Daugiau nei 1 tūkst. JAV mokyklų rajonų priėmė politiką, kuria siekiama nuo tėvų nuslėpti mokinių „pasirinktą“ lytinę tapatybę

laikmetis.lt

Daugiau nei 1 tūkst. mokyklų rajonų Jungtinėse Valstijose patvirtino politiką, kuri leidžia arba pataria mokyklų darbuotojams neteikti tėvams informacijos apie jų vaiko norą identifikuoti save kaip translytį ar nebinarinį asmenį, skelbia organizacija „Parents Defending Education“. Apie tai paneša „Christian Post“.

Ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1040 apygardų, t. y. 18 335 mokyklų, kuriose mokosi daugiau nei 10,7 mln. mokinių, turi „Translytiškumo / lyties neatitikimo politiką“, kurioje atvirai teigiama, kad apygardos darbuotojai gali arba turi slėpti nuo tėvų mokinio lytinės tapatybės statusą.

„Breitbart“ praneša, kad ši politika rodo, jog vis labiau pritariama idėjai, kad asmens pasirinkta lytinė tapatybė turėtų būti svarbesnė už jo biologinę lytį.

Šis reiškinys vis dažniau pasitaiko tarp jaunų žmonių. 2021 m. „Trevor Project“ atliktas tyrimas atskleidė, kad 26 proc. LGBT tapatybę turinčių jaunuolių identifikuojasi kaip nebinariniai, o dar 20 proc. nėra tikri arba abejoja savo nebinarine tapatybe.

Šaltinis: Christian Post

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top