Daugiau ar mažiau demokratijos išspręstų dabartines demokratijos negales?

Ar apriboję išklerusią demokratiją padarysime valstybę efektyvesnę, „Laisvojoje bangoje“ diskutavo politologai, politikos apžvalgininkai Saulius Spurga ir Andrius Švarplys bei Seimo narys Arvydas Anušauskas. Laidos vedėjas – Audrys Antanaitis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
žmogiškumo pradžiai reikia

ir 10 Dievo įsakymo laikymosi, o paskui jau galima kalbėti apie demokratiją

H-mm...

is pasisakymo: Dauguma nubalsuoja …Daug ka ta dauguma gali nubalsuoti,svarbu kaip mazuma …Tai kam tie Referendumai,ar ne ?Na ir is pasisakymu jauciasi,kas sedi patogiam Seimo kresle.Jiems tikrai -viskas gerai.Ir tiesa,kad Referendumui visais imanomais budais buvo trukdoma.Atrodo,kad Konstitucija jau nebeveikia.Asmeniskai manau,kad jei ne gresme is putinistines Rusijos-zemiu daug butu jau nupirkta.

Beta

Su konservu apie demokratiją kalbėti beprasmiška. Jie jos nesuprato nesupranta ir niekuomet nesupras. „Visuomenė nepasiruošusi dalyvauti šituose procesuose” meta susireikšminęs menkysta Anušauskas. Argumentas atseit! Tik Andrius Švarplys taip pat visuomenė, bet tam trintukui konservui slėptis prieš jį krūmuose. Ir kuo giliau.

ezo

Ir va taip bet kurį apsidirbusį konservatorių į vietą dėtų bet kuris šviesaus proto pilietis..Todėl tie niekšai ir bijo tautos.

Aletovio

sėmenų aliejus begėdiškai pabrango 2 kartus,įvedus eurą.Viskas pradeda žiauriai brangti ir ne centais.

Lietuva slysta paviršiumi?

Per Liet.Ryto TV gera laida „Pasaulis X).Gilinamasi į dvasinį pasaulį.Tikra atgaiva.Priežastys ir pasekmės.

AAA

Vienintelis Andrius – padorus ir sąžiningas. Kiti du – jau demagogai. Negražu. Mes iš viso neturime praktinės demokratijos, lietuviškai – savivaldos. Tik imitaciją.

Vardan tų Ukrainos

belaisvių pasaulis turės kilti aukščiau ir Rusiją,ž ir ją,kaip tą sūnų palaidūną,priimti atgal tam tikrose ribose,tam tikrame lygmenyje.

Letas Palmaitis

Kam idiotiškas klausimas, jei jis jau teigia {”išklerusios”] demokratijos negales? Aišku, kad tik daugiau! Na bent kaip JAV, kur demokratija „neišklerusi” [kavkazcenter.com/russ/content/2015/01/10/107635.shtml].
Po pasaulinio karo ir bolševizmo mėsmalės jau totaliai nebesuvokiama, kad krikščionių Europoje ją nuo krikščionybės išlaisvinanti deivė Demokratija atsirado nuo Prancūzijos masonų revoliucijos su Robespjerais, galvų kapojimais ir D-vo išgujimu iš gyvenimo ir sielų. Šis procesas dabar jau baigiamojoje orvelinėje pakopoje.
Sėkmės demokratijai „laisvėti” elektroniškai!

Kai demokratija

virto melavimu,vogimu prasidėjo valstybės žlugimu,grimzdimu dugnan.Vienas bendras bruožas vienija abi puses – dirba sau ar savo klanams,išpardavinėdama
Lietuvą,vydama savo žmones iš namų.Be protų ir jokio mentaliteto valdo valstybę.
Žodžiai,tušti ponų žodžiai,kurie nežino tikros padėties,kaip gyvena paprasti
žmonės,nemato,kaip persekiojami kitaip manantys.Ar tai demokratija?Kur valdžios
skaidrumas?Kur teisė laisvai mąstyti,jei viskas,kas vergvaldžiams nepatinka,
teigia,kad tai tarnystė Rusijai.
Kainos kyla kyla,mokesčiai auga,o valdžia nemato -ar ir tai demokratija?
KAS PASTATYS TILTĄ TARP VALDŽIOS IR MŪSŲ?

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top