tačiau neparagino nei generalinio policijos komisaro, nei generalinio prokuroro, nei vidaus reikalų ministro išsiaiškinti ir atsakyti visuomenei, kodėl policijai ir Švėkšnos ugdymo centro darbuotojams žinant visus metus vyko prekyba valstybės globojamais vaikais. Iškalbingai tyli šiuo klausimu prezidentės D. Grybauskaitės paskirti teisėtvarkos pareigūnai, Seimo Teisės ir teisėtvarkos bei Žmogaus teisių komitetai, Vaiko teisių kontrolierė.

Šiandien, sausio 29-ąją, prezidentė žurnalistams prakalbo apie Švėkšnos ugdymo centre vykusias prabangias politikų puotas, tačiau politikų pavardžių neatskleidė.

* * *

Dalia Grybauskaitė: Švėkšnoje baliuose dalyvavo ir įstaigos vadovybė, ir politikai

Violeta Grigaliūnaitė | 15min.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Švėkšnos specialaus ugdymo centro vaikai privalo būti iškraustyti, nes tokia įstaiga Lietuvoje negali egzistuoti. Ypač turint galvoje duomenis, kad kartu su įstaigos vadovybe ten puotavę yra ir politikai. Kokie politkai ir ar tai kaip nors susiję su dabar vykdomu ikiteisminiu tyrimu dėl nepilnamečių prostitucijos, prezidentė nepatikslino.

Skandalas dėl Švėkšnos specialiojo ugdymo centro kilo prieš kelias savaites, kai paaiškėjo, kad vienos auklėtinės vertė kitas už pinigus tenkinti atvažiuojančių vyrų seksualinius įgeidžius. Įstaigos vadovybė gynėsi negalinti proceso suvaldyti, prokurorai irgi išeičių nesiūlė.

Anot D.Grybauskaitės, reikalai pajudėjo tik jai įsikišus, neva tik tada bent jau buvo iškraustyti į saugią vietą vaikai, kurie čia tiesiogiai nuskriausti ir dalyvavo ikiteisminiame procese, bet buvo iki šiol priversti tame pačiame centre gyventi.

„Manau, kad turime sekti tarptautine praktika, kad tokiuose centruose neturi būti didelės koncentracijos vaikų, ypač probleminiuose centruose. Turėtų būti iki 10 vaikų. Lietuva turi siekti tos kokybės. Su Švėkšna yra labai konkretus atvejis, reikia vaikus iš ten iškraustyti, tokia įstaiga negali egzistuoti Lietuvoje“, – aiškino prezidentė.

Ji taip pat užsiminė turinti duomenų, kad šioje įstaigoje susipina įvairūs interesai: „Yra duomenų, kad ir politikai dalyvavo baliuose su ikrais su tos mokyklos vadovybe. Ten negražių dalykų buvo jau seniai, jie buvo dangstomi ir taip negražiai dabar iškilo.“

Bylą tiriantys pareigūnai šiuo metu negali atsakyti, kokių sąsajų su Švėkšnos specialiojo ugdymo centro veikla turi vietos politikai. Tyrimą kuruojančio prokuroro Ruslano Ušinsko svarstymu, politikai jų taikiniu taptų nebent tada, jei paaiškėtų, kad ir jie naudojosi ugdymo įstaigos auklėtinių paslaugomis.

„Mums žinoma keliolika vyrų, kurie, galimai, naudojosi paauglių paslaugomis. Kol kas iš jų nė vienas nėra sulaikytas. Kokia jų socialinė padėtis ar užimamos pareigos, pasakyti negaliu. Tačiau duomenų, kad tarp jų būtų politikų, nėra“, – pasakojo Klaipėdos apygardos prokuroras R.Ušinskas.

15min.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
85 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Reikia

išlaisvinti Garliavos mergaitę.Kitaip konservatoriai valdžios nematys.

Bus

kaip visada, visi galai į vandenį ir stos TYLA.

Eina

Tai jei usas ten lankesi,tai gal tikrai jis toks,kuo buvo itariamas,o tevelio su savimi nesiimdavo kazin.

