D. Grybauskaitė šaiposi iš V. Putino „liguistumo“, bet „provokacijoms nepasiduoda“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, lankydamasi šiandien, kovo 5-ąją, kariniame Zoknių oro uoste, ypatingai šmaikščiai žurnalistams komentavo Rusijos prezidento Vladimiro Putino vakarykštėje spaudos konferencijoje pasakytus žodžius, kad Lietuvoje ir Lenkijoje buvo rengiami Kijevo Maidano kovotojai. 

„Galėčiau čia pajuokauti, kad kai išgirdau, pasakyčiau, toks įspūdis buvo, kad mus labai gerai vertina. Ir mūsų gebėjimus taip pat“, – šmaikštavo prezidentė.

„Šiek tiek juokinga. O liguistos iliuzijos ir liguistų fantazijų tikrai negaliu komentuoti“, – sakė Lietuvos žurnalistams D. Grybauskaitė.

Kartu Lietuvos prezidentė pripažino, kad „liguistų iliuzijų ir liguistų fantazijų“ valdomas V. Putinas šiandien peržengia visas ribas ne tik Kryme, bet ir Lietuvos pasienyje. Pasak D. Grybauskaitės, Kaliningrado krašte „vyko karinės pratybos – nepaskelbtos, pažeidžiant visus tarptautinius įsipareigojimus. Ir ne tik karinės pratybos, bet taip pat – ir žvalgybiniai veiksmai, ko niekada nebuvo anksčiau“. Tačiau, prezidentės teigimu, į jokias „provokacijas“ Lietuvos valstybė nesiruošianti atsakyti.

Kaip kaimynų prezidento „liguistas fantazijas“ ir savos prezidentės nerūpestingą pasišaipymą iš šių „fantazijų“ turėtų vertinti Lietuvos piliečiai, D. Grybauskaitė nebuvo žurnalistų paklausta ir nepaaiškino.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top