Dalia Grybauskaitė pabūgo debatų su Nagliu Puteikiu

Vyriausiojoje rinkimų komisijoje traukti burtai lėmė, kad šiandien, gegužės 7-ąją, 11 valandą, LRT radijuje vykusiuose rinkimų debatuose turėjo dalyvauti trys kandidatai į Prezidentus: Dalia Grybauskaitė, Naglis Puteikis ir Bronius Ropė. Būtent apie tokius debatus iš anksto skelbė visuomenei Vyriausiosios rinkimų komisijos tinklalapis.

Deja, numatyti trijų kandidatų debatai neįvyko. Išsigandusi debatų su Nagliu Puteikiu ir Broniumi Rope, prezidentė Dalia Grybauskaitė atsisakė diskutuoti su jais tiesioginėje LRT radijo laidoje ir į debatus neatvyko. 

Atvažiavusi į LRT radiją valandą vėliau ir leidosi kalbinama vienos žurnalistė Agnės Skamarakaitės. Taip ponia D. Grybauskaitė pažeidė savo pačios pasirašytą deklaraciją dėl garbingų ir sąžiningų rinkimų.

Tiesos.lt supažindina su Naglio Puteikio rinkimų štabo šiandien išplatintu pareiškimu.

* * *

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkui Zenonui Vaigauskui
LRT direktoriui Audriui Siaurusevičiui
Pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės“ iniciatoriui TaduiLangaičiui

Kandidato į LR prezidentus Naglio Puteikio štabo

PAREIŠKIMAS
2014-05-07

2014 m. balandžio 9 d. visi kandidatai į Lietuvos prezidentus viešai pasirašė deklaraciją „Dėl garbingų ir sąžiningų Respublikos Prezidento rinkimų“. Dokumentas buvo pasirašytas Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininko Zenono Vaigausko ir šį įvykį nušvietusios žiniasklaidos akivaizdoje, jo kopija su parašais skelbiama VRK tinklalapyje (žiūrėti ČIA).

Vienu iš deklaracijos punktų kandidatai įsipareigojo: „dalyvauti, išskyrus atvejus, kai dėl einamų pareigų nėra galimybių, valstybės lėšomis finansuojamuose viešuose debatuose žiniasklaidos priemonėse, siekiant proporcingai mažinti reklaminių klipų ir užsakomosios žiniasklaidos poveikį rinkėjų apsisprendimui“.

Tačiau Dalia Grybauskaitė, turėjusi gegužės 7 d. 11 val. dalyvauti Lietuvos Radijo debatų laidoje su Nagliu Puteikiu ir Broniu Rope, vietoje debatų pasirinko būti studijoje su žurnaliste viena.

LRT atstovas Arvydas Urba patvirtino, jog D. Grybauskaitė atsisakė diskutuoti su Nagliu Puteikiu ir Broniu Rope, tačiau teigė negalįs paaiškinti tokio atsisakymo motyvų.

Iš viešai skelbiamos prezidentės gegužės 7 d. darbotvarkės matyti, kad tuo metu, kai D. Grybauskaitė turėjo dalyvauti debatuose su N. Puteikiu ir B. Rope, nėra numatyta jokių kitų su jos pareigomis susijusių renginių.

Prašome:
– įvertinti, ar D. Grybauskaitė nepažeidė deklaracijos dėl garbingų ir sąžiningų rinkimų, kurią patvirtino savo parašu
– jei D. Grybauskaitė pažeidė šią deklaraciją, informuoti apie tai LRT klausytojus ir žiūrovus

Priedas:
viešai skelbiamos prezidentės gegužės 7 d. darbotvarkės kopija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Joo

Įsivaizduoju, kad ji kasnakt sapnuoja košmarą – ji patenka į antrą rinkimų ratą su Puteikiu. Ir yra priversta su juo diskutuoti. Siaubas. Siaubas. Siaubas.

PATI ĮSITIKINO,

kad diskusijose ji susimaus galutinai, todėl ir nedalyvavo, o gal pamatė, kad jos kaip prezidentės karjera jau baigta…

Pukas

Siuo poelgiu ji parode,kad rinkimai LT nesaziningi-kam man vargintis,as 100proc.zinau,kad laimesiu!Zmones lauke debatu,o ji eme ir dar karteli ant visu nusispjove…

Tadas

Dar vienas lietuviškosios naujakalbės pavyzdys – „debatai”…
Žurnalistai gal jau net nebeprisimena, kaip tai atrodo?

AL.

Paklausta žurnalistės ,kdėl atsakė debatų Grybauskaitė pasakė:”aš noriu tiesiogiai akis į akį bendraut su Lietuvos žmonėmis”.Mano 92 metų diedukas
taip nenusišnekėdavo.Per radiją akis į akį…su galva negerai.

Kam ne aišku

Grybauskaitės blauzdos oi kokios silpnos. Ji žino, kad prieš Puteikį nepapūsi.
Garbė Puteikiui.

ragana?

ateizmas, melas, šviesos (viešumo) baimė – tai čia tipiniai velnio atributai.

Gal net nekrikštyta NKVD’isto ir žydės dukra?

va tokie apsisprendimai yra irgi mažieji karai

ir taip „kovodama” save apgina. Visiškai beviltiškas kandidatas – kuris bijo konkurentų debatuose. Pažiūrėsim ar tai supranta rinkėjai…

tik uz Puteiki

ji tiesiog bejege atremti Naglio Puteikio argumentus. Apsimelavusi pagyrune, isdristanti sneketi tik jakilaiciu, siauruseviciu, pumprickaiciu ir kitu savo liokaju aplinkoje. Argi Lietuvai reikalinga tokia prezidente?