>Reikia

Čia šantažas? Manau Garliavos mergaite bet kuriuo atveju turi būti išlaisvinta, o koncervatoriai vargu ar kada nors atgaus pasitikėjimą.

valstybės vardu:

-svarbiausia, kad tik nenukentėtų joks politikas. reikia nubausti kokį nors nereikšmingą iešmininką. na kad ir kokią musių nutupėtą direktorę.
publikai patiks, o direktorei bus galima vėliau duoti kitą šiltą vietelę. už tylėjimą. O vaikai?
bus tų vaikų. vaikus reikia išparceliuot po kitus našlaitynus. ten juos galės lankyti kiti politikai. kitiems juk irgi norisi šviežienos. o šiap viskas gerai.
prezidentės reitingai po tokių kalbų vėl pakils, galės dar stipriau dengti politikus-pedofilus, pedofilus ginančius prokurorus ir t.t . kol žmonės tiki viskuo ką sako melagė, tol niekas nesikeis.

matrioškos pareiškimo semantinis išaiškinimas

Kas vyksta nūnai musyse? Musyse nūnai vyksta rinkimų karštinė. Ajajajajai-koncervai kol kas žiauriai pralaimi visais frontais. Kų daryt? Reikia numesti koncervams gelbėjimosi ratą. Tėtės Protežė lipa ant bačkos ir pareiškia, kad Švėkšnoje mergaites pedofilino politikai. Kokių partijų balsus būtų lneblogai permesti koncervams? Tų kurios yra kažkada kažkaip buvę susietos su vaikų pedofilinimu našlaitynuose. Pikeliškėse -Sakalas, vansi socdemai. Ūsas -kilęs iš Dzarba parcijas, tik vėliau nusimuntianinęs. Nesvarbu. Pasipils užuominos -tegul teisinasi, atsiplaudinėja. Po rinkimų „faktai” nepasiteisins. Bet traukinys bus nuvažiavęs. O dar sirpsta planas įterpti į tą reikalą ir paksoidus. Bus tiems svolačiams už „šaltibarščių” spalvos knygelės platinimą briuselyne! Tai va, triukšmo bus daug, pakaks iki rinkimai paigsis. Vėliau niekas „nepasitvirtins” ir triukšmas nutils. Įdomiausia, kad „faktai nepasitvirtins” ne dėl to… Skaityti daugiau »

Pastebėjimas

Vadovaujant bestijai arba rusai puola, arba pedofilai puola. Tai nieko naujo ir įdomaus nesugalvoja „skaldyk ir valdyk” priemonei įgyvendinti.

nuomonė

Ir visa tai vyksta šalyje, kurioje „nėra pedofilijos“. Prieš rinkimus – daug žadančios užuominos, po rinkimų – nukentėjusiųjų teismai ir jų apkaltinimas vaikų tvirkintojais. Kažkur labai girdėta dainelė.

Laisvas

Paaiškėjo, kad buvęs Kauno apygardos teismo pirmininkas Albertas Milinis, telefonu gavęs nurodymą iš tuomečio Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko Aloyzo Sakalo, vieno iš aktyviausių įtariamųjų pedofilija gynėjų, jau buvo perdavęs vieną bylą Kėdainių apylinkės teismui, kuriam vadovauja skandalingas teisėjas Kondratjevas, nutaręs skubiai gražinti D.Kedžio dukrą savadavimu įtariamai motinai. Viename laikraštyje panevėžietė Janina Kiaunienė sakė, kad prieš kelis metus, kai ji pasiskundė dėl jai fabrikuojamos bylos tuometiniam Seimo Teisės ir teiėtvarkos komiteto pirmininkui Aloyzui Sakalui, pastarasis jos bylos perkėlimo klausimą sprendė telefonu, nurodęs, kas ji paskambintų jo bičiuliui, Kauno apygardos teismo pirmininkui Albertui Miliniui ir liepęs, kad bylą perkeltų į Kėdainių rajono apylinkės teismą. Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininko Kondratjevo priimtas sprendimas D.Kedžio dukros perdavimo byloje patvirtina, kad Kondratjevas galimai… Skaityti daugiau »

