Dalia Grybauskaitė: „Kiekvienam gyventojui bus leista prašyti užkirsti kelią draudžiamos informacijos skleidimui“

Prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnyba penktadienį, gruodžio 12-ąją, išplatino pranešimą apie naują valstybės vadovės iniciatyvą sustiprinti Lietuvos valdžios ginkluotę kiek anksčiau jos pačios paskelbtame informaciniame kare.

Supažindiname skaitytojus su prezidentūros pranešimu ir šiam pranešimui skirtu žurnalisto Tomo Čyvo komentaru, paskelbtu portale Balsas.lt.

Penktadienis, gruodžio 12 d. (Vilnius). Siekiant užtikrinti nacionalinį saugumą ir apginti visuomenę nuo priešiškos propagandos ir dezinformacijos, Seimui teikiamos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtos Visuomenės informavimo įstatymo pataisos.

„Kasdien susiduriame su naujomis informacinio karo atakomis. Jų taikiniai – mūsų žmonės. Jiems brukamas nepasitikėjimas savo valstybe, istorija ir kariuomene, naryste Europos Sąjungoje ir NATO. Konstitucija įpareigoja apsaugoti Lietuvos informacinę erdvę. Šiame kare negalime būti beginkliai“, – sako Prezidentė.

Valstybės vadovės teikiamomis pataisomis įvedamos naujos su ES teise suderinamos efektyvios reguliavimo priemonės – baudos, atitikties nacionaliniam saugumui procedūra, galimybė teisme ginti viešąjį interesą bei išplėstos Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pareigos ir atsakomybė.

Už karo propagandą, raginimus keisti konstitucinę santvarką, kėsintis į šalies suverenitetą siūloma skirti baudą iki 3 proc. metinių transliuotojo pajamų. Tokio paties dydžio baudos gali būti taikomos ir retransliuotojams už televizijos programų, keliančių grėsmę Lietuvos valstybingumui, pakartotinį rodymą.

Įstatymo projekte siūloma nustatyti transliuotojų ir retransliuotojų atitikties nacionaliniam saugumui procedūrą ir įtvirtinti LRTK pareigą atsisakyti išduoti licenciją, uždrausti veiklą teismo keliu ar pasipriešinti akcijų perleidimui.

Prokurorui, valstybės institucijoms bei visuomenės informavimo srityje veikiančioms asociacijoms suteikiama galimybė teisme ginti viešąjį interesą tuo atveju, jei LRTK nepaisytų raginimo užkirsti kelią karo propagandos ir grėsmę Lietuvos valstybingumui keliančios informacijos skleidimui.

Įstatymo pataisos leis ir kiekvienam gyventojui kreiptis į atsakingas institucijas su prašymu užkirsti kelią draudžiamos informacijos skleidimui.

Galiojantis retransliuotojų veiklos reguliavimas neatitinka ES teisės, todėl pataisomis siūloma atsisakyti retransliavimo ne radijo dažniais licencijų. LRTK paliekama teisė stabdyti, naikinti transliavimo licencijas, taip pat uždrausti vykdyti nelicencijuojamą veiklą teismo keliu.

Informacinės erdvės apsaugos priemonių imasi ir Latvija bei Estija. Griežtos bausmės dėl transliavimo ir retransliavimo tvarkos pažeidimų taikomos daugelyje Europos Sąjungos šalių.

Žurnalisto Tomo Čyvo komentaras:

Kam Putinas, jei yra Grybauskaitė?

[Putiniška] cenzūra yra pakeliui [į Lietuvą]. Baisu net ne tai, kad pakeliui, bet tai, kad viskas vyksta nukvakusiai miniai linksint, o prijaukintoms politinėms partijoms (trenks bizūnu ir nugins nuo ėdžių) – tylint ir švilpaujant.

