Delegatas. Andrius Švarplys apie naująją Vito Vasiliausko misiją

„Vito Vasiliausko frazė „moralė yra ne šio pasaulio dimensija“ reiškia: vagiau, vagiu ir žinau, iš kur dar pavogti“ (A. Orlauskas).

Kadangi šitoje dimensijoje jau beveik neliko ką vogti, tai reikia keltis į aukštesnę dimensiją – Tarptautinį Valiutos Fondą*.

Dar arčiau prie tikrosios dimensijos ir toliau nuo kažkokios moralės.

Aukščiau – tik demencija.

*LRT: Kadenciją Lietuvos banke baigiantis Vasiliauskas nuo 2023-iųjų dirbs TVF valdyboje

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomone

Ar nereikėtų apie šitą kandidatą pranešti į TVF ,kad šis pilietis nėra patikimas į šį postą.Tuo manau turėtų pasirūpinti gerb.Jankeliūnas.

stasys

Kas A.Orlauskui trukdo vogti ? Ilgas ano tabaluojantis liežuvio galas, ar suvulgarintas humoro jausmas kurio niekas jau ‘neperka’ ? Politika kaip tik tą tinkama scena .. naujai iškeptam ‘gelbetojui’.

Iki 2023 dar toli....

Nepavyks tam be sąžinės toliau gražiai lobti,tinti ,nes nevertas tos vietos,per grybauskaite nepelnytai veike Lietuvos nenaudai.

Raigerdas

Arčiau savų. Niekas jam nesiūlytų, jeigu jis nebūtų savas. Ten gi yra, pavyzdžiui Afrikoje, prasiskolinusių šalių , kurios neturi jokių šansų grąžinti skolas net per šimtą metų. Reikės atimti turtus. Paimkime Liuksemburgo skolą – 1,892 trilijono $. Kiek ten gyvena gyventojų? Gyvena Liuksemburge – 626 108. Tiesioginės įplaukos – 20,88 mlrd. $. Tiesioginės išlaidos -2,11 mlrd. $. Tačiau Visuotinėje Lietuvių Enciklopedijoje rašoma: „Liuksemburgas – turtingiausia Europos Sąjungoje ir viena turtingiausių pasaulio valstybių…Užsienio skola 4178,4 mlrd. Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių (2018)”. Įdomiai rašo Visuotinėje Lietuvių Enciklopedijoje -4178,4 mlrd. O kiek nulių turi trilijonas? 1 000 000 000 000. Tai pataisykime Visuotinę Lietuvių Enciklopediją: Užsienio skola 4 trilijonai 178,4 milijardų dolerių. Reiškia nuo 1,892 trilijono $ 2010 metais, skola išaugo iki 4… Skaityti daugiau »

tarp kitko

Genialiai pastebėta.
O pirmajam komentatoriui turėčiau pasakyti, kad jūsų patarimas nesuveiks -iš ten,TVF, pasirenka savus. iš principo ir pagal nuopelnus.

Ayn Rand

Mūsiškis gavo sinekūrą. Jaunas dar, o jau nebereikalingas. Pensija už gerai atidirbtą darbą – pagalvokit, kieno interesais.

Kažkam kliendinčiam komentarų dalyje:
2021 m. pr. LUX skola yra maždaug 24,5 proc nuo jų BVP, t.y. apie 15 mlrd EUR. Per capita apytiksliai 26,5 tūkst. EUR.

Raigerdas

Dabar Lietuvoje yra kavilių pagausėjimas. Kas yra su kvaiiais blogai? Kad jie kitus laiko kvailesniais už save. Štai ir komentatorius „Ayn Rand” rašo: 2021-04-14 11:42 Kažkam kliendinčiam komentarų dalyje: 2021 m. pr. LUX skola yra maždaug 24,5 proc nuo jų BVP, t.y. apie 15 mlrd EUR. Per capita apytiksliai 26,5 tūkst. EUR”. Pirmiausia, pats neturi supratimo, kas yra tas BVP. Savo tą BVP gali pakišti Vitui Vasiliauskui arba Šimonytei, o šitie skaičiai apie skolas yra paimti iš Vikipedijos, kur yra skebiamos visų valstybių skolos. Taip pat nurodžiau ir kitą šaltinį – Visuotinę Lietuvių Enciklopediją. Štai duodu papildomai duomenis iš Vikipedijos:”Užsienio skola – yra vyriausybės bendros skolos dalis, paimta užsienio valiuta. Lėšų tiekėjais šiuo atveju gali būti bet kurių kitų šalių… Skaityti daugiau »

Klausimas

Kokia reali šito pono Vasiliausko vertė? Nepavydžiu jam.

