Dar vienas rinkimų propagandos būdas: G. Vainauskas kelia A. Zuoką

lrytas.lt

Kovo 1-ąją savivaldos rinkimuose pirmą kartą šalies istorijoje patys spręsime, kokia asmenybė vadovaus savivaldybei. Tiesioginio balsavimo būdu išrinksime 60 Lietuvos merų. Įdomu, iš kokių merų perims valdžią naujieji vadovai? O gal mūsų sprendimas lems, kad poste liks tie patys žmonės?

Naujienų portalas lrytas.lt, regioninis dienraštis „Sekundė“ ir savaitraštis „Panevėžio balsas“ rengia „Lietuvos metų mero 2014“ rinkimus. Tai galimybė iš arčiau pažvelgti į esamus merus, sužinoti apie jų nuveiktus darbus, o gal ir nesėkmes. Kviečiame aktyviai balsuoti, palaikyti savo miesto ar rajono merą arba, atvirkščiai, balsuoti „prieš“. O savąjį balsą „už“ skirti kitam dalyviui.

Rinkimų dalyvius taip pat vertins įvairių iš sričių atstovų – politikos, ekonomikos, verslo vadybos, švietimo, kultūros, sveikatos apsaugos, socialinės apsaugos, žiniasklaidos – suburta ekspertų komisija.

Balsavimas portale lrytas.lt vyks iki vasario 5 d. 17 val. Geriausią santykį tarp balsų pelnęs ir daugiausia internautų „už“ surinkęs meras taps populiariausiu 2014 metų Lietuvos metų meru, o pagrindinės ir papildomų nominacijų laimėtojai paaiškės vasario 5 d. renginio Panevėžio „Cido“ arenoje metu, įvertinus internetinio balsavimo ir ekspertų komisijos balsus.

„Lietuvos metų mero 2014“ rinkimai – tai kvietimas atvirai kalbėti apie merų darbo kokybę, metodus, šiam darbui reikalingus gebėjimus ir vertybes. Dėkojame merams, kurie aktyviai ir susidomėję sutiko išbandyti jėgas pristatant savo darbus ir pasiekimus visos Lietuvos auditorijai.

Savo balsą galite atiduoti ČIA.

Renginio koordinavimo centras: Mob. 8 656 41 498, 8 620 80 899 el. p. info@metumeras.lt

lrytas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kompartijos elitas

patikimi kompartijos veikėjai tie mūsų merai.
patikimi – gali ir išduoti ir otkatą paimti ( kaip partija lieps).

Kritikas Pikčiurna

Populiariausias meras yra tas,kuris prie savo lesyklėlės surinko didžiausią gaują…
Geriausias meras bus tas, kuris pasieks daug pokyčių, svarbiausias iš kurių bus sumažėjusi atskirtis tarp elito ir nutylėtos Lietuvos.

ruta

Zuliku ir vagiu partiju atstovai .Pamins NET Konstitucija , kad tik islikti prie lovio .
Ar kada bus politine valia isaiskint VISU partiju juodas buhalterijas ir atkurti nepriklausomu prokuroru institucija ?Ar tai imanoma TIK kai pasikeis prezidentas ?

Matyt

Vaigauskas nuo Zuoko gavo ne vieną otkatą?

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top