Kas yra dar bjauriau už valdišką cenzūrą – D. Grybauskaitė aršiai diegia „beldimo“, stukačinimo kultūrą. Tik tai tegali reikšti ši pastraipa: „Įstatymo pataisos leis ir kiekvienam gyventojui kreiptis į atsakingas institucijas su prašymu užkirsti kelią draudžiamos informacijos skleidimui“.

Maža to, kad ji nesiėmė pati nutraukti absurdiškos praktikos, kai internautai persekiojami už „pasikėsinimą ją įžeisti“, – dabar ponia ragina pranešti ne apie mokesčių slėpimą, ne apie automobilio statymą ant žolės. Ji ragina skųsti kaimyną už pažiūras. Ir ragina prokurorus bei saugumą būti iš esmės stribais. Tokia yra mano nuomonė, jei nuomonė, Jos Didenybės nuomone, dar išvis galimas dalykas.

Pačiam yra tekę padirbėti LRTK. T. y. toje vietoje, kur siekiama įdarbinti cenzorius. Ir vis dėlto, atvirai sakau, – jei toks įstatymas, kurį siūlo Lietuvos širdžių dama, būtų priimtas, nenorėčiau ten daugiau darbuotis. Tai asmenų, išėjusių visokių glavlitų (sovietinės cenzūros institucijų) mokyklas, darbas – kagėbistų ir gestapininkų dirvonai. Tik chroniškas, sertifikuotas stukačius gali manyti, kad turi galių nubrėžti atitinkamas ribas. Kas bus, jei daugumą LRTK turės tokie „sprendikai“, kurie nutars, jog D. Grybauskaitės ir Rasos Juknevičienės nuotraukos su maskuojančiomis karinėmis uniformomis prie straipsnių, kuriuose remiami Izraelio smūgiai HAMAS banditams, yra karo propaganda? Aš už smūgius ir kol kas dar galiu pasakyti tai. Kol dar nėra putinizmo. Jam įdiegti Putino nereikia. Yra Dalia ir jos baubiantys mylėtojai.

Visą straipsnį galite rasti ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
188 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jo, reikia slėptis

atskirtis kilo, kad komunistai vagia, o niekas nemato.
bet baisu, jei pradės garsiai visi kalbėti, kad olekas, kirkilas – tai otkačikai ir vagys.
bus galima apkaltinti, kad žmogeliai šmeižia kariuomenę ir valstybę.

nu nu

Ir prisibalsavo lietuviai sau ant galvos.

Trupmenas

Visa, kas bus pasakyta prieš Matriošką, bus priešiška valstybei propaganda, nes „išpuoliai” prieš ją yra išpuoliai prieš Lietuvos valstybę, siekiant sugriauti konstitucinę tvarką.
Rusų retransliuojamos propagandoninės programos čia tik pretekstas įvesti cenzūrą ir galutinai užsmaugti laisvą žodį.
Labai daug sakantys sutapimai: kas vyksta Rusijoj už kelių dienų ar savaitės atkartojama iš Daukanto aikštės.

Beta

Moterėlei neduota suvokti kas ta demokratija, žodžio laisvė, žmogaus teisės, Lietuvos Konstitucija. Jai valstybė tai AŠ ir baigta.
Keturių metų su ja neištrauksime.

bronius

Bent jau Prezidentę išsirinkt Lietuvai užteko proto.

Anikė

Kiek žinau,ir Saulėje yra dėmių?Be dėmių gali būti tik veidrodėlis,jei švariai
numazgos,bet dirbti ten niekas nenori.Įdomu,ką dabar atspindi tas kreivas mūsų
karalystės veidrodis? Nieko naujo kreivų veidrodžių pasaulyje,tik viskas iškreipta,sumaitota.Adventas turi būti susitaikymo su savimi ir kitais metas.
Net Popiežiaus kreipimasis kurčių nepasiekia.Vis tik aušrelė aušta.Ateis diena, kai nereikės bijoti TIE-SOS.

