Dalius Stancikas. Europa savo spąstuose

Dalius Stancikas | Bernardinai.lt

Dar prieš metus ES lyderiai žadėjo bausti Šveicariją, kurios piliečiai referendume pareikalavo riboti imigraciją. Dar taip neseniai Lietuva, pirmininkaudama Europos Sąjungai, vidaus reikalų ministro D. Barakausko asmeny netgi ragino Europą dar plačiau atverti savo sienas. Tuo tarpu po praėjusios savaitės teroristinių žudynių Paryžiuje Ispanija jau siūlo keisti Šengeno sutartį ir taip stiprinti valstybinių sienų apsaugą. Vengrijos premjeras aiškina, kad imigracija – blogis, kurį pats laikas sustabdyti. Vokietijoje „patriotiniai europiečiai prieš Vakarų islamizaciją” organizuoja savaitines antiislamines akcijas, o Izraelio premjeras kviečia visus Europos žydus „grįžti namo“ (beje, Paryžiuje nužudyti žydai jau „grįžta namo“ – laidojami Izraelyje).

Šiame fone Europos parlamento pirmininko Martino Schulzo raginimas atsakyti terorizmui dar atviresne demokratija kažin ar sulauktų daugumos europiečių pritarimo. Ypač kai JAV žvalgyba praneša apie pavojų kitoms Europos sostinėms – pirmiausia Romai ir Atėnams, nes į senąjį žemyną apsimetę pabėgėliais prasibrovė keturi teroristų vadeivos.

Po 2001 m. rugsėjo 11 d. ypač įžūlių ir žiaurių terorizmo smūgių JAV milijonai amerikiečių taip pat išėjo į gatves ginti demokratijos ir laisvės, prezidentas Dž. Bushas jaunesnysis skelbė, kad niekas Amerikos neišgąsdins, tačiau viskas pasisuko kiek kitaip. Vardan saugumo JAV spec. tarnybos paaukojo svarbias demokratines vertybes: pažeidė žmogaus teises, panaudodamos neteisėtas kankinimo priemones, pažeidė žmogaus privatumą neįtikėtinu mastu šnipinėdamos tiek savus piliečius, tiek milijonus žmonių kitose valstybėse, net draugiškų šalių vadovus, ir tuos duomenis naudodamos toli gražu ne vien kovai su terorizmu. Prasidėję keršto karai Afganistane ir Irake sumažino įtampas šiuose regionuose, tačiau kažin ar susilpnino bendrąją islamiškojo fundamentalizmo įtaką ir terorizmo pavojų visame pasaulyje: vietoj nušauto Osamos Bin Ladeno ir susilpnintos „al Qaedos“ susikūrė dar nuožmesnė „Islamo valstybė“. Veik kasmet vyksta sukrečiantys teroristiniai smūgiai pačiose Vakarų demokratijos širdyse: sprogimas Bostono maratone, nupjauta kareivio galva Londono gatvėje, dabar skerdynės Paryžiaus redakcijoje…

Galima nuspėti, kad kaip pusė amerikiečių pritaria savo spec. tarnybų vykdytoms priemonėms, o tai reiškia, kad vardan saugumo atsisako svarbios demokratijos dalies, panašiai elgtųsi ir ne mažesnė dalis europiečių. Ir šios jų nuostatos turėtų atsiskleisti per vyksiančius nacionalinius rinkimus Graikijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ar Anglijoje, kur pergalės pranašaujamos pasisakantiems prieš imigraciją. Tačiau kažin ar ir šios naujos politinės jėgos (kai kur vadinamos radikaliomis dešiniosiomis, kai kur – radikaliomis kairiosiomis) turi tą išganingą receptą, kaip apsaugoti europiečius. Juk vienas dalykas yra neįsileisti naujų imigrantų (pvz., Prancūzijoje imigracija iš trečių šalių jau ir dabar labai suvaržyta), kitas dalykas, ką daryti su ten jau gyvenančiais – juk ne vieną žiaurų teroro aktą įvykdė čia gimę arba užaugę gyventojai, kurių tėvai atsiprašinėjo už savo vaikų barbarystes? Varyti juos lauk ir taip atsisakyti ne tik piliečių lygiateisiškumo principo, bet ir svarbaus ekonominio variklio – darbo jėgos, kuria buvo naudojamasi nuo pat imperinių laikų?