Raigerdas

Kai parašiau žemiau esantį komentarą, supratau dar vieną labai svarbų dalyką: AMORALAI VALDO NE TIK PASAULIO PINIGINIUS RESURSUS (NES VITAS VASILIAUSKAS KELIAUJA DIRBTI BŪTENT PAS JUOS), BET IR SUKELIA KARUS. AMORALAS YRA ARTIMAS KRIMINALAMS, AMORALAS YRA ARTIMAS BEPROČIAMS, TODĖL JIE ILGAI NEIŠTVERIA IR KOKS NORS KRIMINALAS PRADEDA KARĄ. Į TĄ KARĄ GALI ĮSIVELTI IR KITAS KRIMINALAS. O tie vargšai žmonės, taupė, taupė, statė namus, augino vaikus ir viskas, ką jie darė, gali būti atimta, sunaikinta, o jie patys sušaudyti. Žiūrint į visa tai, taip ir norisi sušukti:”O Dieve, kodėl ta liaudis patiki savo valdžią AMORALAMS? Kiek galima tai kentėti? Juk tai vyksta šimtais metų?”. Nežinau, ką atsakytų Dievas į mano klausimą, bet aš žinau, kad MORALĖ laimėtų prieš AMORALUS, tačiau… Skaityti daugiau »

Labai tikiuosi ,ponas Vasiliauskai,

Ateis šventė ir į tamstos kiemą ,viskas dėl Snoro gryš bumerangu.Minėsi mano žodį

Pranas Prackaitis

Busime liudininkai , kai reptiloidams ir drakonianams kris kaukės.

Remigija

Moralės ir sąžiningumo – nulis, proto ir išminties – nerasta, įžūlumui – ribų nėra, išvaizda- visiškas šliurius. Tik taip galima apibūdinti tą Grybauskaitės tampona Vasiliauską.

Rita Belazariene

Šitas grybcės – mokyklos trejetukininkės ir Leningrado kgb absolventės „karaliavimo” LT laikotarpis su savais besmegeniais klapčiukais visuose postuose ir posteliuose vertas siaubo komedijos žanro.
Kokia apgailėtina valstybėlė, kad tai BUVO tikrovėje.

Prof.Povilas Gylys

Kas yra V.Vasiliauskas kaip asmenybė? Tai žmogus, kurio biografiją puoš posakis, kad „etika ir moralė – ne šio pasaulio dimensija”. Vakarų šalių neidealizuoju, bet po tokios frazės jis būtų visuotinio pasmerkimo ir pajuokos objektas. Bet mūsų Dvaras (elito mes neturime) ir visa žiniasklaida (išskyrus, aišku, „Respublikos” leidinius) tame nieko blogo nematė.

Pavojaus varpas

Paryžiaus arbitražo tribunolas.

Virgilijus

Snoras tikrai dar neįveiktas,dar Šimonytės laukia teismai.Jei ir netiesioginiai,bet vis tik teismai.OVasiliauską tikrai lies tiesiogiai.Pastarajam baudžiamoji byla turi būti iškelta už Snoro banko balansų ir finansinių dokumentų klastojimą.

Virgilijus

Pas mus valstybę valdo vagys. Reikia visus susodinti, kad netryptų šventos Lietuvos žemės ir pradėti nuo balto lapo.