Liepa

Na, „ačiū už locką”, bet aš renkuosi galimybę būti beginkle „šiame informaciniame kare”.// Ne todėl, kad esu silpnosios lyties atstovė ir nenulaikyčiau rankose brukamo kažkokio bjauraus”kalašnikovo”-„… kiekvienam gyventojui kreiptis į atsakingas institucijas su prašymu užkirsti kelią draudžiamos informacijos skleidimui”.//
Kokia yra valstybės vadovų, tame tarpe ir prezidentės, pagrindinė pareiga? Ogi pirmiausia pasirūpinti, kad šalies gyventojai tvirtai abiem kojom stovėtų ant Lietuvos Žemės, o ne su terbelėmis skurdo vejami blaškytųsi po svietą, kad galėtų dirbti ir išgyventi iš savo darbo,o ne stovėtų prie”maisto bankų”, kad galėtų auginti savo vaikus, oriai pasirūpinti savo senoliais.//
Žmonėms reikia Taikos, o ne ne Karo.//Dirbkit tai, kas priklauso, o „kariaukit” laisvalaikiu: dabar tiek visokių kompiuterinių žaidimų…Baikite tas „atakas” į savo šalies piliečius .

ha ha

Ponas Čyvas pasisako už dezinformaciją.
Nieko nuostabaus, Nuo pat pradžių jis nieku kitu su R.Janutiene ir neužsiėmė,…

O kas jo „šaltiniai”, paaiškėjo šiandien per Žinių radiją. Tai paties T.Čyvo pristatyti draugai iš KGB – Braziulis su Melianu. Abu buvo savo laiku infiltruoti į VSD. Meliano bolis faktiškai vadovavo Garliavos šturmui. O po to Garliavos judėjimą buvo bandyta nukreipti prieš Prezidentę
Išvadas paidarykite patys.

Nebejuokinga

s korejos kvapas eina. Nejauku.

Juokas

Ne kiekvienam gyventojui , o kiekvienam bus užkirstas kelias i normalu gyvenima kas nelaizys Grybauskaites tarpkojo….

GRYBAUSKAITEI

Ar cia partskolos demokratija……ot bestija

Juozapas

Sveiki. Na, ką -viskas vyksta kaip ir prognozavau. Tai ką sakiau prieš kurį laiką vieni vertino skeptiškai, kiti žiūrėjo su siaubu, dabar sklandžiai pildosi. Kalėdinė „išsipildymo akcija”. Ko šiandien pasigendu – tai darnaus „bravo” šūkautojų choro. Kur jūs, choristai? Net solo nesigirdi. Visus užčiaupė laringitas? Rašau, o galvoje skamba sena V.Vysockio dainelė: „Ras, i dva, i tri-četyrie Očen vyros gripa virus Šyrutsia , rastut zabolevanija. Jesli chilyj – srazu v grob Sochranitj zdorovje čtob…” Ir t.t. Kaip išlikti musyse nekandus musės? Na, tai aišku – tik „skiepai” gali išgelbėti. Dabar, po šio „sanitarinio” muravjovko ambulatorijos dekreto skiepų populiarumas turėtų išaugti. Retro vėl bus populiarus – kaimynas skųs kaimyną, bendradarbis skųs bendradarbį – vėl viskas kaip senais „gerais” laikais. Ponia dirba… Skaityti daugiau »

Taigi

Vėl beretiniams Putinas vaidenasi, nėra Rusijoje kol kas cenzūros, kas ką nori, tas tą rašo,kalba, rodo.

Taigi

Tiesoms nėra ko jaudintis dėl cenzūros, portalas atitinka valdžios poziciją.

Budulis

„Žiraf bolšoj,jemu vidnej”.Žirafa viena žino,ko žmonėms reikia.

Maironis Jaunoji Lietuva

Kas Vilniuje stabo stovylos nematė,
Kurį Muravjovui maskoliai pastatė ?
Jis tvirtas, o visgi suirs!
Bet pats Muravjovas pastatė sau kitą,
Tvirtesnį už rausvąjį Suomių granitą :
Jo vardas per amžius nemirs.