Nėra atsakymo, nes nežinoma išeities. Dabartinė Vokietijos kanclerė ir buvęs Prancūzijos prezidentas anksčiau ne kartą minėjo, kad Europoje nepasiteisino multikultūrinis projektas, tačiau nerado būdų, kaip jį pakeisti nesunaikinus esminių dabartinės demokratijos nuostatų.

Visgi yra skaudesni spąstai, į kuriuos pakliuvo Europa. Tai ateistiniai spąstai, į kuriuos eita jau seniai, bet kurie galutinai užsidarė praėjusią savaitę Prancūzijai ir nemažai daliai kitų europiečių pakėlus kažkieno parašytą šūkį „Je suis Charlie“ („Esu Šarlis“).

Viena yra protestuoti prieš fizinį smurtą, ir visai kas kita – susitapatinti su dvasiškai smurtaujančia, karinį ateizmą propaguojančia redakcija. Viena yra ginti žodžio laisvę ir kas kita susitapatinti su žmonėmis, spjaudančiais ant Europos krikščioniškų šaknų ir apskritai žmogiškųjų vertybių (norėjau aprašyti vieną jų „karikatūrų“, homoseksualiniais motyvais niekinančią Dievą Tėvą, Dievą Sūnų ir Šventąją Dvasią, bet net pats aprašymas man pasirodė atgrasus).

Sveikinčiau milijoninį Paryžiaus taikos maršą, kuriame būtų šlovinamas Kristus, Mahometas, Buda, Mozė, taip parodant, kad jokia iš šių religijų nepripažįsta smurto – nei dvasinio, nei fizinio, kur būtų teigiama pasauliui, kad Vakarų demokratija, ant krikščionybės pamatų sukurta demokratija, yra pakanti visiems kitatikiams. Tačiau vienybės marše akcentuojant tik plakatus „Je suis Charlie“, po visą pasaulį tiražuojant jų amoralias, milijonus žmonių sąmoningai žeidžiančias nešvankybes, jas pateikiant kaip sektiną, pažangų europietišką humorą, žodžio laisvę ir pilnutinę demokratiją (Prancūzijos atstovė Europos parlamente pasiūlė šią redakciją apdovanoti A. Sacharovo premija – „už minties laisvę“), reiškia tik tai, kad sekuliarioji Europa galutinai pasuko į dvasinės mirties klystkelį, todėl nenustebkit, jei labai greitai viešoje erdvėje bus uždraustos visos religijos ir jų simboliai, taip pat bet koks tautiškumas („Charlie Hebdo“ redakcija tyčiojosi ir iš žydų), nes tik taip neva bus galima užtikrinti taiką ir visuomenės saugumą. Prisiminkim, kad 2009 m. Europos Žmogaus teisių teismas jau buvo paskelbęs nuosprendį, jog kryžius mokykloje pažeidžia sekuliarios valstybės principus.

Naujieji Europos didvyriai – „Charlie Hebdo“ žurnalistai su ypatingu dvasiniu pakilimu (ir ypatinga apsauga) šešiomis kalbomis, tarp jų ir arabų, naujame savo numeryje jau penkių milijonų tiražu padaugino patyčias iš Mahometo: jis nupieštas laikąs plakatą „Je suis Charlie“. Šis leidinys per keliolika minučių išgraibstytas Paryžiuje, ilgos eilės po 60-70 žmonių nuo ankstyvo ryto laukė prie kioskų, ką paskelbs tikrosios žodžio laisvės kūrėjai ir būsimi milijonieriai: JAV ir Didžiosios Britanijos aukcionuose šis leidinio numeris trečiadienį buvo parduodamas net už 500 eurų. Nesunku nuspėti, kaip šie naujos vakarietiškos demokratijos pranašai bus sutikti kitame pasaulio krašte – Rytuose ir į kokią pusę šis dar vienas „minties laisvės“ pliūpsnis pastūmės islamo išpažinėjus: link vakarietiškos demokratijos ar tiesiog pagausins „Islamo valstybės“ savižudžių gretas? Įtakingiausias islamo universitetas Kaire jau atsakė: „Charlie Hebdo” provokacinės karikatūros tik „stiprins neapykantą ir trukdys musulmonų integracijai į europietišką ir vakarietišką visuomenę“. Irano užsienio reikalų ministerija taip pat pridūrė: „Žurnalo viršelis provokuoja musulmonus, įžeidžia jų jausmus ir tai gali įžiebti naują neapykantos ugnį ekstremistiniuose sluoksniuose”.