Laisvas

Kadangi A.Sakalas itin aktyviai gina Andrių Ūsą ir Laimą Stankūnaitę, kaip tai gali būti susiję su Pikeliškių vaikų namais, kuriems vadovavo jo padėjėja Ona Kurpienė. Kodėl prokuratūra nepradėjo jokio ikiteisminio tyrimo dėl vaikų kankinimo tose namuose, kuriam vadovavo artima A.Sakalo bičiulė Ona Kuprienė? Laida “Paskutinė instancija” parodė siužetą ir apie Pikeliškių vaikų namus, kurių steigėja – to jau minėto A.Sakalo ilgametė patarėja Ona Kuprienė. Šalia vaikų namų ji buvo įsteigusi ir svečių namus aukštiems pareigūnams aptarnauti. Kas siejo našlaičius ir pasisvečiuoti atvykusius teisėjus ir prokurorus? “Nieko apie tai nežinau ir žinoti nenoriu”, – laidai sakė A.Sakalas. Kartu su jau minėtais O. Kupriene, R.Jancevičumi ir Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadove R.Šalaševičiūte, neperrinktas į Europos Parlamentą A.Sakalas pernai įsteigė Nacionalinį žmogaus teisių… Skaityti daugiau »

Elana

Dėl to reikia išdraskyti Švėkšnos globos namus,kad ten puotavo palitikai.Babar man aišku kodėl pas mus pedofilijos nėra ir dabar aš tikiu,kad Černiauskas nenešė Deimantės/

Laisvas

Visi šie minėti asmenys yra daugiau ar mažiau susiję su jau pagarsėjusia Kauno pedofilijos byla. Pikeliškių vaikų namų steigėja O. Kuprienė yra sena A.Sakalo bendražygė, tačiau tai, ką vaikai pasakojo apie kankinimus Pikeliškėse – …..” – niekaip nesiderina su žmogaus teisių gynimu. Priešingai, kiekvienai iš minėtų veikų yra numatytas atitinkamas BK straipsnis. Tačiau O. Kuprienė ir kiti šio kankinimo centro, pavadinto vaikų globos namais, steigėjai kažkokiu būdu iki šiol išvengė baudžiamosios atsakomybės už vaikų kankinimą. Gal būt, tai susiję su tuo, kad A.Sakalas anksčiau vadovavo Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui, buvo ir tebėra itin artimas daugeliui prokuratūros ir teismų vadovams, o kartą už Europos Parlamento pinigus buvo ekskursijon į Briuselį atvežęs visą Aukščiausiąjį teismą? “Tai ne mano problema”, – paklaustas… Skaityti daugiau »

Faktai iš Švėkšnos

„Tikrai tą girdėjau ir esminis dalykas, matyt, yra tų vaikų gyvenimas ir socializacija, nes vaikų globos namai, socializacijos namai nėra policijos arba vidaus reikalų sistemos struktūriniai padaliai. Ta informacija pirmiausia turi būti prieinama ir jaučiama mokyklos arba vaikų namų administracijai“, – pirmadienį žurnalistams sakė ministras, paklaustas, ar jam žinoma padėtis Švėkšnos specialiojo ugdymo centre, kai esą nepilnametės už pinigus teikia seksualines paslaugas. Jis pabrėžė, kad kilus įtarimams ar paaiškėjus įtartinoms aplinkybėms globos namų administracija turėtų informuoti tiek vaiko teisių apsaugos tarnybas, tiek policiją. „Vykdyti žvalgybinę veiklą tarp vaikų, nesant tam pagrindo, policija neturi galimybių ir nemanau, kad tai reikia daryti. Pirmiausia signalas turi ateiti iš tos aplinkos, kurioje tie vaikai gyvena“, – tvirtino S. Skvernelis. Anot jo, tuomet per baudžiamąjį… Skaityti daugiau »

Marija

Labai teisingas klausimas, kodėl Grybauskaitė, Valys, Skvernelis nesiaiškina, kas ir kaip metus laiko pirko vaikus iš globos centro.

matriškai, pasivadinusiam :juozapu"

pedofilijos nėra, nes vaikais rūpinasi tavo draugelis neapykantoj A.Sakalas.

>> 22:56

pirma išsipagiriok, po to rašinėk

Trupmenas

Išdraskyti Švėkšnos vaikų namus reiškia ne ką kita, o nusikaltimo įkalčių ir liudininkų sunaikinimą. labai logiškas pasiūlymas. Nukentėjusius vaikus po vieną dar paversti valstybės paslaptimis. Precedentas juk yra.

Canada

Shiurpas jama. Didele beda, kad pas jumis nera zhurnalistu, katrie paklaustu jusu ponios, jos Valio, Skvernelio, kur buvo policija ir prokurorai, kai buvo parduodami vaikai.

