Dešiniųjų lyderis Jimis Okesonas partijos suvažiavime pareiškė: „Turime nugriauti mečetes Švedijoje“

Šios pastabos gali dar labiau apsunkinti Švedijos prašymo dėl narystės NATO ratifikavimą Turkijoje.

Švedijos valdžios institucijoms turi būti suteikta teisė rekvizuoti ir nugriauti mečetes, kuriose, kaip įrodyta, skleidžiamos su vakarietiškomis vertybėmis nesuderinamos idėjos, ir šalyje turėtų būti uždrausta statyti naujas mečetes, teigė dešiniųjų Švedijos demokratų lyderis Jimis Okesonas (Jimmie Åkesson).

Šeštadienį kalbėdamas partijos renginyje pietrytiniame Švedijos Vesteroso mieste, J. Okesonas sakė, kad islamo maldos vietos Švedijoje yra radikalių minčių ir antivakarietiškos propagandos terpė, besiskverbianti į šalies socialinę struktūrą ir sėjanti nesantaiką Švedijos bendruomenėse.

„Atvykti į mūsų šalį ir statyti paminklus svetimai ir imperialistinei ideologijai nėra teisė,“ – sakė J. Okesonas ištikimiems savo partijos šalininkams.

„Ilgalaikėje perspektyvoje turime pradėti konfiskuoti ir griauti mečečių pastatus, kuriuose skleidžiama antidemokratinė, antišvediška, homofobinė ar antisemitinė propaganda arba bendra dezinformacija apie Švedijos visuomenę.

„Minaretai, kupolai, pusmėnuliai ar kiti atributai, naudojami kaip islamo paminklai miestovaizdyje, turėtų būti visiškai pašalinti,“ – pridūrė jis.

Po šio pasisakymo laikraščiui Aftonbladet J. Okesonas išsamiau išdėstė savo požiūrį, pabrėždamas, kad žmonės turėtų disponuoti teise „turėti susirinkimų vietą, jei garbinate Dievą ar išpažįstate religiją“, tačiau paaiškino, kad „problema yra tada, kai sava religija primetama kitiems, statant paminklus ir kviečiant melstis. Nemanome, kad tai yra priimtina“.

Švedijos demokratai turi ženklią įtaką šalies politiniame žemėlapyje ir remia Nuosaikiosios partijos lyderio Ulfo Kristersono (Ulf Kristersson) centro dešiniųjų vyriausybę.

Šios pastabos taps dar vienu kliuviniu Švedijos stojimui į NATO, nes tikėtina, kad islamo šalys pasmerks naujausias, karštus jausmus keliančias pastabas.

Ar Stokholmas prisijungs prie gynybinio aljanso, priklauso nuo to, ar Turkija ratifikuos prisijungimo sutartį, kurios pasirašymas nuolat atidedamas dėl Ankaros nepasitenkinimo Švedija, nes ji leido rengti Korano deginimo protestus ir suteikė prieglobstį kurdų aktyvistams, kuriuos Turkija laiko teroristais.

Šaltinis: Remix News

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kodėltodėl

– Kodėl varvarai braunasi į Europą?
– Todėl,  kad jų regionuose jie gyvena blogiau.
– Kodėl jie gyvena blogiau?
 – Dėl jų senų normų, nuo kurių jie nenori atsisakyti, jie jas tempia į Europą, jie nori gyventi pagal jas, kad ir gyvenimą padarytų čia blogesnį. Ir jie to neslepia, pažiūrėkit visas ju tubas internetą, šaukia į kameras, kad jie nustatys čia savo įstatymus privers visus priimti jų dogmas…
Totalitarinė ideologija neduoda galimybės visuomenei vystytis  ir nei per šimtą metų nei per tūkstantį metų nei per 10 000 metų- tai neįmanoma.

blue yellow zov marinie

…nevaryk ruskai…barbarai,ne varvarai.Yra tik varvara su ilga nosim kacapu pasakose.O komentas teisingas…

Varvara

toks vardas pas juos yra 🙂

Paul Casimir

Tai tau visi mūsų Motiejai yra Matvejai? Mat tvoju…

Dzeikas

Kodel varvarai/barbarai pastatys lietuvius ant koto?
Todel kad tie net su peniu subinej gincyjasi kieno tas penis: varvaro ar barbaro