Argi ne to ir siekė „al Qaedos“ įkūrėjas O. Bin Ladenas? Ar galima panieka ir pasityčiojimu ugdyti pasaulinę toleranciją? Ar galima žodžio laisvę „stiprinti“ tik tokiu pasirinkimu: arba esi „Charlie“, arba pritari žudikams? Prieš ketvirtį amžiaus jau buvome tokiame karingo ateizmo pasirinkime…

Todėl nemanau, kad dar daugiau tokios „demokratijos“ ir yra teisingas atkirtis teroristams. Tai greičiau pačios demokratijos žlugdymas iš kito galo: naujas karinis ginklavimasis, nauja spec. tarnybų savivalė ir jau minėtų žmogaus teisių atsisakymas vardan būtino saugumo.

Tokio lygio kovose nugalėtojų nebūna.

Bernardinai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kai neklausoma Dievo

prasideda problemos – kai nėr artimo meilė.
Artmo meilė – tai meilė savo tautai, Tėvynei ir kitiems pasaulio žmonėms.
bet pirmiausia mylėti artimiausius, o ne atvirkščiai

skaitytoja

Pritariu p. D. Stanciko mintims. Pasirinktas prancūsų kelias – ėjimas į niekur. Tai psichologinis smurtas prieš musulmonus, kurie po to atsako fiziniu smurtu. Labai gūdu, kad ir mūsų kai kurie politikai, ir ne tik politikai visai neįsigilinę palaiko šį amoralų prancūzų žurnalą.

Jules

Aš dar pamenu laikus, kai koks nors moksliukas-stukačiukas ar šiaip nekoks studenčiokas suklykdavo per SSK(bolševikų)P istorijos seminarą, kad „Je suis Bolchévique, griebkit jį, jam nepatinka Tarybų valdžia!“- suprask okupacija – aš norių į Dubną, ane? Man reikalingas raudonas diplomas, aš noriu sužlugdyti būsimą Lietuvos ūkį ar sveikatos apsaugą, vyti lietuvaičius iš Lietuvos, juos kvailinti, budulinti, zombinti, kriminalizuoti, marginalizuoti, tik raudono diplomo betrūksta ir aš imsiuos darbo. Kodėl taip staiga visi panoro tapti Šarliais, o ne, sakykime, ukrainiečiais ar pokario prievartaujamomis ir žudomomis vokietaitėmis Berlyne ar lietuvaitėmis Rytų Prūsijoje ir Vakarų Lietuvoje? Humoras, nors ir juodas, manau, nelabai prasilenkia su realybe.

Letas Palmaitis autoriui

Nelaikau Jūsų idiotu, o tai blogai, nes protingas žmogus negali ignoruoti šių dalykų – youtube.com/watch?v=axkuJyuvG6I , tai pat dešimčių kitų, sąžiningų inžinierių, profesionalių ekspertų aptariamų su visais įrodymais iki pat sprogmenų rūšies atskleidimo. Kadangi protingas žmogus to negali nepastebėti, klausimas, kodėl jis remia oficialų melą? Ar todėl, kad nenori netekti įprastų patogių aiškinimų, ar todėl, kad žino, kieno rankose valdžia ir rafinuotai įsimeilikauja užkulisiams („Esu lojalus!”) valdžią kritikuodamas? Juk nauda akivaizdi: su tokia taktika visada visur laimėsi ir išsaugosi „dorą vardą”! OK, yra tikrų demokratijos patriotų idiotų, kurie vis tiek tvirtins, jog tie įrodymai „padirbti”, kad bokštai natūraliu būdu „susidėliojo”, nepažeisdami kaimynų nuosavybės, kad Silversteinas gautų pilną draudimą už savo kompleksą. Yra ir tokių, kurie gelbėdami „Vakarus”, tvirtina, jog tai… Skaityti daugiau »

Europa

labai pasiklydo.Musulmonai padės išsiaiškinti?Reikia dialogo su jais ir merkel šiandien ištarė vieną klausimą jiems.Reikia kalbėtis.

