Dar viena nevykusių skiepų istorija

Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Nina Raugienė, jau metus tirianti Seimo narės Neringos Venckienės galimų nusikaltimų bylą, penktadienį, vasario 7-ąją, pareiškė, kad iki šiol Lietuvos prokurorai nepaprašė sulaikyti ir suimti „galimos nusikaltėlės“ ir kad nėra aišku, ar kada nors ateityje to paprašys. Naujienų portalo Alfa.lt paklausta, ar yra išleistas prokuratūros prašymas pilietę Neringą Venckienę sulaikyti, prokurorė N. Raugienė atsakė: „Ne, nėra“.

Taigi aiškėja, kad prezidentės Dalios Grybauskaitės paskirtas generalinis prokuroras Darius Valys, pernai pavasarį reikalavęs Seimo leidimo suimti parlamentarę N. Venckienę, tik dalyvavo vienoje iš skiepų akcijų. Prokuratūra 2013 metų balandžio 9 dieną surengė grandiozinį politinį viešųjų ryšių spektaklį, kuriame entuziastingai sudalyvavo 80 Seimo narių, pasitenkinusių 12-os sekundžių reklaminiu filmuku ir davusių leidimą suimti parlamentarę, kurios suimti tarsi ir neketinta.

Įdomu, kas buvo prokuroro D. Valio surengtų propagandinių skiepų užsakovas. Kas ir nuo ko tais skiepais skiepijosi? Kaip jaučiasi dabar 80 Seimo narių, kai paaiškėjo, kad jų išduotu leidimu prokuroras D. Valys ir prokurorė N. Raugienė nė neketina naudotis? Gal profesorius Vytautas Landsbergis, didžiausias politinių skiepų ekspertas, galėtų visuomenei išaiškinti ir šią skiepų istoriją?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top