Dar vieni skiepai? G.Landsbergis pasipasakojo, jog prieš dvi savaites STT jį apklausė dėl „pažintinio“ susitikimo su R. Kurlianskiu

Kovo 7-osios popietę BNS išplatino žinią, jog „Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis buvo apklaustas „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje“.

Savo informacijos šaltinio, BNS nenurodė, tačiau iš to, kas rašoma antrojoje pastraipoje, aišku, jog BNS žurnalistas pakalbino G. Landsbergis, ir šis pasisakęs, kad STT jį apklausė „maždaug prieš dvi savaites“ ir kad klausinėjo jį „kaip liudytoją“ (ar tai reikėtų suprasti, kaip subtilią užuominą, kad jį apklausą ne kaip „specialųjį“?): „Politiko teigimu, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai jį apklausė maždaug prieš dvi savaites kaip liudytoją. Pareigūnus domino jo susitikimas su „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu, jis yra ir kelias televizijas valdančio „Laisvo ir nepriklausomo kanalo“ grupės valdybos pirmininkas bei naujienų portalą alfa.lt valdančios „Alfa Media“ valdybos pirmininkas.“

Pasak G. Landsbergio, vasario 11–12 dienomis perrinkto TS-LKD partijos pirmininku antrajai kadencijai ir prieš kelias dienas surengusio partijos suvažiavimą, teisėsaugą dominęs susitikimas su R. Kurlianskiu, „įvykęs po išrinkimo partijos pirmininku 2015-aisiais“. Kaip praneša BNS, G. Landsbergio teigimu, „susitikimas su R.Kurlianskiu, kaip ir su kitų žiniasklaidos priemonių atstovais, buvo pažintinis“.

Kaip nutiko, kad apie G. Landsbergio apklausą žiniasklaida apskritai ir BNS konkrečiai sužinojo tik šiandien, o ne prieš dvi savaites, BNS pranešime nerašoma.

Beje, šioje byloje STT apklausė ir daugiau Seimo narių, daugiausia – praėjusios kadencijos Seimo liberalų, tarp jų – ir naująjį G. Landsbergio pavaduotoją konservatorių Mantą Adomėną.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top