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Dzeikas
Kalbos

Švedas sakė:”skleidžiamos su vakarietiškomis vertybėmis nesuderinamos idėjos..”Ar tos vakarietiškos vertybės,kai teisė suomių parlamentarę už Biblijos citavimą,
Tai vadinasi griaus tuoj ne tik mečetes,bet ir bažnyčias .Na gal Švedijoje protestantiškų bažnyčių ir negriaus,nes jos jau visos apimtos ‘woke’ vakarietiškų vertybių.Gal ir gerai,kad musulmonai ateina į vertybių Europą , kur politikai jau nebežino,ar bijo pasakyti”kas yra moteris”,nebeatskiria moters nuo vyro tose vakarietiškose vertybėse

blue yellow zov marinie

…taip tai taip,bet nors bando kazka daryt,ir tai gerai.Isivestu griezta kalbos egza,nutrauktu neislaikiusiems ismokas…but didesne nauda,nekalbant,kad nereikejo taip uzsileist tom utelem….Bus zut but…arba pabaiga…

gal ir gerai?

ką siūlot – gydyti pleiskanas sieros rūgštimi?

Dzeikas

Jeigu tos pleiskanos eda ne tik oda ant kaukoles, bet ir smegenis – tai galima ir sieros rugstimi.

nu jo

ir išvyti apipjaustytus. Numovei kelnes, bybukas sužalotas – lauk iš europos su savo bybukų pjaustymo kultūra. Sugalvojo mat gyviems vaikams peiliais kūnus pjaustyti.

Paul Casimir

Čia Jūs apie žydukus? Ar kažką painiojat?

nu jo

apie bybukus apipjaustytus.

Dzeikas

Apipjaustomi tiek zydai, tiek musulmonai. Kai kurios krykscioniu denominacijos ( koptai berods ir armianinai) – taip pat.
Bet siuo atveju arba tūpas lietuvisas arba rusas provokatorius bando antizydiska isvarta pademonstruoti.

blue yellow zov marinie

….vat jums ir minaretai….bando paipaliotis nuo multi pulti apkvaitimo,bet jau per velu,per velu…Tai pamokele ir mums…gi irgi tie ruberoidai norejo mecetes Vilniuj,simasuaras jau ir leidima centre buvo daves,nenaudelis…gerai,kad savaime nunyko.Bet zenklas jau buvo.O zuvedams,deja,kapai…per daug to brudo.Da tie slykstus turkai….

step by step:(

nuo to begalinio durnesnių , pigiau dirbančiųjų paieškos , savų oligarchų savanaudiško godumo pasekmėje gavus stiprų pendelį į subinę Švedija pradeda atsipeikėt . Buvo priversta pradėt atsipeikėt , jei nenori pasijust paskutiniais gojais savo nuosavoje šalyje. Neduok dieve tokio kelio dviejų milijonų Lietuvėlei .

Vilnietis

Toks ir dešiniųjų jei ir pats kaltina musulmonus bl. „homofobija”. Čia tuos piperastus reikia naxer vyt lauk iš gejropos daug pirmiau nei muslimus.

matas

Pritariu,viską apie jį pasako nezabudkės…

gerai,bet mažai

Visoje Europoje reikia nustoti remti didesnes kaip dvivaikes šeimas. Ekologiškai saikingai besidauginatys europiečiai apribojimo veik nepajus, o štai ateiviai demografiniai Europos užkariautojai ims kaukti ir nėšdinsis apgyventi Sacharos dykumos

blue yellow zov marinie

..daugiavaikems seimoms reik skirt po nigeri dykai kaip tarna.

