D. Grybauskaitės „skiepų“ byloje liudijanti patarėja: Prezidentūra gyvena nuolatinio rusų puolimo sąlygomis

Dominykas Griežė | Alfa.lt

Prezidentei Daliai Grybauskaitei tenka ne tik rūpintis Lietuva ir reprezentuoti savo valstybę, bet ir saugotis prieš ją rengiamų provokacijų. Kas šias provokacijas rengia, po praeitų metų spalio gale paviešintos slaptos pažymos – jau ne paslaptis; kad į karą su Ukraina šiuo metu įsivėlusi didžioji kaimynė nusitaikė į mūsų prezidentę ir Lietuvą apskritai, buvusiai D. Grybauskaitės vyriausiajai patarėjai Daivai Ulbinaitei iškeltoje byloje atskleidė prezidentės patarėja Skaistė Plaušinytė.

Patarė saugotis – bus provokacijų

Antradienį Vilniaus miesto apylinkės teisme toliau buvo tęsiamas buvusiai prezidentės vyriausiajai patarėjai D. Ulbinaitei iškeltos bylos nagrinėjimas – teisėjų kolegija neviešai apklausė Vyriausybės kanceliarijos Administracijos departamento Dokumentų valdymo ir informacinių sistemų skyriaus patarėją Danutę Kisielienę ir Seimo kanceliarijos darbuotoją Dangirą Malikėnaitę, o viešai – Spaudos tarnyboje dirbančias prezidentės patarėjas Jolantą Gužaitę-Kvintus ir Skaistę Plaušinytę, taip pat Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto biuro vedėją Vitalijų Dmitrijevą.

Penkiems liudytojams teko paaiškinti, ką jie žino apie D. Ulbinaitės galimai 2013 metų spalio gale nutekintą slaptą Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymą, kurioje buvo perspėta apie nedraugiškų Rusijos tarnybų galimus mėginimus rengti provokacijas prieš Lietuvą ir prezidentę D. Grybauskaitę – dėl šios informacijos su slaptumo žyma galimo paviešinimo D. Ulbinaitė kaltinama valstybinės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi.

Dar prieš pradedant rezonansinės bylos nagrinėjimą kalbėta, kad nutekintoje VSD pažymoje nebuvo nieko itin slapto ir nieko itin naujo – esą apie tai, kad Rusija bando kompromituoti jai nepalankią D. Grybauskaitę, žinota jau kurį laiką. Tokią versiją tik sustiprino prezidentūros Spaudos tarnybos darbuotoja S. Plaušinytė, kurios užduotis – stebėti žiniasklaidą ir sekti galimus išpuolius.

Anot S. Plaušinytės, nors tokios provokacijos nėra naujiena, prieš 2013 metų Vėlines D. Ulbinaitė iš tiesų savo koleges perspėjo – gali būti provokacijų, todėl reikia ruoštis.

Tiesa, ką būtų reikėję daryti, jei tokios provokacijos būtų aptiktos, S. Plaušinytė negalėjo pasakyti – jokių planų, kaip elgtis tokiu atveju, nebuvo.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tadas

Apklausa delfyj nustebino,didesnė dalis lietuvaičių ,nesiruošia ginti Tėvynės,tikriausiai galvoja,jei tokios kaip Grybauskaitė ir Ulbinaitė ,užsiėmė ginti Lietuvą,tai mums geriau iš čia bėgti.

rusai labiausiai bijo rusų

Prezidentųra – būdami tikri rusų tarnai, patys bųdami purvini kaip rusai – bijo tokių pačių rusų 🙂

Beta

Kažkokie jie ten tame Daukantyne visi neadekvatūs. Ką bendra turi laivo areštas su tais Grybauskaitės „skiepais”?
Nei vienos kaimyninės valstybės prezidentai taip nedreba, nes visų biografijos buvo rinkėjams aiškios dar prieš rinkimus ir jokios provokacijos jiems nepavojingos. Jei Grybauskaitė dėl savęs nėra tikra, gal laikas atsistatydinti? Nes ne tik, kad pati kvailai atrodo, tai dar ir VSD su savo „skiepais” kompromituoja.