Šiandien

„Sąmokslo teorijoje” buvo pasakyta, kad VRK sumažino rinkėjų skaičių 130000 žmonių.Štai kaip stumiama ponia , kad nebūtų antrojo turo

esme

debatuose „labai atsiskleidžia prezidentės nuolatinis melavimas ir žinių ribotumas.”/ekspertai/

kas

tam štabe dirba, kad tokius vėjus rašo!?

Kur ta demokratija?

Man dideliai geda, kad mes esame verti tik tiek.Bent jau aktyviai dalyvaukime rinkimuose, o tai siandien per „Samokslo teorija” aiskiai pasake, kad antro turo nebus, nes mazinamas netgi rinkeju skaicius, kad tik butu surinktas tas 50,2proc. ir nereiketu antro turo.O dar ir kompiuteriai gali „sugesti”, ar kas nors gerai mokes paskaiciuoti balsus…Kur mes atvaziavome?

Melagės

baimė

Kvailystes

Kam is anksto vertikti?????gal sau ir visiems teigti, kad antrasis turas privalomas,nes kitaip bus sunaikinta Lietuva,nenuleiskit ranku,neverkslenkit,mastykit pozityviai.

atsisake

1. dalyvauti debatuose
2. atsisakė liudyti prokurorui
3. ir t.t.
Tai ne tik atsisakymai…..

Liepa

Vien apie Snora bijotu klausimu.Pirma jos fraze po banko sustabdymo: tai ne lietuviskas bankas ,ar tai pretekstas sunaikinti????

tfu

grynai kaip stankunaite, jei isleidi i eteri- nusisneka, nepatogiu klausimu bijo, is popiergaliu skaito, akis varto. Ka ji nuveike per 5 metus? Davare Lietuva i skurdziausiu ir labiausiai korumpuotu saliu lygi. Jos valdymas -JUODZIAUSIAS lietuviams per visa nepriklausomybe

nervai nelaiko

kad rinkeju skaicius bus mazinamas, tai faktas. Nes as uzsienyje uzsiregistravau balsuoti pastu- bet „nei otvieta, nei privieta”. Vieni emigrantai jau prabalsavo, o kitus aplamai net neitrauks i sarasus, sakydami, kad paste pasimete laiskai ir tt. Aisku, kaip diena, kad klastos viska, kad tik kgbistinis elementas toliau bezdetu valdzioje

Neduok Dieve

Jeigu grybauskaitė vėl įsėstų į prezidentinį krėslą tada mus išgelbėtų tik visuotinis ir pilnas nepaklusnumas ir blogiausiu atvėju Maidanas.

samokslo teorija

politologai pasake,kad jau isrinkta Dalia,tai nutare ‘elitines partijos,o runkeliai,kurie vadinama tauta, jau senai nieko nesprendzia,politologu ir mano nuomone

nedalyvausiu komedijoje

Ar gali ES valstybėje prezidentu ar aukštu ES valdininku tapti nemeluojantis, protaujantis, reiškiantis savo nuomonę pilietis?
Paklausius ką daro ir ką kalbą Olandas, Ešton, Merkel ir daugelį kitų, susidaro įspūdis, kad tai visiškai atsitiktiniai, riboto intelekto ir moralės asmenys, elementariausios marionetės. Todėl ir Lietuvai parinkta
Prezidentė yra degradavusios ES etalonas.

Jonas

Kokie „komentarai”!!! Ir visi anonimai… kodėl šitokie puolimai prieš Lietuvą?

is uk

Sakom ,kad gal ji zino finala uztat tuose debatuose nedalyvauja? Nors uzsienyje tai butu butina..isskirtiniu teisiu cia nera…visi lygus!

To Jonas

Lietuva – tai kas pagal tamstą? Gal Grybauskaitė su Lansbergu, o gal Kubilius su Šimonyte, o gal net Juknevičiene su Masiuliu? Ar seimo Jurgis?

Pensininkė

Žmonės būkite geri ir per daug nestumkite N.Puteikio į priekį tarsi jis būtų nedrąsus vaikas. Taip palaikymas reikalingas, bet ne grubiai stačiokiškas. Puikiai žmonės mato ir supranta kas yra kas. Kas žiūri TV, skaito portaluose turi savo nuomonę, fanatiko kaip ir talibo tik mirtis nusineš jo įsitikinimus, jog pomirtiniame gyvenime jis atras rojų. Taip ir pas vyksta: per 24 metus – mažai laiko sukurti „rojų”, o ką jau kalbėti apie Grybauskaitės „pastangas” per penkmetį, nepavykus – reikia jai dovanoti ir pridėti dar penkmetį, kad žmonės suprastų, jog žemėje „rojaus” nėra – tik pragaras ir tas mūsų pačių sukurtas, vadovaujant nemokšoms… Kas turite galimybių, geriau kalbėkite su senais ir nieko nenusimanančiais žmonėmis, kurie neturi prieigos prie interneto, nes jais naudosis kiti,… Skaityti daugiau »

Grybauskaitei

gėda

O KAIP JIMS ŠUKYS

TIKIU LIETUVA KĄ JINAI TUO NORI PASAKYTI KAD TIKI ANTRĄ KADENCIJĄ BUTI PRIZIDENTE IR TOLIAU JUODUS DARBUS DIBTI

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top