NESUPRATAU

nuo ko taip storėjama???

Rimtas bachūras

O man tai graži Grybauskaitės žmona Ulbinaitė, aišku gražus ir Grybauskaitės vyras Šimonytė, bet kodėl ji gyvena, pasak B.Genzelio, su savo drauge ir buvusia kambarioke Briuselyje Rima Kaziliūniene?

Pastebėjimas

„Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Švėkšnos specialaus ugdymo centro vaikai privalo būti iškraustyti, nes tokia įstaiga Lietuvoje negali egzistuoti. Ypač turint galvoje duomenis, kad kartu su įstaigos vadovybe ten puotavę yra ir politikai. Kokie politkai ir ar tai kaip nors susiję su dabar vykdomu ikiteisminiu tyrimu dėl nepilnamečių prostitucijos, prezidentė nepatikslino.” „Mums žinoma keliolika vyrų, kurie, galimai, naudojosi paauglių paslaugomis. Kol kas iš jų nė vienas nėra sulaikytas. Kokia jų socialinė padėtis ar užimamos pareigos, pasakyti negaliu. Tačiau duomenų, kad tarp jų būtų politikų, nėra“, – pasakojo Klaipėdos apygardos prokuroras R.Ušinskas.” Jeigu prezidentei reikės, kad būtų politikai, tai: arba turės būti, arba lauk iš prokurorų. Tas pats ir su Ūso byla. Baltais siūlais susiūtą bylą prokurorai atidavė tik po apsilankymo… Skaityti daugiau »

Paulius

Gyvenimo mintys

Daug Žemės žmogui siūloma kelių į Tiesą, tačiau supraskite, mielieji, kuo tikresnė Tiesa, tuo mažiau ji žada arba kviečia, nes jos darbas – tiesiog būti ir šviesti. Ji kaip švyturys jūros pakrantėje: laivas gali plaukti į jį, tačiau gali ir neplaukti. Jis nei vilioja, nei šaukia. Jis šviečia – arba pamatei, arba praleidai…

politikai  iskrypeliai

Ji taip pat užsiminė turinti duomenų, kad šioje įstaigoje susipina įvairūs interesai: „Yra duomenų, kad ir politikai dalyvavo baliuose su ikrais su tos mokyklos vadovybe. Ten negražių dalykų buvo jau seniai, jie buvo dangstomi ir taip negražiai dabar iškilo.“

Beta

„Ir politikai dalyvavo Švėkšnos baliuose su ikrais“, bet neperduoda tų politikų prokuratūrai- nusikaltimo slėpimas. Dar daugiau, tie politikai, galbūt tai kas nors iš Seimo vadovybės, Seimo NSGK, TTK, URK, …, Vyriausybės, tampa Grybauskaitės šantažo įrankiu. Vadinasi, dalis Seimo, ar visas Seimas, galbūt dalis Vyriausybės tampa neveiksnūs- paralyžiuota konstitucinė Lietuvos valdžia. Tai triskart nusikaltimas!

copy

Toks mazytis pastebejimas.Anksciau santykiai su nepilnametemis buvo vadinami pedofilija o dabar kazkaip tai pasidare vaiku prostitucija.Manau kad ir teistu kaip besinaudojanti protitutes paslaugomis.Ne veltui sake kad Lietuvoje pedofilijos nera , dabar tai bus vadinama vaiku prostitucija

Liepa

Padoriam piliečiui paviešinti vaikų globos įstaigų kraupūs faktai yra tokie baisūs,kad atsiranda natūrali gynybinė reakcija-„netikiu, taip negali būti pas mus”// Deja,ignoravimas,atsiribojimas situacijos nekeičia.// Klausimas,kiek dar yra tokių švėkšnų,pikeliškių šalyje,kuriose taip”globojami” vaikai?// Kitas klausimas,kodėl teisėtvarkos institucijos savo darbo nedirba ir tuo prisideda prie tokių nusikalstamų baisybių?//
Visai suprantama,kodėl sleidžiamos tokios pasakos kaip „2013 m. pabaigoje atliktos apklausos rezultatai rodo, kad pernai Lietuvos gyventojų pasitikėjimas teismais žymiai paaugo ir šiuo metu siekia 51 proc. (2012 m. – 21 proc.). Tyrimo autorė sociologė dr. Eglė Vileikienė”

Pensininke

Kokio zemo lygio, be supratimo apie vaiku skausma musu rinktoji valdzia, kuri bele ka pakomentuoja. Per maza iskrypelius suimti, viesinti , bet reikia kalti prie kryziaus.Iskrypeliai triumfuoja, teismai irode, kad pedofilijos nera.

