D. Grybauskaitė: Rusija demonstruoja ne galią, o kvailumą

Be komentarų.

* * *

BNS

Dažnėjančios Rusijos provokacijos skraidant šalia Baltijos oro erdvės rodo „ne galią, o kvailumą“, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Turbūt rusai norėtų, kad mes manytumėme, jog jie demonstruoja galią. Galbūt jie norėtų, kad mes manytumėme, jog jie yra stiprūs ir pavojingi. Ir, be abejo, jie siekia tam tikrų provokacijų, nes kai kurie lėktuvai skraido neatsakydami, be identifikacijos ar net turėdami tam tikras technologijas, kai jų nemato radaras. Tai reiškia, jog tai yra pavojinga dėl susidūrimų ar problemų, kurios gali kilti ore“, – antradienį per bendrą Baltijos šalių ir Lenkijos vadovų spaudos konferenciją Estijoje sakė D.Grybauskaitė.

„Tai nėra galios demonstravimas, neleiskime jiems tuo džiaugtis – tai kvailumo demonstravimo, neatsakingo elgesio – štai, kas tai yra“, – teigė prezidentė.

Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas neatmetė, kad dėl tokių Rusijos veiksmų gali įvykti panaši katastrofa, kokia įvyko Rytų Ukrainoje sudužus Malaizijos keleiviniam lėktuvui.

„Tai kelia grėsmę civilinei aviacijai. Aš iš tiesų tikiuosi griežtesnės Europos Sąjungos pozicijos dėl šio dalyko. (…) Kai lėktuvai taikos metu skrenda be atsakiklių, gali nutikti didelių katastrofų. Mes jau žinome, kas nutiko su MH17 (Malaizijos lėktuvo reisu). Mes nenorime, kad lėktuvai kristų žemyn Europoje, nes viena valstybė nevykdo savo tarptautinių įsipareigojimų“, – sakė T.H.Ilvesas.

Lietuvos vadovė su Estijos, Latvijos ir Lenkijos prezidentais Toomu Hendriku Ilvesu, Andriu Bėrziniu ir Bronislawu Komorowskiu antradienį aptarė, kaip įgyvendinti NATO viršūnių susitikimo Velse sprendimus, taip pat energetinio, kibernetinio ir informacinio saugumo klausimus.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Trupmenas

Niekus pliurpianti boba. Bjauru, kad tas pliurpimas turi pasekmių.O dar bjauriau, kad niekas jos neužčiaupia.

Kada gi

ji pati uzsiciaups?

gorkynas

Kažkodėl mažoka acto garintojų komentarų…

to trupmenui

tai mes juk tik komentaruose galingi….

Trupmenas gorkynui

Kaip tu garini actą? Pasidalink patirtim. Ir kam jį garini? Kas iš to išeina?

Trupmenas > to trupmenui

Matai, jei komentarai būtų nieko vertas tauzalas, tai į šią erdvę propagandos centrai nekištų nė sudilusio grašio. Tačiau , kaip pats supranti, tie centrai meta didelius pinigus, samdo raštingus komentatorius arba pieškas spamininkus, kad šis informacinis laukas būtų valdomas ir kontroliuojamas. Komentarai kartais būna kur kas įdomesni ir už straipsnius, kurie komentuojami. Kuo prasideda Šventraštis? „Iš pradžių buvo žodis”. Nuo žodžio (tiksliau būtų – logoso gr.- minties), įžodinimo, įvardijimo. Po to Dievas pradeda kurti pasaulį. Taigi, ir komentaras yra to žodžio paieška. kai tiksliai įvardijama problema ar nusakomas reiškinys, veriasi galimybė ir perspektyva, kaip tą problemą spręsti. Tikslus žodis veikia visuomenės sąmonę, atsiranda žmonių panašiai problemą matančių ir pasiryžusių veikti. Šioje erdvėje apstu ir visokio plauko „mazgajobų”, todėl padorumas tiesiog… Skaityti daugiau »

iki

Ko dasigyvenoo lietuva.Respublikoj raso /Biudzeta gelbes emigrantai/.

Ką gi daryti toliau ?