Graži buvo ta

vienybės demonstracija,bet tai ėjimas nuo savęs.

Kai ES

keisis ir pagaliau skoningai apsirengs,kai nuogo kūno kūno kultas taps atgrasus,tada ir musulmonams liks mažiau priežasčių puldinėti.

VaidasVDS

Straipsnis yra geras. Bet jame yra keletas netikslumų. Kaip ten bebūtų, bet pranašų garbinti tikrai nereikėtų, nes šlovinimas yra sinonimas garbinimui. Nors Jėzus Kristus nebuvo pranašas, o tik paslaptingas dvasinis įsikūnijimas (tiems, kurie tuo tiki arba jaučia), tačiau ir Jis apreiškė mums ne savo, o paties Dievo-Tėvo valią, todėl ir jo garbinti nereikėtų. Keistas raginimas ir šlovinti Budą, nes Budą, o ne Dievą garbina budistai. Ir nieko labai keisto toje Prancūzijoje. Dabartinė dauguma vakariečių yra jau net ne krikščionys, jie elementarūs sekuliaristai. Iš kitos pusės, ne visi gal net ir žino tų karikatūristų visus darbus, tad jei, koks kvailys tyčiojasi iš kitų religijų pranašų, tai jiems tai atrodo normalu. Bet kuri religija gali turėti tris jai mirtinas ligas – dogmatizmą,… Skaityti daugiau »

Letas Palmaitis KaiESui ir kitiems

Musulmonams niekad nerūpėjo daryti pas kafirus tvarkos. Ne jie organizavo namų sprogdinimą Maksvoje bei 911, ne jie įsiveržė į Maksvą ir puolė NATO, bet Maksva sulaužusi eilinę sutartį įsiveržė į Čečėniją, o NATO įsiveržė į Afganistaną ir Iraką po 911 provokacijos melagingais pretekstais.
2015-01-15 18:59

egiptas

1. Terorizma gamina tos valstybes, kurios turi didziausia itaka pasaulyje, kadangi tai yra geras budas kistis i procesus. Nereikia priminti kad JAV reme (ar net sukure) Al-Queda per Afganistano kara su sovietais, siuo metu po NATO emblema atkure opiumo gamyba Afganistane (spekite kokios pinigu apyvartos ir kam jos bus naudojamos), Libija (Prancuzija) ir Sirijos atvejais irgi buvo remiami teroristais, jau nekalbant apie kolonijinius karus, opiumo karus ir t.t… 2. Europos multikulturinis-tolerancinis projektas yra skirtas sunaikinti Europos tautas, seimas – apskritai bet kokia buvusia kultura. Tai yra socialines inzinerijos eksperimentas. O kaip naikinti – skiedziama stipresnius isitikinimus turinciais sociumais. 3. Teroro aktas atsitiko iskart po to kai Holandas prakalbo apie sankciju Rusijai panaikinimo. Niekas niekada neatsitinka siaip sau be zinios to,… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Juozapas draudžia pas jį kalbėti ne į jo temą, tad parašysiu čia. Letas ten rašo: „Be abejo, toks “neakmens amžius” Orvelo buvo numatytas 1984 metams, tik su nedidele paklaidėle. O dar tiksliau jis numatytas dar Apreiškime šv. Jonui 13, 17” O ten parašyta štai kas: „Jis verčia visus, mažus ir didelius, turtuolius ir vargdienius, laisvuosius ir vergus, pasidaryti ženklą ant dešinės rankos arba ant kaktos, 17” O kita fariziejinė Biblijos dalis rašo: „nė viena raidelė ir nė vienas brūkšnelis neišnyks iš Įstatymo, viskas išsipildys” — Betgi šiais laikais vergų juk nėra, o tuos ženklus, anot fariziejaus Leto, šiais laikais kažkas dėlios ir čia jau visą žodį reiktų naikinti iš tokio „įstatymo” arba fariziejiškai paaiškinti, kad mes juk ir taip daugumoje… Skaityti daugiau »

pritariu

Pritariu autoriui 100 procentų. Lietuvoje jau reikia drąsos palaikyti tradicines žmogiškas vertybes ir suabejoti iš aukščiau (kaip ir sovietiniais laikais) duotu nurodymu pritarti ciniškiems šarliams

