Dalia Grybauskaitė išpažino meilę „visiems Lietuvos žmonėms“

Į Derliaus šventę Šalčininkuose atvykusi Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė prisipažino vienodai mylinti visus Lietuvos žmones.

„Aš myliu vienodai visus mūsų Lietuvos žmones, jie yra visi Lietuvos piliečiai. Aš kalbu visų mūsų tautinių atstovų kalbomis, galiu kalbėti lenkiškai ir rusiškai, ukrainietiškai. Tiek, kiek galiu, tiek kalbu, ir tuo išreiškiu pagarbą visiems mūsų Lietuvos žmonėms, o Lietuva yra viena, ir Lietuva yra taip pat ir šių žmonių tėvynė“, – sakė Šalčininkų žmonėms D.Grybauskaitė.

Daugiau apie šį apsilankymą siūlome žiūrėti prezidentūros išplatintame reportaže.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Canada

Aciu, aciuu, aciuuuuuuu….

Nejaugi?

„Aš kalbu visų mūsų tautinių atstovų kalbomis, galiu kalbėti lenkiškai ir rusiškai, ukrainietiškai.” Ne visomis, moterela. Nei karaimu, nei zydu, nei…, nei…

Kas

tave su meile apraudos pries paskutine kelione, kam plys is skausmo sirdis? Kazkaip ir gaila zmogaus… Sneka, taip stengiasi buti”sava, o nuosirdumo- kazi kiek beliko?

tautų draugystė

reikia kad visi vėl mokėtų ir bendrautų rusiškai – nes rusai negabūs išmokti kitokių kalbų – juos reikia užjausti, suprasti ir jiems nusižeminti – ar ne, grybauskaite?

Amelija

Puikus Prezidentės vizitas. Kol mes tik putosime pykčiu dėl kažkokių ekstremistų išsišokimų nematydami Vilnijos krašto žmonių veidų, jų nuotaikų, jų pasiekimų – Lietuvos nebus. kaip smagu vietiniams išgirsti, kad jie rūpi valdžiai, kad jie SAVI. Kiekvienas Lietuvos gyventojas turėtų aplankyti kraštą, kur kalbama lenkiškai ar „tuteišiškai”, pabendrauti, išgerti bokalą alaus, prisiminti bendrą LDK istoriją. Jie mūsų broliai, o į brolius akmenimis nemėtoma…

Daina

Jos žodžiai prasilenkia su darbais kaip dvi tiesės prasilenkiančios erdvėje ir laike….

Marija

Gerai, kad ji po 5 metų pagaliau pamatė Rytų Lietuvą. Bet apie meilę nešaukiama, tiesiog mylima. Deja, deja, žmonių mylėti ji nemoka. Tik šaukti ir skanduoti.

Pensininke

Prezidentas turi buti pirmiausia Zmogus- tyras kaip kristolas, be melo, be klastos, turi isiklausyti i kiekviena savo valstybes pilieti( o tam reikalingi liaudies referendumai), kuriuos visos valdzios uzurpuoja ir bijo zmoniu nuomones. Prezidentas turi buti ASMENYBE, tokiu manau Lietuvoje nera, net ir dvasininkai nezinia ka atstovauja. Sazines nebera ne pas viena valstybes vadova, visi paklusta esamai korumpuotai sistemai.

taiklu

http://www.rolandaspaulauskas.lt/2014/09/kazimieras-juraitis-zydrasis-maras-ar-yra-jam-priesnuodis/
,,Ligonis darosi irzlus, nepakantus kitokiai nuomonei. Jį erzina tautinė simbolika, traukia žydra spalva. Jam atrodo, kad visi kitaip mąstantys – priešai. Laisvą mintį, neapkrėstą žydruoju maru, jis neigia, atmeta ir šmeižia. Kadangi virusas paveikia aukos smegenis, ligoniui maro platinimas tampa gyvenimo tikslu. Kas tą tikslą pasiekti trukdo – šeimos sampratą ir jos instituciją, tautinį identitetą, savą valstybę – negailestingai naikina.”

Kazi

Kokiu transportu stora atvyko? Ant tanko ar ant….

nekenciu

tautos nelaime Grybauskaite

Ar Deimante myli ???

jeigu tikrai myletu visus savo piliecius,tai Deimantes nebutu leidus pagrobti ir sunaikinti.Juk yra pasakius : „ar Lietuvoje nera kitu problemu „.

jei "myli visus "

tai priversk įrodyti, kad Deimantė gyva.Kitaip tai tik klaikiai tušti žodžiai ir nusibodęs apgaudinėjimas ir melas…

Marija

Veidmaines nenoriu net klausyt.Lietuvos grioveja, ji dar gali ka nors mylet? Slykstu ziuret, o juolab, jos klausyt.

Ne žodžiais,

o savo darbais teįrodo meilę žmonėms.Netikiu ja -jos kalbos ir lieka tik kalbomis.Prezidente,kur Deimantė?

Ji nežino žodžio 'Meilė' reikšmės

Tai,kad ji nuo pačių artimiausių giminių yra nusigręžusi.Nežino ji kas yra meilė žmogui.

džiordžius-amielijus

…aš myliu tave, galbut galbut, labiau, negu tu mane myli… la-la-la-la…

shon

important increased director money specialize how to check credit score for free retailers director parties

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top