įdomu.

Apie Pikeliškes,apie Sakalą daug galėtų pasakyti Lanzbergis.Jie juk yra pasidalinę kažkaip žmonomis.

PREZIDENTE

taip iseina kad jus dangstote galimus pedofilus . Na nebusime naivuoliai ir suprantame ko tie seimo nariai vaziavo i Sveksna . Ikru pavalgyti jie galejo ir Vilniuje ,bet jie vaziavo tvirkinti vaiku . Nejaugi ir dabar prokuratura uzmerks akis . Zmones Sveksnoje zino ju pavardes ,jeigu prokuratura neprades tyrimo ir nesiims naikinti ju imunitetu ,tada patys zmones skelbs ju pavardes . LAUKSIME .

AR ZINOTE

kad Sveksnos vaiku namai tai Komskio objektas is tvarkos ir teisingumo partijos . Ta pati partija i ministro posta pasiule Skverneli .Pagalvokite gerai kas galejo is politiku dalyvauti sveksnos vaiku tvirkinime .

Beta >AR ZINOTE

Ar žinote, kad Skvernelį pasiūlė visai ne TT, bet Grybauskaitė.

dabar

aišku,kodėl venckienė nerandama.Jeigu ją partemps,ji išduos tuos politikus ir prokurorus.Neveltui šaukė,kad turi sąrašus.Tai jos koziris.Ar tik nesinaudojo nepilnamečiais venckienę ginantys politikai?Nes bristi į tokį š.savo noru vargu ar kas bristų.venckienei ir jos bendrininkams pateikti rimti kaltinimai.Jei ji nebūtų kalta,būtų iki paskutiniųjų teismuose įrodinėjusi savo nekaltumą.O ir tuos sąrašus labai negarbingai saugo.Visuomenė turi žinoti pedofilus.Šalaševičiūtė taip pat yra apie juos užsiminusi.Kodėl landsbergis gynė venckienę,kodėl vasiliauskas,gylys,varkala gina nusikaltėlę?Kodėl?

Kritikas Pikčiurna

Gerbiamieji, Lietuvoje įstatymai nėra labai blogi, nes nukopijuoti nuo kitų demokratinių valstybių. Dėl to kad nukopijuoti, tuose įstatymuose nėra darnos, jų per daug, bet visa tai būtų pusė bėdos, jei teisinės institucijos vadovautųsi sąžine bei sveiku protu. Visa ta pasiutpolkė apie pedofiliją, Venckienę, „nepagaunamą” korupciją ir „negalėjimą” rasti tvirkintojų yra tik todėl, kad jų ieško sukčiai, tvirkintojai ir iškrypėliai, kaip tas šuniukas, gaudantis savo uodegą ir besisukantis ratu… Nepriimu Prezidentų pasiteisinimų, kad jie nieko negali, nes tik jie skiria jėgos struktūrų vadovus bei teisėjus, su Seimo pritarimu… O juk akivaizdžiai matome, kaip ši Prezidentė politikus ir visą Seimą bei vyriausybę valdo. Ar ne tais vis „nerandamais” „kompromatais” valdo? Negi galima paviešinti valdymo įrankius? Vietoje to skelbiami pagraudenimai ir moralai. O… Skaityti daugiau »

jokios logikos

Prieš rinkimus JE-ai Garliavos istorijoje buvo „daug neaiškumų“, po rinkimų – mergaitės seneliai ir globėja apkaltinti pedofilija ir nusikalstamos bandos organizvimu + tėvynės išdavyste, tarnavimu Kremliui ir t.t., kaltinimų kasdien tik daugėja. Ar ir Švėkšnos istorija nesibaigs panašiai?