Letas Palmaitis pritariui

Autorius rašo teisingai, bet NE VISKĄ, o tai yra pusiau tiesos skleidimas. Pusiau tiesa, užblokuodama kelią į tiesą, gali būti žalingesnė už melą.

tegyvuoja ISIS

al-Baghdadi, al-Baghdadi..al-Baghdadi..al-Baghdadi… The terrifying group, ISIS, is a Zionist plot as alleged by an employee of the Dutch National Cyber Security Center while reports on the groups’ leader, Abu Bakr al-Baghdadi, being of Jewish origin abound. The ISIS, the group reportedly beheading children and responsible for the genocide currently happening in Iraq, is a fruit of a Zionist plot, Yasmina Haifi alleged. „ISIS has nothing to do with Islam. It is a preconceived plan of Zionists who want to deliberately make Islam look bad,” Haifi , a project management official working for Dutch National Cyber Security Center, posted in her Twitter account. Following her tweet, Haifi was then suspended from her job with the Ministry of Security and Justice and… Skaityti daugiau »

kodėl Palaitis propoguoja ISIS?

Gal paaiškins ši citata: Meanwhile, reports about Abu Bakr al-Baghdadi, so-called „Caliph,” and the leader of ISIS being of Jewish origin abound. al-Baghdadi’s real name is Simon Elliot or Elliot Shimon and was born to Jewish parents and trained in espionage and psychological warfare against Arab and Islamic societies under a Mossad agent, a report from Veterans Today alleged. In support of its report, the news portal offered English translation from non-English web sites – the Radio ajyal.com and Egy-press. According to Veterans Today, the plan for the ISIS under al-Baghdadi’s leadership is to „get into the military and civilian heart of the countries that are declared as a threat to Israel in order to destroy to facilitate thereafter, the… Skaityti daugiau »

Nei Palaitis, nei Palmaitis nepropaguoja ISIL

Baikite teršti smegenis „sensacijomis”.
Dėl ISIL laikausi, kaip ir visada, Kavkazcentro požiūrio, žr. ten ne vieną šeicho al Makdisi pasisakymą, prie kurio nieko nei pridėsi, nei atimsi. Kokios kilmės bebūtų „kalifas”, jo veikla objektyviai kenkia salafitams ir padeda „Vakarams”. Snowdenui turbūt sumokėjo, kad sukompromituotų „kalifą”, nes pastarajam tikrai sekasi, deja.
O kas lenda į Jicchako ir Jišmaelio ginčą nebūdamas nei žydas, nei arabas, nieko gero iš to nepeš.

ruta

Kai Lietuvoje Konstitucines dvasios uzurpuoja Konstitucija ir pradeda ja aiskinti , kaip patogiau valdziai , tai matau tokia pat religijos uzurpacija , kai atsiranda tarpinikai tarp Dievo ir zmogaus . Kad suprasti , kas yra balta , ar juoda , moralu ar nieksiska , nereikia buti nei pranasu , nei tikinciu .

VaidasVDS

Nemanau, kad Letas Palmaitis labai propaguoja, kaip jis pats rašo, ISIL. Bet, manau, jis yra šiek tiek nenuoširdus. Jis, matyt, tikisi, kad ta ISIL, nors ir, jo manymu, klaidingais keliais bet prisidės prie neva dieviškos tvarkos įvedimo pasaulyje. Rūta gana teisingai rašo, kad labai daug nesąmonių pasaulyje pridaro vadinamieji tarpininkai tarp dangaus ir žemės, ypač tokie, kurie įsikala sau į galvą, kad jie privalo vykdyti kokią nors misiją. Tačiau, iš kitos pusės, visais laikais Dievas bando vis labiau apšviesti žmonių protą. Ir, jei ne tas prakeiktas dogmatizmas, kurį čia taip aktyviai propaguoja Letas Palmaitis, tai žmonės iš tiesų sugebėtų gana greitai pagerinti tiek savo dvasinį suvokimą, tiek ir labai smarkiai pagerinti savo moralines sampratas. Vien paskutinis Leto sakinys apie „Jicchako… Skaityti daugiau »