Kažkodėl

portalai nerašo apie teisėjo Kondratievo nužudimą savo kolegę teisėją. Ar gavo komanda ŠA?

ruta

Nereikia lysti i Nepriklausomos Lietuvos prezidentus , ministrus , politikus …, tada nereikes drebeti del savo raudonos reputacijos !
Kiek reikia svaistyti valstybes finansu del kokiu tai sugalvotu gresmiu vienam asmeniui , kai saugumas nesa ‘gresmiu’ projektus , kaip namu projektus ,patvirtinti paciai prezidentei -patiks , nepatiks …Kolobarantai neturi tupeti nei politikoje , nei valdzioje !
Kokia alga siu prezidentes vistu ir kaip jos butu kovojusios su provokacijom , sleptu prezidente po sijonais ?

Taigi

Visai prezidentūrai reikėjo nuo rusofobijos pasiskiepyti ir viskas būtų gerai. Dabar nežinia nuo pasiskiepijo, kad haliucinacijos pastovios – rusai puola, kompromituoja šventąją mūsų Dalytę. „Durnių laivas”.
Geriau pasakykite, už kurios vietos jankių ČŽV Dalytę, kaip ir Angelą Merkel, laiko pakabinęs,

Įdomi detalė

Ar pirmą kartą taip pasielgė Ulbinaitė?
Kodėl taip pasielgė?
Kodėl Prezidentė iš karto nesuspendavo jos darbo Prezidentūroje?
Būtina į teismą kviesti liudyti Prezidentę.

Raigerdas>Tadui

Tai, ko nebėgi? Nešk kudašių kuo greičiau. Geriausias kelias bėgti į Rusiją, nors ir labai tolimas, tačiau kur nors Taigoje galėsi pasislėpti. Čia yra toks Taigizas, tai jis tau nurodys ir vietas, kur galėsi pasislėpti. Dėk, dėk į kojas, kol dar nevėlu.Ir pasikviesk visus bėgti su tavimi iš delfio.lt. Padarykit rungtynes: kas greičiau? Ir nugalėtojus apdovanokite „Vodkės” buteliu. Čia yra dar toks komentatorius Rimantas Bagdonas. Tai pasiūlykite ir jam bėgti kartu. Gal sutiks? Gali atspausdinti Lietuvoje savo šį kvietimą ir dėkit į kojas: „Tadas 2014-11-5 9:08 Apklausa delfyj nustebino,didesnė dalis lietuvaičių ,nesiruošia ginti Tėvynės,tikriausiai galvoja,jei tokios kaip Grybauskaitė ir Ulbinaitė ,užsiėmė ginti Lietuvą,tai mums geriau iš čia bėgti”.

chi chi chi

Kvieskite DVASINĮ Ajatolą „Dėdulę” paaiškinti.Tai jis SKIEPUS gamino,bet haremui nepaaiškino kaip naudotis.
Užsikrėte visas „Kuhrhauzas”.

Jooo

Užsikrėtė visa vištidė…

Raigerdas

Kodėl pas mus vyksta tokie dalykai? Todėl, kad dėl VSD tokios išdavikiškos veiklos Lietuvos piliečių atžvilgiu, nieko nebuvo padaryta. Pas mus valdymas vyksta tokio aukšto lygio, kad jie net nenutuokia to, ką nutuokia eilinis batsiuvys. Nes jis žino, kad klijuojant atplyšusį padą, reikia kruopščiai išvalyti tą užterštą vietą. Ką daro mūsų „Saliamonai”? O jie tokie protingi, kad net nežino, kad dviratis yra senų seniausiai išrastas. Ir jis išradinėja dviratį. Ar yra nors vienas žmogus Lietuvoje, kuris galėtų pasakyti, kad štai šitoje ministerijoje ar Seime nėra nei vieno „dviračio išradinėtojo”? Tokios ministerijos jūs nerasite. Reiškia politikus yra užpuolęs savotiškas nemokšiškumo maras. Iš kur jis pareina? Iš Švietimo ir Mokslo ministerijos ir įvairių universitetų. Paklauskite Švietimo ir Mokslo ministro, kaip žmogus turi… Skaityti daugiau »

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top