Herostratis garso ieškojo sau tyčia,
Uždegęs Efeze Dianos bažnyčią,
O šis ir sapnuot nesapnavo,
Kad, Lietuvai spaudą užgynęs ir raštą,
Sau vardą įgys ir sužadins tą kraštą,
Kur jau menkai bekvėpavo.

Lietuvi ! Jei saulė ant tavo dangaus
Kada užtekės, tu nespiauk ant žmogaus,
Nors tavo netroško jis labo !
Tiktai parašyk: « Kas prieš tiesą kariauna,
Pats rankomis savo sumanymą griauna.

Cenzūra

Taigi tas Maironis -kremliaus agentas!
Jis irgi rašo apie Tiesą.
Jo eilėraščiai kėsinasi į konstititutinę sąntvarką!
Uždraust Maironį!
Uždraust!

Rusijos informacinis karas

pagaliau susilaukė atsako. Ir kuo gi nepatenkintas Kremliaus agentėlis Čyvas?

ar nelaikas

liesbietei paskelbti APKALTA?, tai yra akivaizdus zmogaus teisiu pazeidimai, kas cia per diktatura?

Hmm..

argi Balsas lt ne Uspskicho laikraštis?

BalsasLt grupei priklauso kėdinietis lt, druskininkietis lt, klaipiedietis lt, šiaulietis lt, panevėžietis lt ir visi kiti rajoninii laikrasciai per kuriuos Uspaskis su savo čyvais pudrina smegenis ir tikisi laimėt Darbo partijairinkimus, okupuojant rajonų merijas…

ha ha

viens kremlinis, Svoboda radijo paklaustas, kada imsis Pabaltijo, pasigyrė, kad su Lietuva bus lengviau nei su Ukraina, nes „ten mes turime daug gerų draugų”. abu broliai Melianai yra kėdainiečiai ir greičiausiai pavaldūs kniaziui. Viens kgb infiltruotas į VSD, o kits, infiltruotas į Zuoko partiją šturmavo Garliavą. Kas kam dar čia neaišku? Čyvas šiandien per radją pristatė du „geriečius” kėgėbistus – Braziulį, kuris bijojo būt patikrintas poligrafu ir Melianą, kuris papasakojo, kada ir kaip jį užangažavo KGB. Bet mes gi pamename Putino žodžius, kad „buvusių nebūna”. Tad jei „geriečiai” ėmėsi nuodėmių išpažinimo” tik po to, kai ir taip išaiškinti, į momenį krenta įtarimas, kad pačiam Čyvui prireikė alibi. O jo kolegė Rūta Janutienė jau seniau alfa lt prisipažino, kad kai paleido… Skaityti daugiau »

>> ar ne laikas

sakai žmogus turi teisę į melą? į dezinformaciją?

Taigi tam ar nelaikas

Kas paskelbs, jeigu seime sėdi tokie pat, tai seimas priima įstatymus, ne prezidentė.

Taigi

Spurdėsite ar nespurdėsite, bet iš mezgamo ir numegzto diktatūros tinklo nepaspruksite, nes Lietuvoje nėra normalios, protingos, išmintingos, kapitalą turinčios jėgos, kuri galėtų prieš diktatūrą pasipriešinti, ir lyderio nėra. Visuomeninės organizacijos tik visokiomis nesąmonėmis užsiiminėja, viena iš jų bestijos ir dėdulės sukurtas violetinis judėjimas, ir yra paklusnios diktatūrai.

y-ha ha hui

tipiška gebistinė manipuliacija/ šiek tiek faktų, šiek tiek interpretacijų ir vualia- štai jums „kotletas”. kušaite./
bet mes nenorime kimšti manipuliacinio ėdalo/ mes neblogai žinome taisyklę- prieš priešą atsuk paties priešo ginklus.
„muchi otdelno, kotlety otdelno” -rodos taip sako gebistas-fiureris?/
todėl mielas „hahajau” sakome tau – savo pašvinkusius kotletus ėsk pats/ Ir muses susirink/. nunešk muchamorkinai kaip įrodymą, kad ištikimai tarnauji („-Pravilno, i much otgoniaj!)/
betgi vis tik klausimux -kodėl virš tavęs, kanopėtasai dvaro arklidžių ereli, musės skraido?/
gal todėl, kad tavo chebros perspektyva neišvengiamai „dochloje dielo”?/