kodelpalaiciui

o citatas kopijavimui angliskame saltinyje pats susiradote, ar leitenantas ryte per instruktaza nurode, ka copy-peistinti?

hmm..

Prancūzijos ambasda Vilniuje atidarė šių karikatūrų parodą. Gal prieš aptarinėjant ir smerkiant reiktų ją pirmiau pamatyti?

autoriui

„Viena yra protestuoti prieš fizinį smurtą, ir visai kas kita – susitapatinti su dvasiškai smurtaujančia, karinį ateizmą propaguojančia redakcija. Viena yra ginti žodžio laisvę ir kas kita susitapatinti su žmonėmis, spjaudančiais ant Europos krikščioniškų šaknų ir apskritai žmogiškųjų vertybių (norėjau aprašyti vieną jų „karikatūrų“, homoseksualiniais motyvais niekinančią Dievą Tėvą, Dievą Sūnų ir Šventąją Dvasią, bet net pats aprašymas man pasirodė atgrasus).”

Žinau apie ką kalbat. Ta karikatūra šaiposi iš konkrečių šventeivų, kurie viena kalba, o visai ką kita daro. Juk ten nurodyti net vardai. Vadinasi, visiškai nesuprantat humoro, jei pamanėt,kad pavaizduotas Jėzus, o ne Jėzumi apsimetęs gėjus.

leitenantas

o „Palaitis” tai kitas „Palmaičio” nickas? 🙂

hmm..

pritariu Edvinui Marčenkovui.
Net karaliai laikydavo juokdarius, kuriems vieninteliams buvo leidžiama pasakyti tiesą jo didenybei į akis.

O kas būtų su visuomene, jei kiekvienam chuliganui būtų leidžiama žudyti už „įžeistus jausmus”? O juk žudikai tik tą ir daro! Prieš ketvirtį amžiaus ir buvome tokio žudymo už nepritarimą bolševikinėms idėjoms įteisinimo „teisinėje valstybėje”.

HA HA

„Vardan saugumo JAV spec. tarnybos paaukojo svarbias demokratines vertybes: pažeidė žmogaus teises, panaudodamos neteisėtas kankinimo priemones, pažeidė žmogaus privatumą neįtikėtinu mastu šnipinėdamos tiek savus piliečius, tiek milijonus žmonių kitose valstybėse, net draugiškų šalių vadovus, ir tuos duomenis naudodamos toli gražu ne vien kovai su terorizmu. ” O aš vis galvoju, kodėl ir kieno užsakymu dalis prancūzų laikrasčių atakavo OBAMĄ už tai, kad neatvyko į tą daugiamilijoninį „Je suis Charlie“ mitingą. Štai autorius ir paaiškino. JAV,kaip demokratinė valstybė, moka didžiulius pinigus, kad surastų teroristų vadus, ieško teroristų, tardo, aiškinasi, ieško ryšių tarptautiniu lygmeniu ir gauna už tai tik pylos ir naujų atakakų… o štai prancūzų slaptosios tarnybos šaltu veidu sušaudė visus iki vieno ir nieko. Visi patenkinti. Nei rekia kalinti kokiose… Skaityti daugiau »

citata

According to various reports, Snowden divulged that Zionist society created the ISIS, previously called the Islamic State Iraq and the Levant. According to an Iranian news agency, Snowden revealed that the three entities established the terrorist group for it to be able to attract extremists activities to a one place – this strategy dubbed as the „the hornet’s nest.” „… the recent implementation of an old known as the hornet’s nest to protect the Zionist entity PLAN britannique, and creating a religion including Islamic slogans reject any religion or faith. The only solution for the protection of the Jewish State is to create an enemy near its borders, BUT the draw against Islamic states who oppose his presence,” lifting a… Skaityti daugiau »

Palmaitis leitenantui

Nick’ų nevartoju ir nevartosiu. Apie Palmaitį galima paskaityti čia: geocities.ws/palmaitis. Ten ir telefonas.
Palaitį sugalvojo košių maišytojai (pirma paskubom praleidę raidę).

