Daiva Šideikienė: Kodėl kandidatuoju į Seimą?

Valdžią, kuri tarnauja tik sau, manau, galima pakeisti arba ginkluotu pasipriešinimu, arba per rinkimus. Kadangi nesu pajėgi pasipriešinti fiziškai, todėl prieš dabartinę „išsigimusią“ Lietuvos politinę-partinę sistemą nusprendžiau priešintis man prieinamais būdais.

Lietuvą valdant partijoms didelę dalį senelių ir tėvų sukurto turto, Lietuvos didžiąsias įmones, pusvelčiui pardavė ar padovanojo užsienio kapitalui. Ir kas galėtų paneigti, kad iš tokių sandorių niekas pasakiškai nepralobo? Nuoširdžiai tikiu, kad ši situacija pasikeis. Mūsų Tėvynė neturi būti „švogerių“ šalis.

Aišku, Lietuvoje yra nemažai problemų, bet paminėsiu tik kelias jų: teisėsauga, korupcija ir rinkimų sistema. Seime labai trūksta sąžinės – stengsiuosi būti jos balsu.

Dauguma Lietuvos gyventojų nepritaria politinių partijų finansavimui iš valstybės biudžeto ir kaip pagrindinį finansavimo šaltinį jie nurodo partijos nario mokestį. Tačiau politinės partijos, jau pripratusios penėtis iš valstybės biudžeto milijonais, nors ir neturėdamos tam TAUTOS pritarimo, pačios sau įstatymiškai įteisino tokį modelį, ir yra aišku tai, jog pačios partijos niekada neatsisakys šio finansavimo šaltinio.

Labiausiai Lietuvos gyventojai nepasitiki partijomis, nes patekusios į valdžią, jos rūpinasi savo partijų interesais, o ne tarnauja žmonėms ir negina viešojo intereso. Kas ketverius metus prieš rinkimus partijoms reikalingi rinkėjai, bet ne piliečiai. Jiems rinkėjas – tik priemonė tikslui pasiekti, o po rinkimų atsitveria ,,STOP“ juosta. Rinkimuose savo balsą atiduodame už konservatorių, o tas, pakliuvęs į Seimą, perbėga pas socialdemokratus. Arba atvirkščiai. Visiškas rinkėjų norų nepaisymas.

Partijomis pasitiki tik 3,5 proc. gyventojų, todėl partijos atstovauja tik labai mažos Lietuvos gyventojų dalies interesams. Lietuvos valstybę turi kurti TAUTA. Dabar TAUTA yra beteisė ir bebalsė.

Jei aš būsiu išrinkta į Seimą, viešai pasižadu dirbti Jums, rinkėjams, pasižadu neparsiduoti jokiai partijai ar grupei. Akmenuotu teisybės ieškotojų keliu eisiu visą gyvenimą.

Pagarbiai               Daiva Šideikienė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top