Trupmenas to ha ha

Vartaliok savo škūrą kiek nori ir kaip tau patinka pagal situaciją. Nieko neapmausi, niekše, nes esi kaip ant delno. Tingisi pateikinėti tavo paties komentarų citatas ir visai neįdomu tame šūde, kurio čia pridedi krūvas kapstytis.

Taigi

Demokratija sunaikinta, Lietuvos nepriklausomybės nėra, patriotais tapę asmenys, kurie 1990 m. visai nenorėjo nepriklausomybės ar jiems tai nerūpėjo, džiaugiasi, kad greitai bus sunaikinti litai ir galės numirti prie euro.
Šiandien galima konstatuoti, kad 1990 m. kovo 11-oji ir vėlesnės aukos buvo beprasmės ir nereikalingos, nes sugrįžome iš ten, iš kur išėjome: vieną imperiją politinis elitas pakeitė kita, vieną vergovę – totalitarinį režimą, pakeitė kita vergovė – kapitalizmas, demokratijos ne daugiau nei buvo Brežnevo laikais.

1949 metais

lygiai buvo tas pats, kai kaimynai skųsdavo kaimyną KGBistams. Tada kaimynas įskundė tėvą, kad turi ryšius su partizanais ir buvo iš namų išvežtas į Varėnos KGB-yną, kur buvo daužomas, veriamos adatos po nagais, pirštai buvo spaudžiami tarp durų varčos ir staktos ir t.t. Čia galima būtų vardinti nemažai KGB-istų daromus nusikaltimus apskūstiems ir suimtiems paprastiems žmonėms. Tai ar ir Grybauskaitė to paties nori. Matyt gerai auklėjo tėvas, o po to KGB-istinė mokykla.

smegenų plovikui

taigize, och kaip „gudriai” tu čia vynioji./:
„Šiandien galima konstatuoti, kad 1990 m. kovo 11-oji ir vėlesnės aukos buvo beprasmės ir nereikalingos,…”/
ayvatės šnypštimas./
aes, kurie buvome barikadose Saisio 13-ąją atmetame tokį niekšišką šnypštimą./
aukos nebuvo beprasmės/ Dabarties niekšybių fone tos aukos yra dar šventesnės./ už Laisvę žuvusių auka yra Įpareigojimas mums nepamiršti, moralinis priekaištas per menkai budėjusiems ir Priesakas norintiems budėti./
veltui tu gyvulį stengiesi – mes niekada nesiliausime ginti Laisvės./
/kas kad dabar mūsų mažai, kas kad dauguma paskendę neviltyje ar nugrimzdę į apatijos liūną./
Laisvės kibirkštis gyva pakols gyvas nors vienas laisvas žmogus./
Laisvės kibirkštį neįmanoma užpūsti jokiais dekretais ar užpilti melo kisieliumi nes ta Laisvės kibirkštis yra širdyse.

Taigi tam 1949 metais

Šiai laikais jau kitos susidorojimo priemonės, niekas fiziškai nežalos, šiandien taikomos humaniškesnės priemonės: patampys tik po teismus, paskirs baudą, kurios neturėsite iš ko sumokėti, darbdavys atleis iš darbo.

Taigi

Juozapui patinka gyventi iliuzijose, režimui nuo to tik geriau, kai žmonės realybės nemato, tokie nepavojingi, nes, nesuvokdami tikrovės, jos priežasčių, yra bejėgiai pasipriešinti prieš režimą.

