Dauguma ES šalių gyventojų nepritaria vykdomai imigracijos politikai

Pro Patria

Nauja Pew Research Center dešimtyje Europos Sąjungos (ES) šalių atlikta apklausa rodo, kad absoliuti dauguma gyventojų šiose šalyse nepritaria ES pabėgėlių politikai ir mano, jog didesni pabėgėlių srautai veda prie didesnės terorizmo rizikos.

Labiausiai ES pabėgėlių politikai nepritaria graikai ir švedai. Apklausa Graikijoje, per kurią į Europą 2015 m. pateko apie 850 tūkst. imigrantų, parodė, kad net 94 proc. apklaustųjų nepritarė ES politikai. Švedijoje, kuri praeitais metais buvo trečia daugiausia pabėgėlių priėmusi valstybė, nepritarimą ES politikai išsakė 88 proc. apklaustųjų.

Italijoje ir Ispanijoje nepritarimas atitinkamai siekia 77 ir 75 procentus. Aktyviai naujajai imigracijos politikai besipriešinusių valstybių – Vengrijos ir Lenkijos – gyventojai taip pat nėra linkę palaikyti ES politikos pabėgėlių atžvilgiu – jai nepritaria 72 proc. vengrų ir 71 proc. lenkų.

Dabartinei ES politikai nepritaria ir tų šalių gyventojai, į kurias 2015 m. atvyko mažiau migrantų. Apklausos iš Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos parodo, kad 70 proc. šių šalių gyventojų nepritaria tokiai politikai. Jai nepritaria ir 67 proc. Vokietijos gyventojų, kurie praeitais metais turėjo išgyventi daugiau nei milijono pabėgėlių antplūdį.

Pew centro atliktos apklausos taip pat parodė, kad 8 iš 10 valstybių pusė ar daugiau gyventojų mano, kad pabėgėliai padidina teroro grėsmės jų šalyse riziką.

Visus apklausos duomenis galite rasti ČIA.

Parengta pagal Pewglobal.org informaciją

propatria.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
petras

nu ir kas?

Marginalas

Vergų dauguma, kaip ir Antikos laikais, demokratijoje neegzistuoja. Demoikratijoje valdo tik dauguma tarp vergvaldžių / oligarchų.
Jei vergai sumanė „daugumuoti”, oligarchų daugumai tai tik ženklas, jog vergus reikia kuo greičiausiai sudrausminti elektroninių čipų grandinėmis.

Marginalas darkart Tarabildai

Ar esate perskaitęs mano atsakymą Jums, kodėl reikalingi čipai, 08-4 19:27 komentuojant publikaciją „Kodėl vetuoti su žmogaus orumu ir gyvybe susiję įstatymai?”?

ruta

..nezinau kas turetu atsitikti Europoje , kad tas – ‘..nepritariu ..’,virstu kunu ..

teisingai, Petrai

petras 2016-08-7 19:14

Petrai, tavo klausimuks it merklelienės; Nu ir kas,… Aš vykdysiu tokią politiką, nors jums ir nepatinka, nors jūs ir prieš- aš vykdau aukštesnių ir įtakingesnių klubo narių nurodymą todėl jūsų nuomonė ir norai man nesvarbu;

Clerkenwell

Tai Europa dar turi sansu isgyventi sita globalistini genocida. Sekantis zingsnis isrinkti Trumpa Amerikoje, paskui Le Pen Prancuzijoje ir tada pradedamas ES uzdarymo procesas.
Valstybes turi atgauti savo nepriklausomybe ir sustiprinti isorines Europos sienas. Visos Nato salys PRIVALO skirti bent minimalu 2% BVP kariuomenei ir tik tada tiketis kad Amerika juos gins nuo rusu.

Marginalas: Clerkenwello programos papildymas

„Valstybės turi atgauti nepriklausomybę” reiškia, kad po Trumpo atėjimo į valdžią bei ES subyrėjimo ruskija „atgaus nepriklausomybę” Baltijoje.

Pikc

Žiū, Marginalas mėgsta kartoti liberastikų pasakėles. 🙂
Pirma, Trampas niekur nesakė, kad ketina atsisakyti vykdyti NATO įsipareigojimus – kaip tik atvirkščiai, tik priminė, kad kitos NATO narės IRGI turi vykdyti savuosius (daugiau – http://www.propatria.lt/2016/08/povilas-zumbakis-amerika-pavargusi-nuo.html).
Antra, būtent Klinton yra pagrindinė „santykių perkrovimo su Rusija” veikėja.
Trečia, eurosajūzas NĖRA gynybinė organizacija ir NETEIKIA jokios apsaugos nuo Rusijos, nes ir neprivalo to daryti. Jau nekalbu apie tai, kad atskiros sajūzo šalys (įskaitant Vokietiją ir Prancūziją) kuo puikiausiai su ta pačia Rusija bendradarbiauja – ir ne tik ekonomikoj (pvz. karinis Prancūzijos bendradarbiavimas su Rusija Sirijoje, kurį labai palaikė Briuselis – http://pasaulis.lrytas.lt/konfliktai-ir-saugumas/prancuzija-ir-rusija-veikia-kartu-bombarduoja-islamo-valstybe.htm).

O Lietuva

neklausia ar jie pritaria ar ne, nes yra tokių svoločių, kurie labai giliai įlindę į ES užpakalį.

kad nepritaria

es ,,elitui,, nusispjauti į Europos gojus.Jie ir toliau vykdo krykščioniškos Europos naikinimą…..

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top