Dėl klaidinančių SMS žinučių LVŽS pirmininkas kreipsis į policiją ir VRK

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis kreipsis į policiją ir Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) dėl klaidinančių SMS žinučių, kurios pastaruoju metu siuntinėjamos visuomenei.

„Niekada neabejojau Lietuvos narystės Europos Sąjungoje nauda. Lietuvos nepriklausomybė yra didžiausia mūsų tautos vertybė. Narystė Europos Sąjungoje ir NATO – didžiausi Lietuvos nepriklausomybės garantai. (R. Karbauskis)“.

Tokio turinio SMS žinučių sulaukė Lietuvos gyventojai. Pats LVŽS pirmininkas sulaukė žmonių klausimų, kodėl jis šią žinutę siuntinėja ir ką ja nori pasakyti.

„Atsakingai pareiškiu, kad niekam nesiunčiau tokio turinio SMS žinutės. Darau prielaidą, kad piktavaliai asmenys bando prisidengti mano vardu ir taip pakenkti man asmeniškai ar LVŽS – dėl to kreipsiuosi į policiją. Telefono numeris man žinomas, tad pareigūnams tikriausiai nebus sunku nustatyti įtariamuosius. Taip pat kreipsiuosi į VRK, nes tokie veiksmai gali būti traktuojami kaip nelegali politinė reklama“, – sako R. Karbauskis.

LVŽS pirmininkas pabrėžia, kad SMS žinutėje naudojama selektyviai parinkta, iš konteksto ištraukta informacija iš jo asmeninėje „Facebook“ paskyroje prieš kelias dienas paskelbto įrašo. Pilnas įrašas yra toks:

„Akivaizdu, jog Didžiosios Britanijos gyventojams referendume nubalsavus už šalies pasitraukimą iš Europos Sąjungos, įvyks pokyčiai, silpninantys Europos Sąjungos politinę ir ekonominę galią. Ir tai labai nenaudinga Lietuvai. Lieka tikėtis, jog Europos Sąjungos lyderiai pripažins klaidas ir savo pastangas nukreips ne į Europos federacijos kūrimą, o sieks, kad visose Europos Sąjungos valstybėse žmonės gyventų oriai. Negali būti „dviejų greičių“ Europos, nepagarbos atskirų šalių nuomonei ir lūkesčiams, noro, kad mažosios Europos Sąjungos šalys narės dažniau „patylėtų“. Galiu išsakyti abejones dėl naująsias Europos Sąjungos šalis diskriminuojančios žemės ūkio politikos, bet niekada neabejojau Lietuvos narystės Europos Sąjungoje nauda. Lietuvos nepriklausomybė yra didžiausia mūsų tautos vertybė. Narystė Europos Sąjungoje ir NATO – didžiausi Lietuvos nepriklausomybės garantai. Nesvarbu, Lietuvoje ar užsienyje gyventų mūsų tautiečiai, visi mes norime, kad Lietuva būtų stipri valstybė, gebanti sukurti saugią ir darnią aplinką savo piliečiams. Referendumas Didžiojoje Britanijoje sukūrė naujus iššūkius visai Europos Sąjungai, tame tarpe ir Lietuvai…“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top