Letas Palmaitis apie ISIL

ISIL – gale „Levant”
ISIS – gale „Sham”.
Tai tas pats (Šamu vadinama Sirija, o Levantu – Sirija ir Libanas).
Baikite maišyti savo „islamiškas” košes! Tikrai Autoriaus publikacija čia niekuo dėta.
Matyt profesionalams nepatiko mano dalykinė pastaba apie pusinę tiesą tuo pat metu platinant oficialų melą lojalumui pademonstruoti –
patyrusiems košių maišytojams tokias pastabas reikia kuo skubiausiai skandinti šiukšlėse, ar ne?

Ergo

Paskelbta apie prasidėjusias represijas prie piliečius „šioje laisvo žodžio ir demokratijos šalyje”. Suimtas humoristas Dieudonne…Žmogus gali lengvai būti apkaltintas terorizmu ir įkaltintas iki 7 metų už „pritarimą” teroristų veiksmams…Manau, jau į Prancūzijos teismą vyktų nemaža dalis Lietuvos žurnalistų…

internauts

Mielas Letai, juokiasi puodas, kad katilas juodas:) Ar tik ne pats ir užvirei tą košę su „šventaja islamo valstybe”? Prieš pradėdamas kalbėt apie teroristinės valstybės „šventumą’, gal papasakotum, mums neišmanėliams, kaip atsitiko, kad po bušistų/kissindžeristų karo prieš Iraką ir Sadamo Huseino pašalinimą, kone visus (80 procentų) Irako naftos laukus okupavo Rusijos Lukoil, o Sirijos-Izraelio pakrantėse siurbia naftą ir dujas Gasprom? Teroristinė ISIS atėjo iš Sirijos ir užiminėdama vieną po kito Irako miestus, terorizuoja gyventojus kur kas žiauriau, nei kada darė Ben Ladenas su Al Zawahiri. Žinant, kadPutinas turi ambicijų vadovaut Eurazijai, menęs tai nestebina. O išpuolis prieš humoristus, paaukojant ir keletą nekaltų žydų, ar tik nebuvo gudrus manevras palaikant prorusišką „nacionalinę” Le Pen partiją? Tad prie ko čia visokie „religiniai… Skaityti daugiau »

internauts

geocities, kiek man žinoma, yra „sąmokslo teorijų” portalas, kuris sąmoningai visus faktus pakreipia prieš Vakarus.

beje, kai paskutinįsyk Putinas lankėsi Izraelyje ir kai Knesete pasižadėjo „ginti rusakalbius, kur jie bebūtų”, Simon Peres pavadino jį „genialiausiu pasaulio politiku”. Tačiau atsirado nemažai rusų ir žydų, kurie ėmė protestuoti, sakydami, kad tokiais žodžiais PUTINAS UŽDRAUDĖ JIEMS KALBĖTI RUSIŠKAI, nes jie visai nenori būti Putino ginami.

Kol Izraelis draugavo su JAV,su Obamos neokonine opozicija, labai patogu buvo buvo „karo su terorizmu” pretekstu, susipirkt visas naujasias technologijas. Dabar, kai Obama ėmė rūpintisPalestinos nepriklausomybe, Izraelis metėsi į Rusijos pusę ir su visom technologijom… o tai ir paaiškina kodėl ISIS ar ISL jau valdoma panašiai kao Orwell’o aprašytoji valstybė – per ekraną:)