Liepa- ha-ha'xui

…nabagiukas koks, benamis užtatai ir bedalis : ar uždarė tamstos „Дом-chi-chi”, ar už prastą tarnystę išvarė?…toks visas”susirūpinęs”..Aha, geri čia žmonės renkasi, matau,- jau vaišina „kotletukais”.// O desertui špygutės-pynutės norėsi?

ha ha

matot kaip Liepa mane myli!
tačiau jausdama,kad meilė tarp nelygių negalima, ji nusprendė ir mane pamažinti iki savo susimažinimo lygmens. Todėl ir pavaišino net trimis „komplimentais”.
Ačiū, Liepa, ir aš tave myliu:)

ha ha

taigi panašiai ir Tomas Čyvas myli Prezidentę… ir stengiasi atakomis atkreipt į save dėmesį, bei pamažinti iki savojo menkumo… o va Čyvo pristatytas jo draugas Meljanas iš VSD šiandien aiškino, kad į KGB jį įtraukė dėdės iš KėGėByno po to kai jis po Kalantos susideginimo išnešiojo atsišaukimus su tokiais žodžiais: Grąžinkit Kaliningradą ir Gardiną Lietuvai! Tik pamanyk, vienintelės rusų mokyklos berniukas jau žinojo, kad Kaliningradas su Gardinu buvo viskas ko lietuviai troško:) Argi ne puikus įrodymas apie „disidentinę kovą” ir disidentų užangažavimą:) Nes neva po kelių mėnesių tie dėdės prisistatė ir nekaltą berniuką užangažavo. Ar buvo tuo metu namuose tėvai Rusijos karininko sūnus nepamena… toks nesvarbus tas įvykis mat buvo. Išsivedė, bet nekankino, nemušė, gražiai elgėsi… kaip ir pridera gerai… Skaityti daugiau »

Liepa - ha-ha'xui

..Oi, gerai, kad „skanu” ir kad „patiko”.Į sveikatą!// Tau,prietrankėli, tu mūsų, tikrai „to gero” negaila.// O linksmumo pastiprinimui įpilsim tamstelei užsibuvusio”kompotuko”(gražiai prarūgo, gal ir gradusėlis koks susidarė!).// Nežinau, nuimt pažaliavusį pelėsį ar ne..? Ne, nenuimsiu: manau, esat”gurmanas” ir mėgstat būtent su”grybeliu”.// Gerai, kad išpilt nereikėjo…:)

ha ha ha

ponas TOMAS Čyvas yra pitmasis Lietuvos interneto CENZORIUS, sunaikinęs linksmą ir nepriklausomą PIPEDIJĄ.
Neabejotinas faktas, kad Pipedijos triumviratas eilinį kartą buvo nuverstas ir perparduotas su visu asmeniniu turtu, todėl ir jo buvusi atsakingoji vadovė Donalda Vasiliauskaitė yra išmesta lauk, kaip neatitinkanti nūdienos poreikių. Dabar gi vietoje anos išsigalvotos personos yra tikras talentingas žmogus – Edita Krakauskaitė, kuri nurodinės ir spręs. Taip kad jos žodis bet kuriuo atveju yra lemiamas ir visi turi jos klausyti.

Tegul pagiežingai griežia dantimis ir dejuoja visokie dibilai, kurie kada nors turėjo viltį, kad Pipedija jų pasigailės ir anie galės čionai nesąmones rašinėti. Sunkus banhameris, prisotintas ironiškosios energetikos, duos tiesiai į kaktą kiekvienam nusišnekėtojui! Oficiali politika dabar jau priklauso nuo vieno žmogaus!

mirror

jeigu snukis yra kreivas -kaltas veidrodis./ T.Čyvas yra kalčiausias dėl Ponios „iniciatyvų”./ tiesiog superinė „logika”./ uždrausk čyvus, radžvilus ar rubavičius su visais liudvikais ir juozapukais- ir problemos nebus.
„krasota- sredi beguščich pervych net i otstajuščich -beg na mieste obščeprimiriajuščij”/

