Darius Kuolys. Apie bene didžiausią istorinį Dalios Grybauskaitės palikimą Lietuvai

Ir vis dėlto bene didžiausias istorinis Dalios Grybauskaitės palikimas Lietuvai bus per prezidentavimo dešimtmetį sostinės pašonėje iškilusi Astravo atominė jėgainė.

Šauniai Lietuvos žvalgybininkų bendruomenei kovojant su žurnalistais „vanagais“ ir kitais vidaus priešais, prezidentės Dalios patarėjams kuriant kino scenarijus ir rašant knygas, Rusija senose Goštautų žemėse, Neries pakrantėje pradėjo ir baigia statyti atominę.

Gal iš patarėjos Daivos Ulbinaitės knygos sužinosime, kiek kartų per dešimtmetį Astravo jėgainės klausimą svarstė prezidentės sušaukta Valstybės gynimo taryba, jos sukviesti nacionalinio saugumo, energetikos, aplinkosaugos ir užsienio politikos ekspertai? Kokius sprendimus jie siūlė? Kodėl šių pasiūlymų įgyvendinti nepavyko?

Šiandien svarbu būtų išgirsti ir Ingridos Šimonytės, Gitano Nausėdos Gitanas Nausėda pozicijas: kokių sprendimų, būdami Dalios Grybauskaitės vietoje, jie būtų ėmęsi, kad Lietuva išvengtų Astravo atominės grėsmės? Kaip šią nacionalinio saugumo probemą spręs, jei taps valstybės vadove ar vadovu?

Glausta Astravo atominės istorija ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top