internauts

pasidomėjau geocities 1994 įkūrė Rusijos kilmės čikagietis Davidas Bohnett(grei pasirinktas pavardė-nivkas Bog(h)-Net. Networko Dievas:) Ir užduotis – įtakot visuomenę per tinklus. 1999 portaląperpirko Yahoo. TAigi Bohnet labai pergyveno kai jo mylimasis, kilęs iš katalikų šeimos,nusižudė. Po to jis susidėjo su atviru gėjum aukšto rango teisėju – Rand Schrader, bet ir tas mirė nuo Aids, bet visgi paveldėjo draugo gyvenimo draudimą 386 000 dolerių. Tai jam padėjo o develop GeoCities.com, with John Rezner as co-founder and chief technical officer. GeoCities was the first social networking site on the internet, an early forerunner of MySpace and Facebook. TAigi dabar šis BogNet funduoja tokias GLOBALISTINES programas: The Fund for Los Angeles, which supports a broad spectrum of arts, educational, and civic programs in… Skaityti daugiau »

internauts Palaičiui

komentarai dedikuoti Tamstai.
respekt.

Letas Palmaitis

geocities ir geocities/ws yra visiškai skirtingi paslaugų tiekėjai, jokie „portalai”.

Letas Palmaitis

Atsiprašau:
geocities ir geocities.ws

internauts

taip, kažkas pasikeitė po to kai yahoo nupirko. Anksčiau, kur tik pabimbinėdavau, vis ant geocities užšokdavau.

Bet paskaičiau tamstos bolgą. Visai patiko. Turit įdomią specialybę, įdomius darbus dirbat, nesuprantu tik ko švaistot laiką kavkazcenter propagandai. Bet, aišku, tai ne mano reikalas.
Mano paties šaknys Ragainėj, todėl man įdomūs visi, kurie rašo ar šiaip domisi tuo kraštu.
Dar ne viską perskaičiau, bet perskaitysiu.
Respect
Beje, ar Fortunatovo pavardė jums žinoma?
Ar žinote kurioje Lietuvos vietoje gimė LYGINAMOSIOS KALBOTYROS IDĖJOS?

pasirodo

Rusijai nepatinka Europos planai: tai prieštarauja žodžio laisvei!!!

RIA/Scanpix
Europos Sąjungos (ES) ketinimai įsteigti kontrpropagandinį kanalą rusų kalba prieštarauja žodžio laisvės principams, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Aleksejus Meškovas.

Letas internautui

Su geocities nebeturiu ryšio po to, kai savavališkai išmetė visas nemokamas svetainės. Tada nukentėjusiems atsirado pagalba: alernatyvinis resursas, kuris pasivadino geocities.ws ir atstatė svetaines iš archyvo. Su Jumis vargu ar rasime bendrą kalbą, nes man egzistencinė problema be išlygų svarbesnė už bet kurią lingvistinę. To priežastis – vien mano kilmė iš sunaikintos kultūros (Tiesa, yra garsių lingvistų, profesionaliai derinančių egzistencinę problematiką su lingvistine, pvz., genialus antiglobslistas Chomskis). Kaip kartą minėta, kadaise tikėjau demokratija, bet tikėjimas baigėsi po čečėnų genocido, kuris būtų buvęs neįmanomas be tylaus „Vakarų” pritarimo ruskijai. Tada susipažinau su Kavkazcentru, tapau autoriumi, Kaukazo žurnalistų sąjungos buvau pakviestas į Kaukazo dekolonizavimo sąjūdį ir dalyvavau kare čečėnų pusėje, kaip sąjūdžio svetainės redaktorius. Susipažinimas su salafitais padarė mane teokratu, nes supratau,… Skaityti daugiau »

TAI

TAI TIESA.
Dėja liberastai dominuoja naudodamiesi žmonių gyvuliškais inkstintais.

Algimantas

Viešai besityčiojantis iš to, kas kitam šventa, nedoras žmogus. Tie milijonai demonstrantų, palaikančių nedorėlius karikatūrų kūrėjus ir platintojus, – nedorėliai.
Keisčiausia, kad su milijonais prancūzų demonstrantų-nedorėlių solidarizuojasi valstybių vadovai. Kur ritiesi „demokratiškoji“ Europa? Pasauli?
Diktatorius tironas nepajėgus engti kiekvieno visuomenės nario. Demokratija lengvai gali virsti tironija, tačiau žiauresne, tironija – visų visiems. Prie to einama.
Dėkoju autoriui už blaivų padėties vertinimą.

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top