Raigerdas Betai

Beta, tavo kaukutė po truputį slenka. Tu tiek daug rašei apie įstatymus ir taip teisingai, kad susidarė įspūdis, kad tu iš tikro esi ta reikli įstatymiškos pusės gynėja. Deja, kaip tai nebūtų gaila, yra ne taip. Kas Lietuvoje ką nepadarytų, visur Beta kaltins Lietuvos Prezidentę. Reiškia tu užsiimi specialia Prezidentės diskreditavimo veikla. Beta tiek daug rašo apie įstatymus, o dabar staiga pamiršta, kad jie aplamai paėmus egzistuoja Lietuvoje. Pirmiausia, atsako Švėkšnos specialiojo ugdymo centro atsakingi darbuotojai. Toliau: o kur buvo direktorius? Toliau:kas jį paskyrė į šias pareigas? Nejaugi direktorius ten yra koks nors tipas, baigęs kokias 4 ar 5 klases? Kaip su tuo yra susiję psichiatrai? Kas jie? Kokios kvalifikacijos specialistai dirba Švėkšnos specialiojo ugdymo centre? Aš nežinau, Beta, ar… Skaityti daugiau »

Raigerdas Liepai

Liepa, aš tau uždaviau klausimą:kodėl tu užsipuolei komentatorių „internauts”? Ką jis padarė blogą? Atsakymo nebuvo. Toliau, tu palaikei šmeižiką Trupmeną, nes jį palaikė Juozapas. „Savi” palaiko „savus”, kaip tame A. Nevzorovo filme „Nashy”. Egzistuoja tokia žmonių, suaugusių žmonių kategorija, kuriems yra labai sunku suvokti kito žmogaus mąstymo ypatybes. Ir tik, kai jie patys atsiduria jų kalyje, jie pradeda mąstyti. Liepai yra sunku suvokti, kas yra šmeižtas. Pabandysiu jai padėti tai suvokti. Dabar aš parašysiu šmeižtus-pramanus apie Liepą, kad ji galėtų pajusti savo kailiu, kas yra šmeižtas. Liepa, man kilo įtarimas, kad tu nebuvai jau tokia šventa socializmo laikais. Gal prostitucija ir neužsiiminėjai, bet vyrus tai mėgai? Gal todėl dabar ir gyveni tą vienišės gyvenimą?

Beta Raigerdui

BK 238 straipsnis
– tas, kas be svarbios priežasties nepranešė teisėsaugos įstaigai arba teismui apie jam žinomą daromą ar padarytą nusikaltimą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Už nepranešimą apie nusikaltimą neatsako tą nusikaltimą padariusio asmens artimieji giminaičiai ir šeimos nariai.

😉 😉 😉

Beta Raigerdui (13:42)

Tai ką parašėte apie Liepą ne šmeižtas. Tai tik tamstos fantazijos.
lkz. l t
fantãzija sf. (1) TrpŽ
1. kūrybinė vaizduotė: Galinga menininko fantãzija DŽ.
2. kas nors pramanyta, nebūta ar neįmanoma tikrovėje: Jis mokėjo ją visiškai pagauti ir sužavėti savo fantazijomis I.Simon.
3. muz. laisvos formos, improvizacinio pobūdžio pjesė.
🙂

Raigerdas Betai

Tas pats BK 238 straipsnis liečia ir jus, Beta.

Beta Raigerdui

Kaip konkrečiai?

Raigerdas Betai

Štai tavo frazė:“Vyriausybės, tampa Grybauskaitės šantažo įrankiu”. Šantažas yra nusikalstama veikla. O Vyriausybė, pagal tave išeina, kaip tie Švėkšnos specialaus ugdymo centro vadovai, nieko nemato ir nieko nežino. Tai, jeigu turi faktų, kodėl nepraneši?

Liepa-nešmeižikui Raigerdui

Mano Vyras mielai tamstai”atsidėkotų”-vyriškai ir suprantamai,-ką tik parodžiau tamstos „aukšto lygio mąstymo produktą”.//Nenusileisiu iki tamstos orveliško lygio ir neatsilyginsiu”tuo pačiu”-neteigsiu,kad jūs”gal užsiiminėjot prostitucija” ir ką jūs mėgot ar nemėgot.Neprašysiu, kad atneštumėt pažymą iš metrikacinio skyriaus apie savo šeiminę padėtį.//