Hmm to ha ha

Grybauskaitė apie visus Melianus, Palaičius ir co pasakė aiškiai, kad jie „yra ne prie ko”.
Grybauskaitės ir VSD šuniukai, kurie tuoj pat atbėga ir aploja Grybauskaitės kritikus, yra geriausias putinizmo.lt įrodymas.

ha ha ha

dita Krakauskaitė. Gražuolės naktys Seimo viešbutyje pas Nedzinską
Ją traukia politikai ir ji to neslepia. Edita Krakauskaitė, Viktoro Uspaskicho (49) turų po Lietuvą bendražygė ir scenos partnerė, dabar poruojama su politikos naujoku Antanu Nedzinsku

Šeiminė padėtis: netekėjusi.
Pasiekimai: buvusi realybės šou „Dangus” dalyvė; BTV vedė laidą „Bamba”; Darbo partijos narė; šiuo metu dirba operacinės medicinos seserimi Kauno medicinos universiteto klinikose.

Tai įdomu!
Edita turi kosmetinės-higienistės diplomą.
Dirbo teatre.
Buvo radijo laidų vedėja.
Anksčiau kolekcionuodavo žmonių kraują.

Ją traukia politikai ir ji to neslepia. Edita Krakauskaitė, Viktoro Uspaskicho (49) turų po Lietuvą bendražygė ir scenos partnerė, dabar poruojama su politikos naujoku Antanu Nedzinsku…
Skaitykite daugiau: 15min.lt

hahalui iš  "15 min"

pats ir skaityk tą savo minutinį mėšlą

Raigerdas

Perskaičiau visus komentarus ir visur pilamas vien tik purvas. Gal tik skiriasi Liepos komentaras ir Maironis Jaunoji Lietuva. Galima būti už, galima būti prieš, bet jeigu „Taigizas” yra prieš ir jūs darote tą patį, ką ir „Taigizas”, tada kyla klausimas: ką jūs darote? 80% iš čia komentuojančių aploti ką nors yra svarbiau, nei parašyti kažką, ką būtų įdomu kitam paskaityti. Ir jūs norite gerai gyventi? Ir dar neskurdžiai? Su savo erzeliais, kurie niekuo nesiskiria nuo Taigizo komunistinės propagandos? Nejaugi jūs nesuprantate tokio paprasto dalyko, kad jeigu jūs pučiate dūdą kartu su Taigizu, tai jūs su juo susitapatinate ir nusmunkate iki Taigizo lygio. Ar jūs suprantate nors į ką jūs pavirtote? Jums, kaip tam buliui, užtenka parodyti raudoną škudurą ir jūs… Skaityti daugiau »

ha ha ha

Žiūrim, ką turim. Žinių radijo komanda pakeista. Į Direktoriaus postą pastatytas Denisas Orlauskas, kadrinis KGB karininkas, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos vadovas. Į radiją vis dažniau kviečiamas Tomas Čyvas pristao KGB kaip visai gerus vyriukus. Tomas Čyvas dirba Uspaskio žiniasklidoj Nalsas lt grupėj. Tomas Čyvas nuo pat pradžių, su išankstine nuomone, buvo mirtnas Prezidentės Grybauskaitės priešas, nepaisant jos darbų Lietuvai. Nuo pat pirmųjų rinkimų varė šmeižtų kampaniją prieš ją. Kartu su Janutiene vedė antiprezidentinę kampaniją per L.Rytas tv. Uspaskio ryšius su Rusijos organizuotu nusikaltamumu patvirtino E.Lukasas. Rytų Europos kgb nusikaltamus ryšius su organizuotu nusikaltamumu ir su hakeriais parvirtimo Europolas (žr. Europol). Čyvas prisideda prie laivos ir linksmos Pipedijos, kuri remiasi internetine spauda, naikinimo. Tai gal jis uždraus ir KaKaDu? ir Dviračio… Skaityti daugiau »

Sadregiar

MEILĖ GYBAUCKAITEI YRA AUKŠČIAUSIA PRIMATO IŠSIVYSTYMO BŪSENA!