Kiauragalvi

Ką reiškia ekologiškai,ekologinis.Visi žmonės yra ekologiški.Visa žemė yra ekoligiška,nes viskas kyla iš žemės ir į žemę sugrįžta.Dėl rūšies taip,jei rūšis per silpna,nesidaugina,ji išnyksta.

europa prarado intelektualinį pranašumą

`Europa turi principingai atsiriboti nuo egoistiško ir trumparegiško dabartinių žmonių dauginimosi ir gyvenimo visai netolimos ateities žmonių sąskaita. Kur tai matyta: klimatas šyla, miškai dega, ledynai tirpsta, vanduo semia pajūrių žemumas, žmonės milijonais migruoja kur gyvenimas šiandien dar pakenčiamas. O europiečių didžiausias rūpestis kaip greičiau pereiti prie elektromobilio. Tai tuo metu kai žmonių skaičius planetoje didėja po milijardą kas 12 ar 13 metų. Palyginimui, visoje Europoje gyvena 0,5 mlrd

CCC

Nėra dauginimosi,nėra ir žmonių ateities.Jei Lietuviai prieš šimtą metų būtų dauginęsi,kaip dabar teturėtume šiai dienai,tik kokį milijoną.Europai dėl nesidauginimo ,ypač mažose šalyse,kaip Lietuva gresia kraujomaiša.

kyla įtarimas

kad jo tikslas ne mečetės, o kad Švedijos nepriimtų į NATO. Kaip kad ir su Korano deginimu buvo labai įtartinas reikalas. Galimai, kad nepriimtų į NATO.

nieko naujo

putino darbas

Paul Casimir

Labas, durniau! (C)

THOMAS BROOKE (ReMix)

LIBERALIOSIOS DEMOKRATIJOS TRIUMFAS. Airijos tarybos narys musulmonas paragino įvykdyti mirties bausmę aktyvistams, kurie praėjusią savaitę Dubline sukėlė riaušes po to, kai imigrantas iš Alžyro subadė tris airių vaikus. Azadas Talukderis, valdančios partijos „Fianna Fáil“ tarybos narys Limerike, pasakė per pirmadienį vykusį tarybos posėdį, kuriame buvo aptariami pilietiniai neramumai Airijos sostinėje: „Aš tvirtai tikiu, kad tai nėra Airijos veidas. Tai tik keletas nusikaltėlių, plėšiančių parduotuves. Nemanau, kad jie siekia kokių nors ideologinių tikslų. Jie ateina į gatves ir tiesiog apiplėšia. Jie turėtų būti nubausti“. „Net gyvuliai taip nesielgia“, – sakė jis, kalbėdamas ne apie migrantą, nužudžiusį tris vaikus ir jų globėją, bet apie tuo pasipiktinusius protestuotojus, išėjusius į gatves. „Tai labai gėdinga ir jie turėtų gauti viešą bausmę. Norėčiau pamatyti, kaip jiems šauna į galvą, arba… Skaityti daugiau »

stasys

teks kažkaip asimiliuoti ir islamo bažnyčias .

Dzeikas

Vascie tai nevilties isterija.Griauti, sprogdinti. Pisu pirma atgauti kontrole suverenitetui. Immigrantas, atvykelis net su pilietybe gali buti ismestas per 5 min. Atvykti , juo labiau gyventi salyje yra PRIVELEGIJA, jokiu budu ne teise. Atvykai su darbo viza? ( pasikviete kokia Maxima cholopu is Afganistano ar kokios Syrijos). Puiku: kas pasikviete – tas atsako. Papjove ka nors toks „darbuotuojas” – pakvietes moka pensija vaikams ir naslei. Va tai paaiskinti maximoms ir kitiems vergvaldziams. Jeigu turi babkiu apdraust tokiems darbuotuojams ( zala visuomenei ir tretiems asmenims) – tegul kvieciasi. Ir tvarka kaip „12 kedziu” – ryta pinigai, diena vyzos.Arba ryta vyzos, diena pinigai.Bet pinigai pirma😃. Pas svedus ta pati liga kaip pas lietuvisus. Isipareigojo tai, ko realiai negali ivykdyti – prieme t.v.… Skaityti daugiau »

kaip kaip

kaip kaip kadafis sakė? mečetės musulmonų šalmai, musulmonių gimdos -atominės bombos europai?

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

klausimas

Sinica, ar Vilniuje statysim mečetę pačią didžiausią europoje?

juokingiausias daiktas

Tuos visus iš visų pasaulio kerčių į Švediją suplaukusius valkatas reikia vadinti švedais. Kitaip gali įsižeisti dėl nekorektiškos diskriminacijos

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top