Vagis vagiui vagis

Per N.Cooperio tris darbo metus Snore pačio banko administravimas kainavo 31,088 mln. EUR, o per tą patį laikoterpį bankroto administratorius N.Cooperis sau, savo įmonei „Zolfo Cooper” ir savo pasikviestiems užsienio konsultantams per tą patį laikotarpį iš Snoro pinigų išsimokėjo 59,852 mln. EUR. Čia tai bent vagis tas Vasiliausko sėbras!

Visų globalistų vasalų baigtis aiški

Visi parsidavėliai dabar kaip šakalai, besidraskantys dėl Snoro išėdų, anksčiau ar vėliau pasprings. Dauguma vikingų liokajų (įskaitant politikus) bus pakabinti ant „kompromatų” ir juos dar ilgai kaip marionetes tampys už virvučių, versdami atlikinėti pačius juodžiausius darbus prieš Tautą, antraip bus paviešintos jų sąskaitos ir kaip mat atsidurs už grotų… Prezidentė bus kaip ir buvus „ne prie ko”, nors vos atėjus į valdžią pervedė „Rotshild and sons” penkis milijonus už neaiškias „konsultacijas”. O kai išauš valanda „X”, įsiutusios liaudies teismui nulinčiavimui pirmiausiai bus paaukotas dručkis Vasiliauskas, kuris dabar net nenujaučia, kodėl masonai jį pasirinko? Paaiškinsiu paprastai: dėl fizionomijos! Ir dėl kvailumo: pats prisipažino, kad „moralė ne jo pasaulio dimensija”, vadinasi – amoralus niekšas. O tai idealus „atpirkimo ožys” – riebus, su… Skaityti daugiau »

Šlykštu ir pikta

prie leningradinės grybės su šituo grybės „prie kojos” vasiliausku – LT buvo parduota skandinavų bankų sukčiams

Banditai su kostiumais gali veikti nebaudžiami?

Kodėl tokie grupiokai ar kambariokai, kaip V.Vasiliauskas iš LB ir advokatų kontoros „Cobalt” vadas I.Norkus gali apiplėšti „Snoro” akcininkus, o jiems už tai -nieko?! Kodėl tokie vagys baltomis apykaklėmis , kaip „Ellex” advokatų vadas R.Valiūnas (beje, 5 metus buvęs V.Vasiliausko darbdavys) gali kartu su „Snoro” banko kreditorių komiteto pirmininke A.Mažintiene vogti Snoro indėlininkų lėšas dešimtimis milijonų, taip pat gali laisvai per savo įmonę „Investuotojų forumas” „plauti” ES struktūrinių fondų pinigus ir jų niekas nekabina?! Žulikai gali veikti nebaudžiami, vien dėl to , kad jie visada dirbo kartu su Raudonąją Dalia?! Ar todėl, kad jų tikras „stogas” yra pats „Papunis”?

Kyšininkus reikia sodinti. Ir ilgam

Revolut banko savininkas Storonskij iš Rusijos, kad gauti specializuoto banko licenciją, Lietuvos banko pirmininkui Vasiliauskui sumokėjo kyšį – 1 000 000 Eurų. Sandorį, kiek žinoma, Storonskij tvarkėsi per Vasiliausko draugelio ir „Ellex Valiūnas” advokatų kompaniją. O Lietuvos bankui išdavus Revolut bankui licenciją, sandorio „aplaistyme” nuosavoje prabangioje banko savininko Storonskij jachtoje sudalyvavo net LB valdybos narys Marius Jurgilas, apie ką nuotraukas savo laiku buvo publikavusi Rūta Janutienė. Gražus sandoris – Vasiliauskui milijonas eurų, taip sakant, „v lapu”, o Revolut banko savininkas Storonskij dabar visiems rusams giriasi, kad jo banko visi indėliai apdrausti 100 tūkst. eurų(!). Tai gal miegantys STT tyrėjai, galėtų nors dabar paklausti jau buvusio LB vadovo Vasiliausko, kur jis padėjo ar su kuo dalinosi iš kyšio gautą milijoną eurų?

Apie "globalistų vasalus"

Mielas komentatoriau, gal turite pavyzdžių (per paskutinius šimtą metų) kur ir kada vasalo sąskaitos buvo paviešintos? Koks naivumas.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top