Dalia Grybauskaitė: „Tikiu visais, kurie balsavo“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė porinkiminį rytą surengė spaudos konferenciją ir perskaitė glaustą pareiškimą, kuriame, kaip yra įpratusi, vėl tapatinosi su valstybe.

Antrosios kadencijos siekianti prezidentė kalbėjo: „Labas rytas, pirmadienio rytas po pirmojo turo. Žmonių sprendimas buvo toks, kad bus dar ir antrasis turas, bet noriu visiems Lietuvos žmonėms padėkoti, kad surinkau beveik 47 proc. (iš tikrųjų D. Grybauskaitė surinko šiek tiek mažesnį balsų nuošimtį – per 45 proc. – Tiesos.lt). Tai yra didelis pasitikėjimas. Visiems noriu pasakyti: tikiu visais, kurie balsavo, tikiu sąžininga Lietuva ir labai tikiuosi, kad lietuviai sugebės visi susitelkti ir ateiti į antrąjį turą, tarp jų ir į Europos Parlamento rinkimus. Taigi dėkoju visiems ir noriu palinkėti mums būti ištikimiems savo valstybei ir tikrai tikiuosi, kad jūs visi, kurie balsavote šiandien už mane, ateisite mane palaikyti ir po dviejų savaičių“.

Prezidentūros tinklalapyje prezidentas.lt prezidentės spaudos tarnyba skelbia rinkimų naktį darytas išraiškingas D. Grybauskaitės nuotraukas su konservatorių pirmininku Andriumi Kubiliumi ir profesoriaus Vytauto Landsbergio anūku Gabrieliumi Landsbergiu (daugiau žiūrėti ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top