>???

ups

kazarminiam hahui

aha, žūrim ką turim: ką transliuoja siurovizijos elertė? visokios muiliūtės, pipmpiskaitės ir jukškiaulaičiai? kas perėmė liettrydį iš snorbankio? ne grybauckaitės tautietis ir sėbras?
niekas čia nesiruošia ginti kažkokio vagies iš urdomos. neteko pastebėti čyvo meilės urdomiečiui viktcarui protrūkių. kad jie abu vienas kito nemėgsta yra vieša paslaptis, tačiau kniazius yra priverstas kęsti čyvą, nes jis gerai taršo muchomorkiną.
tavo logika yra arkliškai asiliška. esi tikras mulas.
pagal tavo logiką čerčilis buvo niekšas nes jis kovodamas prieš hitlerį karo metu laikinai sąjungininkavo su stalino rusija?
čyvas negali rodyti sveikos nuovokos ir savo įžvalgų gybauckaitės atžvilgiu nes kažkoks išakas „haha” čyvą apklijavo uspaspiskio mylėtojo etiketėmis.
o kas tu toks?
tau iki čyvo kaip išakui iki kito sacharos krašto.
ousiaukelės nepasiekęs pakratytum kanopas.

Raigerdas

O dabar imame paprastą konkretų dalyką. Štai yra toks Tomas Čyvas. Kas jis? Aštriadantis „kritikas” ar tas, kuris gyvena iš faktų iškraipymo, neapykantos kurstymo ir dezinformacijos skleidimo? Kuo Tomas Čyvas skiriasi nuo Eženo Jonesko aprašyto raganosio? Pažiūrėkite dabar į faktus? Štai cituoju Tomą Čyvą:”Tik tai tegali reikšti ši pastraipa: „Įstatymo pataisos leis ir kiekvienam gyventojui kreiptis į atsakingas institucijas su prašymu užkirsti kelią draudžiamos informacijos skleidimui“. Štai jums ir „Gyvulių ūkis”, kur „Tiesa – tai Melas”. Parašyta viena, bet Tomas Čyvas ragina tai suprasti taip, kaip jis supranta su savo demagogija iš „Gyvulių ūkio”. Tomas Čyvas nemato, kad šiandien kiekviena šiukšlė-žurnalistas, gali apipilti purvais ką nori, dezinformuoti visuomenę įvairiausiais būdais ir dauguma žmonių negali apsiginti, nes norint apsiginti nuo idioto-žurnalisto,… Skaityti daugiau »

Apie raides

Lietuvių kalboje mažai sutiksite žodžių su”h”. Nejaukus garsas, ausį rėžia. Reikia kažką daryt.Pakeiskim”h” į „k”. Kas gaunasi? Visai neblogai gaunasi: ha ha ha – ka ka ka.KaKaTrys. Trigubas apdergimas, triguba smarvė, o pas komentatorius – trigubas pasišlykštėjimas iš piršto laužtom melo pasakaitėm.

breigel

meilė grybauckaitėms yra akla… /neapykanta veidrožiams yra natūrali kurmio būsena. kam kurmiui veidrodis? /jis tik primena kurmiui aklumą./daužyk veidrodžius nes šukės Poniai laimę neša./ulbinaitė „mirė”, tegyvuoja naujas „ulbinas” . /

Taigi

Režimo subinlaižys, kolaborantas Raigerdas manosi esantis viršesnis už nepriklausomybininkus.

trys raidės

trys raidės būna labai iškalbingos./ vieni troicomis puošia tualetų sienas, kiti arklio žvengimu didžiuojasi / trys raidės./ KGB./ kas jungia šias tris raides, kas vienija trijų raidžių mylėtojus?/
„Juos vienija žydrumas ir kagebizmas „/
(V.Pociūnas.)

188
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top