Rusus išvadinom teroristais-banditais, kvailiais, bailiais ( kad Ukrainoje bijo iškelti savo vėliavas ) – iš tikrųjų jau darosi nebeaišku kaip dar mums juos reikėtų išvadint, kad užsuktų anie pagaliau tą savo prakeiktą dujų vamzdį ir mes lietuviai-patriotai tada galėtumėm pumpuoti išdidžiai norvegų nepigias dujas iš nepigiai nuomojamo laivo.

Juozapas

Negi dvaro pažų ir freilinų tarpe nėra kam paduoti Poniai veidrodį?

Trupmenas

Įspūdis toks, kad boba užsiima tyčiniu ruso erzinimu. Ji tiesiog nesitveria savo kailyje riktelėti garsiau ne tik už estus ir latvius, bet ir už visus kitus, kurie net turėdami raumenų taip nespygauja. Atrodo neranda to tinkamo epiteto, kada jau tam kantrybė nebeišlaikys ir žiebs į dantis. Jei dar visi patyliukais murmėjo, kad pasakymas „teroristinė valstybė” yra teisingas, bet ne laiku, ne vietoj ir ne jai tai reikėjo sakyti, tai pavadinti „kvailiais” nėra nei tiesa, nei sąžinė, nei šaltas protas. Patackas ir tas tikriausiai nebepasakys „Bravo”.

Atsimenu

Burokeviciaus zodzius:-Jus dar pasigailesit….Ta jo bendrazyge ir stengiasi….

Trupmenas

Gal boba nepagalvoja, ką darytų Amerika, jei tokiais epitetais imtų spjaudytis Meksikos prezidentas.Kuba yra Kuba, žinom ko susilaukė.

ha ha

ten, kur protingi žmonės diskutuoja apie demokratiją, penktosios kolonos nei kvapo!

kaipgi, juk jie turi darbo čia.Juk reikia pavaizduot,kad lietuviai nemėgsta savo prezidentes.
Ale kaip netyč paaiškėjo, tai tarp besispjaudančių nėr nei vieno lietuvio!

labai gerai

iki šiol apie „laisvę” buvo tik kalbos, nes iš tikrųjų likom priklausomi nuo Rusijos tiek, kad net dalis lietuvių buvo ištremta jau ne į Rytus, bet į Vakarus. Gana tos priklausomybėsir rusų valdžios per GAsprom paperkamus politikus ir žiniasklaidą. Atsijunkim galutinai nuo tos prievartautojos.

>>atsimenu

Matai, Borokevičių visaip tardę žurnalistai bandė iškvost apie Grybauskaitę, bet tas tik prisiminė pionierių vadovę Grybauskaitę, kuri jį su kitais vaikų namų auklėtiniais lydėjo perkeliant vaikų namus į Rusiją. Ir jokios kitos „bendražygės” jisniekaip neprisiminė…

Tai tamstos, kaip bendražygio, atmintis, matyt, geresnė:)

Nesuprantu

kaip gali būti valstybė „kvaila”?Gali žmonės vieni ar kiti elgtis gal kvailai,bet valstybė??????????

sklinda garsas

„Фастфуд как фактор политики Литвы, или Грибаускайте” rašoma šiandien fondsk.ru

senis

pasiziurejo boba i veidrodi ir istruko. Ji galetu prisiminti, kad prisieke Lietuvai. Ankstesnes priesaikos, duotos KGB, gosdepui ir kitoms strukturoms automatiskai tapo niekinemis. Lietuvai reikalingi labai geri ekonominiai santykiai su Rusija. Tik tai gali isgelbet Lietuva nuo bankroto. Siulau panelei pranesti Putinui, kad ji, del Lietuvos, sutinka is Vilniaus iki Maskvos ateiti pescia, su virve ant kaklo, atsiprasyti visos Rusu Tautos, Putino, Zirinovskio, Dugino. Delsian tai padaryti, seimas privalo jai parupinti apkalta, o prokuratyra islaikyma ir apsauga iki gyvos galvos. Negalima laikyti prezidentu zmogaus, kuris dirba kitu valstybiu interesams, kovoja pries Lietuva.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top