Dalia Grybauskaitė ramina: anksčiau ar vėliau, bet švietimo ir mokslo ministras bus paskirtas

BNS žiniomis, prezidentė Dalia Grybauskaitė yra įsitikinusi: anksčiau ar vėliau, bet švietimo ir mokslo ministras bus paskirtas.

„O dabar, matyt, vyksta pokalbiai ir paieškos“, – taip sekmadienį į Marijampolę vykusią Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventę susirinkusius žurnalistus ramino šalies vadovė.

Premjeras Algirdas Butkevičius naująją kandidatūrą į Švietimo ir mokslo ministerijos vadovus jau žino – jo pavardę dar penktadienį jam pranešė laikinasis Darbo partijos pirmininkas V.Bukauskas.

Pasak V.Bukausko, tai – Darbo partijos narys ir premjeras priėmė teikimą, vadinasi, jam pasiūlytas kandidatas pasirodė priimtinas.

Dabar laukiama, kokią pažymą apie pretendento į švietimo ir mokslo ministrus tinkamumą pateiks Specialiųjų tyrimų tarnyba. Nuo to priklausys, ar jis bus teikiamas ir prezidentei. Į klausimą, kada tai įvyks, V.Bukauskas atsakęs: „Galbūt ir šiandien“.

Ankstesnė Darbo partijos pasiūlyta Seimo vicepirmininko Vydo Gedvilo kandidatūra į ministrus prezidentei pasirodė net nesvarstytina. Pats V. Gedvilas trečiadienį atsisakė kandidatuoti į ministrus – neva dėl stabilumo valstybėje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jurgis

Mūsų prezidentė – jėga: anksčiau ar vėliau jis paksirs švietimo ir mokslo ministrą…
Ko dar mus norėti???

D.Kuolys netinka

D.Kuolys niekaip netinka:
– nekomunistas
– nokorumpuotas
– violetinis
– patriotas
– katalikas

pedofilams ir pederastams gali žaliavos sumažėti – polikarpovna tą puikiai žino.

hmm..

iš kur išdygo Darbo partijoj tas Bukauskas? Atrodo, visai žmogiškas veidas. Ir nenusikalba. Pats galėtų būti švietimo ministru.

Pensininke

Sakoma, kad sunys loja, o karavanas eina.

to Jurgis

Pamiršai uždėti kabutes, ir tokį sarkazmą megztosios beretės palaikys už gryną tiesą.

to pensinikei

„Karavanas”eina tai i kapines!

Letas Palmaitis

Atsiprašau, kad ne į temą (vėl sėdžiu bibliotekoje). Paaiškėjo, kad kažkas be mano žinios parašė apie mane straipsnį Vikipedijoje. Kadangi straipsnyje radau klaidų (neva aš buvau susipriešinęs su savo mylimu Mokytoju Vytautu Mažiuliu, melagingai iškreiptas mano pašalinimas iš universiteto, dukart nurodytos skirtingos gimimo datos (gegužėje ir rugsėjyje)), kt., turėjau pertaisyti. Įtardamas, kad ši publikacija bus ir vėl iškraipyta, pranešu adresą:
https://lt.wikipedia.org/wiki/Letas_Palmaitis

gudi giria

Geno fondas mirk plysk turi buti issaugotas.Ziurekit isvezdineja atsiprasant veisles maisosi,maisosi ir palikuonys sudurnavoje gavo mokslus Rusijoje ir keike,kaip paseles,na kur tu matei,kad as Lietuvis nekesciau Lietuvos,nonsonsas,as myliu Lietuva ir jos vargsus zmones,valdininkai,cia kitas klausimas.Nezinau,bet kiek girdejau Leningrado blokados metu vyko kanibalizmas is bado,kai,kas ryzosi gal ir tas persidave,pakenke vaikams.

Letas Palmaitis gudzioje girioje

Jei Geno fondas būtinai turi būti išsaugotas, jis yra toks didelis, kad iš jo galima apmokėti bet kokį švietimą. Tokiu atveju geriausia skirti švietimo ministru patį Geną arba dar nebent „gudzią girią”, nežinantį, kad Ingrija yra tokia pat Rusija, kaip ir Lietuva.

INFO

Gegužės 19 d. 9 val. Seimo Spudos konferencijų salėje įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Daivos Ulbinaitės baudžiamoji byla – patyčia iš mūsų teisėsaugos“. 2015 m. gegužės 14 d. įsiteisėjus teismo sprendimui dėl Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiosios patarėjos Daivos Ulbinaitės išteisinimo, signataras Zigmas Vaišvila pakartotinai kreipiasi į Generalinę prokuratūrą dėl šiame išteisinamajame nuosprendyje teismo nustatytų, tačiau netirtų ir kitų asmenų galimai nusikalstamų veikų. 2015 m. vasario 23 d. Generalinė prokuratūra, pasinaudojusi formalia aplinkybe, kad tuo metu ši baudžiamoji byla tebebuvo nagrinėjama teisme, gražino analogišką signataro Z. Vaišvilos prašymą. „Ši byla yra ne tik mūsų valstybės gėda, bet ir patyčia iš mūsų teisėsaugos, akivaizdžiausias neteisėto teisėsaugos naudojimo Respublikos Prezidentės užgaidoms tenkinti pavyzdys“, – sako signataras Z.… Skaityti daugiau »

gudi giria

Negerai keisti pavarde savo tevu,tu izdavei savo ainius tevus pavz.medis berzas,o man dabar sakys vadink azuolu,tai nesamone ir patcs neskiri tiesos nuo melo,jeigu samoningai,ta darai,tai nusidejai,pries visagali,toks mokytas ir visas I elita nusidaves,negerai.

Letas Palmaitis gudziai giriai

Na jau! Jei svarbu „veislė”, tai beržas-ąžuolas ne nuo pavadinimo priklauso, bet nuo genetinio kodo. Mano medis yra germaniškas ir truputį slaviškas, bet ne ugromongoliškas. Bent mano ainiai, ačiū D-vui, neturės burliokų žymės, nes absoliuti dauguma jų protėvių nei vandenuko negėrė, nei laiptinėse nesišlapino, nei matais nekalbėjo (sprendžiant iš nemongoloidinio veido, net ir proprosenelio tėvai to nedarė – už tai ir esu jo „medį” viešai pagarbinęs svetainėje). Ačiū D-vui, Kuris leido man išgelbėti nuo trydos protėvių genus! Ir kodėlgi tokia svarbi būtent vieno iš proprosenelių pavardė? Pavardė istoriškai yra naujovė (islandai iki šiol neturi), svarbu krikšto vardas. Esu pakrikštytas ark. Mykolo vardu, niekad neatsisakiau. Juk Visagalis duoda būtent krikšto vardą, o Pats ar nepaėmei biometrinio paso, kuriame krikšto vardas pakeistas… Skaityti daugiau »

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top