Dar nenurodinėsiu,su kuo tamstai”draugauti”,o su kuo ne.//Taip,internauts man ne draugas,taip,nė vienam šiandieniniam LT vadovui nesakau”bravo”.Jums patinka Nevzorovas-turėkit jį sau.//Gaila,kad pamiršot prie mano bendraminčių išvardinti tik kelis vardus,-atmintis sustreikavo?Keista,bet”Gyvulių ūkį”cituojat neužsikirsdamas.//Nepriimu tamstos pykčio savo atžvilgiu ir neleisiu,kad taip ciniškai ir šlykščiai įžeidinėtumėt mano bičiulius bei pagrįstai savo nuomonę išsakančius kitus šios svetainės komentatorius.//
Na, o pabaigai padovanosiu tamstai neseniai rastą įžvalgą -„Žmonės kitus skaudina dėl to,kad patys kenčia.Laimingi žmonės nedaro kitų nelaimingais”.

Beta Raigerdui

Rašiau: „tie politikai, galbūt tai kas nors iš Seimo vadovybės, Seimo NSGK, TTK, URK, …, Vyriausybės”
Darau prielaidą: galbūt, galimai.
Kurie konkrečiai politikai ten dalyvavo privalėtų išsiaiškinti teisėsauga. Kol neišsiaiškino ir nepranešė visuomenei, mano valia taip galvoti apie bet kurį iš jų.

Raigerdas Betai

Žinau apie jūsų prielaidas, ne vakar gimęs.

Raigerdas Betai

Kaip matai, Liepa užkibo ant tos nesąmonės, kurią parašiauč ir priėmė už gryną pinigą, nors iš anksto įspėjau, kad tai bus šmeižikiški prasimanymai. Bet ji pradėjo teisintis. Tai ir yra įrodymas, kad ji neskiria MELO nuo TIESOS, todėl ji net nesupranta apie ką rašė tas Orvelas *Gyvulių ūkyje. Čia tai bent…

ha ha

Beta: „Ar žinote, kad Skvernelį pasiūlė visai ne TT, bet Grybauskaitė.”

Ir ši melaginga tezė susilaukė net 11 nyksčių pritarimo!?..

Tai ar čia visiški durniai renkasi?

Ar lengviau „durnių karaliene” Beta tikėt, ar tiesiog pasiguglinti?
O gal šiam spiečiui net ir nereikia TIESOS?

pridurkui hahui

vajė vajė, tai jau kad apsidžiaugei, tai apsidžiaugei.
tik neapsitriesk iš laimės.
ko čia prisiknisai prie žodžio?
ar svarbu kas pasiūlė?
aš tau pasiūlysiu eiti bankų plėšti -eisi?
nesvarbu kas siūlė -svarbu kas tą pasiūlymą pavertė realybe.
grybė padėjo parašą ant dekreto ir čiabato aulas-skvernas tapo ministru.
o kiek atvejų buvo, kai grybė pravarė kandidatus?
tad nereikia lialialia – ponia turi galias ir valią rinktis.
ji pasirinko skverną.
vadinasi tas veikėjas jai patinka.
dar apkaltik Betą, kad tavo grbbė paskyrė teisėju valantiną, kad ji jį paaukštino, kad stūmė karjeros laiptais į viršų kondraškę.
bet ne Beta ir ne „Spiečius” raitė parašus po dekretais skiriant į postus niekšus ar bevalius.

hmm..

juk aišku, kad Betai nereikia tiesos.
Ji jau nekart pati įrodė, kad yra Melo imperijos atstovė.
Ir ne kartą jai jau buvo patekti įrodymai, kad Skvernelio laikomas portfelis priklauso Pakso komandai ir kad Garliavos mergaitės paėmimui vadovavo paksistas Požėla…

Be reikalo, Raigerdai, ginčijiesi su ja. Su ja diskutuot – tas pat ką su radija 🙂

bravo

valiooooo- p. Raigerdas turi draugą „Hmmm-hahą”./ joooo, kirvis atitiko kotą./
belieka pasveikinti abi puses- vieną kad pagaliau atras guodėją ir palaikytoją, kitą kad galės pasidalinti ir mėgautis p. Raigerdo „populiarumo” vaisiais.
sveikiname 🙂 /DDD

to 20:43

Klausyk -o kuris iš judviejų bus „Klevas”, o kuris „Beržas”?
Ar abu būsite tiesiog „bambukai”?

85
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top