Danijos premjerė: „Turime būti atsargūs, kad į mūsų šalį nepatektų per daug žmonių, antraip mūsų socialinė darna negalės egzistuoti“

Kaip praneša ELTA, kad išsaugotų „socialinę darną“, Danijos premjerė Mette Frederiksen, kalbėdama parlamente, pažadėjo sugriežtinti ir taip jau gana griežtą šalies požiūrį į imigraciją.

„Negalime pažadėti nulio prieglobsčio prašytojų, tačiau galime išsikelti tokią viziją“, – parlamente sakė socialdemokratė .

2020 metais Danija gavo 1 547 prieglobsčio prašymų – tai mažiausias skaičius nuo 1998 m. ir beveik keturiolika kartų mažiau nei 2015 m., kai per vadinamąją „pabėgėlių krizę“ į 5,8 mln. gyventojų turinčią šalį atvyko 21 300 pabėgėlių.

„Turime būti atsargūs, kad į mūsų šalį nepatektų per daug žmonių, antraip mūsų socialinė darna negalės egzistuoti“, – atviravo socialdemokratė M. Frederiksen.

Šaltinis: „ELTA. Danijos premjerė: tikimės pasiekti nulinį prieglobsčio prašytojų lygį

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
fuuuu

kad taip mums nors dešimtos dalies tokio savo šalies interesų saugojimo ? Kabylius, gi, apskelbė visai priešingą Lietuvai likimą – atseit būsim kažkokia ypatinga, atvira Lietuva … ir tyliai įsitaisė toliau pardavinėt Lietuvą bet jau Briuselio lygiu. :

Dzeikas

Pats pabegeliu priemimas, nera neigiamas dalykas.
Neigiama yra nuostata, kad politinis prieglobstis yra ne teise, o privelegija.
Bet koks atvykelis turi zinoti, jis salyje tik tol, kol laikosi jos istatymu. Pazeidziama si nuostata – jis tampa laisvas, kaip isspjautas skreplys.Ir deportacijoms lesu privalo netrukti.

aha,

o kai tą patį jau prieš dvejus metus sakė Lenkija ir Vengrija, „pažangioji” libermarksistinė europa klykė iš „politkorektiško” siaubo.
Tai ką, bundame, skandinavai, pagaliau praregime?

stasys

Kodėl teisinga kaštu ir pajamu politika taip sujaudino str. autoriu ? Gal todėl jog po valstiečiu išlaidavimo valstybėje viskas tapo politika ?

Birute

Saunuoliai Danai!

Štai

kaip atrodo tikra socialdemokratija. Ne liberalmarksistinė.

Darijus

Užvakar pas Solovjovą laidoje Sergejus Kurginianas tiesiai pareiškė, kad Landsbergis su Prunskiene buvo KGB žmonės, o Audrius Butkevičius – GRU. Tokių info paslėpti neįmanoma, nors ir užsislaptino patys save ilgiems 75 metams.

Dzeikas

Ar buvo/yra „patriarxas” KGB zmogus – nezinau. Su zvake nestovejau.
Bet ,kad elgiasi kaip senas sovietiniu represiniu tarnybu kadras, – kalba neaiskiai, dviprasmiskai, nuasmenintai, taip,kad pasakyta galima isvartyt kaip nori – tas tiesa.

Dūmų uždanga

Nepasitikiu tokiomis laisvės partijų premjerėmis,aktyvistėmis.Socialistai tikrai neatsisakys Europą paversti Afrika,o žinių ir finansų jie turi ,kaip tai padaryti

„Gimė Aalborgo mieste Šiaurės Danijoje. Frederiksen tėvas buvo spaustuvininkas, o motina – mokytoja. Frederiksen lankė Aalborghus gimnaziją. Ji turi administravimo ir socialinių mokslų bakalaurą Aalborgo universitete ir Afrikos studijų magistrą Kopenhagos universitete.wiki

> 15:41

Ir ką? Kokią čia ameriką atradai?

T0mas J.

Kad prieglobsčio prašytojų nebūtų – to nepasieksi.
Bet NEPRIIMTI į šalį imigrantų – realu ir teisinga.
Imigracijai – griežtą NE!
Narystei Europos Sąjungoje – griežtą NE! Neprotinga būti nare sąjungoje, kurios vadovai apsiprendę nesaugoti sąjungos išorinių sienų.

Dabar visi

plūs į Ameriką.Ten visus priims,jei pažadės lojaliai balsuoti.

ah1

Nieko naujo bo reikalas žinomas nuo Aristotelio laikų – arba vietiniai sunaikina atėjūnus arba atėjūnai vietinius, na o geriausias vietinių naikinimo pavyzdys america kai atėjūnai naikino indėnus kažkada.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top